Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-08-2013, 11:35   #1
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 303 JPCannon jest jak klejnot wśród skałJPCannon jest jak klejnot wśród skałJPCannon jest jak klejnot wśród skałJPCannon jest jak klejnot wśród skałJPCannon jest jak klejnot wśród skałJPCannon jest jak klejnot wśród skałJPCannon jest jak klejnot wśród skałJPCannon jest jak klejnot wśród skałJPCannon jest jak klejnot wśród skałJPCannon jest jak klejnot wśród skałJPCannon jest jak klejnot wśród skał
[Savage Worlds] High School of The Dead

Kolejny ciągnący się dzień w szkole. Na dworze piękna pogoda, aż żal spędzać go w lekcyjnej sali. Uczniowie siedzą w swoich ławkach, udając, że słuchają prowadzącego zajęcia. W rzeczywistości jednak większość spojrzeń skupionych była na wskazówkach zegara powoli przesuwających się po tarczy zwisającej ze ściany. Zbliżały się wakacje, na niektórych działał więc już syndrom wakacyjnej miłości, w związku z czym niektóre oczy obserwowały coś więcej niż tylko czas.

[media]http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20130412225449/anime-arts/images/0/04/Takuma-Onizaki-SEXY-anime-guys-13864122-576-397.jpg[/media]

[media]http://cache.desktopnexus.com/thumbnails/769823-bigthumbnail.jpg[/media]

...Przerwy również należały do bardzo przyjemnie spędzanego czasu...


...Teraz jednak nadal niestety trwała lekcja. Dzień jak co dzień w jak by się mogło wydawać najzwyklejszym w świecie japońskim liceum. Nie wiele jednak osób z poza niej świadome było, jak niezwykli uczniowie do niej uczęszczają. Najlepsi z najlepszych od wielu lat gromadzeni byli pod jej dachem. Nie chodzi tu bynajmniej o jakąś tam utalentowaną młodzież, lecz o prawdziwą elitę która swoje sukcesy nie zawdzięczała tylko naturalnym, ludzkim zdolnościom, lecz również kroplą swej nadnaturalnej esencji. Żaden z podopiecznych owej placówki nie mógł być jeszcze świadom jak bardzo owe "niezwykłe umiejętności" będą ważne w nadchodzących dla świata czasach.

Dudniącą w uszach ciszę, zakłócaną tylko wykładem nauczyciela, przerwał w końcu głośny huk uderzającej o biurko książki, budząc co niektórych uczniów. Prowadzący najwidoczniej nie był już w stanie tolerować takiego braku uwagi.

-Panie Kakage Mizuni, byłby Pan łaskaw słuchać co do Pana mówię i odpowiadać gdy Pana wykładowca zadaje Panu pytanie. Pytam po raz kolejny, kto według Pana oceny był najwybitniejszym japońskim twórcą dzieł literackich?- Niestety pytanie nauczyciela spotkało się tylko z głuchą ciszą. Nie dało się nie zauważyć oburzenia na jego twarzy, gdy zaczął otwierać swój notatnik, w którym zapisywał negatywne uwagi dotyczące uczniów.

Gdy już miał chwycić za leżący na biurku długopis, drzwi do sali rozwarły się z ogromnym pędem, niemalże zdmuchując pisak na podłogę. W drzwiach do sali pojawił się jakiś przerażony uczeń. Wyglądał jak gdyby obudził się właśnie z jakiegoś potwornego koszmaru i nadal nie był w pełni świadom gdzie się znajduje. Gdy nauczyciel w sali już miał go zrugać za tak impertynenckie wtargnięcie na zajęcia, uczeń zaczął niemalże wykrzykiwać słowa, przerywając profesorowi w pół słowa.

-Ludzie! Ludzie! Włączcie telewizje! stało się coś potwornego! Ludzie się atakują, mordują na ulicach, to jakiś horror! Ktoś gadał, że są nawet jakieś przypadki kanibalizmu! Szybko profesorze, telewizor!-Uczeń wyglądał na naprawdę przerażonego i mimo iż to co mówił brzmiało irracjonalnie, to ton jego głosu sprawił, że nawet uparty wykładowca posłuchał go bez większego zastanowienia.

W salach tak elitarnej szkoły telewizory były dość standardowym wyposażeniem. Gdy tylko ekran się uruchomił, pierwszym programem jaki się pojawił były wiadomości. Jak się zaraz potem okazało, na każdym kolejnym było to samo. Wszystkie stacje nadawały tą samą relację.

-Japonia została nawiedzona przez straszną katastrofę. Naukowcy już teraz starają się wyjaśnić co się dokładniej dzieje. Z ich analizy wynika, że nasz kraj został pochłonięty przez potworną epidemią.-Kamera reportera wędrował po placach jednego z większych japońskich miast. Wszędzie było widać szarpiących się ludzi. Na pierwszy rzut oka wyglądało to jak jakieś zamieszki. Ocena sytuacji jednak szybko zmieniła się, gdy kilkanaście metrów od kamerzysty jeden z ludzi zaczął na żywo pożerać drugiego. Komentator nie kontynuował już dalej wiadomości, gdy dało się już tylko słyszeć -Mój Boże one idą w naszą stronę! Tom uciekaj! Boże uciekaj!....- Kamera jeszcze przez moment bujała się w górę i w dół dając jasny sygnał, że operująca nią osoba właśnie ucieka. Nie trwało to jednak długo, bo po chwili ciszę przerwał przeraźliwy krzyk -AAAAAAGGHHH błagam nie! Boże pomocy, proszę nie rozrywajcie mnie, nieeee!- W końcu transmisję przerwano, równocześnie z rozchodzącym się w sali lekcyjnej, głośnym odgłosem wymiotów niektórych uczniów.

Gdy w oczach nastolatków było już widać panikę i chęć ucieczki, gdy niektórzy już otwierali usta by zacząć krzyczeć, ciszę przerwał wrzask, który bynajmniej nie pochodził z owego pomieszczenia. Krzyki rozchodziły się od strony boiska szkolnego. Zaraz potem kolejne nadeszły od strony placu głównego uczelni. Wystarczyło kilka minut, by wrzaski słychać było już ze wszystkich stron. Na co odważniejszych chcących wyjrzeć przez okno czekał tylko jeden obraz. Śmierć w postaci rozrywania ciał kolegów i koleżanek przez innych uczniów...---------------------------------------------------------------------
Witam na dość dawno zapowiadanej rekrutacji do kolejnej sesji Savage Worlds Niestety nie udało mi się uruchomić jej wcześniej, jestem jednak świadom, że część chętnych wtedy do gry osób, może już taka nie być. Jeśli rekrutacja nie znajdzie większego zainteresowania, to uruchomię rekrutację do kolejnego pomysłu z sondy W sumie ogół pomysłu i najważniejsze informacje o sesji umieściłem już w samej sondzie, w związku z czym zwyczajnie je tutaj skopiuje by się nie pisać tego samego od nowa.

[media]http://www.youtube.com/watch?v=CMa-XSoWAUk[/media]

5. High School of the Dead - Sesja na podstawie serialu anime. Bohaterowie serialu są uczniami o ponadprzeciętnych zdolnościach. Każde z nich umie walczyć i radzić sobie w trudniejszych sytuacjach. Gracze byli by uczniami trochę innej szkoły. Szkoły dla wyjątkowo uzdolnionych. Nie chodzi tu tylko o mądralów czy przyszłych olimpijczyków, ale o uczniów którzy wykraczają poza ludzką skalę pojmowania. Uczniowie posiadają nadludzkie umiejętności, niewielkie moce, czy niezbyt potężne zdolności paranormalne. Oczywiście sceneria jest ta sama. Japonię jak i cały świat opanowała plaga zombie. Wy jednak nie będziecie chowającymi się z płaczem pod schodami dzieciakami. Wy będziecie tymi którzy krzykną fuck this all i polecą w tłum zombie wyżynając ich w pień. Postaram się tak dopasować wrogów by pod ciosami graczy padały całe tłumy truposzy Oczywiście nie jest to nadal rajska kraina, a wy mimo swoich zdolności, nie musieliście dotąd oglądać zjadających się dzieci na żywo, więc będę tutaj stosował zasadę odwagi. Niestety czasem zdaży się, że w momencie kiedy będzie trzeba walczyć któraś z postaci zostanie zmuszone do zrzygania się gdzieś na boku, przez okrucieństwo nowego świata. W zależności od ilości żeńskich graczy postaram się dodawać też elementy ecchi, czyli lekkiej erotyki, jednak ma to być bardziej parodyjne, także wszelkim 12 latkom liczącym na soczyste opisy jak z hentaia dziękuje Liczę tutaj na dojrzałych graczy którzy potrafili by się bawić i żartować z golizny, a do tego potrafili by stworzyć nietuzinkowe postaci. Gra odbywać się będzie z użyciem autorskiego, darmowego settingu Supernaturalis.

http://www.godwars2.org/SavageWorlds/Supernaturalis.pdf

Setting ten zawiera między innymi listę mocy z których mogą korzystać gracze. Na starcie każdy gracz będzie posiadał jedną zdolność. Nie liczcie jednak na serie magicznych pocisków, rzucanie w zombie budynkami itp. Setting ten jest zrobiony tak, by do większych mocy dochodziło się powoli, a mi zależy by gracze umieli użyć niewielkich mocy tak by stały się niezwykle przydatne.

Poza tym podręcznikiem do stworzenia postaci powinna wystarczyć Jazda Próbna, czyli darmowy skrót zasad Savage Worlds.

http://wydawnictwogramel.pl/download/Jazda%20Probna.pdf

W razie chęci wprowadzenia własnych przewag, umiejętności, zawad, mocy itp. tak ja jak i sam system jesteśmy w pełni otwarci na wprowadzanie własnych pomysłów, o ile nadal będą zbalansowane i fair wobec innych.

Podkreślam, że w owej sesji będzie liczyła się odwaga, więc o ile wasza postać nie ma być totalnym tchórzem to polecam zainwestować w ową umiejętność punkt czy dwa

Oczywiście poza kartą postaci liczę na ciekawą historię i opis postaci i to właśnie to będzie decydujące przy wyborze graczy. W kwestii mechanicznego tworzenia postaci chętnie pomogę Nie bójcie się pytać, nawet o największe podstawy. Dla małej podpowiedzi dodam jeszcze, że najbardziej w tej sesji będę doceniał pewną specjalizację postaci. Jasne podkreślenie dlaczego Twoja postać trafiła do tej wyjątkowej szkoły. Czym aż tak zachwyciłeś/łaś tutejsze władze, że umieszczono Cię w tej placówce. Zaznaczam też, że nie wystarczy tutaj tekst w stylu "Rzucałem stalowymi belkami jak poduszkami, więc uznali, że jestem super i mnie wzięli do tej szkoły". Jestem pewien, że co bardziej twórcze osoby, poradzą sobie bez problemu

Na koniec dodaje jeszcze zastaw charakterystycznych dla świata sesji i serialu, specjalnych manewrów. Zaznaczam, że możecie aczkolwiek nie musicie z nich korzystać.

A więc nowości w grze wyglądać będą następująco:


1.Za trzymanie się klimatu ecchi w swoich postach i podtrzymywanie go u innych, będę co któryś post rozdawał fuksy. Można ich więc nazbierać naprawdę dużo. Dla osób które nigdy nie widziały Savage Worlds, fuksy pozwalają wychodzić z szoku, powtarzać rzuty, wyparowywać świeżo otrzymane obrażenia, czy wykonywać jakieś wyjątkowe manewry.

