Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


Zobacz wyniki ankiety: Jaka opcja połączenia drużyny wam odpowiada?
To samo stanowisko: Diakoni 1 14.29%
To samo stanowisko: Akolita 0 0%
Więzy sprzed przebudzenia 0 0%
Mistyczne połączenie z przepowiedni/apokryfu 6 85.71%
Głosujących: 7. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-05-2013, 13:16   #1
 
Luphinera's Avatar
 
[Inne, system: Armia Apokalipsy] Zagubiona Gwiazda 18+

Zagubiona Gwiazda

Epizod 0: Przygotowanie


Piorun rozdziera szare niebo, po niedługim czasie rozchodzi się grom. Na dachu jednego z wieżowców stał zakapturzony mężczyzna. Jego trzy pary pięknych skrzydeł luźno otaczały jego sylwetkę. Czarne długie włosy opadały na jego ramiona, a kilka kosmyków zakrywała twarz. Jego czarne oczy spoglądały na miasto, na chmury. Ubrany był w elegancki, czarny garnitur. Przy pasie zaś przewieszony miał miecz, który dziwnie lśnił czerwienią. Na twarzy skrzydlatego pojawił się tajemniczy uśmiech.
-Dobrze trafiliśmy przyjacielu. –jego głos jest cichy, stonowany i spokojny. Coś jednak w tym jak mówił, jak stał budziło pytania kim jest, dlaczego stoi na wieżowcu podczas burzy?

U stóp wieżowca panował zgiełk i hałas. Ludzie organizowali sobie tańce na środku ulicy. Z pozoru niewinnej zabawy wywołała się już masa awantur,bójek i nieprzyjemnych, a nawet krwawych potyczek. Nikt nie zwraca uwagi na to , że dookoła mieszkają inni, że ktoś śpieszy się do pracy czy, że mogą to wszystko oglądać dzieci. Ten świat jest na skraju Apokalipsy i dzieją się w nim rzeczy, które normalnie nie miałoby miejsca.
Kolejny piorun przeszywa niebo, uderza w pobliskie drzewo. Ludzie w transie pod wpływem wypitego alkoholu i zażytych narkotyków nie odsuwają się, nie zwracają uwagi na zniszczone drzewo.

Z cienia dachu wyjawiła się inna postać, pojawiła się tak jakby wynurzyła się z cienia. Jego czarne włosy są zaczesane na prawą stronę, uszy ma spiczaste, a z pleców wyrastają mu błoniaste skrzydła. Jego strój jest równie nie naganny, tak jak jego towarzysza. W dłoni trzymał smycz. Za nim szła piękna kobieta, jej oczy zasnute są przez mgłę, a jej ubranie jest skąpe, jednak w miarę fetyszu mężczyzny ma z niej co zdzierać. Na sobie miała krótkie dżinsowe szorty, na ramiona- zarzuconą zwykłą szarą koszulę przewiązaną nad talią, widoczny jest stanik podkreślający jej biust.
-Tak. Karnawał rozpoczął się na dobre. – jego głos jest jeszcze bardziej cichy, przypominający szept. –Tutaj jest to czego szukamy. Ta mała widziała, że tutaj się pojawią. Im szybciej przejmiemy kontrolę nad tym miejscem, tym będziemy o krok do zniszczenia kolejnej pieczęci, która więzi naszego Pana.
Skrzydlaty mężczyzna podniósł wzrok zerknął ukradkiem na towarzysza, po czym spojrzał na kobietę. Uśmiechnął się tajemniczo.
-Tak, czas zacząć nasze działania…
Za jego plecami pojawiały się podłużne mroczne ślepia i daje się słychać warczenie.
-Ruszaj. -jedno słowo przepełnione mocą, siłą i mrokiem rozbrzmiało się na chwilę, a w powietrzu słychać dziwny gardłowy chichot bestii. Oczy zniknęły, a po nim został tylko nieprzyjemny zapach siarki.
-Chodźmy, sądzę, że ta młoda dama nie może się doczekać na to, co możemy jej zaoferować.
Obaj mężczyźni skierowali się w stronę cienia, kobieta bezwolnie podąża za nimi. Za nim zniknęła wypowiedziała słowa.
-Zaczęło się to co było zapisane…
Piorun po raz kolejny rozdarł niebo, grom rozszedł się echem po mieście, a po chwili zaczęła się ulewa…- - -

w tym samym czasie, Świątynia Zastępów

Egzarcha siedział przy biurku notując jutrzejsze zadania jakie powinni podjąć w walce z Upadłymi i Skazanymi. Jego biuro wyglądało na stylowe i dobrze wyposażone. Na ścianie wisiało kilka cennych obrazów, w kominku przyjemnie palił się ogień. Mężczyzna miał średniej długości, blond włosy, które wyglądały jakby były w nieładzie. Na sobie miał dopasowany garnitur, błękitne oczy przesunęły po raz kolejny po tym co zanotował.

Rozbrzmiało pukanie, a po chwili do środka wszedł Hierofant.
-Panie... -Zaczął i pokłonił się przed głową świątyni.
-O co chodzi Kiel? -zapytał się Ael patrząc na przybyłego mężczyznę, jednego z członków Konklawe. Jak zwykle wyglądał nienagannie, czarny garnitur podkreślał bladość jego cery, czarne lekko falowane włosy okalały jego twarz. Ciemno brązowe oczy spojrzały na twarz Egzarchy.
-Panie jedna z apokryfów, której nawet anioły z mojego Zakonu nie były wstanie otworzyć… -Kiel stał wyprostowany, jego postawa wyrażała szacunek wobec przełożonego.
Uzjelita spojrzał zaskoczony na Hierofanta. Apokryfy nie robiły takich rzeczy, chyba, że właśnie zbliżało się coś, co było w nich zawarte.
-Prowadź przyjacielu. Zobaczymy co ma nam do powiedzenia ta księga. – odpowiedział siedzący za biurkiem mężczyzna. Wstał i skierował się w stronę mężczyzny.
Obaj ruszyli pięknym korytarzem prowadzącym przez pierwsze piętro. Najcenniejsze księgi były ukryte w podziemiach świątyni i wiedzieli o tym nieliczni. Pretorianin chroniący głowę świątyni otworzył ukryte przejście.


Mężczyźni schodzili po kamiennych schodach w dół. Po bokach świeciły się pochodnie, w miejscu dało się czuć bliskość ziemi. Przeszli przez wielkie dębowe drzwi. Przy księdze stała kobieta. Na sobie miała długi płaszcz, głowę przyozdabiał jej kapelusz, czarne włosy okalały jej owalną twarz, zielone oczy wpatrzone były w księgę. Przy pasie miała kilkanaście lekkich i ostrych igieł. Mimo, że była Egzekutorką, była również jedną z bardziej obeznanych aniołów w okultyzmie i badaniach nad księgami. Skłoniła się przybyłym aniołom z wyższą niż ona Pieczęcią.
-Pojawiają się znaki, oraz nieznane mi dotąd symbole. Minie trochę czasu zanim to rozszyfruje.-odpowiedziała spokojnym rzeczowym tonem, pełnym jednak ciekawości. W oczach widać było błysk oraz pragnienie zbadania dokładniej tego niezwykłego fenomenu.- Do tej pory ustaliłam, że ma pojawić się piątka, która może znacznie wpłynąć na naszą walkę z Upadłymi. Jest jeszcze coś. Obudzić ma się dziewczyna, jej udział w dniach Apokalipsy wciąż staram się ustalić.
Ael słuchał uważnie słów Gadrayeli, zastanowił się przez chwile. Nowe anioły w tym momencie będą potrzebne, widocznie Patroni przewidują większe starcia niż miały do tej pory.
-Dobrze się spisujesz. Pracuj nad księgą, jeśli będziesz kogoś potrzebowała daj znać o tym, a na pewno znajdzie się wielu chętnych aby ci pomóc. –Egzarcha spojrzał na Kiela. –Przyprowadź do mnie Zedraela.
-Jak sobie życzysz panie. – po tych słowach mężczyzna wyszedł i skierował się do treningowej części świątyni. Egzarcha spojrzał na lśniącą białym światłem księgę, po czym skierował się z powrotem do swojego gabinetu. To zmieniało wiele rzeczy. Jako głowa świątyni nie mógł ignorować przesłania od Patrona. Zrobi wszystko co w jego mocy aby wywiązać się z zadań jakie są jemu powieżone.

Deszcz zaczął uderzać o szyby, zapowiadała się silna ulewa. Kolejny raz tego wieczoru dało się słyszeć pukanie. Drzwi otworzyły się i do środka wszedł kolejny mężczyzna. Jego strój był bardziej wojskowy- skórzana kurtka, dżinsowe spodnie, ciężkie glany. Długie ciemne włosy związane miał w kucyk.
-Panie, wzywałeś. –odpowiedział ciepłym i rzeczowym tonem. Pokłonił się i stanął prosto czekając na rozkazy.
-Weźmiesz swoje Skrzydło. Trzeba jak najszybciej odnaleźć nowo przebudzone anioły. –Ael spojrzał na niego, a jego twarz wyrażała powagę. –Im szybciej zaczniecie tym lepiej. Teraz to jest priorytetem. I niech Narafela zostanie, ma potencjał w innej dziedzinie.
-Jak sobie życzysz panie. Zaczynamy od razu. –mężczyzna skłonił się i wyszedł do swoich podwładnych. Jeden dzień wolny odpadł, ale w czasie wojny trzeba być gotowym na wszystko.
Piorun rozdarł niebo, Egzarcha wstał i podszedł do okna. Krople deszczu odbijały się od szyby. Mężczyzna stał zamyślony przez dłuższą chwilę analizując zdarzenia dzisiejszego wieczora.
-Zbliżamy się coraz bardziej ku apokalipsie Panie. Patroni dajcie nam siłę i wytrwałość. –podszedł do biurka, dokumenty złożył równo, włożył do szuflady i zamknął ją na klucz -stary i pięknie zdobiony z zawiłymi znakami. Jutro zebranie Konklawe, a on miał już wszystko gotowe.

----------------------------------------------------

Zapraszam do rekrutacji

Witam serdecznie wszystkich.

Poszukuje piątki śmiałków do wcielenia się w role aniołów walczących z Upadłymi. Sesja będzie zawierała wiele ciekawych wątków poza główną walką z Upadłymi oraz poszukiwaniem tytułowej Zagubionej Gwiazdy.
Gracze będą mieli możliwość poznania społeczności anielskiej, stworzenia cool bohaterów, podjęcia epickich starć rodem z filmów. Lubiących wczuć się w postacie, poznawać zależności świata i chęci dobrej zabawy i rozwikłanie komplikacji jakie mogą się pojawić. Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w rekrutacji.

Jeśli znalazłoby się więcej chętnych niż piątka osób rozważę powiększenie liczby graczy.

Świat

Świat jest osadzony na bazie nowo wydanego podręcznika, polskich autorów. Mowa tutaj właśnie o "Armii Apokalipsy".

"Świat się kończy. To już ostatnie tchnienie. Nawet do szarych ludzi dociera przerażająca świadomość nieuchronnej apokalipsy. Nikt z postronnych nie zdaje sobie jednak sprawy z prawdziwej stawki, o jaką toczy się wojna. Pod ciężkim od ołowianych chmur niebem, na dachach wieżowców, pośród zatłoczonych ulic, w podziemnych kompleksach anielskie Zastępy przelewają krew, by wypełnić powierzone im przez Patronów zadanie. Najdoskonalsi wojownicy Pana zostali tu zesłani, aby pokrzyżować plany Bestii. Bez lęku patrzą na zbliżającą się nawałnicę. Istnieją tylko po to, by stawić jej czoła. Ludzkość staje się mimowolnym świadkiem największego starcia w dziejach świata. Przerażające hufce Wroga stają naprzeciw najpotężniejszym siłom Pana, jakie kiedykolwiek stąpały po ziemi. Bitwa już się rozpoczęła. Jej wynik przesądzi o wszystkim."
Cytat wzięty z samego podręcznika, autorstwa wydawców AA.
Dla zainteresowanych link do całego artykułu na temat świata znajduje się tutaj: świat | ArmieApokalipsy.pl


Mechanika

Głównie prowadzony będzie storyteling. Jedynie w Epickich Starciach wprowadzona będzie szczątkowa mechanika. Kość na jakiej wykonywane będą rzuty to kość sześciościenna.

Specyfika i klimat sesji

Świat bazuje na doznaniach jakie otrzymują anioły wcielone w ludzkie ciała. Jest to odkrywanie nowych doznań, do których dotychczas aniołowie nie mieli dostępu. Wiąże się to również z erotyką, dlatego w temacie sesji umieszczona jest informacja od 18+. Od was zależeć będzie jak bardzo wyeksponowana ma być w sesji erotyka, mogą być delikatne opisy do nawet grupowych orgii. Intensywność erotyki ustalimy wspólnie.

Postacie bohaterów są cool, na tym bazuje cały podręcznik. Nie dotyczą ich ludzkie prawa, z łatwością radzą sobie z wieloma rzeczami. Ten świat jest po to by grać postaciami, które potrafią robić wiele efektownych rzeczy jak superbohaterowie w serialach.

W zależności od wybranego Zakonu (jest ich siedem) i chóru (również jest ich siedem) dana specyfika będzie pojawiała się na sesji począwszy od magii, idąc przez charyzmatycznych przywódców, gniewnych wojowników i wtapiających się w tłum postaci.

Dla osób lubiących zagadki i intrygi również znajdą tutaj coś dla siebie.

Postacie:

Każda postać zaczyna od drugiego poziomu pieczęci (maksymalny poziom pieczęci wynosi siedem). Nie będziecie więc nieopierzonymi postaciami.

I tutaj jest apel do was. Zostanie zrobiona ankieta nad tematem. Chcecie grać aniołami o tej samej pozycji? Tutaj ścieżką wyboru jest Daikon - Skrzydło walczące i podejmujące się różnych misji; drugą opcją są Akolici - trenujący u tego samego Templariusza, służący mu, wspierający go i z czasem gdy was doceni może przyznać wam właśnie ten tytuł, który sam ma.

Daikoni są armią, Templariusze wraz z Akolitami uważają się za elitę armii Zastępów.

Może jednak wolicie mieć różne stanowiska, a czynnikiem, który połączy was w drużynę jest silna przyjaźń, która zawarła się między waszymi postaciami w czasie przed przebudzeniem się waszej anielskiej jaźni? Może znacie się z czasów szkolnych, pracy?

Trzecią opcją jest powiązanie mistyczne. Los spisany w starej przepowiedni czy apokryfie narzuca wam wspólne działanie. Nie narzuca wam zakonu, chóry ani stanowiska, ale narzuca wam trzymanie się razem i wspólną walkę.

Decyzja należy do was gracze

Karta postaci

Karta postaci jest do pobrania z tej strony:
http://armieapokalipsy.pl/armieapokalipsy_str1.jpg
http://armieapokalipsy.pl/armieapokalipsy_str2.jpg

Przy Tworzeniu Postaci służę pomocą. Łatwo jestem dostępna na gg :7147024, możemy również stworzyć KP poprzez komunikator teamspeak. Kwestia do ustalenia.

Uwaga: Postać Tworzę graczowi chętnemu do udziału w sesji i dopiero po zadeklarowaniu w temacie rekrutacji udziału w niej.

W załącznikach podaje krótki opis dostępnych chórów oraz Zakonów

Czego wymagam w karcie postaci?
-imię anielskie oraz z czasów bycia człowiekiem
-krótką historię postaci sprzed przebudzenia się anielskiej jaźni
-opis charakteru i wyglądu postaci wraz ze zdjęciem
- 2-3 osób ważnych dla waszej postaci
-motywacji i konceptu postaci
-jeśli masz jakiś mroczny sekret dla postaci podawaj go śmiało
-preferencje dotyczące erotyki
-w opisie postaci powinno być również: ogólne wrażenie jakie wywiera postać, styl ubrania, słaby punkt, oraz grzech który szczególnie przyciąga postać (grzechy do wyboru: Pycha, Nienasycenie, Zazdrość, Gniew, Rozpacz, Zaniechanie, Fałsz)

Częstotliwość i jakość postów:

Posty powinny zawierać przynajmniej 10 linijek i powinny być dopracowane. Częstotliwość dodawania postów dla graczy 4-5 dni, MG na odpisanie będzie miał 3-4 dni, ale mogę odpowiadać szybciej jeśli czas mi na to pozwoli.

Staramy się nie robić błędów, ale nie zapominajmy, że jesteśmy ludźmi i każdemu może zdarzyć się błąd czy też literówka. Celem sesji chodzi o zabawę, przyjemne spędzenie ze sobą czasu i poprowadzeniu fajnej przygody w postaci Kroniki.

Tempo i długość sesji:

Zależne będzie od waszych postaci, ale nie obędzie się bez walk z Upadłymi, pościgami i wieloma elementami akcji. To od poczynań waszych postaci zależeć będzie ilość serii oraz epizodów i wątków jakie stworzymy i wspólnie wypracujemy

Miejsce sesji:

Sesja zaplanowana jest do rozgrywania w jednym mieście. Nazwa miasta Floresse, znajduje się ono w okolicy Miasta Wolos, W Grecji. Tak jak Wolos, jest miastem portowym.

Miasto stworzone jest zupełnie przeze mnie i nie istnieje na naszej mapie świata. Dokładna mapa i wygląd będzie podana w materiałach po rozpoczęciu sesji.


