Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-12-2011, 09:40   #1
 
Potwór's Avatar
 
[cyberpunk2020] El.Dorado.2.0Odgłos muzyki był słyszalny już na parterze i stale narastał gdy Ava jechała w górę ale gdy tylko wyciszone drzwi rozsunęły się przerodził się w niepohamowany ryk który wdarł się do wnętrza windy. Wystarczył ułamek sekundy aby wszczepione w małżowinę stopery wyciszyły jazgot do względnie bezpiecznego natężenia ale i tak poczuła przeszywający ból. No cóż, zawsze miała lepiej niż inny pasażer który właśnie leżał na podłodze starając się jednocześnie zasłonić rękoma krwawiące uszy i wyciągnąć z kieszeni kartę Trauma Team. Biedaczek wyglądał komicznie i chętnie poprzyglądała by mu się dłużej z fascynacją dziecka smażącego mrówki pistoletem laserowym podwędzonym spod łóżka ojca ale nie mogła sobie na to pozwolić. Nie przyszła tu dla zabawy, nie dzisiaj przynajmniej. W przypływie niespodziewanej litości uderzyła pięścią w wytarte 0 na panelu dotykowym windy i ruszyła przed siebie w głąb klubu.

HardCock3000 zaprosił cię do swoich znajomych na CyberBuce. Czy przyjmiesz zaproszenie?

Arasaka zaprasza na przygodę życia w ciepłych krajach. Po więcej informacji zgłoś się do punktu werbunkowego.

51 twoich znajomych znajduję się lokalu. Czy chcesz zobaczy ich pozycje?

Drink dnia: Paranoia

Enlarge your penis

Obsługa przypomina o obowiązku pozostawiania broni w szatni


Przejrzała kilkadziesiąt podobnych notek które wyświetlały się na jej cybernetycznie usprawnianych oczach i postanowiła zignorować je wszystkie. Nie dzisiaj pomyślała po raz kolejny. Skinęła głową kilku co ważniejszym znajomym i skierowała się prosto do VIPstrefy. Przyłożyła dłoń do szklanych drzwi i odczekała cierpliwie aż zielonkawy promień czytnika linii papilarnych przejechał po jej palcach. Rezerwacja potwierdzona, życzymy udanego dnia wyświetlił się napis na jej elektronicznej siatkówce po czym drzwi otworzyły się aby wpuścić ją między wyciszone szklane ściany oddzielające ją błogosławionym bąblem ciszy od panującego na zewnątrz chaosu. Do pełnego komfortu brakowało jej tylko jednego – chwila klikania w ekran dotykowy wbudowany w blat stołu i z głośników poleciała przyciszona muzyka, kolejny hit Johna Silverhanda, a otaczające ją szyby zmieniły się w lustra weneckie broniące jej przed spojrzeniami z zewnątrz pozwalając jej oddać się swemu hobby.

Ludzie mieli dziwaczne zainteresowania; malowanie napalmem, świecenie gołym dongiem przypadkowym przechodniom czy spędzenia wieczności w Universe of Peacecraft. Raz nawet umawiała się z facetem który wydał kilkanaście tysięcy eurodolców na rybkę którą trzymał w szklanym akwarium. Pieprzoną rybkę, jakby nie mógł kupić za grosze hologramu z całą ławicą i kawałkiem U-boota? Ava osobiście uwielbiała chodzić w miejsca takie jak to i zaglądać pod pozerską maskę klubowiczów. Wiedziała że nie było to dobrze widziane ale gdy tylko mogła wyłączała cybernetyczne oczy i przyglądała się ludziom. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki dwumetrowy troll szpanujący tatuażami przed siksami przy barze stawał się niskim, łysiejącym urzędasem. Gotycka lolita ciągnąca właśnie jakiegoś „szczęściarza” w stronę toalet przeobrażała się w podstarzałą dupodajkę ze śladami syfilisu na pomarszczonej mordzie, a GorącyWojtek12 zaczepiający starszych facetów pod schodami loży zmienił się w krawężnika NCP który nawet nie zadał sobie trudu zdjąć mundury ani odpiąć odznaki. Czuła coś perwersyjnego zerkając zza kurtyny wirtualnego świata na to co jest naprawdę.Otrząsnęła się i wyciągnęła z torebki szminkę, odkręciła spód i ostrożnie położyła na otwartej dłoni strażnika. Przesłała mu sygnał z własnego procesora wszczepionego w okolicach mostku i nie większa od paznokcia drona wzbiła się w powietrze i zaczęła skanować pomieszczenie w poszukiwaniu pluskw i kamer.

Ava odetchnęła z ulgą gdy strażnik wrócił po kilku nerwowych minutach do swego opakowania nie wykrywając niczego. Mając pewność że nikt jej nie obserwuje podwinęła spódnicę i wymacała na chromowanej nodze bezpiecznik. Chwilę później wyciągała już towar ze skrytki w kończynie i układała go na stole. No nic, teraz tylko czekać na odbiorcę i sama będzie mogła dołączyć do tłumu bawiących się ludzi.

Chwilę później oczy klubowiczów na moment zwróciły się na podwyższeniu przy barze gdzie dosłownie z nikąd pojawiła się czwórka osób. Ciężkie pancerze MetalGearTM nie pozwalały określić ich płci a kominiarki oraz smartgogle zasłaniały całe twarze. Wyglądało na to że właściciel w końcu spróbował dotrzymać kroku konkurencji i postanowił wyświetlać cybernetyczne holograficzne relacje z areny. Ava przyglądała się konstruktom zastanawiając się kto to tak właściwie jest. Na pewno nie żadna z topowych drużyn, te poznałaby by od razu. –Pewnie jakaś nowa drużyna- pomyślała.

Pierwszy zorientował się barman, w momencie gdy kula przeszła na wylot czaszkę dziewczyny której właśnie nalewał drinka. Rzucił się za osłonę baru ale i to nie uchroniło go przed piekłem które zaczęło się kilka sekund później.

***

Witam, serdecznie

Poszukuję do pięciu graczy chętnych do gry w Cyberpunka 2020, jeśli wszystko będzie szło płynnie po jakimś czasie postaram się dołączyć kilku nowych graczy jeśli będą chętni.

Generalnie wyznawać będę zasadę „mniej ale częściej” tak więc nie będę wymagać postów na kilkaset zdań. W zupełności wystarczy po kilkanaście linijek co kilka dni, co najmniej raz w tygodniu.

Pełne karty postaci na mechanice mile widziane aczkolwiek nie obowiązkowe.

Tworzenie postaci dla laików:

Imię:
Rola:
Podręcznikowo jest to:
Solo (najemnik/morderca/ochroniarz generalnie miesień)
Rockman,
Netrunner (haker),
Reporter,
Nomad,
Fixer (handlarz informacjami i sprzętem niezbyt legalnym),
Businessman,
Technik
Technik Medyczny
Gliniarz

System tworzenia postaci jest na tyle luźny że jeśli ktoś nie może wpasować się w żaden z powyższych archetypów to możemy ustalić razem własny i odpowiadającą mu listę umiejętności.

Cechy: 65 punktów do rozdania pomiędzy:
Inteligencja
Refleks
Opanowanie
Zdolności Techniczne
Szczęście
Atrakcyjność
Szybkość
Empatia
Budowa Ciała
Umiejętności: Przydzielamy 40 Punktów Postaci na 10 umiejętności klasowych. Lista umiejętności jest zdefiniowana dla każdej klasy postaci gracza i dostępna na pw jeśli ktoś będzie potrzebował.
Każda postać mu pulę punktów do rozdania na umiejętności dodatkowe równą sumie cech Inteligencja i Refleks.
Ekwipunek: Pieniądze początkowe zależne od klasy postaci, można kupować sprzęt z dowolnych podręczników. Ewentualnie jeśli ktoś ich nie posiada to może wysłać listę tego co chce do edycji MG.

Do tego rzecz jasna dochodzi historia postaci oraz krótki opis wyglądu i charakteru.

Rekrutacja kończy się 15 grudnia.

Dodam jeszcze że jestem początkującym MG jeśli chodzi o PBFy i proszę o pewną dozę wyrozumiałości.
 
__________________
Blood angels are red,
Ultramarines are Blue,
In the Grim Darkness of the 41st millenium,
The Emperor protects you.

Ostatnio edytowane przez Potwór : 09-12-2011 o 17:19.
Potwór jest offline  
Stary 05-12-2011, 15:50   #2
 
Lechun's Avatar
 
Jejku, Cyberpunk. <3

Mogę nie zdać matury, ale spróbować zagrać muszę!

Najbardziej szalony netrunner na świecie zgłasza się.
 
__________________
Maturzysto! Podczas gdy Ty czytasz podpis jakiegoś grafomana, matura zbliża się wielkimi krokami. Gratuluję priorytetów. :D

Ostatnio edytowane przez Lechun : 05-12-2011 o 16:56.
Lechun jest offline  
Stary 05-12-2011, 18:18   #3
 
Potwór's Avatar
 
Bez przesady, maturę zdać wypada mimo że mało do czego jest naprawdę potrzebna

Zapomniałem dodać, karty postaci proszę wysyłać na pw.
 
__________________
Blood angels are red,
Ultramarines are Blue,
In the Grim Darkness of the 41st millenium,
The Emperor protects you.
Potwór jest offline  
Stary 05-12-2011, 18:44   #4
 
Iakovich's Avatar
 
A co powiesz na śledczego z dość zawiłą historią. jeśli będziesz zainteresowany to podeślę kartę, powiem że postać była grana z moja starą ekipą.
 
__________________
" Blood blood for the BLOOD GOD"

" Jack ty znowu w mieście?? Księżna już wie??... rok minął i chyba wszyscy zapomnieli już o wieżowcu "
Iakovich jest offline  
Stary 05-12-2011, 19:48   #5
 
lordofvampie's Avatar
 
Początkujący Netrunner się zgłasza. Jakie wymagania do histori?
 

Ostatnio edytowane przez lordofvampie : 05-12-2011 o 21:39.
lordofvampie jest offline  
Stary 05-12-2011, 22:06   #6
 
Potwór's Avatar
 
@Iakovich - Zainteresowany jak najbardziej jestem, ślij waćpan

@lordofvampie - Nie będę narzucał długości. Interesują mnie głównie informacje o rodzinie postaci, pochodzeniu, czym się zajmuje, od kiedy i dlaczego. Wszelkie dodatkowe informacje w stylu krótkiego opisu kilku najlepszych kumpli aczkolwiek im więcej z historii się dowiem tym lepiej.

Aha, zapomniałbym o informacji: Jeśli zgłosi się do mnie więcej osób niż piątka zainteresowanych będę musiał dokonać pewnej selekcji na niedokońca pewnych zasadach określonych przez moje aktualne samopoczucie
 
__________________
Blood angels are red,
Ultramarines are Blue,
In the Grim Darkness of the 41st millenium,
The Emperor protects you.
Potwór jest offline  
Stary 05-12-2011, 22:32   #7
-2-
 
-2-'s Avatar
 
Nieeeeee!

Dlaczego?! Dlaczego przed sesją, gdy jeszcze przed dniami doszła kolejna sesja, robisz coś takiego jednemu z dawnych współgraczy?!

Fixer in progress.
 
-2- jest offline  
Stary 05-12-2011, 23:06   #8
 
Potwór's Avatar
 
@-2- Oj tam, oj tam. Widać jestem złym człowiekiem

Jeśli ogarnę się jakoś z nadchodzącymi kołami to w ciągu kilku dni postaram się wrzucić jakiś krótki opis świata i nieco bardziej szczegółowe tworzenie postaci.

Jeszcze co do ekwipunku - dysponujecie maksymalnymi dochodami z tabelki miesięcznych dochodów. Jeśli ktoś chce mieć sprzęt z innego podręcznika niż podstawowy proszę o podanie nazwy podręcznika w nawiasie.
 
__________________
Blood angels are red,
Ultramarines are Blue,
In the Grim Darkness of the 41st millenium,
The Emperor protects you.
Potwór jest offline  
Stary 06-12-2011, 13:05   #9
 
Vireless's Avatar
 
Najgorsze że gdzieś posiałem podręcznik, bez tego ciężko będzie na już stworzyć postać zgodnie ze sztuką. A podejrzewam że właśnie już kończysz kompletowanie składu.
 
Vireless jest offline  
Stary 06-12-2011, 14:35   #10
 
woltron's Avatar
 
Solo albo technik... albo połączenie obu tych profesji, bo pewnie nie zmieszczę się w ramach narzuconych przez podręcznik. Przy okazji o której edycji podręcznika mówimy, bo w domu posiadam pierwszą i nie wiem czy od razu mam pisać na PW z prośbą o pomoc, czy też nie
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.
woltron jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:41.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168