Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2007, 14:43   #23
K.D.
 
K.D.'s Avatar
 
Reputacja: 1 K.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumny
Cytat:
Nie mam w zwyczaju spierać się o ekwip z graczami, nawet jeżeli jest przesadzony, ale nie popadajmy w skrajności. Postać tworzymy niemalże od zera. Co z tego, że 10 lat pracowała, skoro mogła stracić wszystko podczas jednego kursu? Wszystko się da uzasadnić.
Rozumiem... jakiś konrketne uwagi co do tego, czego mam się pozbyć? BTW, wydaje mi się, że Colt Anaconda byłby najbardziej zbliżony do Magnum 44 - mogę założyć, że taka jest jego mechanika? Interesuje mnie po prostu kosmetyka - wygląd i marka.

Cytat:
Dobrze by było
Ok, nie ma sprawy.

Cytat:
To chyba oczywiste, że w najnowszą. 1.0 jest zbyt zbugowana, aby można było w nią grać (co nie znaczy, że 1.5 też, ale część z błędów została naprawiona).
Rozumiem... postaram się 'zapgrejdować' do 1.5 - jeśli oczywiście na sesji jest miejce dla takiego żenującego, grającego nie fair kanciarza współczynnikowego?
 
__________________
"Uproczywe[sic] niestosowanie się do zaleceń Obsługi"
K.D. jest offline