Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2007, 22:15   #18
Akhazard
 
Reputacja: 1 Akhazard nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Mordragon
ja mam zas pytanie :P czy doszla moja wiadomosc PW:} i czy skoro wymagasz od nas tajemnej wiedzy nauk scislych i nie tylko to czy mozemy wymagac od ciebei znajomosci jezyka polakow z 1870 roku? jak wiadomo mowili troche inaczej:> a napewno calkiem inaczej niz ludzie z 2135 ... jak sobie wyobrazas spotkanie takich osob:>?
1. Karta doszła.
2. ... I tu do wszystkich. Nie przesadzajcie ludy!! (). Nie wymagam od Was wiedzy tajemnej nauk ścisłych. To będą tylko podstawy. Wyobraź sobie sytuację. Grasz lekarzem, spotykacie leżącego człowieka, który o czymś wam opowiada. Na pierwszy rzut oka widać, że jest chory. Ja opisuję jego wygląd. "na twarzy charakterystyczne bąble.. " bla bla bla.. Opisuje objawy choroby. Taka choroba byłaby wprost banalna do zdefiniowania. Na dodatek 99% z nich będę brał z Wikipedii.
Inny przykład. Budujecie domek, w którym chcecie się ukryć przed czymś. Wymagam, żeby takowy inżynier/architekt wykonał mi mniej więcej plan takiego budynku. Jakich materiałów używacie. Inżynier musi posiadać mniej więcej wiedzę na temat budowy. Gracz powinien wiedzieć, co trzeba zrobić, czego użyć, żeby uzyskać zaprawę. Takie podstawy. Informacje wynikające częściej z logiki, niż z wiedzy.
3. A wymagajcie. Ale.. znów do wszystkich! (...) Nie nastawiajcie się na te lata.. Pan Polski mówił. Nie wiadomo, co może się z Wami stać. Możliwe, że przeniesiecie się... w nieco (^_^) wcześniejszy rok.

Cytat:
Napisał Marcellus
A czy w polsce 22 wieku jest przymusowa sluzba wojskowa ?
Odpowiedź - tylko w przypadku ludzi nie uczących się, nie Polaków. Wojsko takie nie jest regularne. To jednostki wysyłane zazwyczaj.. na deaktywowanie pola minowego


I jeszcze ważna informacja. (którą już powtarzam..). Nie nastawiajcie się na te lata. Możecie trafić.. w nieco wcześniejszy okres historii. Możliwe, że w trakcie sesji kilka osób odejdzie.. ale.. cóż. Trudno się mówi. Mniej bohaterów do wykończenia, mniejszy wysiłek :P.

Pozdrawiam.

@edit
Ważne!
Przypomniała mi się ważna sprawa. (spójrz p.s. na początku tematu)
 
__________________

Omnis homo mendax...


Homo vitae commodatus non donatus est...

Ostatnio edytowane przez Akhazard : 28-09-2007 o 22:37.
Akhazard jest offline