Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2007, 21:02   #10
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Być może ja się "skuszę" na tą sesją, ale zobaczymy jak jeszcze coś dodasz
Mistrzu, do mapki przydałaby się legenda + zaznaczenie najważniejszych miast + rzeki i jakieś większe jeziora, chyba, że świat jest tak wielki, że nie widać jezior. Podaj w mapie skalę (uprzedzam pytanie-nie, nie potrzeba siatko kartograficznej ). Chodzi tylko o to, żeby pojąć rozmiary twojego świata.
Co oznaczają poszczególne kolory na mapie? (można się domyśleć, ale tak w ramach potwierdzenia domysłów )
Jeżeli chodzi o mapę to tyle, ale to nie wszystko.
Jakbyś mógł wyjaśnić dokładniej systemy działania poszczególnych magii? Napisałeś, że magia Trolli bazuje na eliksirach. Ok, ale co robią z tymi eliksirami? Piją, rzucają, coś innego? Może w probówkach jest jakiś gaz żrący, czy płyn czyszczący, czy samozapalająca się substancja? Z czego oni robią te eliksiry? Zioła, gleby, nasiona, rośliny, piachy, kamienie? Coś dokładniej.
Opisz magie, bo ja wybitnie lubię odgrywać Magów
To chyba by było na tyle... aaa, czy w twoim świecie są sztuki walki? Jak tak to jakie? (zastanawiam się czy nie zrobić wyjątku w postaci jakiegoś półobrotowego cing-ciang-cionga ). A super by było, gdybyś miał własne
Jakie są stosunki danej rasy do innej oprócz tego, że Krasnoludowie i Elfowie mają wojnę, no i profesje by się przydały. DnD, Warhammer, wybranych kilka...
Opisz świat dokładniej to z chęcią się zgłoszę i wyślę KP

Darkan, co powiesz na takie KP:
Imię: Sansalor
Rasa: Półbóg
Profesja: Mag
Historia: Nie pamięta swoich narodzin, ponieważ jego pamięć sięga do chwili kiedy stał się potężnym magiem, który przywołał zmiennokształtnego Demona, który towarzyszy mu od zawsze na zawsze. W walce Demon nie ma sobie równych, gdyż jest zabójcą wszystkiego co się rusza, a jego Pan jest wybitnym Magiem, który stał się dawno temu jednym z najpotężniejszych wśród bogów.

Co na to powiesz? Po co grać postacią tak silną z potężnym, przywołanym sojusznikiem? To nie ma sensu. Ja twoją postać i przywołańca widzę jako niezwykle potężną parę, która potrafi przeciwstawić się najlepszym. To nie jest cel RPG, co zapewne wiesz i jeżeli się dostanę wraz z postacią, którą przedstawiłeś, to ja rezygnuję.
 

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 01-10-2007 o 21:05.
Alaron Elessedil jest offline