Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2007, 13:38   #22
Revan
Banned
 
Reputacja: 1 Revan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znany
Cytat:
Przepraszam, gdzieś mi umknęła edycja, w którą gramy... a może nie została określona?
To chyba oczywiste, że w najnowszą. 1.0 jest zbyt zbugowana, aby można było w nią grać (co nie znaczy, że 1.5 też, ale część z błędów została naprawiona).

Ale racja, przyznaje się bez bicia, mój błąd, mogłem podać numerek edycji.

Cytat:
To wiem. Te 12 gambli miało właśnie to symbolizować - sprzęt na wymianę. Jak rozumiem, miałbym go dokładniej opisać?
Dobrze by było

Cytat:
100 na początek, 150 na samochód, 100 z współczynników. 200 poszło na samochód(chociaż był to prezent od rodziców, bez ulepszeń, to nie chciałem rpzesadzic i dodałem go do puli, jakbym sam go kupił), zostało 150. W dodatku Amelia pracowała dziesięć lat jako kurier(miedzy innymi). Wydaje mi się, że swoje zarobiła, w broni czy sprzętach.
Nie mam w zwyczaju spierać się o ekwip z graczami, nawet jeżeli jest przesadzony, ale nie popadajmy w skrajności. Postać tworzymy niemalże od zera. Co z tego, że 10 lat pracowała, skoro mogła stracić wszystko podczas jednego kursu? Wszystko się da uzasadnić.

W taki razie apeluję, ci którzy stworzyli KP w wersji 1.0 proszę o zdobycie listy poprawek do 1.5 i zmodernizowanie odpowiednio kart. Np. są inne sztuczki niż w podstawce.
 
Revan jest offline