Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2007, 21:54   #135
NW.
 
Reputacja: 1 NW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skał
Władymir Koszyński

Rozejrzał sie wokoło oceniając ilość trunku znajdującego się w jego dyspozycji. Wreszcie uśmiechnął się po dłuższej chwili ociągania i tak odrzekł szlachetnemu germańcowi. -Ahh Panie Wurście słabość mam do ludzi w potrzebie przeto darowuje wam tę oto beczółkę przednią, mam nadzieję że jej zawartość w szlachetne gardziska będzie wlewana i przysłóży się jakoś naszej sprawie. Wiedz że znam ja smutek biesiady pochmurnej gdy nie ma nic co do szklanicy czy kielicha można by wlać- w tym momencie jakby zamyślił się i wzniósł oczy w czyste niebo Zaporocczyzny. -Ale nieważne to, niechaj trunek ten zacny dobrze dziś służy- popatrzył się na Pana Piotra i uśmiechnął w duchu. Coś mi się zdaje że ten szlachetka chce być widziany jako dobry kopan dla każdego- pomyślał.
 
__________________
Always remember that You are weak against the power of the Dark Side.
NW. jest offline