Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2007, 13:22   #20
Revan
Banned
 
Reputacja: 1 Revan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znany
Wiedziałem, że do czegoś takiego dojdzie.

12, 8 ,14, 11, 16 = 61 pk, bonusowy jeden za zastosowanie tejże kombinacji.

albo macie do wyboru standardową pulę 60pk, jak w pdr. Współczynnik max 18.

@K.D., powiem jedno, żal. Jeżeli chcesz grać takim czymś, to obrażasz nie tylko mnie, ale i całą ideę fair play w RPG. Skąd ci się wzięło tyle gambli?! Początkowo jest 100, plus ew. sprzedane pk umiejętności i współczynników. W dodatku gramy w najnowszej edycji, czyli 20 na kości to nie brak choroby, a co najwyżej paranoja.

Popraw to, a będzie ok.

Dodatkowo się przyczepię dla ogólnego kształtu, gamble to nie są pieniądze, jak np. dollar. To po prostu wartość danej rzeczy, więc jeżeli zostało wam coś z tego wyliczania, to zainwestujcie to w amunicję, zapalniczki, paliwo, jedzenie, bojlery, po prostu nie może wam nic zostać.

@Cedryk, hmmm, przyczepię się do ekwipunku. AK - 70 gambli, amunicja do niego 100 gambli. Więc zostało ci 30 gambli. Dalej Autobus 180, ale jeżeli aż tak bardzo ci na tym zależy, może zostać. Będzie tylko jeden szkopuł. Jaki? Ew. zobaczysz na sesji ;]

I jeszcze jedno, co do statów. Nie będę za często rzucał, ale są mi potrzebne jako ogólna wiedza o waszej postaci i przydadzą się w różnych sytuacjach kryzysowych.
 

Ostatnio edytowane przez Revan : 27-09-2007 o 13:25.
Revan jest offline