Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-10-2012, 20:49   #1
 
Poker123's Avatar
 
Reputacja: 73 Poker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znany
[Autorski Anime Storytelling] "Między-świat" Prolog.

Gdzieś w lesie, okolice Konohy
Tajemnica postać leży na rozłożystej gałęzi wielkiego drzewa. Lekkie porywy wiatru zdają się nie przeszkadzać w jego drzemce. Lecz niedługo to się zmieni, bo w jego kierunku zmierzają 2 osoby.
- Kakashi-sensei…! – usłyszał lekko zaspany shinobi, a jego dłoń momentalnie znalazła się na kunai-u.
- Dobra Naruto teraz powiedz po co kazałeś mi tu przyjść. – Spytał shinobi w masce na twarzy.
- Sensei wpadłem na wspaniały pomysł – odpowiedział z wielkim uśmiecham, postać w pomarańczowym sweterku.
- Jak na ciebie to aż zaskakujące że wychodzisz z jakąś inicjatywą. Słucham ?
- Kakashi posiadasz tak jak i Sasuke, Sharingana, ale ma on inną moc. Prawda?
- Racja i co w związku z tym?
- Zakładając ze udało by mi się dostać do twojej techniki. Czy jest szansa że udało by mi się stamtąd wyjść.
- Jest to raczej niemożliwe. Moje Kumoi wysyła przedmioty do innej strefy. Jeżeli ja cię stamtąd nie wypuszczę nie będziesz w stanie wyjść.
Całość rozmowy jest pilnie słuchana przez drzemiącego ninja. „Kumoi tak? Żeby osiagnąc pełną władzę nad tamtym wymiarem potrzeba dużo treningu. Hah Ciekawe… Może im się uda”. Ninja ułożył się wygodniej by lepiej przyjrzeć się całemu zajściu.
- Czyli jeżeli wejdę do twojej techniki to ty możesz mnie wypuścić w dowolnym miejscu.
- Tak Naruto ale po pierwsze raczej nie korzystałem ze swojej techniki w drugą stronę, a o drugie nadal nie wiem co chcesz osiągnąć.
- Oj sensei. Pomyślałem że można by to wykorzystać do zasadzek i niespodziewanych ataków na przeciwnika, albo na przykład do przenoszenie sprzętu. „I mojego sexy jutsu z motywem zaskoczenia które chcę zademonstrować konohamaru”
- Naruto! Na prawdę sam wpadłeś na ten pomysł? Jestem zaskoczony. Skoro taki miałeś plan musimy to przetestować. Najpierw spróbujmy przenieść tamten kamień.
Kakashi skumulował czakrę i użył techniki. Kamień znikł w zawirowaniu przestrzeni.
- Dobra a teraz w drugą stronę.
Kamień pojawił się w powietrzu po czym z hukiem upadł na ziemię. Shinobi odwrócił się i wrócił do swojej drzemki. „Kumoi nie jest dla ciebie problemem Kakashi. Teraz pozostał wam już tylko trening”
- Brawo Sensei. A teraz spróbujemy z tamtym drzewem.- wskazał zadowolony młodzieniec.
„Drzewo nie jest niczym szczególnym skoro udało wam się ze skałą z drzewem pójdzie jeszcze łatwiej…”
Zawirowanie przestrzeni i korona drzewa zniknęła.
- Dobra a teraz w drugą stronę. – Próba pierwsza nieudana – Spokojnie pewnie to tylko małe zmęczenie spróbuję jesczeraz.- Kolejne próby ponownie nie powiodły się .
- Kakashi –sensei . Dajmy sobie już spokój. Całym szczęściem że zaczęliśmy od przedmiotów. Wiedziałem ze to za paiękny pomysł na zboczona technikę.
- Naruto!
Gdzieś w ciemnościach. Inny wymiar. „…z drzewem pójdzie jeszcze łatwiej. Czekaj… drzewem!?”. Shinobi otworzył oczy i ujrzał czarną przestrzeń.
-Cholera...

Anglia – czasy arturiańskie
-Królu Arturze! Wojska są gotowe! Czekamy na twoje rozkazy Panie.– zameldował dowódca straży.
-Dobrze czas wyruszać. Pokarzemy lordowi Medrautowi kto tu jest prawdziwym królem.- Artur popatrzył po swoich najlepszych żołnierzach po czym odwrócił się do swojego doradcy. – Merlinie! Otwórz portal. Zakończymy tą walkę jeszcze zanim się zacznie.
Merlin stanął przed okrągłym stołem, wyrecytował zaklęcie i po chwili przed rycerzami otworzył się świetlisty portal.
- Towarzysze czas ruszać! – Król powstał ze swego tronu i skierował swe kroki w kierunku portalu. Już miał przejść przez portal gdy w ostatniej chwili został zatrzymany przez Merlina.
- Arturze. Zaczekaj cos jest nie tak. Portal jest niestabilny.
- Co to oznacza?
- Nie wiem ale lepiej będzie jeżeli nie będziemy z niego korzystać, obawiam się że może to się źle skończyć. – Dokładnie w chwili gdy Merlin skończył mówić, Portal rozświetlił się czarnym blaskiem i zniknął. Wszyscy rycerze popatrzyli po sobie próbując zrozumieć co właśnie zaszło. Król jednak nie zastanawiał się nad tym.
- Hmm. No trudno załatwimy to w tradycyjny sposób. Hetmanie karz szykować się armii do wymarszu.
- Rozkaz wasza wysokość!
- Hmm. Portal świeci czarnym blaskiem a excalibur od świtu rwie się do walki. Coś wisi w powietrzu. Co o tym myślisz Merlinie?
- Hmm Racja coś wisi w powietrzu.

Sereitei
Z hukiem otwarły się wrota do pokoju Yamamoto Genryusai –dono. W drzwiach stał vice-kapitan Sasakibe.
-Kapitanie! Coś się dzieje z bramą Senkaimon. – powiedział zdenerwowany shinigami –Otrzymujemy również wieści o dziwnym zachowaniu Garaganty.
- Co? Natychmiast poślijcie tam 12 oddział.
- Tak jest!
- Chyba nie będzie potrzeby ich tam wysyłać – powiedział głos z cienia ściany.
- Kto tam jest ukarz się? – Rozkazał Głównodowodzący 1 oddziału.
Z cienia wyłoniła się opatulona w czarny płaszcz postać.
- Pozdrawiam Genryusai-dono
- Ty ? Co tu robi członek królewskiego oddziału?
- Jestem tu z tego samego powodu co twój vice-kapitan. Szef rozkazał nam zbadać tą sprawę wiec się nie kłopoczcie. My się tym zajmiemy.
- Skoro zainteresował się tym Wasz oddział sprawa musi być poważna.
- Indeed. To coś ma związek z zakłóceniami całych wymiarów. Wyruszmy to sprawdzić. Zakaż wszystkim korzystać z wszelkich bram. I powiadomcie o tym Ichigo. Znając go może niechcący coś zepsuć. – Ostatnie słowa były już echem znikającej postaci.

Królesto Fiore
-Poczułaś to ? – spytał zakapturzony osobnik. Dziewczyna kiwnęła potwierdzająco głową. – W takim razie trzeba powiadomić Volkano, o właśnie o wilku mowa. – Krzepki mężczyzna podszedł do dwójki podróżnych.
- Iliano, Kizaru, Poczuliście to ?
- Tak mistrzu. Co to było?
- To był skok przestrzeni, coś co nie występuje w tym świecie.
- Co masz przez to na myśli ?
- Nie myśleliście chyba że nasz świat jest tylko jeden prawda? Mniejsza teraz o szczegóły wyruszamy natychmiast. Musimy to zbadać. Do gildii wrócicie później.
- A co z Asu?
- Nie martwcie się o niego już zdążyłem go tam wysłać. Podejdźcie.
Człowiek zwany Volkano uniósł dłonie i wykonał podmianę uzbrojenia. Zakapturzony , kizaru, spojrzał w kierunku Magnoli. „Levi, Natsu, Fairy Tail Niedługo wrócimy. Zaczekajcie na nas.”
- Wyruszamy ! Ozbrojenie Bojowe Typ 3 Stwórca – Aktywacja!
Zaklęcie spowodowało silny błysk. W miejscu gdzie stali pozostał po nich tylko kurz.
Ozbrojenie Bojowe - nazwa magii

Między-świat
Do Sali tronowej wbiegł posłaniec.
-Panie. Brama została zamknięta…
- Co! Jak to możliwe?
- … to robota jakiegoś czarnego maga. Z tego co mówili zwiadowcy miał on symbol gwiazdy na pelerynie.
- Gwiazda!? Cholerny Uverworld. Znowu oni. – Gniew króla był olbrzymi. – Przekażesz rozkazy: po pierwsze zbadać wszystkich podróżnych. Rozkaż wydać listy gończe za Uverworld. Na co czekasz? Ruszaj ale już!!!
- Emm. Królu jeszcze jedna sprawa..
- O co chodzi ?
- Portale.. one..
- Co z nimi? Gadaj wreszcie.
- One są aktywne….
- Co!!! To oznacza że…
- Tak panie nasz świat został otwarty…
Uverworld - nazwa własna


Informacje Administracyjne

Sesja jest mieszanką zwykłego fantasy, anime i moich własnych koncepcji. Lokacją w której odgrywać się będą wydarzenia jest tajemniczy "Między-świat". Wymiar na który wpływ mają istnienia bohaterów. Sesja nie posiada ograniczeń co do waszych pomysłów, więc możecie wykazać się olbrzymią intencją twórczą. (którą ja ocenię ) W samym świecie jest wiele możliwości do rozwijania własnych postaci, dlatego też nie warto tworzyć super postaci na sam początek gry.

KP
Imię Nazwisko
[Miano/pseudonim/nazwa] - jak się zwie / woła / jak jest nazywany
Płeć
Rasa - domyślnie człowiek. Nie odgrywa ona większej roli. (umiejętności rasowe do ustalenia)
Wiek
[Wzrost i Waga]
Wygląd - sprawa ważna ale nie najważniejsza. Najwygodniej jest wybrać sobie awatara i go opisać. Ponieważ podczas grania większość osób nie będzie pamiętać nawet jaki kolor mają wasze włosy. Natomiast awatar wyświetla się przy każdym poście. Nie mniej opis wyglądu musi być i zajmować co najmniej 5 linijek.
Charakter - rzecz ważna i niezwykle trudna. Jak się zachowuje, czym się kieruje, jak postępuje. To co zostanie tu napisane Powinno zostać utrzymane podczas rozgrywania sesji. Proszę nie pisać że postać jest honorowa jeżeli przy każdej okazji zamierza oszukiwać itp.
[Świat Rodzimy] - jeżeli postać pochodzi z jakiegoś niezwykłego świata należy go opisać (co ważniejsze elementy). Jeżeli jest to świat znany typu shibusen, sereitei, nasz świat - wystarczy tylko nazwa.(jest to informacja dla mnie ponieważ jedne postacie zrozumieją czym jest np. amaterasu a dla innych będzie potrzebny opis)

Cele- co próbuje/chce osiągnąć (częściowo narzucam je ja, a częściowo wy sami)
[Marzenia]
Ścieżka - rzecz niezwykle ważna, określa bowiem kierunek waszego rozwoju. Na początek możecie określić ogółu np. szermierz, strzelec, albo z góry określić końcowy punkt np. Dragonslayer, Palladyn.
Historia - sprawa najważniejsza. To co zostanie w niej napisane wpłynie na decyzję o waszym przyjęciu.
-do sesji nie wchodzicie jako bogowie, lecz jako postacie przeciętne. W historii mogliście być kiedyś super ale teraz już nimi nie jesteście (jeżeli tak było opisać w jaki sposób nastąpiła zmiana.)
- opisać pochodzenie
- co ważniejsze elementy
- kierunkowanie ścieżki
- Zakończenie: na koniec waszej historii ma się pojawić przejście przez portal (celowe, przypadkowe, lub niewyjaśnione). Jeżeli jest to celowa podróż - przydało by się wspomnieć o tym celu. Jest to rzecz ważna, i musi się pojawić w każdej historii!
- im ciekawsza historia, tym mogę pozwolić na większe ustępstwa co do postaci.
- min. 1 kartka A4.
Zdolności - max 2 cechy które posiadacie. np. walka mieczem, czytanie map itd.
Umiejętności - wasze ataki, taktyki, techniki. Max 3. wraz z ich nazwami. (Każda technika powinna mieć własną nazwę)
[Pasywna zdolnosć] - nie wlicza się do limitu 3 (max 1), ale jest to element trudno osiągalny. W większości przypadków jej nie dostaniecie ale można próbować. Wszystko zależy od jej rodzaju i jakości postaci.
Negatywy - elementy ujemne waszej postaci. m.in. lęki, strach (czego się boi), negatywne cechy technik, choroby itd. Co najmniej 1 element musi być wpisany.

Ekwipunek - jeżeli ktoś jest przywiązany do swojego sprzętu tzn. chciałby miec coś ze swojego świata moze to wpisać, ale z czym rozpoczniecie jistorię zależy w poełni odemnie.
[]-wartości opcjonalne

• Posty (fpp/tpp - perspektywa pierwszej/trzeciej osoby)
Posty piszecie w formie opisu działań i zachowań waszych postaci (TPP).
Rozmowy i myśli (FPP). Walka (FPP) z tą różnicą że w czacie nie zakończonym np. strzelam, tnę (błędnie: strzeliłem, przeciąłem). Unikamy przekleństw jeżeli nie wymaga tego sytuacja. Wszelkie pytania dotyczące sesji proszę kierować w tym temacie jak i temacie "komentarze". W temacie gry nie zamieszczamy informacji OffTop. Jednak jeżeli komuś nasunie się pytanie podczas sesji, owe pytanie pisze w komentarzach a w sesji może dać mi znać poprzez znak " (OFT) " na końcu postu.
Wyznaczniki:
-mowa/słowa/rozmowa-
"myśli"
działanie i opis
(unikamy kolorowania tekstu i pogrubień)
Posty co najmniej 5 linijkowe.
• Sesja jest prowadzona w systemie Storytelling. W tym roku mam niewiele czasu, ale w wolnych chwilach postaram się prowadzić historię. Tempo gry może być powolne, dlatego w sesji widnieje nazwa "Prolog". Jest to jednocześnie test moich umiejętności, systemu jak i wstęp do ogromu mojego świata.
• Liczba Graczy:3-6
(Jako że sesja nie jest procesjonalna i jest jedynie wstępem fabularnym do całości, liczba graczy nie jest granicą nieprzekraczalną.)
•Termin zakończenia rekrutacji ustalmy na 2-3 listopada. Jest to wystarczająca ilość czasu na stworzenie własnych postaci.
•Tematy z komentarzami oraz materiałami (tzw. "Bazę") wstawię w najbliższym czasie.
• KP wstawiać w tym temacie lub wysyłać na maila: skrzydlo123@gmail.com

"Otwarły się wrota Miedzyświata,
a wraz z nimi rozpoczęła się przygoda..."
 

Ostatnio edytowane przez Poker123 : 14-10-2012 o 09:32. Powód: poprawki stylistycznei ekwipunek
Poker123 jest offline  
Stary 10-10-2012, 21:56   #2
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 56 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Wejdę w to. Karta postaci pojawi się na dniach, najpóźniej do końca tygodnia.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline  
Stary 11-10-2012, 18:06   #3
 
Neko's Avatar
 
Reputacja: 9 Neko nie jest za bardzo znanyNeko nie jest za bardzo znany
Ja też w to wchodzę ;] Niedługo podeślę KP
 
Neko jest offline  
Stary 14-10-2012, 01:51   #4
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 17560 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
KP już poszło! Mam nadzieje, że się spodoba
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline  
Stary 14-10-2012, 02:20   #5
 
Makotto's Avatar
 
Reputacja: 88 Makotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znany
Chyba zaryzykuję...

Wychodzi ze mnie Otaku -.-
 
__________________
Hello.
My name is Inigo Montoya.
You killed my father.
Prepare to die...
Makotto jest offline  
Stary 14-10-2012, 11:52   #6
 
Darth's Avatar
 
Reputacja: 1570 Darth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłość
Parę pytań:

1. Jesteśmy w wyborze światów ograniczeni tylko do mangi i anime?

2. Planujesz wykorzystywać google docs?

3. Czy można po prostu wziąć postać już istniejącą w świecie? Na potrzeby przykładu, powiedzmy Kakashiego?
 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli
Darth jest offline  
Stary 14-10-2012, 13:28   #7
 
Poker123's Avatar
 
Reputacja: 73 Poker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znany
1- Nie.
Jak wspomniałem jest to informacja dla mnie czy wiesz czym jest np. haki albo amaterasu. Znam wiele realiów związanych z anime, trochę z gier, ale znikomą ilość z książek. Jeżeli wstawiasz świat mi nieznany po prostu go opisz.

2 - Mam taki zamysł. Ogółu sesji będzie prowadzone na forum ale jakieś elementy typu pytania, komentarze, rozmowy po prostu wygodniej pisze się w docu.

3 - Fakt: Postać już istniejąca jest łatwiejsza w opisie, ale jest ograniczona do tego co umie + ograniczenia które mogę narzucić na początku sesji. (Dla przykładu w jednej sesji, którą prowadziłem był szermierz 4 mieczy. Ze swojego świata wziął swój ulubiony kwartet broni, każda specjalna. Gdy trafił do tego świata wszystkie miecze znikły, rozpraszając się po świecie. - musiał ich później szukać )
Zdecydowanie ciekawiej jest stworzyć własną postać, ponieważ nie ma co do tego zbytnich ograniczeń. Jeżeli jednak ktoś chce wziąć "gotowca" nie zabraniam, byle by karta była wykonana poprawnie, a postać nie była zbyt przesadzona. Co do moich ograniczeń wyjdzie w praniu. (Shinobim już ktoś zamierza być w sesji ale nie mówię ze nie może być ich więcej)


Karta Noraku przejrzana elementy:
shinigami uznaję zarówno ścieżkę jak i rasę wiec jest ok
opis i charakter ok
cel ok
historia ok - trochę chaotyczna ale niezła, dała mi naprawdę wiele pomysłów ;] (jeżeli masz zamysł/pomysł/twój pogląd co do 2 spraw: "zatajona historia" i "biało włosy wilczek" to chciałbym go usłyszeć, jeżeli nie to ja coś wykombinuję)
zdolności x 2 ok teoretycznie walka mieczem też powinna być wpisana, ale wliczyłem ja do umiejętności więc nie ma problemu
ekwipunek x2 (XG i zanpaktou) ok ale XG nie będzie w tej chwili w pełni sprawne (tzn 100 m w górę - nie)
elementy związane z wewnętrznym wymiarem prawdopodobnie nie pojawię się w Prologu (ale mam do nich ciekawy zamysł)
zanpaktou ok
pasywna - hmm.. będzie wpływała na szybkość i "krok", efektem będzie osłabienie proporcjonalne do długości jej użytkowania więc ok
negatyw - ok częściowo sam go będziesz pilnował częściowo coś z nim wykombinuję
Utrudnienie niespodziana ;] jest nie jest jednak stałe, ale będę miał ubaw.

Karta - Akcept!
co do historii możesz podesłać tutaj albo na maila, kartę wstawi się w "bazę" - komentarze, z pominięciem ekwipunku i umiejętności (zdolności warto podać)
Baza
 

Ostatnio edytowane przez Poker123 : 14-10-2012 o 19:36. Powód: aktualizacja
Poker123 jest offline  
Stary 18-10-2012, 18:22   #8
Ma
 
Ma's Avatar
 
Reputacja: 0 Ma nie jest za bardzo znanyMa nie jest za bardzo znanyMa nie jest za bardzo znany
dołączam milordzie, niedługo nadeślę KP
 
Ma jest offline  
Stary 19-10-2012, 17:56   #9
 
Poker123's Avatar
 
Reputacja: 73 Poker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znany
Karta fielus :
EX-Solider (final fantasy)
opis ok
zabrakło charakteru (więc charakter będzie kształtowała twoja gra)
wygląd ok
historia może być
pasywka : uznaję, będzie ładowała się podczas walki, możliwości będziesz miał 2 zieleń lub żółć (w postaci impulsu)
umiejętności ok
ekwipunek ... tak jak poprzednio będziesz musiał go sobie znaleźć
karta Akcept

Na prośbę fielusa kart nie będziemy zamieszczać (jak stwierdził ciekawiej jest się poznać w sesji niż przed nią). Jednak w "Bazie" należy zamieścić krótką notkę kim się jest np. " nazwa(imię miano pseudonim), rasa, frakcja/kierunek"
 
__________________
Kanbaru Suruga: Skoro nie cieszy cię zbereźna rozmowa z młodszą dziewczyną, jak masz zamiar przetrwać w społeczeństwie?
Poker123 jest offline  
Stary 21-10-2012, 17:56   #10
 
Poker123's Avatar
 
Reputacja: 73 Poker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znany
Karta Ma :
wojowniczka
opis ok
charakter ok
wygląd ok
historia b.dorba i prosta
pasywka brak
umiejętności ok
ekwipunek ok
zdolnsci ... hmmm ok
karta Akcept

czekam tylko na zdjęcie broni
 
__________________
Kanbaru Suruga: Skoro nie cieszy cię zbereźna rozmowa z młodszą dziewczyną, jak masz zamiar przetrwać w społeczeństwie?
Poker123 jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:10.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169