Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2007, 13:28   #7
Sumar
 
Sumar's Avatar
 
Reputacja: 1 Sumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputację
"Kurde, flaszka no, przecież jestem krasnoludem, nie?" - zdałem sobie sprawę, ale nic z tego dalej mi nie wyniknęło.

- Te barman dawaj mi tu szybko te piwo - wykrzyknąłem, ale widząc, że nie przynosi to żadnych efektów, podszedłem do czyjegoś pełnego kufla, skoriłem go i powiedziałem jegomościowi od kufla, że to przez barmana, po czym znowu dosiadłem do eflki i krasnoluda-pirata, popijając sobie piwko i patrząc jak albinos szykuje się do czegoś i jak obok jakiś gość obwieszony czosnkiem gada sobie z jakimś gościem przypominającego wompierza. W sumie sam nie wiem co to jest wompierz, ale jak popatrzyłem na tego gościa to tak mi się pomyślało. A! Nie można przeoczyć tego, że zobaczyłem gdzieś w oddali łażącego kalosza z wąsami, ale nie zdziwiło mnie to. Bardzo często elfy łupierzniki, które chcą mi ukraść fletnie właśnie taką postać przybierają.
 
__________________
Question everything.
Sumar jest offline