Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2007, 22:42   #2
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 1 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
Na wstępie chce podziękowac Donkiemu za wklejenie sesji do toplisty .

Jako, że ja jestem MG w sesji, wypowiem się na temat graczy, ich stylu itp. Bo czym była by sesja bez graczy
Moi kochani łowcy świetni gracze tworzą świetny klimat, wprowadzają do sesji dużo ciekawych motywów.

Donki- świetnie odgrywa swoją postac, która ma rozdwojenie jaźni. Wprowadza w sesję dużo chumoru.
Alaron Elessedil- znakomity gracz, jego posty są bardzo przemyślane, czasem bardzo długe ale przyjemnie się je czyta.
Astaroth- świetny gracz znakomite opisy sytuacji, wielki wojownik, toczy pewnego rodzaju spór z Alaronem ponieważ ich poglądy są czasem sprzeczne. (jak nie rozumiecie, przeczytajcie sesje )
Mael- nasz bard-romantyk, wplata czasem w sesję jakiś wierszyk co ją urozmaica. No i oczywiście zaczął romans z Zafrire
Zafrire- nasza jedyna kobieta w sesji. Niby nie winna ale wie co musi robic i jak wspominałem romans z bardem

Tak, to chyba tyle. W sumie bardzo się cieszę, że udało mi się wybrac tak świetnych graczy.
Oczywiście wielki + za graczy.
 
Zak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem