Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-04-2012, 13:55   #1
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
[DnD/Pathfinder] Mrok Powraca

Mrok Powraca: Cień nad niebem


Setki lat temu elfy zamieszkiwały Golarion budując swoje wielkie i wspaniałe cywilizacje. W tym czasie ludzie byli niewiele więcej niż tylko prymitywnymi barbarzyńcami. Pewnego dnia jednak, ludzie zdali się przeskoczyć wiele lat rozwoju i stali się cywilizowaną rasą, a ich zdolności magiczne czasami nawet przewyższały elfie.

Zimowy dwór, sekretna organizacja elfów, wysłała więc swoich szpiegów, aby dowiedzieć się co jest powodem tak szybkich zmian u ludzi. Okazało się, że wina spoczywa na abolethach. Te tajemnicze stwory wkrótceo jednak stały się poirytowane ludzką arogancją i próżnością. Aby ukarać swoje dzieci, abolethy rozpoczęły wielki magiczny rytuał.

Dzięki swoim szpiegom, elfy dowiedziały się o planie abolethów i postanowiły działać - rozpoczęły masową ewakuację do innego planu. Jednak nie cały piękny lud opuścił Golarion. Z politycznych powodów Celwynvianie zostali na Golarionie. Szukając schronienia przed kataklizmem zwanym Upadkiem (Earthfall), elfy przebiły się do podziemi swojego królestwa, które okazały się znacznie, znacznie większe niż się spodziewały. Wtedy spadł meteoryt Starstone – a wraz z nim rozpoczęła się tragedia tego ludu.

Upadek meteorytu przebudził śpiącego w trzewiach ziemi starożytnego boga zniszczenia i gniewu, Dzikiej Bestii – Rovaguga. Mroczne Ziemie (Darklands) zostały wypełnione mocą potwornego boga, a uwięzione tam elfy przeszły straszliwą transformację – ich skóra stała się czarna jak obsydian, włosy przybrały kolor srebra, a serca wypełniło okrucieństwo i gniew – odrzucając typowe dla elfów wartości. Stały się pierwszymi drowami.

Wiele lat po kataklizmie, elfy wróciły na odrodzony Golarion. Wkrótce przekonały się że ludzie przetrwali kataklizm. Część nadal była skora do wojny, ale ku uciesze elfów – wielu zbudowało pielęgnujące pokój cywilizacje. Jednak to nie ludzie byli w centrum zainteresowania elfów – martwiły się one o swoich braci i siostry z Celwynvian. Wysłali zwiadowców do dawnego miasta swoich rodaków, a potem do tuneli pod miastem – żaden nie wrócił. W końcu wysłali armię – ta wróciła… ale z przerażającą wiadomością. Ich brania i siostry zostali wypaczeni. Wkrótce dwie rasy zaczęły prowadzić okrutną i krwawą wojnę zakończoną połowicznym zwycięstwem.


Ostatnio domy drowów w Mrocznych Ziemiach stały się bardziej aktywne. I chodzą słuchy o potężnej broni, którą zdobyli...


~*~

Ten wieczór był wyjątkowy w Riddleport. Po wielu latach upadłości, Złoty Goblin znowu rozpoczął działalność z wielkim hukiem! Kasyno Złoty Goblin zostało niedawno wykupione przez Saula Vancaskerkina, jednego z byłych magnatów przestępczych. Saul parę lat temu spadł na samo dno, jednak teraz w końcu udało mu się wyjść na prostą i zacząć legalny interes.

Jednak to nie historia Saula sprawiła, że otwarcie Złotego Goblina było tak wyjątkowe! „Oszuka diabła, zabierz jego złoto” – to właśnie to wydarzenie miało sprowadzić Saulowi nową klientelę – a przy okazji pomóc co niektórym się wzbogacić! Całe Riddleport huczy już od rana na wieści o 10,000 sztuk srebra, które ma dostać zwycięzca turnieju!Kilka informacji:

W skrócie: Sesja będzie adaptacją cyklu przygód z Kampanii Second Darkness z Pathfindera. Jest to bardzo ciekawa kampania zawierająca takie elementy jak drowy, koniec świata, infiltracja drowiego miasta i zarządzanie własnymi posiadłościami ala Baldurs Gate 2

System: Pathfinder

Setting: Golarion, więcej można poczytać na PathfinderWiki

Miejsce:
Riddleport – niegdyś piracka zatoka, dzisiaj prawdziwe miasto. Riddleport mimo statusu miasta nadal jest wierne swoim korzeniom – pełno tu bezprawia i nielegalnych interesów. Większość tego miasta w Varisii jest zbudowana z drewna. Przez większość czasu, oprócz lata, ulice Riddleport są skryte w zimnej mgle. Większość ulic to błotniste szosy, a w wybrukowanych ulicach często brakuje pojedynczych kamieni. Nie ma kanałów – tę funkcję pełnią rynsztoki przy ulicach po których nieczystości spływają do rzeki i przystani. Ulice oświetlają gazowe lampy które nawet w kiepskiej pogodzie są zdolne utrzymywać ogień. Obecnie miastem rządzi Nadrządca kapitan Gaston Cromarky, były pirat, który jednak postanowił postawić na ludzi spoza piractwa – tworząc Gendarmów – prywatną straż miejską. Dzięki temu życie w Riddleport nieco się ustabilizowało.

Ważną organizację w mieście jest Zakon Szyfru. Są to magowie, mędrcy i wszelcy poszukiwacze wiedzy, którzy próbują rozszyfrować tajemnice runy na monumentach w okolicy oraz na Bramie Szyfru znajdującą się nad portem Riddleport.

Z ciekawostek to obecnie nad miastem pojawił się Blot (Kleks). Dziwny czarny obłok, z powodu którego do miasta przyjeżdżają nowi mędrcy i magowie - starając się go zbadać.


Poziom: 1

Atrybuty: 32 punkty. Point Buy Calculator

Rasy:
W pathfinderze nie ma dostosowania poziomu, dlatego nie mogę użyć go w celu określenia ras, które możecie wziąć. Większość ras +0 została wzmocniona tak, że pasowałaby do +1 według standardów DnD 3,5. Dlatego też możecie wybrać:

- dowolną rasę z pathfindera,
- dowolną rasę z DnD 3,5 z dostosowaniem poziomu +1 (w grze będzie jako +0),
- lub dowolną rasę z DnD 3,5 z dostosowaniem poziomu +0, która nie została przekonwertowana na pathfindera (w takim przypadku odpowiednio ją wzmocnimy)
- żadnych drowów

Link: Races - Pathfinder_OGC

Klasy: Dowolne z pathfindera
Klasy źródłowe (klasyczne): Core Classes - Pathfinder_OGC

Klasy podstawowe: Base Classes - Pathfinder_OGC

Klasy podstawowe grup trzecich: 3rd Party Classes - Pathfinder_OGC

Klasy alternatywne (ninja, samurai i antypaladyn): Alternate Classes - Pathfinder_OGC

Zauważcie też, że niżej znajdziecie warianty klas i tak np. Bard może być bardem, albo może być Geishą lub Kronikarzem, a Czarodziej może zostać Magiem Oblężniczym. Ogólnie jest tego tak dużo, że zupełnie nie trzeba się bawić w konwersje z 3,5.

Dla potencjalnych czarodziei – w mieście funkcjonuje Zakon Szyfru, organizacja magów z własną prestiżówką: Mag Szyfrów.

Ulubiona klasa – w przeciwieństwie to DnD 3,5, w Pathfinderze każdy sam wybiera ulubioną klasę. Zyskując poziom w ulubione klasie otrzymujecie premię w postaci 1 punktu wytrzymałości LUB 1 punktu umiejętności. Każda rasa ma też alternatywne premie zamiast tych powyżej przedstawione w opisie rasy.

Złoto: 20 sz oprócz standardowego ekwipunku.

PW: pierwszy poziom więc maksymalna ilość.

Charakter: dowolny.

Drużyna: możecie się znać, ale nie musicie. Dobrze by było gdyby była zbalansowana.

Traity: 3 do wyboru Traits - Pathfinder_OGC, przy czym macie też do dyspozycji specjalne cechy przeznaczone do tej kampanii:

Cytat:
1 Fools for Friends: You don’t think of yourself as a gambler. In fact, you rather detest the whole thing. Unfortunately, one or more of your friends (pick one or more of the other players’ characters) doesn’t think so, and you’ve recently learned that friend—or friends—have decided to go to the Gold Goblin’s “Cheat the Devil and Take his Gold” tournament. Which pretty much means you have to go as well, since if no one’s there to watch out for them, they’ll lose all their money and respect. Again. Sometimes it’s hard being the responsible one. Your devotion to your friendships (even when said friends seem, at times, to be trying to test that devotion) is a point of pride to you. Whenever you take the Aid Another action to help an ally, or whenever an ally aids you in this manner, a successful check grants an additional +1 trait bonus to the check for which aid was being rendered. Additionally, as long as one of your friends is within 30 feet, you gain a +1 trait bonus on all saving throws against charm and compulsion effects.

2 Into Enemy Territory: The shadow in the sky is visible from all around Riddleport, not just in town. It’s certainly come to the attention of several druids, rangers, and other rural folk who dwell in the nearby mountains, forests, and swamps—among them, yourself. You’ve consulted with several seers and Harrowers, and may even have performed some simple auguries yourself, and all the signs point the same way—something or someone in Riddleport is connected to the blot, and it means bad news for the region. You’ve avoided the sleazy, dirty town for most of your life, traveling there only when absolutely necessary, and although you don’t relish the prospect of going there now, you see little other choice (especially if one of your superiors is ordering you to go investigate). Fortunately, an eccentric friend of yours (pick another PC) is in town, and you’ve heard this friend will be taking part in some gambling thing at a place called the Gold Goblin. Your friend’s always had better luck interacting with the cityfolk, so you’ve decided to accompany your friend to this gambling tournament and plan on letting him find a safe place for you to stay while you’re in town. Your long life of self-sustenance has toughened you and made you more resistant to hardship, in any event—pick one of the three categories of saving throw. You gain a +1 trait bonus on all saving throws of that type.

3 Looking for Work: Although out of work, you aren’t particularly keen on the prospect of gambling away your last remaining coins simply for a chance at riches. That said, if the Gold Goblin’s fortunes reverse after this big gambling tournament, you’re relatively certain its owner, Saul Vancaskerkin, will be needing to hire on some new staff members. You’ve secured payment for the tournament, and intend on attending mostly to check the place out, to decide if it’s a place you’d want to work at (as a bouncer, bartender, croupier, server, entertainer, spotter, or cook), and hopefully get a chance to catch Saul’s eye and make an impression. You’ve long worked at honing your skills, and are quite accomplished and certain that you have something to offer. Pick one of the following skills: Bluff, Craft (any), Diplomacy, Intimidate, Perform (any), Profession (gambler), or Spot. You gain a +1 trait bonus in that skill, and that skill is always considered a class skill for you.

4 Optimistic Gambler: You’ve always seemed to have trouble keeping money. Worse, you always seem to have debts looming over your head. When you heard about the “Cheat the Devil and Take His Gold” gambling tournament, you felt in your gut that your luck was about to change. You’ve always been optimistic, in fact, and even though right now is one of those rare times where you don’t owe anyone any money (you just paid off a recent loan from local moneylender Lymas Smeed), you know that’ll change soon enough. Better to start amassing money now when you’re at one of those rare windfall times! You’ve set aside a gold coin for the entrance fee, and look forward to making it big—you can feel it in your bones! This time’s gonna be the big one! Your boundless optimism, even in the face of crushing situations, has always bolstered your spirit. Effects that grant you morale bonuses persist 1d4 rounds longer than they normally would as a result.

5 Researching the Blot: You may or may not be seeking membership into Riddleport’s most prestigious magical guild, the Order of Cyphers, but you certainly have heard their call for aid in determining the nature of the strange shadow in the sky above Riddleport. You arrived in town several days ago and had some issues with security and safety at several inns before you finally settled on the Gold Goblin; you’ve been staying there as a guest for several days now, and the owner, Saul Vancaskerkin, seems like a nice guy. He’s even given you a pass to attend the gambling tournament he’s about to throw—you’re not sure how into gambling you’ll be, but perhaps there’ll be some visitors from out of town you can talk to about the strange shadow in the sky. At the very least, you’re hoping someone at the tourney will be into magic—there’s not really enough folk in this town who seem all that interested in magic, you’ve found. Your interest in magic dates back quite far, and as a result, you’ve developed a knack for identifying common magical items at a glance. You can use Spellcraft to identify magic items in the same way you can use Spellcraft to identify a potion. The DC to identify a magic item is equal to 20 + the item’s caster level.

6 Scouting for Fiends: You belong to an organization (most likely a religion) that has definite views on the menace posed by the lower planes. The willfulness with which the city of Korvosa (they even allow a temple of Asmodeus to operate in broad daylight!) tolerates infernal influences is, to you and your organization, the greatest symbol of what’s wrong with civilization today. And now, in Riddleport, there’s news that a gambling tournament is using devils and Hell as an idle decoration. It’s likely that this is just an example of poor taste, but there’s a chance that something sinister may be lurking beneath the goings-on at the Gold Goblin. You have been contacted by your organization (or may have decided on your own) to travel to Riddleport (if you don’t already live there) and attend this tournament under the guise of a patron. Keep an eye on things there, even after the tournament is over; if you can, get a job working for the owner. Demons and devils can be subtle, and it could take weeks or even months to find proof of their involvement. Your near-obsessive hatred of all things fiendish grants you a +1 trait bonus on all attack rolls made against foes you know to be evil outsiders.
Źródła: Pathfinder_OGC oraz Pathfinder Companion: Second Darkness

Częstotliwość: Raz w tygodniu.

Ilość graczy: Do 6 graczy

Mechanika: Działa jak najbardziej, lubię mechanikę :P Ale z umiarem, nie pakujmy jej tam gdzie nie trzeba.

Mapy: większość map jest zapewniona przez materiały do przygody, w razie potrzeby sam zrobię parę.

Dialogi/Walka – czasami w gogle docs, gdyż jest to bardzo wygodne narzędzie to prowadzenia szybkich akcji.

Rekrutacja: Potrwa z 2 tygodnie.

Styl: Imiona piszemy pogrubioną czcionką. Dialogi od „-„ i kursywą. Myśli w cudzysłowie i kursywą. Przykład:

Marco spojrzał na piersiastą dziewkę.

"Elena ładnie wyrosła na łonie swojej cnotliwej ciotki" – pomyślał szyderczo – "Pewnie spragniona jest czegoś więcej niźli fragmentów świętej księgi Helma."

-Witaj Eleno – spojrzał bez ogródek w na jej kształtny biust – Ładnie dzisiaj wyglądasz. – dziewczyna odwzajemniła uśmiech, również nie zerkają w twarz, a na inną część ciała Marco.

Wiek : Według klasyfikacji PEGI +16:
Ten symbol jest nadawany, jeżeli przemoc lub aktywność seksualna wyglądają tak jak w rzeczywistości. Młodzież w tym wieku powinna również być odporna na brutalniejsze wulgaryzmy, sceny pokazujące używanie tytoniu lub narkotyków oraz sceny popełniania przestępstw.

Karty: Najchętniej w PcP: PC Profiler - TM idąc za linkiem znajdziecie PcProfiler do ściągnięcia, który posiada „template” pathfindera

UmiejętnościSkills - Pathfinder_OGC umiejętności działają trochę inaczej w Pathfinderze. Na1 poziomie nie ma x4. Maksymalna ilość rang w umiejętności równa się poziomowi postaci. Jeśli masz chociaż jedną rangę w klasowej umiejętności to otrzymujesz do niej premię +3.

Np. Czarodziej Merro ma inteligencję 16. Na pierwszym poziomie ma więc 5 punktów umiejętności do rozdania (2+ mod z int). Rozdaje punkty:

Lingwistyka 1 +3 (premia z umiejętności klasowej) = 4
Wiedza tajemna 1 +3 (premia z umiejętności klasowej) = 4
Wiedza plany 1 +3 (premia z umiejętności klasowej) = 4
Czaroznawstwo 1 +3 (premia z umiejętności klasowej) = 4
Wiedza lokalna 1 +3 (premia z umiejętności klasowej) = 4
Latanie 1 +3 (premia z umiejętności klasowej) = 4
Wycena 0 (nie dostaje premii z umiejętności klasowej bo nie dał ani jednej rangi)

Biografia: Nie musi być długa, byle była ciekawa Za bardzo ciekawe będą nagrody :P Co najmniej 1 strona A4. Pomóc może wspomniany wyżej Pathfinder Companion: Second Darkness, który jest materiałem do kampanii dla graczy, z opisem miasta, itd.

E-mail: laefor@gmail.com

GG: 1631659

Dodatkowy MG - nie pogardził bym :P

Psionika - Dozwolona: Psionics Unleashed - Pathfinder_OGC

W razie potrzeby mogę pomóc przy karcie
 

Ostatnio edytowane przez Qumi : 27-04-2012 o 18:53.
Qumi jest offline  
Stary 27-04-2012, 15:17   #2
 
ImperatorK's Avatar
 
Reputacja: 1 ImperatorK nie jest za bardzo znany
Cytat:
Rasy:
W pathfinderze nie ma dostosowania poziomu, dlatego nie mogę użyć go w celu określenia ras, które możecie wziąć. Większość ras +0 została wzmocniona tak, że pasowałaby do +1 według standardów DnD 3,5. Dlatego też możecie wybrać:

- dowolną rasę z pathfindera,
- dowolną rasę z DnD 3,5 z dostosowaniem poziomu +1 (w grze będzie jako +0),
- lub dowolną rasę z DnD 3,5 z dostosowaniem poziomu +0, która nie została przekonwertowana na pathfindera (w takim przypadku odpowiednio ją wzmocnimy)
- żadnych drowów
Radziłbym to przemyśleć. Niektóre rasy +1 LA z 3.X są znacznie lepsze nawet od Pathfinderowych. Np. Catfolk albo niektóre Anthropomorficzne zwierzaki. Zanim zezwolisz na jakąś rasę z 3.X zastanów się mocno nad jej mocą i sprawdź też czy aby na pewno nie ma jej w PF. Np. Catfolk jest i ma moc porównywalną z standardowymi rasami.
Pozatym PF używa CR jako nowego LA. Nie zawsze jest to właściwe, bo nawet w PFie niektóre rasy mają zawyżone lub zaniżone CR, ale to zawsze jakaś wskazówka.
Monsters as PCs - Pathfinder_OGC
Znajdziesz tu informacje na temat grania potworami i potężniejzymi rasami, oraz listę potencjalnych ras z +0 i +1 "LA". Rozpoznanie które są które nie powinno sprawić ci problemu.
 

Ostatnio edytowane przez ImperatorK : 27-04-2012 o 15:20.
ImperatorK jest offline  
Stary 27-04-2012, 15:25   #3
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Catfolk są ok i są w linku, który podałem Ale ogólnie chcę dziwacznych ras, które wyglądają jak skrzyżowanie stonogi z nosorożcem

Wiem jak działa LA w PF i nie za bardzo je lubię. Dlatego wolę te bez, a do takich zaliczają się między innymi te które w 3,5 były +1. Jeśli jest odpowiednik w Pathfinderze to oczywiście ma pierwszeństwo.
 
Qumi jest offline  
Stary 27-04-2012, 16:19   #4
 
ImperatorK's Avatar
 
Reputacja: 1 ImperatorK nie jest za bardzo znany
Czego oczekujesz od dodatkowego MG?
 
ImperatorK jest offline  
Stary 27-04-2012, 16:30   #5
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Pomocy przy mechanice głównie, np. podczas walk. Chodzi o to, żeby kiedy jeden jest zajęty drugi mógł zapewnić płynność potyczek. Być może też w grę wchodzi poprowadzenie paru NPC. Jeśli grupa będzie niezbyt zbalansowana to takiemu MG chętnie dałbym postać "sojusznika" graczy.
 
Qumi jest offline  
Stary 27-04-2012, 16:42   #6
 
ImperatorK's Avatar
 
Reputacja: 1 ImperatorK nie jest za bardzo znany
Zgodzisz się na changelinga?
 
ImperatorK jest offline  
Stary 27-04-2012, 16:53   #7
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Zgodzę się, ale pod pewnym warunkiem: nie możesz zmieniać premii do atrybutu. To jest absolutna przesada i wymysł fanowski.
 
Qumi jest offline  
Stary 27-04-2012, 18:23   #8
 
ImperatorK's Avatar
 
Reputacja: 1 ImperatorK nie jest za bardzo znany
Domyślam się, że, wbrew tytułowi, dozwolone są tylko materiały z PFa.

Nie pogniewasz się jeśli będę robił kartę w Myth-Weavers?
 

Ostatnio edytowane przez ImperatorK : 27-04-2012 o 18:47.
ImperatorK jest offline  
Stary 27-04-2012, 18:52   #9
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Materiałów z PF jest tak dużo, że w sumie nie trzeba wybierać z DnD. Jeśli ktoś ma problem to mogę poradzić i poszukać tego co chciał.

Myth-Weavers może być, choć przyznam że problem się pojawia gdy chcę np. zedytować kartę twoją o jakiś szczegół bo nie mam uprawnień.

A tak, dla wielbicieli psioniki: Psionics Unleashed - Pathfinder_OGC
 
Qumi jest offline  
Stary 27-04-2012, 18:59   #10
 
ImperatorK's Avatar
 
Reputacja: 1 ImperatorK nie jest za bardzo znany
Uprawnienia da się zrobić. Podaj mi tylko swój nick z MW.

Nie mogę się zdecydować. Brać changelinga udającego catfolka, czy catfolka... Z początku chciałem spróbować Barda, ale teraz jakoś mam ochotę na coś bardziej walczącego, np. Łotrzyka albo Tropiciela władającego dwoma sztyletami.
 
ImperatorK jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:28.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172