Wątek: Twoje klimaty?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2007, 23:11   #6
Michalius
 
Reputacja: 1 Michalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodze
Jaki rodzaj sesji ja lubię... Chyba najbardziej odpowiada mi standardowy heroic - to on przyciągnął mnie do fantastyki i rpgów. Zło panoszy się po świecie, istnieje potężna intryga mająca na celu zdobyć władzę. I jest grupa poszukiwaczy przygód, którzy w ten czy inny sposób wplątują się w tę intrygę, po czym kawałek po kawałku ją rozpracowują. Może na drodze rozmów z NPCami, może walcząc z "tymi złymi" i zbierając fragmenty łamigłówki z ich martwych ciał. I ostatecznie dobro - czyli w głównej mierze drużyna - powinno zwyciężyć. Oczywiście nie może to przyjść łatwo - ofiary, wyrzeczenia, dramaty postaci, trudne wybory powinny być, MG powinien urealniać trud jakiemu muszą stawić czoła bohaterowie. Ale jednocześnie dla mnie rpg jest wyzwoleniem z codzienności, wczuciem się w kogoś kto faktycznie może zostać bohaterem, a nie kawałkiem wielkiej machiny potężnych ludzi tylko w innym wyimaginowanym świecie.

To jest mój styl. Przynajmniej wymarzony, bo czy zbiorę kiedyś na żywo odpowiednią ekipę...
 
__________________
if (Youre_Happy && You_Know_It)
{
Clap_Your_Hands;
}
Michalius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem