Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2007, 01:50   #3
Oktawius
 
Oktawius's Avatar
 
Reputacja: 1 Oktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłość
" Te piwsko gorzej smakuje niż szczyny. W sumie dobrze że mi ten półgłówek pomógł... no ale zresztą, to było moje piwo i ja je miałem wypić. Ha! Znowu łatwe pieniądze się szykują."
Z oburzeniem i zdenerwowaniem:
-PARSZYWCU! To ić moje piwo było! Zniewagę wyczuwam w tym geście. Wytykając moją inność, uraziłeś mnie, więc poprzyj swe słowa czynami i sięgnij po szpadę, by jak prawdziwy mężczyzna stanąć do walki.- Powiedział to bardzo głośno i donośnie. Wyjął rękawiczkę i rzucił mu pod nogi.
- Wybieraj broń niegodziwcze i chodźmy na zewnątrz!- Czekał na jego rekację. Zrobił parę kroków w stronę wyjścia, nie spuszczając oczu z potencjalnego przeciwnika. Po chwili usłyszał komentarz kogoś ze stolików i wzrokiem go szukał. Po chwili zobaczył go, wpatrującego się w niego i siedzącego z 2 innymi osobami.
Chciał coś powiedzieć, ale chyba jedna walka starczy mu w przeciągu 10 min, więc wrócił do swojego przeciwnika.
 
__________________
Wolę chodzić do studia niż na nie po prostu,
palić piątkę do południa niż mieć ją na kolokwium.

511409
Oktawius jest offline