Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2007, 15:59   #29
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 1 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Cytat:
Chciałbym widzieć kogoś walczącego sztabką złota. Takie coś przy wielkości baseballa ma jakieś 30-40 kg masy...
Wiesz sztabki mogą być różnego rozmiaru i wielkości. Mnie akurat sie trafiło na trochę mniejsze (coś koło 10 kg) a że moja postać ma 18 Budowy to raczej machanie takim czymś nie powinno jej sprawiać większych problemów.

Cytat:
A odnośnie tego drugiego, to może byś wkleił większy opis jak tego użyto? Jakoś ciężko myślę i wyobrazić sobie nie mogę jak granat ręczny ma sztabki złota rozrzucić...
Jak już wcześniej powiedziałem były lżejsze a i sam granat był wsadzony pomiędzy nie. Wiadomo oczywiście że nie porozrzucało wszystkiego a jednie niewielką część, ale dla ludzi stojących blisko tej kupki złota było to zabójcze.

A odnoście tych spluw co pokazał nonickname to nie można ich już nazywać pistoletami, ani nawet rewolwerami. Ja by je nawał "Małą ARMATĄ". Problem w tym że ktoś o budowie mniejszej od pudziana miałby problemy strzelać z czegoś takiego nie robiąc sobie krzywdy, a o celnym strzelaniu już nie wspomnę. Wiadomo że z czegoś takiego walić nie trza celnie, no ale w takim razie po co ci taka spluwa, na czołgi jest inna, na wozy bojowe lepszy jest Barret, a do ludzi z SWAT z tarczą pancerną to raczej nie postrzelasz bo cię rozwali ktoś inny a i koleś z tarczą mógłby przeżyć

Może i taka spluwa by się sprawdziła na Stalową Policje ale też nie sądzę żeby sie komuś udało z niej wygrzać do nich.
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P
Lavi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem