Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2007, 13:22   #21
K.D.
 
K.D.'s Avatar
 
Reputacja: 1 K.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumny
Cytat:
Aleś pojechała z tymi statsami K.D.: brak choroby, wszystkie statsy na maksa.
Jak ty 22 wyrzuciłaś w średniej z trzech rzutów k20 to chyba nikt już nie zgadnie. Opamiętaj się K.D. i zmień je bo takie coś jest żenujące
1. Pojechałeś. Nie pojechałaś. Wyrzuciłeś. Nie wyrzuciłaś.
2. Spuść z tonu, Cedryku, proszę. Mógłbyś trochę grzeczniej zwrócić mi na to uwagę, a nawet zaoferować pomoc, widząc, że coś nie wyszło, a nie od razu naskakiwać. Nie zrobiłem tego specjalnie - omsknęły mi się zasady, przepraszam za to. Od trzech lat nie grałem w NS, nie wciągnąłem poprawnie średniej(podzieliłem na dwa, nie na trzy). Już to naprawiam.
3. Chorobę przemilczę. Wyrzuciłem naturalną dwudziestkę(zresztą ostatnim razem jak grałem również mi się udało, wtedy to była life sesja) i choroby nie ma, tyle. Specjalnie dla Ciebie mogę przerzucić, jeśli poprosisz. Albo sam mi wybierz chorobę, co Ty na to? Już dobrze? Uspokoiłeś się?
Cytat:
Zresztą mam taką propozycję Revan, aby wymyślił pięć rzutów dla wszystkich postaci no a jak kto sobie je przyporządkuje to już jego sprawa
Dla mnie może być.
Cytat:
wtedy nie pojawi się więcej taka herod baba we wszystkim najlepsza.
A złap się pan za guzik, do jasnej cholery. Neuroshima w niewielu miejscach przy tworzeniu postaci wymaga losowania - tylko przy rzucie na współczynniki i choroby. Że ktoś choróbska nie wylosował, a pan owszem, to znaczy tylko, że miał farta. O co chodzi? Zazdrościsz mi pan tego, czy jak? Drogi Cedryku, mężczyzno we wszystkim najlepszy, na sali żenujący to jesteś Ty. Mimo to doceniam, że dałeś mi wskazówki na temat zrobienia tego poprawnie, i dziękuję za nie - bez szczekania i nazywania moich działań żenującymi, byłaby pełna kultura. Byłaby.

EOT ode mnie. Temu panu już dziękuję. Biorę się za naprawę karty.


Następny...
Cytat:
@K.D., powiem jedno, żal.
Ta. Mi też.
Cytat:
W dodatku skąd ci się wzięło tyle gambli?!
100 na początek, 150 na samochód, 100 z współczynników. 200 poszło na samochód(chociaż był to prezent od rodziców, bez ulepszeń, to nie chciałem rpzesadzic i dodałem go do puli, jakbym sam go kupił), zostało 150. W dodatku Amelia pracowała dziesięć lat jako kurier(miedzy innymi). Wydaje mi się, że swoje zarobiła, w broni czy sprzętach.
Cytat:
W dodatku gramy w najnowszej edycji, czyli 20 na kości to nie brak choroby, a co najwyżej paranoja.
Przepraszam, gdzieś mi umknęła edycja, w którą gramy... a może nie została określona?
Cytat:
Dodatkowo się przyczepię dla ogólnego kształtu, gamble to nie są pieniądze, jak np. dollar. To po prostu wartość danej rzeczy, więc jeżeli zostało wam coś z tego wyliczania, to zainwestujcie to w amunicję, zapalniczki, paliwo, jedzenie, bojlery, po prostu nie może wam nic zostać.
To wiem. Te 12 gambli miało właśnie to symbolizować - sprzęt na wymianę. Jak rozumiem, miałbym go dokładniej opisać?
 
__________________
"Uproczywe[sic] niestosowanie się do zaleceń Obsługi"

Ostatnio edytowane przez K.D. : 27-09-2007 o 13:29.
K.D. jest offline