Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2007, 11:02   #6
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
A co z małżeństwami RPGowymi? Na ten temat chciałem nawet pisać w swojej pracy dyplomowej, ale zrezygnowałem.
Znacie takie małżeństwa? A może wasz/wasza ślubny/ślubna gra w RPG. Czy ewentualne kłótnie z sesji przenosicie na inny grunt? Czy planujecie aby ewentualne potomstwo było chowane w "kulcie" RPG?
To jest może trochę zaglądanie w intymne i bardzo osobiste sprawy. Ale jakże ciekawe dla socjologa. Nikt oczywiście was nie zmusza do pisania.
JA dodam, iż byłoby mi miło gdyby moja latorośl grała kiedyś w RPG. Bo to bardzo pożyteczne. Ale moja córka nie będzie środkiem do zaspokajania ambicji tatusia. Zależy mi na jej szczęściu i nie będę ciął się tępym mydłem, jak mi powie (razem z żoną): tata weź ty lepiej zajmij się czymś pożytecznym, a nie mi tu jakieś Warhammery podsuwasz. To jest dom, a nie zamek. Ja nie jestem księżniczką, a ty nie jesteś rycerzem.
 
__________________
Arkham Radio
nonickname jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem