Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-11-2011, 14:23   #1
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 22829 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
[Horror 18+] Dzieci Hioba

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=w_ezkXVkTQ0[/MEDIA]


DZIECI HIOBAKrucyfiks w kościele Najświętszej Panny na Kapitolu w Kolonii - źródło, wikipedia

11 października 1991 rok, sporej wielkości miasto przemysłowe, gdzieś w Polsce.

Andrzej Czuba szedł z postawionym kołnierzem płaszcza. Wysokie, wojskowe opinacze stukały o pełną dziur ulicę. Andrzej starannie omijał kałuże, co było trudne, bo oświetlenie na ulicy nie działało. Ze ścian witały go plakaty polityków w krawatach i garniturach. Zaczynała się pierwsza w wolnej Polsce kampania wyborcza do wyborów do Sejmu i Senatu. Pierwsza w pełni demokratyczna i nie kontrolowana przez rząd komunistyczny.

Czuba doskonale znał pobliskie ulice i bramy. Wychował się tutaj od małego. Skręcił w ulicę Torową, skorzystał ze skrótu przez podwórko i wyszedł na Dworcową. Stąd już miał blisko na Węglową, gdzie mieszkał.

W połowie drogi zatrzymał się gwałtownie wsłuchując w dochodzące do jego uszu dźwięki. Zamarł. Słyszał odgłosy przetaczanych na pobliskiej zwrotnicy wagonów, pisk tramwaju skręcającego na rogu Węglowej, silnik jakiegoś samochodu, pijackie wrzaski ze znanej meliny „U Włodka” cieszącej się niezasłużoną sławą miejscowego baru, głośną muzykę. Normalne, wczesno-nocne miejskie hałasy.
Andrzej zrobił kilka kroków, ale nadal czuł niepokój. Otaczająca go ciemność zdawała się być czymś żywym, czymś wręcz namacalny, czymś ... groźnym.
Czuba przyśpieszył kroku, chcąc jak najszybciej znaleźć się na Węglowej. Prawie biegł. Wojskowe buty rozchlapywały kałuże.....


14 października 1991 rok

Anna Czuba wpatrywała się w ciemną szybę i światła palące się w oknach sąsiedniej, odrapanej kamienicy. Deszcz spływał po szkle. Padało pierwszy raz od kilku dni, ale to wcale nie poprawiało samopoczucia Anny.- W co był ubrany? – zapytał grubawy, wąsaty policjant notujący zeznania matki Andrzeja.

Anna oderwała wzrok od szyby.

- Kto, panie mili... – widząc zagniewaną minę mężczyzny poprawiła się szybko – ... policjancie.

- Pani syn. Andrzej.

- W ciemny płaszcz, brązowe wojskowe buty, ciemne spodnie, długi szal z włóczki. Sama mu go zrobiłam.

- Ma pani jakieś jego zdjęcie?

- Tak. Oczywiście.

Anna podeszła do wysłużonej meblościanki i z barku wyjęła karton w kwiatki. Wśród leżących tam rodzinnych fotografii odszukała zdjęcie Andrzeja Czuby.

- To jest całkiem nowe. Zrobione w te wakacje, w Gdańsku.

Policjant wziął zdjęcie, dopił herbatę, zjadł ciastko obsypując okruszkami stół.

- Odezwiemy się do pani, obywa ... pani Czuba. A jakby pani syn się znalazł, proszę dać nam znać.

- Oczywiście.

Mundurowy opuścił mieszkanie Czubów.

Dziesięć minut później w pokoju Anny żarówka przepaliła się z cichym trzaskiem.
Anna była przyzwyczajona do nagłej utraty światła. Odnalazła świecznik i zapałki. Zapaliła knot i zaczęła szukać żarówki w szufladzie na drobiazgi. Znalazła ją, podstawiła sobie krzesło i zaczęła wymieniać przepaloną żarówkę.

- Mamo – Anna usłyszała szept przy uchu i odwróciła głowę w tamtą stronę.

Potem krzyknęła przeraźliwie i odruchowo cofnęła się spadając z krzesła. Bolesne krzyki Anny usłyszała sąsiadka, wdowa Alicja Nowicka i to ona wezwała karetkę.


16 października 1991 r

Pan Zenon czytał gazetę wpatrując się z nienawiścią w tytuł.

- Powstała Fundacja Polsko – Niemieckie Porozumienie – czytał głośno wiernemu psu leżącemu na starym, zniszczonym fotelu. – To po co, ja się pytam, ulotki Solidarności nocami roznosiłem, co Azor?! Po co bibułę kolportowałem w pracy, co Azor?! Po co ja na Leszka głosowałem?! Byśmy teraz germańcom tyłki lizali. Niedoczekanie wasze.

Zbulwersowany mężczyzna odłożył gazetę. Wstał i poszedł do kuchni zrobić sobie herbatę. Od kiedy zmarła jego Leokadia czuł się wyjątkowo samotny i zgorzkniały. Czekając, aż zagotuje się woda, obserwował ciemność w oficynie rozświetloną przez światła z mieszkań.
W końcu wyłączył gaz, zalał sobie torebkę i ponownie zerknął przez okno.

- Ki diabeł – powiedział emeryt przybliżając twarz do ciemnej, zimnej i mokrej szyby.

Szyba pękła gwałtownie z cichym trzaskiem a pan Zenon z krzykiem odskoczył od parapetu. Oczy rozszerzyły mu się gwałtownie i staruszek chwytając się za pierś zaczął dziko charczeć.

Chwiejnym krokiem ruszył w stronę salonu, gdzie trzymał swoje lekarstwa. Nie zdążył. Upadł po w wejściu i stracił przytomność. Pies zaczął gwałtownie ujadać. To zaalarmowało sąsiadów i uratowało życie panu Zenonowi. Dwie godziny później w stanie krytycznym zabrała go karetka pędząc na sygnale w stronę szpitala przy ulicy Wiosny Ludów.Brama na ulicy Węglowej 13 - miejsce młodości bohaterów


* * *

Modlitwa o wschodzie słońca - Kaczmarski, Gintrowski, Łapiński - YouTube

Witam serdecznie w mojej kolejnej rekrutacji do sesji horror w luźnym uniwersum KULTA RPG. Ale będzie to horror mocno odmienny od tego, co do tej pory prowadziłem na LI. Nie będzie krwawych jatek, nie będzie zombie, nie będzie wartkiej akcji rodem z filmowych horrorów. Będzie inaczej.

Groza budzić się będzie niespostrzeżenie i dotykać psychiki postaci, ich rodzin, ich samych. Usidlać niezauważenie w pozornie normalnym życiu. Będzie to wyzwanie dla piszących – więc nastawcie się raczej na posty „kontemplacyjne”, opierające się na uczuciach i emocjach Waszych bohaterów, a nie na posty ze strzelaninami, pościgami i walką.

Poruszane treści będą obrazoburcze i nawet bluźniercze, dlatego też sesja będzie 18+. I tyle. Jeśli cenisz sobie wartości chrześcijańskie i nawet w grze RPG „wypaczanie ich” przychodzi Ci z trudem – nie startuj w tej rekrutacji. Ja potrafię zachować granicę, ale w tej sesji mocno dostanie się religii i niektórym dogmatom wiary.

Najpierw nieco o zasadach pisania postów:

Tempo – raczej spokojne – 10-12 dni dla graczy i 2-3 dla Mistrza Gry.

Ilość graczy: 4-5 (niestety, nie więcej bo przygoda będzie specyficzna)

Teraz nieco o świecie i bohaterach:

Jak już pewnie się domyśliliście, akcja gry będzie działa się w dość sporym mieście przemysłowym gdzieś w Polce i osadzona będzie w realiach budzącej się demokracji.

Gracie zwykłymi ludźmi w wieku od 22-26 lat. Jeden warunek. Jesteście przyjaciółmi lub rodziną (opcja dowolna – część może być przyjaciółmi, część – rodziną).

Zawód – dowolny, jednak są to osoby zwykłe – nie mają ogromnych wpływów, niesamowitych uzdolnień, kasy jak lodu i tak dalej. Ot - zwykli szarzy zjadacze chleba, jakich na co dzień mijamy na ulicach. Ludzie żyjący codziennością. Z ciała i kości, – więc powinni mieć rodziny, powinni mieć plany, powinni mieć swoje marzenia.

Sesja będzie w zasadzie narracyjna. Nie przewiduję za bardzo mechaniki, ale pojawią się elementy związane z arbitrażem, dlatego jednak będę potrzebował czegoś w rodzaju KP.


SCHEMAT KP

1.Imię i nazwisko. + awatarek postaci

2. Zawód, – czyli jak się utrzymuję i gdzie pracuję.

3. Najbliżsi krewni i relacje z nimi:

krótko np:

- matka – Teresa – nie mieszkamy razem, choruje, odwiedzam ją co weekend i czasami dzwonię, kocham ją bardzo
- ojciec – Jan – wyemigrował z kraju jeszcze za komuny, nie utrzymujemy za bardzo kontaktu poza kartkami na święta,
- brat – Sebastian – mieszka z rodzicami, ma 17 lat i chodzi do technikum mechanicznego, w sumie kumplujemy się i czasami pomagam mu kupić piwko na imprezę.

4.Jaki(a) jestem – czyli cechy – myślę, że wezmę te z KULT RPG ale nieco przerobię.

Zatem mamy:

Ciało – siła, zręczność, sprawność, warunki fizyczne
Ego – siła charakteru i wola bohatera, jego niezłomność
Spostrzegawczość – percepcja, świadomość, zmysły, refleks
Wiedza – wiedza, wykształcenie, pamięć, błyskotliwość umysłu
Społeczne – charyzma, uroda, zdolność zjednywania sobie ludzi.

Musicie teraz przypisać tym cechom Hierarchię – od 1 – to będzie cecha PIERWSZORZĘDNA - najwyższa dla Was, do 5 – Cecha najmniej istotna

Potem dopisać tak zwany wyróżnik do każdej z nich –określający bardziej szczegółowo wybór i powstającego bohatera np:

Ciało – 4 – zawsze miałem problemy ze zdrowiem
Ego – 5 – jestem załamany po samobójczej śmierci dziewczyny
Spostrzegawczość – 2 – zdolność koncentracji
Wiedza – 1 – bystry umysł, doktoryzuje się z filozofii
Społeczne – 3 – ani lubiany, ani nie lubiany, lecz ludzie mówią, że bywam pomocny

Coś w ten deseń. Jakbyście mieli problemy, piszcie na PW.

5. Umiejętności.

Tutaj zastosujemy metodę z mojej innej sesji z Łowców. Wybierzcie TRZY umiejętności, które macie najlepsze (wasze zawodowe lub wynikające z jakiejś rozwijanej pasji), PIĘĆ, w których jesteście dobrzy i sobie radzicie oraz TRZY w których jesteście lebiegami (związane z brakiem wykształcenia).
Pamiętajcie, że te trzy najlepsze umiejętności nadal nie dają Wam nie wiadomo jakiego pułapu. W końcu jesteście ludźmi młodymi i dopiero zaczynacie swoją drogę zawodowo – życiową. Jednak jest to poziom umiejętności czy wiedzy, której pozazdrościć wam może większość niefachowców – naprawcie telewizor, samochód, napiszecie świetny esej, zagracie chwytliwy kawałek, namalujecie świetny obraz, zagracie dobrze swoją rolę i tak dalej, i tym podobne.

Oto lista proponowanych umiejętności

Wspinaczka, Strzelanie, Walka bronią, Bijatyka, Pływanie, Sprawność fizyczna, Rzucanie, Skradanie i ukrywanie się, Szukanie, Taniec, Gra na instrumencie, Astrologia, Elektronika, Elektryka, Finanse i księgowość, Gotowanie, Komputery, Mechanika, Okultyzm gazetowy, Parapsychologia., Psychologia, Pierwsza Pomoc, Nauki medyczne, Nauki społeczne, Nauki ścisłe, Nauki humanistyczne, Twórczość (pisanie, malowanie, rzemiosło, komponowanie – wybierz jedno), Światowiec, Sztuka, Farmaceutyki, Prawo, Handelek, Zdobywanie informacji, Żeglarstwo, Prowadzenie samochodu, Prowadzenie motoru, Rower, Dyplomacja, Etykieta, Aktorstwo, Przebieranie się, Wciskanie bajeru, Występy publiczne, Uwodzenie, Fotografia, Fałszerz, Śledzenie, Włamywanie,

Możecie też dołożyć do listy własne pomysły – jestem otwarty.

Dla przykładu:

Mój Jan Nowak jest dobry w elektryce, handelku, prowadzeniu samochodu
Zna się też na: Zdobywaniu informacji (klientów), Wciskaniu bajeru, Finansach i księgowości, Sprawności fizycznej (biega i gra w piłkę z kumplami) oraz mechanice
Kompletnie nie umie: pierwsza pomoc (mdleje na widok krwi), gra na instrumencie (zero słuchu muzycznego) i Światowiec (nigdy nie opuszczał miasta).


4. Cnota/ Wada/ Sekret

Teraz musicie wybrać trzy rzeczy. Po jednej w kategorii.

Cnota – to wyróżnik Waszego bohatera. Dla przykładu: Cnotą Jana jest to, że łwato zjednuje sobie sympatię ludzi.

Wada – to negatywna cecha osobowości: np; Chciwość – zrobi wiele dla pieniędzy.

Sekret – to jakaś tajemnica z waszego życia, wstydliwa i ukrywana – na przykład: leczy smutek po śmierci dziewczyny alkoholem. Sekrety mają być zwykłe – żadnych tajemniczych nawiedzeń, przyzwań demonów i takich tam. Gracze nie mają NIC WSPÓLNEGO ze sprawami okultystycznymi, poza jakimiś niewinnymi zabawami: tarot, wywoływanie duchów, wróżby andrzejkowe i tym podobne.

5. Historia i opis bohatera.

Tutaj zamieszczacie krótką historię bohatera oraz opis jego wyglądu. Nie musi być szczegółowy.

6. Światopogląd.

Tutaj opiszcie mi kilkoma zdaniami to, jakim człowiekiem jest Wasz bohater. Czy przyjacielski, czy zgryźliwy, czy sympatyczny, czy mruk i takie tam. Nie musi to być skomplikowany portret psychologiczny, ale coś, co da mi pewne rozeznanie, kim jest Wasz bohater.

To tyle.

A teraz troszkę o Waszej wspólnej przeszłości.

Znacie się z podwórka Kamienicy numer 13 przy ulicy Węglowej miasta X (nazwa miasta jeszcze zostanie dopisana). To była oficyna, w której mieszkało 12 rodzin – zrównanych przez komunę do tego samego statusu. W większości robotniczych, ale i trafiały się inni – lekarka i nauczycielka.

Pamiętacie zabawy na trzepaku, w chowanego w piwnicach, wypady na pobliskie chaszcze i tereny budowy. Wspólne dorastanie. Zwykłe życie.

Czy jeszcze tam mieszkacie? Wasza decyzja? Reszta pojawi się w trakcie.

Tworząc postać możecie śmiało współpracować z innymi chętnymi.

Czas na stworzenie KP – do końca miesiąca czyli do 30 listopada 2011 roku. Karty przysyłać jedynie na PW.


I na koniec, by lepiej pisało się Wam Karty Postaci

"Miejcie nadzieję..." z filmu Ostatni dzwonek.mp4 - YouTube

i wersji męskiej

Miejcie nadzieję (z napisami) - YouTube
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 23-11-2011 o 17:44. Powód: kosmetyka, rysunki, takie tam
Armiel jest offline  
Stary 23-11-2011, 14:48   #2
 
Minty's Avatar
 
Reputacja: 134 Minty wkrótce będzie znanyMinty wkrótce będzie znanyMinty wkrótce będzie znanyMinty wkrótce będzie znanyMinty wkrótce będzie znanyMinty wkrótce będzie znanyMinty wkrótce będzie znanyMinty wkrótce będzie znanyMinty wkrótce będzie znanyMinty wkrótce będzie znanyMinty wkrótce będzie znany
Fajnie, fajnie... chętnie napiszę kartę.
 
Minty jest offline  
Stary 23-11-2011, 15:13   #3
 
chaoelros's Avatar
 
Reputacja: 22 chaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Jeśli cenisz sobie wartości chrześcijańskie i nawet w grze RPG „wypaczanie ich” przychodzi Ci z trudem – nie startuj w tej rekrutacji. Ja potrafię zachować granicę, ale w tej sesji mocno dostanie się religii i niektórym dogmatom wiary.
Heh, można oddzielić sesję od życia, prawda?

Ale co do sesji, to zgłaszam swój udział.

Nie pasuje mi tylko wiek... mógłbym grać gościem w wieku 45 lat? byłym ubekiem?
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 23-11-2011 o 17:10. Powód: W rekrutacjach punkt 5. regulaminu obowiązuje.
chaoelros jest offline  
Stary 23-11-2011, 15:19   #4
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 22829 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał chaoelros Zobacz post
Nie pasuje mi tylko wiek... mógłbym grać gościem w wieku 45 lat? byłym ubekiem?
Wiek niestety musi zostać taki, jak podałem - drobne odchylenie o 1-2 lata dopuściłbym, ale nie aż tak. Tutaj muszę być nieustępliwy. Dopuszczam młodego ZOMOWca czy kogoś takiego. Albo ojciec Twojego bohatera mógłby być z UB. Ale nie sam bohater. No chyba że wyjątkowo młodym.

No i usunąłbym te kropkowanie i przekleństwo. Różnie tutaj bywa z interpretacją regulaminu. Co prawda napisałem, że rekrutacja 18+, ale .... lepiej chuchać na zimne.
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 23-11-2011 o 17:12.
Armiel jest offline  
Stary 23-11-2011, 15:49   #5
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 684 Baczy jest godny podziwuBaczy jest godny podziwuBaczy jest godny podziwuBaczy jest godny podziwuBaczy jest godny podziwuBaczy jest godny podziwuBaczy jest godny podziwuBaczy jest godny podziwuBaczy jest godny podziwuBaczy jest godny podziwuBaczy jest godny podziwu
Oczywiście zgłaszam się, bo generalnie nie mam innego wyjścia. To coś ze wszech miar dla mnie

I nawet wyjątkowo mógłbym przygarnąć jakiegoś brata czy siostrę, jeśli byłaby chętna osoba... Taki szlachetny jestem.

Pacyfista-muzykant się szykuje, gdyby ktoś był ciekaw.
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline  
Stary 23-11-2011, 15:50   #6
 
Cold's Avatar
 
Reputacja: 238 Cold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie coś
Również chętnie spróbuję swoich sił w pisaniu karty, a co będzie dalej, to już pozostawię w rękach MG
 
__________________
Jaka, sądzisz, jest biblia cygańska?
Niepisana, wędrowna, wróżebna.
Naszeptała ją babom noc srebrna,
Naświetliła luna świętojańska.
Cold jest offline  
Stary 23-11-2011, 16:14   #7
 
Vivianne's Avatar
 
Reputacja: 4672 Vivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputację
Kolejna ciekawa sesja na forum. Dawno takiego wysypu fajnych rekrutek nie było
Wstępnie się zgłaszam.
 
__________________
"You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one"
Vivianne jest offline  
Stary 23-11-2011, 18:29   #8
 
Kovix's Avatar
 
Reputacja: 60 Kovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znany
Wygląda niezwykle ciekawie... Niestety, akurat jestem osobą, która serce ma 'po prawej stronie' i jestem przywiązany do wartości chrześcijańskich. Ale na pewno będę przeglądał sesję, no chyba że zrobi się faktycznie jakiś niesmaczny hardkor. Powodzenia
 
__________________
Incepcja - przekraczamy granice snu...
Opowieść Starca - intryga w ogarniętej nową wojną Północy...
Samaris - wyprawa do wnętrza... samego siebie...
Kovix jest offline  
Stary 23-11-2011, 18:47   #9
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 22829 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kovix Zobacz post
Wygląda niezwykle ciekawie... Niestety, akurat jestem osobą, która serce ma 'po prawej stronie' i jestem przywiązany do wartości chrześcijańskich.
Ja też nie zwykłem obrażać jakichkolwiek uczuć religijnych - niczyich, niezależnie od wyznania.

Chodzi mi tylko o to, że generalnie KULT RPG, którego uniwersum wykorzystam był zakazany w kilku krajach katolickich ze względu na treści nie podobające się Kościołowi.
Motywy wojny wśród aniołów, zniewolenia człowieka przez religię i zniknięcia Boga (tutaj zwanego Demiurgiem) plus troszkę innych rzeczy.

W sesji będę wykorzystywał dość "mocne" i "wyrwane z kontekstu" cytaty z Biblii, chociażby PRAWDZIWE DZIESIĘĆ PRZYKAZAŃ BIBLIJNYCH, a nie te nauczane przez KOŚCIÓŁ. Nie będę w inny sposób obrażał Kościoła Katolickiego bo daleki jestem od tego, czy kpił z wiary. CO więcej, w sesji będzie ona sporo znaczyła (wszak to Polska lat 90-tych, gdzie między innymi starania Kościoła przywróciły nam wolność).

Miałem już przypadek, gdzie sesja w której grałem, upadła, bo był gracz, który uznał, że nie podobają się mu właśnie takie "działania na Biblii". Stąd te zastrzeżenie.

Nie mam zamiaru podważać (jako ja) dogmatów wiary (poza otoczką fabularną), nie mam zamiaru propagować satanizmu czy antyklerykalizmu. po prostu ostrzegam, ze pewne "prawdy z gry" będą mijały się z prawdami w świecie rzeczywistym.

Dla jasności.
 
Armiel jest offline  
Stary 23-11-2011, 19:15   #10
 
arm1tage's Avatar
 
Reputacja: 562 arm1tage to imię znane każdemuarm1tage to imię znane każdemuarm1tage to imię znane każdemuarm1tage to imię znane każdemuarm1tage to imię znane każdemuarm1tage to imię znane każdemuarm1tage to imię znane każdemuarm1tage to imię znane każdemuarm1tage to imię znane każdemuarm1tage to imię znane każdemuarm1tage to imię znane każdemu
Proszę, co za rekrutacja. Szkoda, ze sprawy zawodowe ledwo pozwalają mi na ogarniecie sesji, które mam - a do tego rozpoczęty duży nowy projekt na LI...Nie ma sensu gryźć wiecej niż jest się w stanie przełknąć, więc pozostanę tylko czytelnikiem.

No to może napiszę w takim razie rekomendację dla Armiela. Zarówno jako MG jak i gracz zawsze wymiata, zawsze jest wzorem solidności i zawsze Was zaskoczy.

Eeeeee, ale to przecież wszyscy tutaj wiedzą.

Krótko - jeśli sie zastanawiasz czy u Niego zagrać...Przestań. Weź się za Kartę, koleś.
 
__________________
MG: "Widzisz swoją rodzinną wioskę potwornie zniszczoną, chaty spalone, swoich
znajomych, przyjaciół z dzieciństwa leżących we własnej krwi na uliczkach."
Gracz: "Przeszukuję. "
arm1tage jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:15.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167