Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-07-2011, 11:56   #1
 
Eleywan's Avatar
 
[Autorski][Dark Fantasy] Niech żyje Albion !!

Niech żyje Albion !![MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=caMFEcSROc0[/MEDIA]

W świetle zachodzącego słońca zbroje mieniły się całą gammą barw. Na
równinie oprócz setek trupów pozostało tylko dwóch żywych. Mieli oni albo wiele szczęścia, albo też nie bywałe umiejętności. Los chciał, że taki stan rzeczy nie mógł trwać wiecznie, albowiem pisane było odejść stąd jednemu. Jeden przyodziany w zbroje białą jak płatki bożonarodzeniowego śniegu dzielnie dzierżył tarczę i miecz, drugi natomiast w ekwipunku czarnym jak noc, w rękach trzymający wielki obusieczny topór. Na skroniach obu młodych mężczyzn oprócz skrystalizowanego potu, można było dostrzec krew.

Jak gdyby jednocześnie oboje ruszyli na siebie. Każdego z nich co innego pchało w paszczę śmierci, jednak każdy z nich miał jedno hasło na ustach.
-Niech żyje Albion!-Głosy dwóch zbrojnych zlały się w jednakową pieśń. I na tym koniec był podobieństw ich obu. Odległość jaka ich dzieliła z każdym ułamkiem sekundy się zmniejszała. Nie więcej niż 300 stóp.
Biały rycerz o włosach tego samego koloru co rynsztunek wykonał ruch pierwszy, wokoło jego dłoni pojawiły się kręgi magiczne, które spowiły światłem okolicę hojnie zalaną krwią.
-Divine Spiral.- Te słowa ów człowiek wypowiedział. A w stronę przeciwnika pomknęły dwa promienie czystego blasku, niczym węże jadowite, które atakują swą ofiarę.
Jednak refleksu, temu drugiemu nie można zaprzeczyć. Nim zaklęcie go raniło. Ten wykrzyczał:
-Silence.-I jakoby nastąpił wybuch ciemnej energii, a jasne promienie przestały istnieć. Oboje w czasie tych czynności byli w nieustannym ruchu. Byli bardzo blisko siebie, czarny woj o karmazynowych włosach wykonał zamach bo jego topór już mógł sięgnąć przeciwną stronę. Jednak miecznik zwinnie zablokował cios, tracąc tym samy swą tarczę. To jednak go nie przestraszyło gdyż, uśmiechnął się, dając do zrozumienia władcy ciemnej mocy, iż śmierć mu nie straszna, jednakowo nie ma zamiaru żegnać się ze światem żywych. Z pół obrotu ciął go mieczem pod kolano, tym samym powodując iż przyklęknął. Rycerz Nocy jednak nie poddał się jak każdy inny winien zrobić tylko tak jak mu przyuczono wyszeptał.
-Dark Blast.-I potężny wybuch którego źródłem był topór, spowodowało wyrwanie ze stawów całego ramienia przeciwnika i wyrzucenie go kilka metrów w tył. Rany z pewnością były śmiertelne, ponieważ prócz poważnej kontuzji odłamki broni drzewcowej raniły mu płuca, ostatnim tchnienem zdążył rzucić jeden czar.
-Arrow of infinite light.-I wielka strzała światłą wyrwała, noszącemu pancerz nocy ogromną dziurę w torsie. Oboje legli na ziemi niemal jednocześnie, tak samo jak równo ich serca przestały bić w młodych piersiach. Były to kolejne ofiary „Świętej Wojny”. A pobojowiskiem był Stonebridge, raczej to co z niego zostało. Pierwsza stolica Albionu.
Zdarzenia te miały miejsce dziesięć lat przed tymi w których będzie rozgrywana sesja. Akcja będzie się dziać w Albionie w alter rzeczywistości Wielkiej Brytanii. Podczas bitwy opisanej powyżej z niejasnych przyczyn cała stolica przestała istnieć, a rodzina królewska została wybita w pień, przynajmniej tak się wydawało, gdyż prawda była zupełnie inna ale o tym później. Z racji tego że nie ma władzy królewskiej całe królestwo o ile tak można nazwać krainę bez króla jest podzielone na dwie strefy wpływów, jedna jest to Zakon Archanioła Gabryjela [ Jak pewnie każdy z was utożsami ich sobie z rycerzem w białej zbroi] oraz druga czyli Zgromadzenie Rycerzy Odrodzenia [ Rycerze w czarnych zbrojach]. Między wspomnianymi wcześniej organizacjami wojna trwa od wieków, potocznie ją nazywano Świętą Wojną, od czego się zaczęła? To tak naprawdę wiedzą tylko przywódcy , a ich wersje zapewne się również różnią. Rodzina królewska jako tako zawsze trzymała te starcia w ryzach, jednak gdy takowa przestała istnieć podczas najżwawszej bitwy w historii Albionu dziesięć lat temu, podczas której zginęło 500 tysięcy ludzi, mnóstwo zostało uznane za zaginione oraz zamordowano króla. Oczywiście sami Rycerze z tychże organizacji stanowili elitę mianowicie po kilkanaście osób z każdej z nich, a reszta to ludzie zaciągnięci na plac boju siłą,przymusem, żądzą pieniądza czy też sławy.
Zarówno Zakonowi jak i Zgromadzeniu przyświeca cel odbudowy Albionu pod rządami jednej osoby.
Są też Gwardziści Lwa czyli stara straż przyboczna rodziny królewskiej którzy od śmierci poprzedniego króla szukają jego potomka, nigdy otwarcie nie mieszali się w konflikt między dwoma najbardziej wpływowymi organizacjami w kraju.
A teraz opiszę organizację w których wasza przyszła postać może się znaleźć.


1) Zakon Archanioła Gabryjela.- „Święci krzyżowcy’’. Tak właśnie mówi o nich papież i niewiele to się różni od prawdy, mają swój święty kodeks, którego przestrzeganie jest wymagane pod groźbą wydalenia, lub nawet śmierci w bardzo ekstremalnych wypadkach. Gildia ma bardzo rozbudowany system hierarchii bo aż dziewięciu stopniowy poczynając od najwyższego szczebla: Serafiny, Cherubiny, Trony, Dominacje, Moce, Cnoty, Księstwa,Archanioły , Anioły. Aby wstąpić w szeregi gildii trzeba przejść szereg prób i zadań, z czego najważniejsza jest próba błękitnego ognia którą każdy kandydat podejmuje na własną odpowiedzialność. Gdy ktoś ją wykona na jego ciele wypalana jest święta biała pieczęć. Jak głoszą legendy to jest właśnie źródło niebiańskiej magi rycerzy Archanioła. Czy tak jest? Wie tylko wielki mistrz-Poseł Chórów Anielskich, obecnie Uriel Exesteine oraz sami członkowie. Główna ich siedziba to „stolica” północnej części kraju Sanctuary.


2) Zgromadzenie Rycerzy Odrodzenia-Również rodzaj Zakonu z tym że są to Ateiści, nie wierzący w żadnego Boga. Są mylnie utożsamiani jako przeciwność wierzeniowa rycerzy Gabryjela czyli jako wyznawcy Szatana co w wielkim stopniu mija się z prawdą. Mają swój Kodeks Honoru, którego przestrzeganie jest wymagane. Panuje ty 5 stopniowy system wtajemniczenia zwany kręgami. Mistrzem Zgromadzenia obecnie jest Ariel Exesteine brat przywódcy „Świętego Zakonu. Każdy kandydat musi znaleźć sobie opiekuna co najmniej z 3 stopniem wtajemniczenia który zada mu próbę Odwagi po której przejściu, zostanie obdarzony Pieczęcią Zgromadzenia. Czarną jak noc pozwalającą władać magią Nocy. Zgromadzenie swą główną kwaterę ma w południowej „stolicy” królestwa Ordeal


3) Krąg magiczny.- Mało co wiadomo o tej Gidli poza licznymi plotkami i legendami ponieważ jej członkowie nie wychylają nosa z poza swojej wieży usytuowanej w jedynym mieście poza wpływami Londynie. Ponoć mają 3 stopniowy system Gildiowy ; Adept, Mag, Arcymag. Władają magią 4 żywiołów : Wiatr, Woda, Ogień, Ziemia. Aby się dostać do kręgu trzeba mieć minimum potencjału i przejść próbę magii.


4) Najemnicy. – Najbardziej różnorodna zbiorowość ludzi dbających o własne tyłki. Tak można najtrafniej opisać tą hałastrę. Jest to totalny miks różnorodność. Od zwykłych chłopów po Apostatów z Zakonu Gabryjela. Brak tam jakiejkolwiek Hierarchi poza jednym jedynym przywódcą.
Hersztem.


5) Niezrzeszone-Wiadomo. Lekarz, weterynarz, strażnik miejski itp. Czego dusza wasza zapragnie.


Miasta główne:
a)Pod wpływem zakonu na północy;
-Sanctuary
-Divine
-Lightgard
b) Na południu pod wpływem Zgromadzenia;
-Ordeal
-Astra
-Nevert
c) Neutralne:
-Londyn
-Ruiny Stonebridge
Witam, wszystkich w sesji Dark Fantasy „ Niech Żyje Albion”. Poszukuje co najmniej 3-4 Osób. Zarys fabularny wydaje mi się że jest ciekawy i na pewno na dłuższą metę. Oczekuje od was postów nie jakichś jednolinijkowców ale też nie podań na 3 strony A4. Teraz apropo Gildi koniecznie jest zachowanie równowagi graczów odgrywający członków Zakonu i Zgromadzenia reszta nie jest ważna dlatego też. Proszę serdecznie aby każdy kto wyrazi chęć gry napisał w swoim odpisie rekrutacji chęć do jakiej gildii chce wstąpić. Jako ,iż to ma być Dark Fantasy ktoś na pewno zginie, również przewiduje walki między Gildiami. Chciałbym widzieć chociaż jeden post tygodniowo. Moje odpisy będą uzależnione od waszych. Rekrutacja Potrwa do około 20 Lipca chyba , że stwierdzę, iż mam odpowiednią ilość graczy. A teraz przejdźmy do KP.


Imię, Nazwisko, pseudonim: Wiadomo
Wiek: Również wiadomo.
Pochodzenie: Wszyscy jesteście obywatelami Albionu lecz nie wykluczam kogoś z Arabskimi korzeniami.
Rasa*: Opcjonalnie, nie opisywałem tak owych, ponieważ ktoś musiał by mi dać potężne podanie abym takiego zaakceptował oraz jest ich nieliczna garstka dostępne oprócz ludzi to : Elfy, Wampiry, Wilkołaki. Jeżeli ktoś by chciał się dowiedzieć coś o wyżej wymienionych opcjach proszę na Pw.
Charakter: Co najmniej 3 cechy pozytywne jak i 3 negatywne.
Rodzina: Czy jakąś posiada? [Nie chce aby wszyscy byli sierotami. To też proszę o jednego co najmniej przyjaciela bądź też krewnego.]
Patron. W przypadku Zakonu: Święty, Zgromadzenia : Znak Zodiaku, reszta cokolwiek : zwierzę, żywioł itp.
Umiejętności: 3 znacie b.dobrze, 4 dobrze, 4 średnio, 3 w małym stopniu.
Gildia: Wybór z tych powyżej. Jesteście albo przed próbami albo świeżo po. Jeżeli to drugie to musicie te zadania opisać w Historii.
Magia*: Jeżeli takowa jest to jaki typ. W przypadku Zakonu: Wiadomo każdy posługuje się magią Niebios ale tu chodzi o specjalizacje: Ofensywna, Defensywna, Wspomagająca. To samo w przypadku Zgromadzenia. Krąg magów: Jaki żywioł?
Hobby: No każdy jakieś ma, chodź by to było polerowanie miecza.
Historia: Nie za krótko, żeby to nie były 3 zdania.

Mam nadzieję że ktoś się zgłosi. A wszystkie pytania w rekrutce bądź też na PW
 
Eleywan jest offline  
Stary 08-07-2011, 21:05   #2
 
Saverock's Avatar
 
Przez brak czasu byłem zmuszony zrezygnować z ostatniej sesji na forum, a dwie inne po prostu zostały zamknięte... Jednak zrobienie KP nie jest problemem, a do 20 lipca powinienem mieć wystarczająco dużo czasu, aby odpisywać w sesji. Dlatego postanowiłem się zgłosić. Sesja od razu mi się spodobała, a to dlatego, że jest możliwość zagrania wilkołakiem Moja ulubiona rasa, nie ukrywam. Dlatego też spróbuję tutaj zagrać postacią, która ma wilczą formę. Jeśli oczywiście MG spodoba się moja KP.
 
Saverock jest offline  
Stary 08-07-2011, 21:38   #3
 
Eleywan's Avatar
 
A więc witam w sesji pierwszego gracza: Severock'a.
 
