Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-04-2013, 14:15   #1
 
Morior's Avatar
 
[Bleach - Storytelling] Wojna Dusz

O godzinie 2 w nocy kapitan głównodowodzący zwołał nadzwyczajne zebranie. Dowódcy prawie wszystkich dywizji osobiście zebrali się w budynku 1. oddziału. Tam czekał na nich sam kapitan wszystkich 13 dywizji obronnych - Vadas Hari razem ze swoim porucznikiem. Dowódca 1. oddziału siedział na podwyższeniu, a na kolanach trzymał miecz z rękojeścią z czystego złota. Miał pochyloną głowę, przez co siwe kosmyki włosów zasłaniały jego oczy. Przy wejściu do pomieszczenia stał jego wierny zastępca i pilnował, aby nikt niepowołany nie wszedł do środka. Przed dowódcą głównodowodzącym w dwóch rzędach i z twarzami skierowanymi naprzeciw stała cała elita Gotei 13. Nie było tylko jednego kapitana – dowódcy 7. oddziału. Wszechkapitan podniósł głowę i przerwał niezręczną ciszę swoim doniosłym głosem.
- Jak już pewnie wiecie w Siedlisku Larw miał miejsce pewny wypadek. W jego wyniku zmarł jeden z najstarszych i najsilniejszych kapitanów…
-Hahaha! Gdyby faktycznie był taki silny, to nie dałby się zabić jak ciota! – przerwał jednoręki dowódca 9. oddziału.
-Stul pysk! –krzyknął stojący naprzeciwko brodaty mężczyzna.
-Skłamałem? Tylko największa szmata może dać się uśmiercić w ten sposób – kontynuował dowódca 9. oddziału.
-Zamknij ryj albo stracisz drugą rękę! – zagroził brodacz.
-No dalej, spróbuj! – zachęcał jednoręki dowódca.
W tym momencie owy brodaty mężczyzna i kapitan 10. dywizji – Hiniga Sabo wyskoczył na wysokość kilku metrów w stronę stojącego naprzeciwko wroga i trzymając swoją katanę oburącz nad głową zamierzał ciąć z ogromną siłą dowódcę 9. oddziału. Ten jednak położył dłoń na rękojeści swojej broni, nie wyjmując jej nawet z pochwy, którą miał przy pasie. Zdawał się w ogóle nie przejmować spadającym na niego przeciwnikiem. Wtedy stojący przy drzwiach wejściowych porucznik za pomocą shunpo przeniósł się przed jednorękiego dowódce i zablokował potężny atak Hinigi. Dźwięk zderzającej się stali rozniósł się po pomieszczeniu. Cios był tak mocny, że porucznik musiał przyklęknąć . Siłując się na miecze z kapitanem 10. oddziału, przez zęby wymamrotał:
-Odłóż broń!
-Nie będziesz mi rozkazywać! Jestem kapitanem! – krzyczał brodacz.
-Odłóż broń – powiedział tym razem sam Vadas Hari.
Dowódca 10. dywizji schował swój miecz i wrócił posłusznie do szeregu, także porucznik 1. oddziału powrócił do pilnowania wejściowych drzwi.
-Dziecinada… - powiedział do siebie kapitan 3. oddziału, kierując wzrok innych na swoją poranioną twarz.
-Cisza! – powiedział wszechkapitan – Anielo Eingeal – przedstaw swój raport.
Z szeregu na środek wyszła piękna, złotowłosa kobieta.
-2 dni temu w Siedlisku Larw jeden z członków 2. Oddziału znalazł ciało kapitana. Natychmiast powiadomił on nasz oddział o zaistniałej sytuacji. Było już niestety za późno na naszą pomoc. Kapitan był martwy. Został przeszyty ostrym narzędziem, a następnie ucięto mu głowę.
-Co ze strażnikiem? – zapytał kapitan 2. dywizji.
-3. Oficer 2. oddziału, który tego dnia pilnował więzienia, został dosłownie przecięty na pół.
-Dziękuję, wróć do szeregu – powiedział Vadas – kapitanie 12. oddziału!
W tym momencie na środek wyszedł owy dowódca. Miał on krótkie, czarne włosy i okulary , a także haori przypominające lekarski fartuch.
-Z sekcji zwłok dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy… - zaczął okularnik.
W tym momencie na twarzy brodatego kapitana dało się zauważyć grymas obrzydzenia. Wynikało to pewnie z myśli, że jego dawny przyjaciel był wtedy w rękach tego szaleńca.
-Po pierwsze w ciele kapitana można było zauważyć ślady magii.
Po tych słowach głos zabrał dowódca 13. oddziału. Był to wysoki mężczyzna o siwych włosach schowanych pod czarną chustą. Cieszył się on poważaniem całego Gotei 13 i był pretendentem do zastąpienia kapitana głównodowodzącego. Dlatego też każdy liczył się z jego zdaniem.
-Czy mogło to być kido? – zapytał.
-Jest to niewykluczone – odpowiedział kapitan 12. oddziału.
-Sugerujesz, że był to Shinigami? –spytał wysoki, łysy, umięśniony mężczyzna.
-Próbuję tylko dowieść prawdy – odpowiedział sprytnie dowódca 13. dywizji.
-Czy mógł to być któryś z więźniów?– zapytał nieco niższy równie umięśniony kapitan, opierający się na swoim toporze.
-Wykluczone, ci którzy byliby do tego zdolni są zamknięci w celach, reszta jest zbyt słaba i nieszkodliwa – odpowiedział dowódca 2. oddziału.
-Mam jeszcze jedno pytanie: który z nich… - kontynuował kapitan z chustą na głowie.
-Który z nich umarł pierwszy? Mam racje? Doszedłem do podobnych wniosków, co pan, kapitanie. Sprawdziłem, która z ofiar zmarła pierwsza. Doszedłem do niespodziewanych wniosków. Najpierw zginął dowódca 7. Dywizji – wytłumaczył okularnik.
- To oznacza, że zabójca został wpuszczony do środka, a nie dostał się siłą… - dodał niskim głosem dowódca 3. dywizji.
Na sali zapanowała niezręczna cisza, wszyscy spoglądali na siebie z nieufnością. Milczenie przerwał kapitan głównodowodzący.
-Obiecuję stanowisko dowódcy wszystkich 13 oddziałów obronnych temu,kto przyniesie mi głowę zdrajcy – zadeklarował Vadas Hari.
W tym momencie głos zabrała szczupła kobieta o czarnych włosach związanych w dwa warkocze.
-Nawet jeśli będzie to któryś z nas?
-Nawet jeśli będę to ja sam – dodał wszechkapitan.
Po tych słowach wszyscy wyszli z siedziby 1. dywizji rozmawiając o swoich podejrzeniach. Jedynie wiecznie milczący, zakapturzony kapitan 5. oddziału bez słowa powrócił do swojego biura.Witam! Chciałbym serdecznie zaprosić was do mojej sesji w uniwersum Bleacha. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie będzie możliwości spotkać w niej żadnej z postaci znanych z tasiemca. Z oryginału postanowiłem wziąć zasady rządzące światem, lokacje, rasy itp. Natomiast wszyscy bohaterowie i wydarzenia znane z mangi nie mają wpływu na akcję. Warto także wspomnieć, że jest to mój debiut w roli mistrza gry, także nie obiecuję, że sprostam waszym wymaganiom, ale będę się starał najbardziej jak mogę. Nie będzie to zbyt wymagające sesja. Posty niech nie będą zbyt długie, bo komu chcę się czytać ściany tekstu, wolałbym jednak osoby, które systematycznie odpisywałyby i nie rezygnowały z gry. Odpisy przewiduje co tydzień, ale jeśli się wyrobicie, mogą być dużo szybciej i odwrotnie jeśli będziemy mieli jeszcze coś do obgadania na docu, to mogę poczekać. Wydarzenia mogą być brutalne, więc czujcie się ostrzeżeni. Ze względów fabularnych można grać jedynie jako shinigami. Jeśli jeszcze was nie zniechęciłem i chcecie wziąć udział w zabawie wyślijcie mi kartę postaci na priv i napiszcie w tym temacie, że chcecie wziąć udział.
Karta Postaci
Imię i nazwisko: Nie musi być japońskie, nie ma sensu niepotrzebnie łamać sobie języka. Byleby było w miarę klimatyczne.
Broń: Napiszcie jak wygląda wasz zabójca dusz w zapieczętowanej formie, jak w shikai, jakie ma moce. Pamiętajcie, że shikai powinien mieć coś wspólnego z bankai. Napiszcie też, jak wygląda duch waszej broni (chodzi o to jak wygląda, gdy komunikujecie się z nim). Nie zapomnijcie o komendzie uwolnienia i nazwie. Na początku, nie będziecie mieli bankai i poznacie je w trakcie akcji, ale już teraz napiszcie na czym polegają, jak wyglądają itd.
Wygląd: Wiadomo o co chodzi.
Charakter: Tak samo.
Ranga: Piszecie w jakiej jesteście dywizji i na jakim stanowisku. Maksymalnie porucznik.
Umiejętności: Ogromna siła, duża odporność, dobre posługiwanie się kido, wyczuwanie reiatsu, sprawne używanie shunpo, leczenie itp. Nie przesadźcie, nie możecie być dobrzy we wszystkim.
Wady: Skoro jesteście w czymś dobrzy, to dla odmiany musicie być w czymś słabsi.
Historia: Nieobowiązkowa, ale jak macie jakiś pomysł, to może napisać.
Inne: Możecie tu napisać jakie macie stosunki z innymi osobami lub cokolwiek innego co chcecie dodać, a nie ma na to miejsca wyżej. Nieobowiązkowe.Od graczy wymagam jako takiej znajomości mangi. Zgłoszenia przyjmuję do 25 kwietnia, ale czas może się wydłużyć, jeśli nie będę zadowolony z ilości osób. Nie zamierzam robić jakiejś selekcji, ale jeśli zgłoszeń będzie faktycznie dużo (w co wątpię), to wybiorę najlepsze. Nie mam określonej liczby graczy. Jeśli macie jakieś pytania, pytajcie. To by było na tyle, pozdrawiam.

Opisy, o które prosił Jaśmin:
1. oddział - Vadas Hari - kapitan głównodowodzący to starszy człowiek średniego wzrostu, ma siwe, średniej długości włosy. Mimo jego ogromnej mocy, wiele osób uważa go za słabego dowódcę, szczególnie ze względu na podeszły wiek, chociaż są też tacy, którzy są mu całkowicie posłuszni. Katana kapitana ma złotą rękojeść, co podkreśla jego pozycję. Po Seireitei rozchodzą się plotki o zmianie dowódcy, pretendentem do objęcia tego stanowiska jest kapitan 13. oddziału. Wszechkapitan jest spokojny, opanowany, ale uparty i niezbyt rozważny w swoich decyzjach.
2. oddział - Masama Verand - kapitan 2. dywizji ma bardzo krótko ostrzyżone włosy, jego strój nie odbiega niczym od standardowego ubrania dowódcy. Jest bardzo honorowy. Słynie z ogromnej zręczności w walce wręcz. Jest dość wysoki.
3. oddział - Vaneli Torus - dowódca 3. oddziału jest wysoki i ma długie czarne włosy, sięgające do ramion i zarost. Jest on zdecydowanie najmniej przyjaznym kapitanem. Zdaje się nic sobie nie robić z rozkazów, zazwyczaj nie stawia się na zebraniach. Jest zbyt szczery i bezpośredni. Nie ufa nikomu i nikt nie ufa jemu. Na twarzy ma wielką ranę, nie wiadomo kto lub co mu ją zadało. Ze strachu przed nim, nikt nie próbuje nawet poruszać tego tematu.
4. oddział - Aniela Eingeal - pani kapitan 4. oddziału to piękna kobieta o długich, blond, falowanych włosach i niebieskich oczach. Jest przyjacielska, opiekuńcza i jako jedna z niewielu kapitanów ma poczucie humoru. Słynie z wysokich umiejętności leczniczych.
5. oddział - Misterio - najbardziej tajemniczy z kapitanów. Nosi czarny kaptur, którym zasłania swoją bladą twarz i krótkie czarne włosy. Odzywa się bardzo rzadko. Jako jedyny nie nosi przy sobie żadnej broni. Jego prawdziwe imię i nazwisko jest nieznane.
6. oddział - Veloci Aida - piękna, drobna kobieta o czarnych, zawiązanych w dwa warkocze włosach. Jej kimono jest krótsze i bardziej skąpe od strojów innych shinigami. Jest bardzo dumna, wierna i oddana ideałom. Słynie z ogromnej szybkości.
7. oddział - dowódca tego oddziału nie żyje.
8. oddział - David Force -silny, umięśniony, wysoki, łysy, niezbyt mądry kapitan. Uważa, że wszystkie sprawy należy rozwiązywać siłą. Jest poważny i skrupulatnie wykonuje rozkazy.
9. oddział - Venom - kapitan posiada imię i nazwisko, którego się zrzekł na rzecz pseudonimu Venom. jest niezwykle awanturniczy i brutalny. Ma czarnego irokeza, reszta jego głowy jest ogolona. Nie ma ręki, chodzą pogłoski, że została ona ucięta przez dowódcę 3. oddziału.
10. oddział - Hiniga Sabo - ma krótkie brązowe włosy i brodę. Jest porywczy, ale w gruncie rzeczy wierny i posłuszny rozkazom. Był przyjacielem zmarłego kapitana.
11. oddział - Anathiel Kenpachi - umięśniony, wąsaty mężczyzna. Ma łysinę na środku głowy. Jego miecz w zapieczętowanej formie jest toporem. Jest poważny i uwielbia walkę.
12. oddział - Mala Teadus - Nosi okulary i ma ciemne, średniej długości włosy. Jego haori przypomina fartuch lekarski. Jest inteligentny, ale niezbyt odważny
13. oddział - Salvei Kar - dowódca o siwych włosach, przykrytych czarną chustą. Uchodzi za najmądrzejszego z dowódców i jest uważany za najlepszego kandydata na nowego wszechkapitana. Jest bystry, spostrzegawczy, rozsądny i ma zdolności przywódcze.

Zajęte stanowiska, czyli co wybrały osoby, które przysłały mi już satysfakcjonującą mnie kartę postaci. Jeśli chcesz się zgłosić musisz wybrać stanowisko, które nie znajduje się poniżej:
- porucznik 5. oddziału
- porucznik 12. oddziału
- 3. oficer 5. oddziału
- 4. oficer 2. oddziału
- 3. oficer 7. oddziału
- porucznik 7. oddziału
- 3. oficer 1 oddziału
- porucznik 2. oddziału
- 2. oficer 13. oddziału
- porucznik 6. oddziału
- 4. oficer 7. oddziału
- 3. oficer 3. oddziału
 

Ostatnio edytowane przez Morior : 24-04-2013 o 15:37.
Morior jest offline  
Stary 13-04-2013, 14:56   #2
 
Feenat's Avatar
 
Witam. "Tasiemca" anime znam, mangi nie czytalam, ale mysle ze z "ogarnieciem" nie bede miala problemow. Postaram sie jeszcze dzis wyskrobac karte postaci.

Jest 13 oddziałów, a my mamy sobie znalezc miejsce w jednym z nich. Nie bedzie prosciej z nas "rekrutow" zrobic jednego oddzialu, a Ty na czele jako nasz kapitan? nie chce zmieniac Twojej koncepcji czy cus. To tylko taka sugestia Bedzie to dodatkowa robota, ktora w pewnym czasie moze dac w łeb. Kapitanowie oddziałów maja "humorki" i inne rozkazy. Moga nie chciec puszczac swoich podwladnych w swawole.

Ale mam nadzieje ze tak nie bedzie
 

Ostatnio edytowane przez Feenat : 13-04-2013 o 14:58.
Feenat jest offline  
Stary 13-04-2013, 19:18   #3
 
Jaśmin's Avatar
 
Jestem wstępnie zainteresowany.

Mam prośbę. Może mógłbyś opisać krótko każdego z kapitanów? Nie bankai, tylko krótki opis wyglądu, charakteru?

Dobrze byłoby wiedzieć komu przyjdzie służyć.
 
