Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2007, 17:44   #6
Darkan
 
Reputacja: 1 Darkan nie jest za bardzo znany
Napisz jakie są klasy jakie maja specjalne zdolnosci i umiejetnosci oraz czy KP mamy pisac w temacie czy na PW

Name: Dem
Rasa: Undead
Charakter: Neutral
Klasa: Nekromanta
Historia: Dem już odnajmlodszych lat fascynowała czarna magia. Wskrzesil swojego pierwszego sługe mając 12 lat. W wieku 15 lat został nazwana przyszłoscia podziemnych nekremonatów Tako-tiki. Lecz jego przygoda rozpoczeła się gdy na jego 18 urodziny otrzymał od swojego pra dziada stary zwój na przywolanie najlepszego Wojownika Tako-tiki. Szybko zabrał się za rozpracowanie zwoju. Po pare miesiacach udało mu się odszyfrowac go i nastepnego dnia przy pomocy 6 najpoteżniejszych nekromantów przywołał swego sługe. Nazwał go DoomGuard. Miesiac po tym wystawił go w zawodach dla profesjonalnych wojowników. Doomguard nie zostawił złudzenia kto jest najlepszym wojownikiem. Jego szybkość, zwiność, wytrzymałość i siła zainoponowała wszystkim. Po wygraniu turnieju zaczał wkoncu zajmowac się czarna magią. Magią przed która niema ochrony. Mając 35 lat zaczał pracować nad podatnoscią jego rasy na magię. Był już prawie przy rozwiklaniu zagadki nad tym gdy dostał list. Lecz jego podatność na magie jest teraz o wiele mniejsza niż przecietngo Undeada.
Wygląd Dem:
Wygląd DoomGuarda:
 
__________________
Krew, Która płynie w tobie,płynie i we mnie, ilekroć spojrzę w lustro, twoją twarz widzę. Weż mnie za rękę. Wesprzyj się na mnie.Jużeśmy prawie wolni,
Mały wędrocze.
Darkan jest offline