Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2007, 08:51   #26
Cordy
 
Reputacja: 1 Cordy nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Stalker Zobacz post
No z amunicją to rzeczywiście bywają problemy... Zależy od mistrza. Ale nigdy nie widziałem sensu w kożystaniu z pistoletów. Jedynym przydatnym pistoletem [w sumie raczej armatą ] dla mnie jest Desert Eagle- bo jako jedyny z broni krótkiej może zabić jednym strzałem (w łeb). Za to kocham takie bronie jak Berett któryśtam, co to mają 3 punkty przebicia i zadają obrażenia krytyczne... No cudo!!! Nawet na Juggernauta wystarczą 2-3 strzały przy dobrym oku.
No ale ja osobiście nie używałem jeszcze tej broni (używał kumpel z drużyny) i mimo, że widziałem jakie czyniła spustoszenie, ja wole moje 3 zestawiki, które opisałem wyżej. Są po prostu bardziej poręczne. A ja nie gram Terminatora, a raczej Shade'a...
Ale się będę czepiał...

Shade z Desertem, zabawne. Ciężko na takie coś tłumik zdobyć, ciężko też zamontować. Jakby nie było sam tłumik ma pół metra długości, jeśli dodasz do tego długość broni (32 cm) okazuje się, że karabinek M4 jest krótszy. Do tego, żeby tłumik był w pełni skuteczny, musi być zastosowana amunicja poddźwiękowa, a takowa do Deserta jest popularna jak mamuty.

Niestety DE bronią do cichego strzelania nie jest. No chyba że zastosujesz któryś z mniejszych, a niemal równie mocnych kalibrów: .44 Magnum, lub .357 Magnum. Z tym jest już łatwiej.

Shade to dla mnie ktoś, kto zajmuje się bardzo cichym zdejmowaniem nieprzyjaciół, czemu nie zastosujesz normalnej broni 9x19 Para? Istnieje w końcu coś takiego, jak amunicja specjalistycza. Na opancerzowy cel zabierasz pociski FMJ (Full Metal Jacket) no jak Ci się uda zdobyć, to rdzeniowe, na nieopancerzony Hollow Point (pocisk z wgłębieniem na czubku, powoduje, że tunel chwilowy jest bardzo szeroki). Będziesz miał podobną skuteczność, a mniejszą i lżejszą broń, cichszą, więcej amunicji w magazynku (DE ma 7 szt. w magu, popularna Beretta 92 - 15 +1 w komorze, Glock i H&K USP nawet więcej), tłumik do całkiem cichych akcji też zdobędziesz...


Cytat:
Napisał Lavi Zobacz post
Najbardziej skuteczna to tak:

Bezpośredni kontakt:
- dobra jest też sztabka złota :P (Raz zdarzyło mi się czymś takim walczyć)


Większa grupa wrogów:
- Granat + Sejf z sztabkami złota (efekt podobny do powyższego :P)
A tutaj się tylko tego czepnę. Mam nadzieję, że wiesz ile toto waży?

Chciałbym widzieć kogoś walczącego sztabką złota. Takie coś przy wielkości baseballa ma jakieś 30-40 kg masy...

A odnośnie tego drugiego, to może byś wkleił większy opis jak tego użyto? Jakoś ciężko myślę i wyobrazić sobie nie mogę jak granat ręczny ma sztabki złota rozrzucić...

Zdravim
 
__________________
Jeśli nie masz co robić, czytaj książkę, nie mój podpis.
Cordy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem