Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2007, 16:24   #10
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Słuchajcie, ale czy koniecznie znajomość Sabatu jest uzależniona od posiadania Podręcznika?

Można stworzyć własny obraz tej organizacji na podstawie tego, co jest w podstawce.
Oczywiście, przez to nie będzie pełnej spójności między różnymi MG i Gracze mogą poczuć się zagubieni. Prawdą jest jednak, że przy obecnej ilości edycji, dodatków itp. i tak JUŻ jest bałagan.

Posłużę się przykładem z forum.
Miesiąc temu prowadziłam rekrutację do Wampira (Delirium) i zaznaczałam, żeby nie było problemów, że postacie mają być tworzone na podstawie głównego podręcznika... I tak powstały rozbieżności, gdyż np. ja nie dopuszczałam demencji w maskaradzie, bo tak dla mnie „zawsze” było, ale wg. III edycji ta dyscyplina wcale zakazana nie jest, więc Gracz był bardzo zdziwiony, kiedy powiedziałam, że za używanie jej może być zdjęty z funkcji. Ponadto ja swoje, a niektórzy swoje.
Po prostu jak słyszę argumenty typu: „bo tak jest w na stronie tej i tej w clanbooku” to mnie telepie. Dla mnie RPG to gra wyobraźni, a nie podręczników.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem