Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-12-2005, 02:16   #1
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
[CP2020] Butelki z benzyną i kamienie...

Wałbrzych, Wolna Strefa Korporacyjna, 05.06.2006, 23.45.

- Jak Tower? – Malutki spojrzał na wyświetlacz konsoli sieciowej – Już...?
- Spox, Mały – odpowiedział szybko Tower, szczupły, przerośnięty czternastolatek. – Kurwa zaraz wyjdzie.
Obaj czaili się za zardzewiałym kontenerem na śmieci. Choć Dziura leżała 3 kilometry stąd, jej smród czuli aż tutaj. Tower zacisnął dłonie na łożu lufy i rękojeści wojskowego miniBeryla.
- Już – szepnął, widząc, jak przed siedzibę IG Fahrben Gmbh. podjeżdża limuzyna. – Jest!
Dwóch ochroniarzy wysiadło z granatowego Volvo. Rozejrzeli się wokół. Chwilę później pancerkę opuścił dystyngowany, starszy mężczyzna o gładkiej, wymodelowanej przez najlepszych eurochirurgów twarzy.
- Teraz! – Malutki wpisał w konsoli kombinację i w promieniu dwu przecznic zgasły uliczne latarnie.
Ochroniarze wyszarpnęli tęponose Sig-Sauery, lecz w tej samej chwili wyrósł obok nich przepakowany chłopak. Stalowy bejsbol w jego rękach zatoczył krótki łuk. Profesjonalista zza Odry przetoczył się z rozbitą czaszką po masce limuzyny. Drugi nacisnął spust i ciszę rozdarł ryk automatu. Tower podrzucił Beryla i wystrzelił dwukrotnie. Ochroniarz padł ogłuszony dwoma gumowymi pociskami.
Korp leżał, zasłaniając głowę rękoma. Napastnicy podeszli bliżej, było ich sześciu.
- Guten tag, herr Heissbach – wycedził Malutki.
Niemiec popatrzył do góry. Na twarzach dzieci ujrzał jedynie ponurą satysfakcję. Tower wyciągnął z kieszeni stalową strzykawkę, oczy Heissbacha rozszerzyły się z przerażenia.
- To wirus, wyabstrahowany z Twoich odpadów, skurwielu. Malutki wrzucił do centryfugi „nietoksyczne substancje”, które wypływały spod fabryki pod Zamek. – Niemiec zadrżał. – Te środki trafiły pod miasto i do Dziury. Mój stary miał tam posterunek. Zespół Daviesa, układ nerwowy posypał mu się w pół roku, panie Heissbach.
Malutki nachylił się nad korpem, który wydobył z gardła zaledwie cichy skrzek.
- Herr Heissbach – mały trzynastolatek uśmiechnął się, wbijając igłę w ramię Niemca – ma pan 5 miesięcy życia, ale tylko dwa miechy na uporządkowanie spraw. wtedy zakończy się okres inkubacji.


Proponuję rozgrywkę w klasycznego, zbuntowanego cyberpunka.
Czas: gorące lato 2021
Miejsce: Polska, Wałbrzych
Okoliczności: pełzająca wojna domowa w Czechach
powstanie kozackie na Ukrainie skierowane przeciw Sowietom
polsko-niemieckie incydenty graniczne
dziwne fenomeny w Sieci związane z narodzinami tzw. "Bogów azteckich"
Postacie: członkowie gangu młodocianych, ot 13-16 lat, odrzuceni przez społeczeństwo, żyjący w zrujnowanym Wałbrzychu. Mam propozycje postaci, trzy z nich pojawiły się we wstępie. Jednak dopuszczam postacie wymyślone przez graczy, byle to byli młodociani gangerzy.
Fabuła: klasyczna, miejska akcja typowa dla cyberpunku. Sporo popisu dla negocjatorów, fixerów wszelkiej maści. Im bliżej kulminacji, tym większa szansa na akcję stricte bojową Ot, taka "Akira" po polsku
Limit: 4 graczy
Czas rozpoczęcia rozgrywki: w związku z obowiązkami dopiero na święta. Być moze w Wigilię
Styl prowadzenia: w przypadku gier forumowych stawiam podobnie jak w PBeMach na opis. Im lepiej opiszesz swoją akcję , tym większa szansa, ze się ona powiedzie. Cechy wyrażają tylko ogólną Twoją sprawność i potencjał. Jak łatwo się domyślić, preferowane przeze mnie metody prowadzenia wymagają od graczy kompletnego zaufania do MG . Jeśli jednak pojawi się potrzeba rzucania kosteczkami, to dostosuję się.

Pozdrawiam
 
kitsune jest offline  
Stary 12-12-2005, 14:26   #2
 
diabolique's Avatar
 
Reputacja: 1 diabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwu
chętny... zaraz biore sie za karte...
 
__________________
eMIEJoteSCe eNA PeODePyIeS
old desingn(tm)'s man
diabolique jest offline  
Stary 12-12-2005, 17:57   #3
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
Oto przykładowe postacie do gry (bez cech, jedynie opisy, charakter etc.) Można z nich skorzystać, można stworzyć swoje, byle właśnie w tym klimacie. W poście daję 2 postacie, natomiast w dołączonym załączniku opisano wszystkie 6.

Jesli chodzi o cechy postaci:
do rozdania 45 pktów na cechy, 40 na umiejętności i standardowo na hobby (INT+REF pktów)
gangera można stworzyć na podstawie "Dzikiej Strefy" i np. wymieszać go z inną profesją (np. solosem, netrunnerem, wyjdą wyspecjalizowani gangerzy)
- cyborgizacja dopuszczalna, ale bez przesady, to są dzieciaki a miejsce akcji to Polska. Można natomiast wymyśleć własne wszczepy, byle nie przesadzić
- Zakaz broni palnej. Cały gang ma jedną sztukę, miniBeryla w posiadaniu szefa gangu (w tym przypadku Towera, jeśli ktoś się zdecyduje na tę postać, a dobrze by było, wiele mi to ułatwi).

Tower
Sebastian Garsztewski


Wygląd: 14 lat, 182 cm, 73 kg; rosły chłopak, choć dość szczupły, czarne włosy, krótko ogolone przy skórze. Ubiera się najczęściej w czarne bojówki i polską kurtkę wojskową, pod spodem t-shirt z symbolem gangu: diabłem tasmańskim Tazem. Obie cyberdłonie z kastetami
Historia: od roku przewodzi grupie nastolatków, zawsze buntowniczy i niespokojny miał ciągle problemy z prawem. Tylko jedną osobę szanował, swojego ojca, kapitana armii polskiej. Jego ojciec od 5 lat miał swój posterunek w Wałbrzychu przy Dziurze, rok temu zachorował. Zespół Daviesa w ciągu 5 miesięcy zniszczył jego układ nerwowy i zabił. Przyczyną okazał się czynnik zawarty w odpadach, jakie fabryka korporacji IG Fahrben wylewała pod Schloss Fuerstenstein. Tak przynajmniej stwierdził geniusz gangu, Malutki, badając substancję w swoim laboratorium. Dwa miesiące temu namierzyli dyrektora fabryki, pana Heissbacha i wstrzyknęli mu ten sam czynnik.
To Tower zmienił bandę młodocianych w zorganizowaną grupę zarabiającą na siebie (nielegalny stuff elektroniczny etc.)
Psycha: Charyzmatyczny, spokojny i rzadko agresywny, za to typ outsidera i buntownika-idealisty., który jeśli się z czymś nie zgadza, to mówi o tym głośno i wyraźnie. Od śmierci ojca nienawidzi wszystkiego co związane jest z korporacjami. Przyjaźni się z Malutkim i szanuje Panczura.
Kontakty: major Merzier – przyjaciel ojca z armii; służy w garnizonie wałbrzyskim, dowodzi kompanią zmechanizowaną z 12 Bzmech

Malutki
Piotr Madej

Wygląd: 13 lat, 152 cm, 45 kg; niewyrośnięty chłopak, blond włosy ścięte na jeża. Ubrany w dżinsy i sweter, pod swetrem t-shirt z symbolem gangu: diabłem tasmańskim Tazem. Delikatna uroda.
Historia: w gangu od roku, uciekł z domu, miał bogatych rodziców, ale ojca psychicznego, co wiązało się z codziennym obrywaniem od starego. Głodny Malutki trafił do Wałbrzycha, gdzie pewnie skończyłby jako dawca organów, ale spotkał Towera. Przyjaźnią się od samego początku
Pełni w gangu rolę specjalista od zaawansowanej techniki (w domu miał wszystko czego chciał, kasy było w bród). IQ 180.
Psycha: głośny, wygadany, lubi mówić o tym czym aktualnie się zajmuje, potrafi nudzić o elektronice, chemii czy fizyce przez długie godziny, dlatego w czasie pracy większość kumpli go unika (no może poza Tołdi, z którym łączy go hobby komputerowe).
Nienawidzi Dzikich z Fabrycznego, raz wpadł w ich łapy, nim chłopaki go odbili złamali mu obie ręce i uszkodzili wzrok (dlatego Malutki ma cyberoczy).
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu


kitsune jest offline  
Stary 12-12-2005, 18:39   #4
 
Anlis Gamgee's Avatar
 
Reputacja: 1 Anlis Gamgee ma wyłączoną reputację
Ja bym też chętnie zagrał, ale
Primo: wolałbym jednak własną postacią
secundo: nie znam mechaniki CP, więc nie będę potrafił zrobić karty z cechami itd., tylko opisową

Mam nadzieję, że mimo wszystko się zgodzisz ;]
 
__________________
'Absurd to stwierdzenie sprzeczne z twoimi poglądami'
Ambrose Bierce
Anlis Gamgee jest offline  
Stary 11-01-2006, 15:29   #5
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
Wychodzi na to, że nici z mojej sesji snif snif. Jeśli mimo wszystko dwaj odwżni smiałkowie , którzy zglosili się do gry, chcieli w tak skromnym ilościowo zespole się bawić, to proszę się dopisać. Jeśli nei , to prosze moderatora o zamknięcie wątku (powiedzmy za 4 dni od dziś?)

Pozdr

[kom:89a0b5f157] Nie ma sprawy. Do końca tygodnia czekam na odzew, w przeciwnym razie - zamykam. Mam nadzieję, ze mimo wszystko do tego nie dojdzie -Milly- [/kom:89a0b5f157]
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu


kitsune jest offline  
Stary 15-01-2006, 18:26   #6
 
Kamel's Avatar
 
Reputacja: 1 Kamel ma wyłączoną reputację
Moze jedno miejsce by sie znalazlo? chetnie bym zagral.
 
__________________
I will never ask forgiveness and all of that I want to keep!
I will guide the blind in darkness though I cannot see myself
I will whisper in a deaf ear while I know you cannot speak
and I hear rumours about angels
Kamel jest offline  
Stary 15-01-2006, 21:52   #7
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
Miejsce by się znalazło, nawe tcztery, ew. dwa jeśli diabolique i Anlis Gamgee nadal chcą grać. Mówiąc w skrócie nie ma chętnych .

Powiem w ten sposób, jeśli ta grupa nie zbierze się , to spróbuję z Warhammerem. Jesli się zbierze, to zaczniemy powiedzmy w następną sobotę (21 I) , pasuje?

Pozdr
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu


kitsune jest offline  
Stary 15-01-2006, 22:15   #8
 
diabolique's Avatar
 
Reputacja: 1 diabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwu
zawsze chętny.. poprostu czekam.. moge grać nawet solo
 
__________________
eMIEJoteSCe eNA PeODePyIeS
old desingn(tm)'s man
diabolique jest offline  
Stary 15-01-2006, 22:22   #9
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
Ok, w takim razie w sobotę otwieram sesję. Kamel wyślij mi postać. Możeszwybrać ze stworzonych. Jakby co proponuję szefa gangu, ułatwi to prowadzenie fabuły

Pozdr
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu


kitsune jest offline  
Stary 15-01-2006, 22:32   #10
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
kitsune, można się jeszcze załapać? Chętnie spróbowłbym zagrać w takich klimatach, ale jedyny problem to moja, że tak powiem, bardzo mała znajomość systemu- orientuje się co zawierają w sobie cyberpunkowe realia, ale co do mechaniki to tylko o niej słyszałem :P To jak, da sie coś z tym zrobić?
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:13.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172