Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2007, 01:00   #4
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1586 Eliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłość
"skąd Gildie czarodziejów mają krew demonów? A co z sercem demona? Z tego co mi wiadomo to po zabiciu demona jego ciało ulega dematerializacji i wraca do swojego wymiaru."

Są sposoby, zeby utrzymać demona w tym świecie, pentagram plus silne zaklęcie. Wówczas do woli można pobierać krew. Z sercem jest większy problem ale przy koncepcji, że można utrzymać ciało demona to też da się zrozumieć. Przede wszystkim trzeba stworzyć warunki w której destabilizacja działać nie będzie. Potężni demonolodzy wysługują się swymi demonicznymi sługami w celu zdobycia składników Kosztem PO oczywiście.


"Druga sprawa to części ciała smoków. Do wielu naprawdę składników są potrzebne części ciała smoków (język,łuski,skóra,krew). Z tego co wiem to smoków nie ma na pęczki w Starym Świecie, a wręcz przeciwnie jest ich bardzo mało lub są nawet na wyginięciu."

Wiesz dinozary już właściwie wygineły a wciąż możesz odnaleźć ich skłądniki. Smoków było kiedyś znacznie więcej i były też zapasy tych skłądników. Mozna założyć, że większość z nich jest przetrzymywana obok złota i klejnotów w skarbcach państw - jako pokrycie ich pieniądza. Tak to normalnie działa. Oczywiście składniki co jakiś czas wypuszczane są do obiegu, ale można śmiało założyć, że ich wartość stale wzrasta. To jest w sumie dobre ograniczenie dla magów, aby nie szastali czarami na prawo i lewo, przynajmniej niektórymi
 
Eliasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem