Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-12-2011, 23:43   #1
 
Mike's Avatar
 
[M&M] Euro Ultimates

W budynku
Leo wyskoczył zza zakrętu celując z dwu automatów. Nie był tu sam, wiedział o tym. Tylko leniwie snujące się przy ścianie pasmo dymu ostrzegło go. Szarpnął ręce w tył, w tym samym momencie błysnął metal. O podłogę zagrzechotały ucięte kawałki broni. Puszczając bezużyteczne resztki Leo zwinął się w uniku. Adamatowa katana przecięła powietrze z równą łatwością z jaką cięła metal. Leo odskoczył w tył, niestety zmaterializowane pistolety podzieliły los poprzedników. Kolejne tak samo, podłogę zaścielało coraz więcej bezużytecznych resztek. Nagle huknął strzał. Cyberninja wypał z rytmu gdy kula rozdarła mu bark, Leo odrzucił go kopniakiem.
- Kto by pomyślał, że takie maleństwo się kiedyś przyda - powiedział trzymając wciąż dymiący damski pistolecik. Miniaturka rozmyła się, a w jej miejsce pojawiły się dwa dużo kalibrowe automaty. Ninja zmienił się w kłąb dymu, ułamki sekundy przed tym jak Leo nacisnął spusty. Pociski ryły ścianę i podłogę. Siekały wokoło gruzem i rykoszetami. Dym ulotnił się.

Na zewnątrz
Zgrzyt prutego barkiem asfaltu utonął w ryku wściekłości. Zatrzymawszy się w wyrytej właśnie w ulicy rynnie Panzer zarwał się na nogi rozsiewając wokoło gruz. Przekrzywił głowę w prawo, potem w lewo aż strzeliło kości w karku. Przez dziurę w ścianie wyszedł pokryty tatuażami osobnik. Rozdarty, czarny kombinezon pokazywał kawałek umięśnionego barku i ramienia. Panzer uderzył pięścią w dłoń i z rykiem ruszył na przeciwnika. Ten nie marnując czasu skoczył mu na przeciw. Uderzyli w siebie z takim impetem, że fala uderzeniowa szarpnęła stojącymi przy krawężniku samochodami.

W budynku
Odstrzelony zamek i zawiasy wyleciały pierwsze, za chwilę reszta drzwi wpadła do pomieszczenia. Doktor Shaider zamarła w połowie ruchu. Powoli odwróciła się w kierunku wchodzącego Leo, odłożyła wymontowane dyski do aktówki.
- Witam pani doktor. Wie pani co będzie dalej.
Shaider zerknęła w bok, na biurku leżał pistolet. Rozważała szanse. W końcu zrezygnowana spuściła głowę. Leo podszedł bliżej, dym z luf pełzał po podłodze... z luf? Padł na bok i przetoczył się. Czuł powiew katany na policzku. Jeszcze w ruchu pociągnął serią. Shaider nawet nie krzyknęła gdy pociski mijały ja o milimetry. Cyberninja skokiem znalazł się przy stole, zamknąwszy walizkę i zabierając ją ślizgnął się po nim na drugą stronę otoczony wirującymi wszędzie drzazgami. Leo obiegł stół, ale tak jak się spodziewał, tylko smużka dymu znikała w otworze wentylacyjnym.
Odwrócił się do doktor Shaider, ta wciąż stała nieruchomo. Szkarłatna pręga biegła jej przez szyję. Pręga powiększała się, w końcu buchnęła krew, a kobieta padła na podłogę gubiąc głowę.
- Kurwa mać - skomentował Leo. Rozejrzał się po zdemolowanym laboratorium. Taak. To się mogło przydać. Niewielka turystyczna lodówka, szybko powyjmował z niej butelki i puszki, potem schwyciwszy głowę za ubabrane krwią włosy wsadził do środka i zamknął.
- Tu Leo - powiedział do komunikatora - Doktor nie żyje, Tengu urżnął jej łeb i uciekła z dyskami. - pogłaskał lodówkę. W końcu pospłaca długi.

Bruksela
Nieoficjalne posiedzenie Komisji bezpieczeństwa

- Panowie, musimy rozwiązać problem Eurosów*. - Powiedział komisarz Lionetti. - Dobierają się nam do dupy, chcą obciąć budżet.
- Przecież i tak ledwo starcza na utrzymanie wszystkiego w gotowości - odparł LaForge, człowiek bez stanowiska. Oficjalnego.
- Za dużo pochłaniają ubezpieczenia, naprawa zniszczeń.
- Podchwyciła zastępca komisarza Torres.
- Gdyby nie Eurosi to koszty były by większe... - mruknął podkomisarz Waszkiewicz
- Albo i nie - wtrącił szczurkowaty podsekretarz Gaisner - Gdyby nie zdemolowali Luwru pół miliona euro zostało by w kasie.
- A ponad setka zakładników by nie żyła.
- Jest sposób by obniżyć koszty
- drążył temat Gaisner.
- Znowu jakieś faszystowskie metody z Ameryki chcesz tu przywlec?
- Nie tym razem. Możemy zaoszczędzić na pensjach, rocznie daje to ponad milion euro...
- Przecież to grosze
- przerwał mu LaForge.
- Nasi PRowcy przedstawią to inaczej. Jest pewien projekt...
- Chcesz ich zwolnić Gaisner?
- Zastąpić, choć można ich tez włączyć do projektu.
- Nie pierdol, że chcesz bandytów zrobić Eurosami?
- Zresocjalizowanymi, permanentnie. Projekt G -41, czyści osobowość do zera i zastępuje pożądanymi cechami...
- I mamy oddać losy unii w ręce psychopatycznych zombich?
- W ręce idealnych żołnierzy, żołnierzy którzy nie zawahają się zrobić to co słuszne. Projekt wzmacnia też zdolności obiektów, będą lepsi niż obecni. Więc możemy ich... "ulepszyć".

- PRwocy się napocą zanim ładnie to przedstawią... - mruknął komisarz Lionetti.
- Chyba nie rozważa pan tego poważnie - warknął LaForge - To faszystowskie metody. Zresztą to jeszcze wszystko w fazie testów.
- Nic nie wykluczam, na razie zostaje jak jest. Musimy łatać budżet. Ale jak projekt zacznie mieć ręce i nogi wrócimy do niego.

"Nie zacznie" pomyślał LaForge z kamienną twarzą.
"Szybciej niż myślicie" przemknęło przez myśl Gaisnerowi. Nikt poza nim i jeszcze jedną osoba w pokoju nie miał pojęcia, że pozycja UBEZPIECZENIA obejmuje coś poza ubezpieczeniami. Na przykład współfinansowanie projektu G - 41.

*Euros - europejski superherosKonkrety:
Zagramy w świecie Ultimate, w czasie po założeniu Ultimates (Avengers ze tego świata)
Earth-1610 - Marvel Comics Database Nie musicie czytać jeśli nie chcecie
By ułatwić wszystkim możemy zagrać w europie, to w zasadzie czysta karta, poza istnieniem Europejskiego odpowiednika Ultimates. Myślę, że to bylibyście wy. Utworzoną, przez rząd spec jednostką. Ewentualnie niezależną grupą poza rządową jesli nie chcecie miec nad sobą dużej kontroli. Europa nie jest tak rygorystyczna w ściganiu nadludzi bez rządowej plakietki To już wasza decyzja.

Jakich postaci oczekuję?
Żywych, trójwymiarowych, a ni zlepków fajnych mocy. Chcę herosów z przeszłością, z wrogami i przyjaciółmi.
Wymagam w historii:
- trzech największych sukcesów postaci
- trzech największych wtop
- co najmniej jednego wroga osobistego
- motywu współdziałania z reszta ekipy

Mechanika:
Użyjemy Mutants& matserminds 3 ed
Tu macie link do darmowego srd:
d20herosrd
mechaniki będziemy używać do ważniejszych wydarzeń. Nie jestem zbyt restrykcyjny i jak ktoś nie będzie chciał mnie przewalić to się ze mną dogada

Power level postaci 10 czyli daje to 150 punktów do wydania. Pamiętajcie moce, które wymagają rzutu kośćmi mogą być równe maksymalnie 10.

Szukam 3-5 graczy

Czas rekrutacji to 2 tygodnie.

Karty najwygodniej chyba na myth-weaver, mają tam szablon kart do M&M. Ale nie jest to wymóg konieczny, byle karta była czytelnie spisana.

Wszelkie pytania proszę kierować tu. On-Line jestem wieczorami i wtedy odpowiem na nie.
 

Ostatnio edytowane przez Mike : 15-12-2011 o 21:37.
Mike jest offline  
Stary 13-12-2011, 06:37   #2
 
Komiko's Avatar
 
Może przydałby się jakiś tekst wprowadzający w klimat sesji. I kto ma nami dowodzić? SHIELD? Jerzy Buzek? Bez takich informacji trudno określić motywy współdziałania.
 

Ostatnio edytowane przez Komiko : 13-12-2011 o 06:41.
Komiko jest offline  
Stary 13-12-2011, 16:08   #3
 
Lechun's Avatar
 
Jak się rozpatrujesz na bohaterów wątpliwych moralnie? Takich, co to zwalczają zło w sposób brutalny i nie mają oporów przed zabijaniem?
 
__________________
Maturzysto! Podczas gdy Ty czytasz podpis jakiegoś grafomana, matura zbliża się wielkimi krokami. Gratuluję priorytetów. :D

Ostatnio edytowane przez Lechun : 22-12-2011 o 22:06.
Lechun jest offline  
Stary 13-12-2011, 17:20   #4
 
Komiko's Avatar
 
Mnie też to ciekawi. Jaka ma być specifika naszych zadań? Po drugie, Amerykańcy Ultimate to drużyna międzynarodowa (król afrykańskiego państwewka, Bóg z innego wymiaru to raczej nieprzeciętni obywatele USA). U nas też narodowość postaci będzie kwestią dowolną, aby tylko pracować dla Europejskiego wydziału SHIELD, NATO czy tego kto będzie nami dowodził?

Cytat:
Napisał Lechun Zobacz post
Jak się rozpatrujesz na bohaterów wątpliwych moralnie? Takich, co to zwalczają zło w sposób brutalny i nie mają oporów z zabijaniem?
Samuel L. Jackson w Ultimate wcielił do Avengers nawet Punishera, więc chyba masz w tej kwestii wolną rękę ^ ^
 

Ostatnio edytowane przez Komiko : 13-12-2011 o 18:04.
Komiko jest offline  
Stary 13-12-2011, 22:12   #5
 
Mike's Avatar
 
Narodowość dowolna, choć raczej większość herosów teoretycznie powinna być z terenu Europy

Co to dwuznacznych moralnie herosów to macie dowolność. Choć wolał bym uniknąć psychopatów :P

Co do waszego pracodawcy, to Europejski oddział Shield.

Specyfika zadań Eliminacja wszelkich nadludzkich zagrożeń
Będą mordobicia, będzie planowanie akcji. Być może wewnątrz drużynowe podchody o przejęcie przywództwa nad grupą. Czasem skryte podejście i akcje szpiegowskie. Proporcje w doborze zadań będą zależne od tego co was będzie bardziej kręcić.

Fabularna wstawka, pojawi się może nawet dziś. Nie wstawiłem nic do tej pory bo chciałem napisać coś powiązanego z sesją, a dopiero scenariusz krystalizuje mi się.
 
Mike jest offline  
Stary 15-12-2011, 21:38   #6
 
Mike's Avatar
 
Dodałem w pierwszym poście wstawkę fabularną, jest ona ściśle powiązana z sesją i opisane tam wydarzenia mają znaczenie.
A teraz czekam na postacie
 
Mike jest offline  
Stary 15-12-2011, 22:02   #7
 
Komiko's Avatar
 
Ja potwierdzam swój udział. Zamysl jest, tylko muszę naskrobać się z tą mechaniką...
 
Komiko jest offline  
Stary 15-12-2011, 23:45   #8
 
Arvelus's Avatar
 
Dobra MOŻE dołączę jeśli uznam, że wcale nie biorę udziału w zbyt dużej ilości sesji : P

Jedno pytanie. Mechanika. Nie znam jej nic a nic.
A zapoznawanie się z całym systemem dla jednej sesji mi się średnio widzi. Wybacz, student zajęty nauką i podrywem, co ma jeszcze dwie poprawki do zaliczenia-.-"

Można ją odpuścić? : P
 
Arvelus jest offline  
Stary 16-12-2011, 00:30   #9
 
Mike's Avatar
 
Znasz dnd 3 ed? to znasz M&M
Jedyne różnice to moce i cechy, reszta jest taka sama praktycznie. A nie będziemy aż tak restrykcyjnie używać mechaniki byś musiał za bardzo się wgłębiać i znać wszelkie kruczki
 
Mike jest offline  
Stary 16-12-2011, 06:25   #10
 
Komiko's Avatar
 
Ja nie znam 3 edycji dnd. Ale dnd zawsze miało po ludzku opisany schemat tworzenia postaci,może zacznę od tyłu i o niej poczytam najpierw.
 
Komiko jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:45.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168