WÄ…tek: Totalus Absurdus
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2007, 22:09   #2
Sumar
 
Sumar's Avatar
 
Reputacja: 1 Sumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputację
Szłem (XD) sobie przez miasto Portland, wesoło grając na mojej ukochanej fletni. Oczywiście wszyscy podziwiali moją cudowną muzykę, i żartowali sobie w stylu: "Cisza", które brzmiały trochę jak brzęk tłuczonej szyby... Wydawało się że czuć tą szybę nawet na plecach... mniejsza z tym.
Polazłem do karczmy, coby trochę łyknąć piwska.
Gdy wszłem tam, to w oko wpadła mi elfka która wpatrywała sie w jakiegoś pirata-krasnoluda, cholera no. Choroba, co to ma być?! Kurde, z tego wszystkiego przysiadłem się do nich i zamówiłem piwsko (barman wyglądał trochę tak jakby nie wiedział o co mi chodzi, więc się schował pod ladę... pewno po piwsko hehe [uśmiech na twarzy]). A tu nagle jakiś czarnowłosy kolo wpakował mi w kieszeń jakąś kartkę, a potem zniknął!
Z pozoru to nic takiego, ale ta kieszeń była dziurawa! Kruca, musiałem się schylić po tą kartkę i przeżyć szok psychiczny wywołany przez drewnianą nogę, którą zobaczyłem. Myślałem najsampierw, normalnie, no, że to noga tej elfki, to i prawie przewróciłem się... Przecież fletnia mogła mi wypaść! I to właśnie jest szokujące.

Nie zwracając uwagi już na to wszystko postanowiłem zagaić rozmowę, więc schowałem kartkę do kieszeni, po czym znowu się schyliłem, po kartkę i włożyłem ją ponownie, ale tym razem jednak do tej niedziurawej kieszeni.

- Te, paczcie! Albinos haha! - zagaiłem w końcu.

A potem usłyszałem taki dłuugi jęk, od strony wejścia, który mógłby trochę przypominać słowo "złoooo", którym na pewno nie było. To na pewno jakiś tajny szyfr wymyślony przez elfów łupieżców, którzy chcą mi skroić fletnię. Taak.
 
__________________
Question everything.
Sumar jest offline