Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2007, 18:57   #7
Lukadepailuka
 
Lukadepailuka's Avatar
 
Reputacja: 1 Lukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znany
Oczywiste jest to, że każda osoba inaczej interpretuje słowa i przekłada je sobie jak jej się to spodoba. Każda grupa jednostek, przeważnie używa osobnego slangu, ale są one na tych samych fundamentach, jedne odchodzą dalej, a inne bliżej. Jednak jeśli znamy parę słów z jakiegoś slangu, to łatwiej nam będzie zrozumieć słowo z innej grupy wyrazów. Podobnie jest z językami. Uczyłem się języka angielskiego, potem doszedł niemiecki i zauwarzyłem, że z pewną znajomością języka angielskiego łatwiej mi się uczyć języka niemieckiego. Więc nie ma sensu prawić, że ktoś mówi "Yoł", a ktoś "Ziom".

Faktycznie jednak nie widzę sesnu w tym temacie, rozumie gdybyś spytał naprzykład co sądzimy o tworzeniu slangów w grópach społecznych, ale po co taki temat skoro istnieje milion stron z slangami?
 

Ostatnio edytowane przez Lukadepailuka : 24-09-2007 o 19:10.
Lukadepailuka jest offline