Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2007, 23:43   #1
Revan
Banned
 
Reputacja: 0 Revan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znany
[Neuroshima] Jest tragicznie...

- Wiesz co jest najgorsze? Kiedy żąda od ciebie więcej, niż powiedziała na początku. Jednak takie jest życie stary, to mój najlepszy towar, więc albo płacisz gotówką, albo własną krwią... - Christopher O'Nelly, alfons.

- To jest coś! Prototypowa, przedwojenna zbroja zbudowana z lekkich polimerów, wyjdziecie cało z każdej opresji, a nawet jeśli nie, gwarantuję zwrot pieniędzy! - Michael Eager, handlarz staroci.

- I puknąłem tego gościa. - Greg Fester, przywódca gangu wodniaków.

Jest źle. Powiem więcej, jest tragicznie... ale nie martwcie się, będzie jeszcze gorzej. To jak, przyjmujecie wyzwanie? Mam nadzieję jednak, że nie jesteście byle jakimiś poszukiwaczami problemów, oops, przepraszam, skarbów. W tej misji mogą wziąć udział tylko i wyłącznie osoby z dużym doświadczeniem, albo ...z cholernie dużym szczęściem. "Wypełniajcie moją wolę, a czeka nas nagroda" - nie wiem kto to powiedział, ale fajnie brzmi. I nawet pasuje do tej sytuacji, hehe.

Wstęp

Witam was w mojej rekrutacji do tak zacnego systemu, jak jest Neuroshima.
Jak już pewnie zdążyliście wywnioskować z niezbyt udanego wstępu, w tej sesji będzie sporo alkoholu, kobiet, koksu, strzelania, ciemnych interesów, a także opierniczania się.

Potrzebuję około 5-6 graczy, a rekrutacja będzie trwać.. do kiedy mi się podoba, ew. do czasu, gry uzyskam wystarczającą ilość graczy z dobrymi kp.

KP

W KP ma być, co w normalnej Neuroshimie. Tak więc imię, nazwisko, płeć, sztuczki, profesja i inne duperele, dodatkowo full mechanika, czyli wszelkie budowy, spryty, zręczności itd. Tak jak w neuro. Losujecie każdy współczynnik, a jeżeli nie macie kostek, możecie poprosić mnie, mogę je wylosować za was, za jedyne 3,50.

Co do umiejętności, też jak w neuro, 35 pk na wszystkie, 30 ze specjalizacji.
Nie musicie się rozpisywać co do historii, chcę wiedzieć tylko czym się zajmowała wasza postać w tym całym syfie. Jedyne czego wymagam, to napisanie opowiadania nt. swojej postaci, może być krótkie, po prostu chcę poznać wasze umiejętności pisarskie.

KP wklejcie w temacie. Mile widziany portret postaci.

Mam nadzieję, że nie muszę niczego powtarzać. Na co się tak patrzycie? Do roboty!
 
Revan jest offline