Preferencje i referencje:

Na lastinn to będzie moja pierwsza sesja jako MG. Jednak nie jest to moja sesja gdzie pierwszy raz jestem MG. Prowadziłam sesje na żywo w Wampira Maskaradę oraz przez komunikator TS również ten sam system.

Uczestniczyłam również w wielu sesjach na żywo jak i pisanych czy przez komunikator, systemy w jakie grałam to : Wampir Maskarada, Requiem, Wilkołak Odrzuceni, Neuroshima, Klanarchia, Savage Worlds, 7thSea, Exalted.

Pytania co do sesji zadawajcie w tym temacie lub pisząc na PW bądź wyżej podany numer gg.

Do sesji stworzę odpowiedni temat z materiałami, które będą nam potrzebne więc nie obawiajcie się, to co wasze postacie powinny wiedzieć będziecie mieli opisane.

Termin trwania rekrutacji:

Na chwilę obecną termin trwania rekrutacji do 11 maja, jednak termin mogę przedłużyć jeśli będzie brakowało graczy.

Kompletne zgłoszenia proszę wysyłać na maila: katie_rose@wp.pl


Serdecznie zapraszam do sesji i czekam na zgłoszenia
 
Załączone Pliki
File Type: txt Zakony.txt (1.8 KB, 16 wyświetleń)
File Type: txt Chóry.txt (1.2 KB, 13 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez Luphinera : 05-05-2013 o 17:39. Powód: poprawienie czasu narracji, dodanie ważnej informacji
Luphinera jest offline  
Stary 05-05-2013, 13:28   #2
 
JaTuTylkoNaChwilę's Avatar
 
Cytat:
Mężczyzna miał średniej długości, blond włosy, które wyglądały jakby były w nieładzie. Na sobie ma dopasowany garnitur, błękitne oczy przesunęły po raz kolejny po tym co zanotował.
Jedna mała uwaga: zdecyduj się jakiego czasu będziesz używać.

Ja się wstępnie zgłaszam. Jeżeli do czasu określonego przez Ciebie nie wyślę KP, możesz mnie nie liczyć.

I chyba opcja mistyczna jest najfajniejsza
 
JaTuTylkoNaChwilę jest offline  
Stary 05-05-2013, 13:34   #3
 
Luphinera's Avatar
 
Tak z czasem czasami mieszam, ale staram się to kontrolować

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania co do systemu czy też tworzenia karty zapraszam na gg
 
Luphinera jest offline  
Stary 05-05-2013, 13:46   #4
 
Aves's Avatar
 
System Armie Apokalipsy ciekawy polski system. Chętnie zagram moją kartę postaci już wysłałem. Jestem ciekaw jak to wszystko się potoczy. W razie jakiś błędów w karcie postaci napisz mi co mam poprawić
 
Aves jest offline  
Stary 05-05-2013, 15:01   #5
 
Luphinera's Avatar
 
Już mam dwójkę graczy

Zapraszam serdecznie do rekrutacji, w razie jakiś pytań pytajcie śmiało
 
Luphinera jest offline  
Stary 05-05-2013, 17:12   #6
Konto usunięte
 
Lucifer oO's Avatar
 
Fajnie opisujesz, ale poleciłbym zdecydować się na to w jakim czasie prowadzisz narrację. Bo troszkę dziwnie to wygląda jak jest raz w czasie przeszłym, a raz w teraźniejszym.
 
__________________
...
Lucifer oO jest offline  
Stary 05-05-2013, 17:24   #7
 
Luphinera's Avatar
 
narrację będę prowadziła w czasie przeszłym, ale zaraz wezmę i poprawię tą różnicę czasu w narracji

Lucifer oO -planujesz zagrać?
 
Luphinera jest offline  
Stary 05-05-2013, 17:26   #8
Konto usunięte
 
Lucifer oO's Avatar
 
Nie do końca moja bajka, ale będę obserwował Twoje przyszłe rekrutacje w poszukiwaniu czegoś dla siebie
 
__________________
...

Ostatnio edytowane przez Lucifer oO : 06-05-2013 o 03:48.
Lucifer oO jest offline  
Stary 06-05-2013, 12:40   #9
 
Slan's Avatar
 
Ciekawi mnie to, ale system znam tylko z recenzji.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline  
Stary 06-05-2013, 13:27   #10
 
Luphinera's Avatar
 
jeśli masz jakieś pytania to pytaj
Chętnie na nie odpowiem
 
Luphinera jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:44.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168