Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2005, 10:51   #20
Vengar
 
Reputacja: 1 Vengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputację
Po dniu nieobecności w internecie (psubraty odcięły kabel ażeby Sarmatów od źródła informacyj ze świata odłączyć!) dostałem potwierdzenie zamówienia. Czyli płyta jest na składzie (chyba że a) wyślą płytę której nie mają b) zamówiłem ostatnią :P). Zamawiać bo lepszej muzyki do Dzikich Pól nie znajdziesz!

[ Dodano: 2005-08-07, 10:50 ]
Wszystkich chętnych (tzn. pewnie Rębajła ) musze zmartwić. Sklepy najczęściej nie mają tych płyt na stanie i muszą je zamawiać od dystrybutora. Ja dowiedziałem się dzwoniąc do biura obsługi klienta ,że wysłali zamówienie do dystrybutora a jego realizacja może trwać do 2 tygodni (czyli pewnie z miesiąc :P). Dlaczego? Dlaczego takich płyt nie mają na stanie? Czyżby oprócz fanów DP nikt tego nie kupował?
 
__________________
What's the difference between Pope John Paul II and Madeleine McCann?
The Pope died a virgin.
Vengar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem