Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2007, 23:30   #45
Revan
Banned
 
Reputacja: 1 Revan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znany
Powiem tak, dostaniecie się według mojego "widzimisię".

Podoba mi się postać Durendala oraz K.D., jednak K.D. musi poprawić swoją kp, jeżeli chodzi o ekwip. Dalej przyjmuję Yen, ponieważ pościg bez osoby puszczającej womity na lewo i prawo w samochodzie to nie pościg, poza tym, jeszcze nikt u mnie nie grał szamanem, więc mi się podoba. Dostaje się także frajer, który pozamieniał kabelki w samochodach przeciwników (tak Andregor, o tobie mowa :P). Został Cedryk z polką, Lavi z łowcą oraz niestrudzony żołnierz z Posterunku, czyli Ragnaak. Hmmm... zostanie Cedryk, bo będzie się lała krew, a chcę, abyście się męczyli dłuuugo ;]

Zostało dwóch warriorów... Cholera, czuję się jak jakiś kretyn, co myśli, że jest pępkiem świata, nie lubię tego uczucia. Strasznie mi żal, że ktoś się nie dostanie, to tak jakbym kogoś pobił i zostawił bez nadziei na dalsze życie, ale sesja jest przewidziana na 5-6 osób, 7 to za duży tłok, a widać, że wszyscy z was załapali smykałkę co do Neuro. Nieee... przez to nabawię się kompleksów, nigdy więcej nie zrobię rekrutacji.

Ok, bez ociągania się, Levi przechodzisz, Ragnaak, dostałeś kulkę w plecy, bądź dumny, umarłeś dla ojczyzny! Co z tego, że w barowej bijatyce, liczy się sam fakt

Tylko nie mnie bij, to wina Yen :P
 

Ostatnio edytowane przez Revan : 27-09-2007 o 23:32.
Revan jest offline