Eleywan jest offline  
Stary 10-07-2011, 20:15   #4
 
Saverock's Avatar
 
A jeszcze takie pytanko. KP wysłane i w ogóle, ale przydałoby się znać odpowiedź.

Jak jest z ekwipunkiem? Na jak wiele można sobie pozwolić?
 
Saverock jest offline  
Stary 10-07-2011, 20:26   #5
 
Eleywan's Avatar
 
Myślę że sprawa jest do ustalenia na pw czy też gg. Ale wiadomo na więcej może sobie pozwolić Zakon czy Zgromadzenia, gdzie każde z nich ma pod sobą połowę kraju niż zwykły nawet bogaty człowiek.
Zostawiam też na wszelki wypadek w tym odpisie moje gg: 1929017
Jak chcesz to się ze mną kontaktuj Sev

EDIT:

Waluta Albionu.

Po upadku króla doszło do wielu reform gospodarczych między innymi do walutowej. Stary upadający na wartości Dukat Królewski zastąpiony nowym pieniądzem: Rublem.

Jednakowo na terenie Kraju występują różne waluty dla mniejszych regionów prócz tej generalnej.

Zakon używa prócz Rubla, Blaski,

Z kolei zgromadzenie Oświecenia.

U najemników funkcje pieniądza pełnią również kryształy i inne kamienie szlachetne.

W Londynie mamy funty.

Teraz obecny kurs walut.
Jako iż najmocniejszy obecnie w królestwie jest zakon jego waluta jest najbardziej stabilna i wartościowa.

Blask 0,90/1 Rubel
Oświecenie 1,1/1 Rubel
Funt 0,5/1 Rubel.Cennik przykładowych produktów.[ Ten waha się w zależności od miasta, zapotrzebowania jak i asortymentu danego dobra]


Chleb 5 rubli
Nocleg w średniej jakości gospodzie 50 rubli
Miecz jednoręczny stalowy 10000 rubli
Miecz srebrny 100000 rubli
Piwo 10 rubli
Wino 15 rubli
Kusza/Łuk 10000 Rubli

W razie pytań proszę o kontakt
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 11-07-2011 o 13:43. Powód: Post pod postem
Eleywan jest offline  
Stary 11-07-2011, 13:19   #6
 
Cao Cao's Avatar
 
Cóż, Ja się zgłasza - Koncept własny Mam nadzieje że GM`owi się spodoba
 
Cao Cao jest offline  
Stary 12-07-2011, 23:04   #7
 
Someirhle's Avatar
 
Chyba się zgłoszę, planowany członek zgromadzenia, z czego wynikają sprawy następujące:
1)skoro ma być zachowana równowaga między Zakonem a Zgromadzeniem, zróbmy jakąś listę czy cuś, żeby się nie okazało, że wszyscy się pchają na jedną stronę
2)Prosiłbym o opisanie obowiązującego w Zgromadzeniu Kodeksu Honorowego

Ach, i jeszcze co jest umiejętnością? Takie np. skakanie? A muskularna budowa? Też umiejętności? Lekko doprecyzować, jeśli można.
 
Someirhle jest offline  
Stary 13-07-2011, 10:58   #8
 
Cao Cao's Avatar
 
Witajcie.

Zauważyłem iż GM zapomniał poinformować o swoim wyjeździe: Tak więc wróci w Piątek.

Pozdrawiam
 
Cao Cao jest offline  
Stary 15-07-2011, 08:24   #9
 
Eleywan's Avatar
 
Odpisując na pytania Someirhle:

1) Obecnie mam zgłoszone do sesji 3 osoby
-Cao Cao- który zagra nietypową niezrzeszoną postacią.
-Migotka- wyrażała chęć gry magiem
-Severock- Wilkołak niezrzeszony.
2) Kodeks znają tylko członkowie zgromadzenia.

Umiejętności to na przykład walka bronią sieczną jednoręczną. Muskularna budowa to cecha fizyczna, skakanie może być umiejętnością powiedzmy gdy chcesz aby postać wybijała się wyżej niż zwykła osoba.
 
Eleywan jest offline  
Stary 20-07-2011, 19:02   #10
 
Eleywan's Avatar
 
Przedłużam rekrutację do 30 lipca.
 
Eleywan jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:52.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168