Jaśmin jest teraz online  
Stary 13-04-2013, 19:44   #4
 
Morior's Avatar
 
Cytat:
Mam prośbę. Może mógłbyś opisać krótko każdego z kapitanów? Nie bankai, tylko krótki opis wyglądu, charakteru?
Jasne, miałem taki plan, żeby gracze poznali ich w trakcie, ale wyszłoby to zbyt chaotycznie i chciałem dodać taką rozpiskę w materiałach do sesji. Jeśli chcesz, to po prostu edytuje niedługo pierwszy post i dodam takie opisy. To może się przydać przy wyborze dywizji, do której chce się należeć.

Cytat:
Witam. "Tasiemca" anime znam, mangi nie czytalam, ale mysle ze z "ogarnieciem" nie bede miala problemow. Postaram sie jeszcze dzis wyskrobac karte postaci.
Liczy się ogólne pojęcie, bo wydarzenia i postaci są mojego autorstwa, więc dokładna znajomość mangi nie jest wymagana. Chociaż bardzo polecam przeczytać, bo najnowszy arc jest jednym z najlepszych w ogóle.

Cytat:
Jest 13 oddziałów, a my mamy sobie znalezc miejsce w jednym z nich. Nie bedzie prosciej z nas "rekrutow" zrobic jednego oddzialu, a Ty na czele jako nasz kapitan? nie chce zmieniac Twojej koncepcji czy cus. To tylko taka sugestia Bedzie to dodatkowa robota, ktora w pewnym czasie moze dac w łeb. Kapitanowie oddziałów maja "humorki" i inne rozkazy. Moga nie chciec puszczac swoich podwladnych w swawole.
Nie widzę problemu, żeby kilka osób było z tej samej dywizji, ale kapitanów już mam dokładnie wymyślonych, więc to raczej odpada. Poza tym chyba lepiej, jak w drużynie będzie większa różnorodność, niektóre dywizje mają swoje specjalne zadania np. 4. czy 12. No i jak widać z tekstu sytuacja w Gotei 13 jest dość napięta.
 
Morior jest offline  
Stary 13-04-2013, 19:58   #5
 
Kyuke's Avatar
 
O rany! Człowieku, jeśli ta sesja się uda to będziesz moim bogiem! Genialne, że ktoś tu wrzucił uniwersum Bleach'a Jak najbardziej biorę udział ;D
 
Kyuke jest offline  
Stary 13-04-2013, 20:07   #6
 
Jaśmin's Avatar
 
Cytat:
Jeśli chcesz, to po prostu edytuje niedługo pierwszy post i dodam takie opisy. To może się przydać przy wyborze dywizji, do której chce się należeć.
Chcę, jasne że chcę.

Czekam na tą edycję.
 
Jaśmin jest teraz online  
Stary 13-04-2013, 21:32   #7
 
Boreiro's Avatar
 
Jestem zainteresowany. Bleacha nałogowo oglądałem dobre parę lat temu, dlatego szczegóły Gotei 13 zdążyły mi się już zatrzeć, ale chyba dam radę
 
__________________
Nosce te ipsum.
Boreiro jest offline  
Stary 13-04-2013, 22:37   #8
 
Morior's Avatar
 
Edytowałem pierwszy post. Znajdziecie tam teraz krótki opis każdego z kapitanów. Pamiętajcie, że nie są to wszystkie informacje, a jedynie te dostępne dla zwykłego boga śmierci.
 
Morior jest offline  
Stary 13-04-2013, 22:46   #9
 
Feenat's Avatar
 
A mozesz jeszcze dopisac, czym jaki oddzial sie zajmuje. Nie bedziemy przeciez po wygladzie kapitana, wybierac grupy do ktorej chcemy przynalezec
 
Feenat jest offline  
Stary 13-04-2013, 22:50   #10
 
Morior's Avatar
 
2. oddział zajmuje się łapaniem przestępców wśród shinigami i pilnuje siedliska larw.
4. oddział zajmuje się leczeniem.
11. oddział, to przede wszystkim shinigami zainteresowani walką
12. oddział, to naukowcy
Reszta nie ma żadnych specjalnych zadań, jest tak jak w mandze.
 
Morior jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:55.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168