Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2007, 23:57   #18
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Cóż ja opowiadam się za nowym Wodem. Muszę powiedzieć, że kiedy pierwszy raz wziąłem do ręki podręcznik byłem przerażony. Przeczytałem i stwierdziłem, że system został zniszczony. Minęło trochę czasu wziąłem się za niego jeszcze raz, poprowadziłem, pograłem i moje podejście zmieniło się. Jak dla mnie cały nowy WOD jest lepszy, fajniejszy klimat (ta nadciągająca Gehenna, która nadejść nie może przypominała trochę Warhammera [nie żebym miał coś do tego systemu, wychowałem się na nim, jak dla mnie to legenda]), dużo lepsza i spójniejsza mechanika, ograniczenia w konsumpcji innych wampirów (np. uzależnienie od ich krwi).

Co do pochodzenia wampirów - nowy WoD mi się w tym bardziej podoba, jest tu ta pewna tajemniczość. Nikt nie powiedział, że wampiry nie mogą pochodzić od Kaina.

Jeszcze jedno, wydaje mi się, że nowy WoD "podchodzi" bardziej pod klimat książek Anny Rice.

Podsumowując oddaje swój głos na nWoD chociaż i stary WoD będzie miał miejsce w "moim sercu" ...
 
Hawkeye jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem