Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy Oznacz fora jako przeczytane

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-03-2013, 23:45   #1
 
Nasty's Avatar
 
[Storytelling] Bastion Mobile

---------------------------------------------------------------------------
Bagdad, 2013.12.20


Co tam piszesz Mark? - Dowódca


Nic takiego. List do rodziny, w tym roku raczej ich już nie zobaczę. Więc piszę. - Mark


Napiszesz jak dojedziemy do bazy. Pilnuj zegarów nie chciałbym by coś teraz się spierdzieliło. -Dowódca


Gren a u ciebie co tam? - Dowódca


Nudy, sieroty się ciągną za wozem. Dobrze że człowiek już uodpornił się na takie widoki. - Gren


No niema lekko. Za chwilę zmierzch wynosimy się stąd. Bo jeszcze jakiś chojrak nas usmaży z RPG. Widzisz gdzieś tam naszych? - Dowódca


Widzę Stan jedzie zaraz za nami. Reszta trochę dalej. –Gren


Wybuch przerwał spokój.Co do licha?! Oberwaliśmy? Gren odpowiadaj ? Co jest? – Dowódca


Nie! Nie oberwaliśmy! Ani nikt z naszych – odpowiedział Gren okręcając peryskopowy okular czołgu.


To co, to było? Musiał być duży wybuch. Na wszelki wypadek docisnąć włazy włączyć filtrowanie. Nie wiadomo co to było. Jak zegary? – Dowódca.


W porządku. – Mark


Ok! To znak że mamy wycofywać się szybciej. – Dowódca.

Po nie całych 40 minutach kolumna czołgów dotarła 10km od Bagdadu. Jak się okazało wybuch był 40 km od Bagdadu licząc po przeciwnej stronie miasta. Przynajmniej piloci helikoptera którzy wylądowali krótko przed przybyciem kolumny tak powiadali. Był to niewiele mniejszy wybuch niż bomba wodorowa. Po 24h rozpętało się piekło. Dosłownie piekło. Ludzie zaczęli zażerać innych ludzi. Co gorsza strzelając w nich nic nie dawało. Zanim się domyśliliśmy że trzeba celować w czaszki. Udało im się przedrzeć w nasze szeregi, było praktycznie po nas. Jedno co można było zrobić, to ewakuować się. Najlepiej helikopterem. Jak się okazało piloci byli zarażeni. Kto wie czy i my nie. Jak na razie byliśmy po stronie tych, co są podawani na przystawkę. Czyli zostaje droga przez Bagdad prosto do Kuwejtu. Ale skoro tu jest taki syf to czy tam też? Niema czasu teraz na przemyślenia. Trzeba się dostać do czołgu i spierdzielać z tego miejsca.
Witam, tak znów mi w głowie postapokaliptyczna sesja. Taka moja choroba. Jakoś nie w głowie mi postacie w kalesonach czy z skrzydełkami. A już na pewno nie krasnoludy i inne udziwnienia. A tak mam znów sesję, właściwie nie tyle - po - co - w trakcie samej apokalipsy. Gdyż ludzie zmieniają się w zombie właśnie teraz ,w tym momencie.


W sesji przyjdzie wam wcielić się w załogę czołgu Abrams M1A1. Nie pytajcie czy tylko wy jesteście żywi, w sensie żywi nie trupy. Jesteście Amerykanami w obcym państwie. I każdy może być wrogiem. Jak w wstępie osadzeni jesteście w pobliżu Bagdadu. To gdzie pojedziecie zależy od was. Jest baza w Kuwejcie ale i też w drugą stronę można znaleźć drogę powrotu do domu. Jedno jest pewne piloci lecieli właśnie od strony Kuwejtu. Ale nie z samego Kuwejtu. Czyli może i tam żyją i nie są chodzącymi trupami. Sesja ma pośrednie cele i na pewno o nie zahaczycie.


Jest to Storytelling mechaniki nie przewiduję. Z jednym ale. Jak to czołg paliwo ograniczone nie jest tak że jedziecie dookoła świata. Jak i amunicja. Więc pociski jak i naboje odliczam z puli. Poza tym ograniczenie w prowiancie. Ale to w komentarzach wyjaśnię. Odpowiedź dla graczy 7 dni ja postaram się w 8 dzień rozpoczynając nową kolejkę. Ostrzeżenia dla odpisujących 3, po trzecim zabijam postać lub ją przejmuje i gra NPC.Można oczywiście w ciągu 7 dni poprosić o przedłużenie czy powiadomić o niemożliwości odpisu. Nie pisać mi że sobie odpuszczasz kolejkę. Trochę lekceważące to jest. Czas w sesji jak w wstępniaku na początku, czyli parę miesięcy do przodu rok teraźniejszy.

A teraz Karta Postaci:
Imię i Nazwisko, pseudonim kto chce.
Wiek:
Charakter:
Wady:
Wygląd:
Awatar:
Umiejętności: (poza wojskowe tylko 5)
Historia:
Stanowisko w czołgu: (Dowódca, Kierowca,Kierowca2 , Artylerzysta – są to wstępne przydziały każdy w trakcie akcji i tak potrafi obsłużyć wszystko)


Czas rekrutacji, wstępnie 10 dni. Licząc od jutra, czyli do 20.03.2013r włącznie. Ilość graczy 4 lub 8. Przy 8 będą dwa czołgi i mogę zgodzić się na jednego NPC którego poprowadzi gracz w drużynie czołgu. Jeżeli zabraknie chętnych. Czyli jeżeli będzie 5 czy 6, zostaje jeden czołg. Czyli dostaje się 4 graczy. Liczy się kto pierwszy ten lepszy. Jeżeli będzie 3,7 chętnych zgadzam się na jednego NPC w drużynie.

No więc kto ma zamiar rozjechać paru zombie to zapraszam.


 
Nasty jest offline  
Stary 14-03-2013, 23:08   #2
 
Nasty's Avatar
 
Witam, dodam istotne informację o które pytają się gracze.

Opis głównego wroga czyli zombie. Są trzy stadium ich rozwoju.

1 - który jest jeszcze świadom i zarażony jest przez bombę która wybuchła

2 - to w amoku - z wielkim impetem na wpółświadomy zabija jak maszynka do mięsa

3 - to totalny amok - biega dość energicznie i się nie męczy ale za to nie myśli a jego ruchy są jak zwierzaka któremu odciąłeś łeb

O co chodzi tak właściwie, dostać się do domu.

Czy tylko czołgiem jeździcie? - Nie, czasem musicie wyjść z czołgu. By coś zjeść, lub zdobyć ropę. Amunicji raczej nie zabraknie tak od razu ale nie mówię że macie tam produkcję.

Czy 7 dni to rutyna czy można zmniejszyć do 3 dni? - tak mam to w myślach. To zależy od graczy.
 
Nasty jest offline  
Stary 14-03-2013, 23:15   #3
 
Bachal's Avatar
 
Wstępnie piszę się na artylerzystę, w weekend postaram się mojego kanoniera naskrobać KP.
 
Bachal jest offline  
Stary 17-03-2013, 21:30   #4
 
Nasty's Avatar
 
Witam, jako że przyszły tylko dwa zgłoszenia. Potrzebne jest jeszcze jedno aby sesja ruszyła. Czwartym może być NPC, chodź wolałabym gracza. Sesja podobna do "Profesji i Dead Escort". Jeżeli chodzi o jazdę czołgiem to nie zawsze będzie sama jazda. Często będziecie musieli wyjść z pojazdu. A to po paliwo, a to po jedzenie, czy zrobić toaletę.

Odpisy na żądanie graczy mogę skrócić.
 
Nasty jest offline  
Stary 17-03-2013, 21:36   #5
 
Someirhle's Avatar
 
Tak z ciekawości - które stołki już zajęte?
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline  
Stary 17-03-2013, 22:17   #6
 
Nasty's Avatar
 
Witam, panie Someirhle, miło widzieć że akurat pan piszę w temacie.

Zajęte miejsca:

- Kierowca2 ( zajmuje się mechaniką i optyką)
- Artylerzysta

Tak na marginesie - zapraszam do wpisania się Lubię to! ( w dziale postapo... ) Bo pan kwatery niedostanie w schronie.
 
Nasty jest offline  
Stary 17-03-2013, 23:00   #7
 
Someirhle's Avatar
 
Najpierw sprawy właściwe dla tematu:
Trochę się zastanawiam, czy dołączyć. Na razie sporo zależy od tego, co zrobi Valdziu - zgłosiłem się do tego jego "Księcia", bo mi się go żal zrobiło, ale on z jednej strony marudzi, że kart nie ma, a z drugiej o gracza nie dba. Jak do jutra czegoś nie odpowie, to będę miał na Bastion miejsce. Możesz trzymać kciuki
Zresztą, skoro jest jeszcze miejsce dla dowódcy i ewentualna krótsza kolejka, to może i tak się zgłoszę.
Bardzo się muszę rozpisywać w kp jak coś? Szczerze mówiąc wolę dogrywać postaci w toku gry...

Na boku - po pierwsze, żaden ze mnie pan (zawsze mi się to z szympansami kojarzy). Somek jestem. Fan post-apo też ze mnie w sumie żaden (poza tym nic co ludzkie nie jest mi obce, więc mutować też będę ze wszystkimi, a co!). Z fantasy ród swój wywodzę... W sumie, to jak już upierasz przy jakiejś formie grzecznościowej, to może być Lordzie Someirhle, to brzmi odpowiednio dostojnie

Pójdę, skończę ten odpis do Weteranów.
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline  
Stary 17-03-2013, 23:10   #8
 
Nasty's Avatar
 
Aj Lordzie nie przejdzie bo kojarzy mi się z Mortal Kombat. Chodź avka masz coś na ten styl. Ale ok więc jak nie zostaniesz Księciem to trafisz na banicję do czołgu.

Co do fan klubu to jeszcze nie fan klub. Grasz w postapo bo się często przedzierasz przez moje chaszcze. Więc niech cie nie bolą paluchy i wpisz się. Jest nagroda - trafisz do piekła!- A i tam można zrobić jeszcze większe piekło. Może nie biegasz z ostrym kawałkiem metalu -- chodź zaraz hm, w sumie!! Tak czy siak kliknij by dział odżył!
 
Nasty jest offline  
Stary 18-03-2013, 09:57   #9
 
noboto's Avatar
 
ja też się zgłaszam,wezmę se operatora CKM lub obserwatora lub jakoś tak...

jeszcze dziś dam KP

Cześć Lordziow Somek, może jednak zostaniesz jeśli "książę" wystartuje
 
noboto jest offline  
Stary 18-03-2013, 11:56   #10
 
Someirhle's Avatar
 
Interesujące. Właściwie to nie wiem który frajer w załodze robi za kaczkę ze strzelnicy przy CKMie, jeśli jest to potrzebne. Obawiam się jednak, że w naszym przypadku był to kierowca nr.2
Jednak jeśli się upierasz, to zostaje Ci tylko aplikować na dowódcę i tworzyć fanatyka furiata, któremu nie wystarcza przejechać truposzy i przywalić im z działa, musi do nich jeszcze z CKMu naparzać.
Długiej kariery ci jednak nie wróżę, bo sądząc z opisu mamy do czynienia z "szybkimi" zombie (zauważ, że masz ograniczony kąt, w jakim możesz prowadzić ogień), plus pewnie trochę niespodzianek zdolnych załatwić czołg, a co dopiero samotnego gościa na cekaemie. No i trzymanie otwartego włazu jest raczej mało rozsądne, więc pewnie skończy się to tak, że jak się uprzesz, to będziesz sobie tam siedział przywiązany do wieżyczki, czy jakoś tak, bez możliwości szybkiego powrotu. Czy wogóle powrotu.

To, że czasem błądzę w haszczach, nic nie znaczy. Może jestem zboczony?

Nie chodzi o to czy wystartuje - w końcu pewnie tak - tylko o to, że ja zapytałem (13 marca), przypomniałem się, ty zapytałeś (akurat twoje pytanie pokrywa się z jednym z moich), lecą kolejne dni, Vald bywa i pisze, ale nie do nas (ostatnio akurat nie sprawdziłem mu obecności, zaraz zobaczę). Wysłałem mu dwie części kp z komentarzem, nawet nie potwierdził czy dostał. Takie mistrzowanie to ja chromolę. Czekam, może pojawi się info, że zaatakowały go zmutowane robo-zombie prostytutki z marsa rażące hifem na odległość i musiał bronić swojego domu przed zagładą - a jak nie, to niech się wypcha. O.
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline  
 


Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:42.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168