Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2007, 08:29   #7
Hertion
 
BARTOLINI:
Znaczy wiesz to będzie kampania typu Patryk Fantasy (starasz się przeżyć. Jeśli się uda to dobrze, jeśli nie zginiesz podczas pierwszych 15 postów to też dobrze). Oczywiście że dopuszczam różne klasy i oryginalne odchylenia od normy. Post będzie raczej codziennie wieczorem (ok. 19 - 21).
ANGOD:
Ha... ha... chcesz się dowiedzieć??? Mam wypaplać i wszystkim zepsuć zabawę??? Nie panie kolego! Jak będziesz grać to się dowiesz o armii nieumarłych, co doprowadziło do tego że powstała. Jak uciec z podziemi, czy coś się kryje w podziemiach oprócz mieszkańców powierzchni... Nie ma czegoś takiego co się dzieje. Będziesz grał dostaniesz się do sedna sprawy i będziesz wiedział!!!
LEO BREAKER:
Bogata mowa. Ja przez to rozumiem iż podczas sesji posługujesz się jak najbardziej rozwiniętą mową (lub najmniej jak jesteś np. orkiem). To chodzi by podczas sesji był klimat. A klimat pochodzi od mowy, świec [lecz tego nie można zrobić przez neta...] itp. itd.
Jeśli chodzi o postać dwuklasową mogę uznać choć nie pochwalam. To też zależy od historii że jak np. jesteś wojownikiem i poszedłeś do klasztoru na uzdrowienie ducha czy coś to wtedy mogłeś [lecz nie musiałeś, zależy od ciebie] zobaczyć te super kopnięcia czy jakieś zarąbiste uderzenia mnichów więc zacząłeś się uczyć[To jest tylko PRZYKŁAD!!!]. No wiesz to wtedy uznaje taką postać lecz jeżeli ktoś z niczego powie mi że jest łotrem - paladynem to z takim już wiem że nie warto gadać.
Jeśli chodzi o poziom to też zależy od historii, bo w historii powinna być zawarta to czego dokonałeś lub czego byłeś światkiem. Ogólnie to taka powinna być granica - 2lv - 4lv. Oczywiście nie dam berserkerowi orkowi zaprawionemu w bojach skurczybykowi, który był na krucjacie czy walczył z jakimiś totalnymi skurczybykami 2lv. Tu wszystko opiera się na historii.
Mag to ktoś taki, [jak zaklinacz] który posiada wrodzoną moc. Mag opiera swe zaklęcia na mocy z wewnątrz swego ciała astralnego. Mag nie potrzebuje zwojów [nie może pisać zwojów!!!]. Każdy mag ma przypisane ok. 100 CZARÓW NIE ZAKLĘĆ. Pojawiają sie znikąd. Mag wie co każde z nich robi. Ponieważ dostaje wizji przed pojawieniem się czaru. Zaś czarodziej opiera się na zwojach i księgach. Jego magia pochodzi z formułek i gestów. Oparcie magii Czarodziej zwoje, Mag wrodzona moc. Ilość Czarodziej bez granic, Mag ok. 100. Do wywołania zaklęcia [czaru]: Czarodziej formułka, gesty, Mag brak. Jest wiele różnic ale to są te najważniejsze różnice. Jakieś pytanka to do mnie

Pozdrawiam Hertion
 
__________________
Kiedy rodzisz się, nawet góry toną we krwi...

I nastał czas że wylał Hades!!!

Ostatnio edytowane przez Hertion : 01-10-2007 o 16:04. Powód: Przeklinak... ZNIKNĄŁ... EŁŁŁŁŁŁŁŁUUUUUU....
Hertion jest offline