Wątek: Poznań Noctem
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2007, 15:06   #1
Lathea
 
Reputacja: 0 Lathea nie jest za bardzo znany
Exclamation Poznań Noctem

POZNAŃ NOCTEM

13 października 2007 roku odbędzie się XI odsłona cyklicznej dramy wampirzej Poznań Noctem, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Należy się zawczasu zarejestrować na stronie www.noctem.pl i zgłosić do Koordynatora Noctem w celu stworzenia postaci do gry (lub wypowiedzieć się w specjalnym wątku na forum). Wszystkich chętnych zapraszamy też na spotkanie organizacyjne 4 października 2007 roku o godzinie 17.00 przy TESCO w Poznaniu na ulicy Łużyckiej (http://www.tesco.pl/sklepy-tesco/skl...luzycka.html#). Autobusy tam dojeżdżające to 51 i 69.

Poznań Noctem to cykliczna drama wampirza przeprowadzana w realiach Poznania współczesnego. Systemem w jaki gramy jest Wampir: Maskarada, na zasadach oficjalnej mechaniki Mind’s Eye Theater Revised Edition. Grę prowadzi czterech Koordynatorów . Jesteśmy grupą ponad 20 osób w wieku 17-25 lat. Noctem poza odsłonami Dramy organizuje też spotkania integracyjne (imprezy, wieczorki filmowe, planszówkowe, sesje RPG, wycieczki krajoznawcze etc).

Dlaczego cyklicznie?
Gracze zazwyczaj czują niedosyt po LARPie jednorazowym. Ile ich postać mogła jeszcze zrobić po zakończeniu zabawy! Przecież dopiero wtedy mogła skorzystać z ghoula na pozycji Komendanta Policji i zastawić zasadzkę na nową konkubinę denerwującego Toreadora! Cykliczność umożliwia tworzenie planów na najbliższe parę odsłon.

Drama?
Kolejne odsłony (spotkania graczy) są w świecie gry różnego rodzaju imprezami salonowymi żyjących w Poznaniu wampirów. Mogą to być bale, wystawy lub negocjacje polityczne zwaśnionych frakcji. Odsłony odbywają się zazwyczaj co miesiąc w soboty. Trwają około 4-5 godzin. Działania między LARPami gracze konsultują z Koordynatorami Noctem na forum.

Pozdrawiam,
Grupa LARPowa Noctem
 
Lathea jest offline