2.Gracze mogą wydawać fuksy za dodatkowe akcje, jakie tylko chcą, nawet takie same pod rząd3.Seksowny strój - Jeśli damska postać będzie takowy nosić (najlepiej szczegółowo opisany za fuksa), zyskuje +1 do wszystkich testów współczynników za zwiększoną pewność siebie, męskie postaci w zasięgu wzroku zyskują zaś taką samą premię, za zwiększoną motywację w walce4.Amortyzowanie biustem - Strzelanie z dowolnej broni +4 do trafienia, jeśli broń w momencie strzału opierana jest o kobiecy biust. Niestety ból powoduje u towarzyszki szok. Przykład wykorzystaniu w serialu:
[media]http://www.youtube.com/watch?v=ODRYtESdfUY[/media]5.Niewiasta w potrzebie - Jeśli postać dowolnej płci, widzi kobiecą postać, która czy to przez własną nieporadność czy odniesione obrażenia, jest w "skromnej ilości odzieży" Gracz by ją ratować może dodać sobie +2 do wszystkich testów, jakie tego wymagają

6.Romantyczna mówka - Gdy męska postać w grze, prowadzona przez gracza, opiszę w paru zdaniach jakąś podnoszącą na duchu wypowiedź, typu "Nie możemy się poddać, nasi przyjaciele na nas liczą. Gdyby nie oni już dawno by nas nie było wśród żywych, nie oddamy ich tym paskudnym truposzom. DAAAAMY RAAADEEE!- Rzekł Juno wystrzeliwując kolejne serie i pędząc w stronę zombie" cała drużyna w zasięgu słuchu dostaje bonus +2 do wszystkich akcji do końca sceny

[media]http://www.youtube.com/watch?v=Th71nkLc0Z4[/media]
7.Super facet/Słabsza płeć - Raz na scenę gracz może wykorzystać ten manewr by dodać +4 do wszystkich testów w swojej turze. Odpowiada to sytuacji gdy męska postać chce pokazać innym, że potrafi być bohaterem, a żeńska, że wcale nie jest słabszą płcią8.Rozrywka - Długi prysznic, wspólne zabawy czy inne formy rozrywki dla postaci, pozwalają jednorazowo otrząsnąć się z pierwszego zadanego po rozrywce szoku.

Uwaga!- jedna rana zadana przez truposza równa się automatycznemu wyeliminowaniu po paru godzinach w świecie gry. Postać zamienia się w zombie. Nie załamujcie się jednak, bo wszystkie statystyki zombie będą maksymalnie obniżone do 4 tempa k4 biegu i k4 we wszystkich statystykach. Będziecie je więc zabijać praktycznie z automatu, a one mają szanse trafienia porównywalne ze strzałem w muchę ze 100 metrów. Uważajcie jednak aby nie przytłoczyły was przewagą liczebną, bo wtedy może być problem.

Lista może zostać z czasem poszerzona o kolejne manewry.

EDIT
9.Fuksów można też używać by wykonywać ekstremalnie brawurowe akcje, które normalnie w mechanice nie są za bardzo możliwe (np przestrzelenie pociskiem 5 łbów na raz)Jedynym warunkiem do wykonania tego manewru jest wydanie fuksa i zgoda MG na manewr.

Zapraszam serdecznie Dla ciekawskich wrzucam jeszcze link do tematu z sondą, gdzie można zobaczyć co było następne w kolejności. Zaznaczam, że najnowsze wyniki sondy ze wszystkimi tytułami są w poście 22 tematu. Doszło potem jeszcze parę innych głosów, ale czołówka nadal prezentuje się podobnie

http://lastinn.info/sondy-rekrutacyj...owa-sesja.html (Nowa Sesja)

Do sesji poszukuję jeszcze max 5 osób bo jedno bardzo dobre zgłoszenie, wraz z kart, historią itp otrzymałem już dość dawno temu
 
__________________
Opiekun działu "Savage Worlds"
"Nikt nie będzie za mnie decydował bo nikt potem za mnie nie umrze" podróżnik.

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 11-08-2013 o 12:00.
JPCannon jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:06.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169