Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2007, 20:27   #4
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
- Kate! - krzyknęła przerażona Niki. - Kate... Ocknij się... - dziewczyna kompletnie spanikowała. Jednak po chwili się opanowała. Sprawdziła siostrze puls. Był nierówny i słaby. - Kate! - krzyknęła przerażona Nicole. - Kate... Ocknij się... - dziewczyna kompletnie spanikowała. Jednak po chwili się opanowała. Sprawdziła siostrze puls. Był nierówny i słaby. Med zarzuciła jakieś luźne ubrania na Kater. Drżącymi rękami wyciągnęła telefon z torebki, Parę razy upadł jej na ziemię. Z przerażenia ciężko jej było wykręcić numer. W końcu, po pięciu minutach od wejścia do łazienki, udało jej się zadzwonić. Spanikowanym głosem udało jej się wytłumaczyć lekarzowi co się stało i poprosić o szybkie przybycie. Potem zarzuciła jakieś luźne ubrania na Kate i ostrożnie położyła ją na łóżku. Czekała na przyjazd lekarza, cały czas siedząc przy siostrze.
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.

Ostatnio edytowane przez Odyseja : 28-09-2007 o 21:47.
Odyseja jest offline