Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-08-2013, 21:49   #1
 
Koinu's Avatar
 
Reputacja: 1860 Koinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłość
[True Blood +18] Do ostatniej kropli krwi

Witam!

Chciałbym rozpocząć rekrutację do sesji RPG opartej na serialu True Blood. Chciałbym zaznacz też, że książki nie czytałem i wogóle nie biorę jej pod uwagę.
Poszukuję od 5 do 6 graczy. Akcja będzie rozgrywać się w wymyślonym mieście na południu Polski o wdzięcznej nazwie „Czarna Góra” .
Nie ukrywam, że preferuję znajomość realiów, ale jeśli komuś bardzo by zależało, to jest szansa dołączenia do gry. Zależy to od indywidualnych przypadków.
Zakładam więc, że wszyscy wiedzą o co chodzi, ale pokrótce wyjaśnię kilka ważniejszych kwestii.
Od zarania dziejów pośród ludzi żyły również inne istoty, w ukryciu. Jednak od momentu, gdy japońscy naukowcy znaleźli sposób na produkcję syntetycznej krwi, wampiry już dłużej nie musiały żywić się ludzką i postanowiły wyjść z ukrycia. Zaczęły walczyć o swoje prawa i stworzyły nawet własne grupy polityczne i organizacje walczące o prawa wampirów. Oczywiście zarówno po stronie ludzi jak i istot nocy są zwolennicy i przeciwnicy pokojowej koegzystencji. Teraz przedstawię opis ras, które macie do wyboru:

Człowiek: tu chyba wszyscy wiemy o co chodzi, najbardziej znana nam rasa Opiszę więc tylko statystyki: (jest 50 punktów do rozlokowania, statystyki są mi potrzebne, będę czasem nimi się sugerował, jednak nie będę się ich kurczowo trzymał, nie będziecie musieli się potem jakoś nimi specjalnie przejmować, dostosujcie je po prostu do swoich postaci)
Wola/ Instynkt
Siła
Zwinność/ Spostrzegawczość
Wytrzymałość
Inteligencja
Wampir: Istota mroku. Przemiana wampira wygląda następująco: wampir (stwórca) wysysa prawie całą krew człowieka, następnie wypełnia go swoją i zakopuje się z nim do czasu przemiany, zazwyczaj trwa to jeden dzień. Wampiry są dużo szybsze i bardziej spostrzegawcze, ich naturalnymi umiejętnościami są: bardzo szybkie poruszanie się, zauraczanie (wróżki i inne wampiry są na nie odporne), jest to wprowadzanie w pewien stan hipnozy, podczas którego ofiara wykonuje polecenia wampira, każdy wampir może też wypracować swoje indywidualne umiejętności. Między stwórcą a jego dzieckiem istnieje bardzo potężna więź, prawdopodobnie najsilniejsza, jaka może łączyć z kimś wampira. Mogą się wzajemnie wyczuwać, dziecko musi wykonywać polecenia stwórcy, nie może się oprzeć jego mocy. Wampirza krew ma pewną ciekawą właściwość. Natychmiast leczy, oraz wzmaga aktywność seksualną, oraz wyostrza zmysły, z tego też powodu niektórzy ludzie zaczęli nią handlować jak narkotykiem (ma tez silne właściwości uzależniające pod postacią V, czyli właśnie narkotyku). Kiedy człowiek spożyje krwi prawie, że bezpośrednio z wampira, również nawiązuje między sobą a nim potężną więź. Człowiek zaczyna odczuwać ogromny pociąg seksualny do danego wampira. A wampir potrafi w każdej chwili wyczuć i zlokalizować tego człowieka. Kolejną rzeczą jest fakt, że wampiry czasem tworzą tzw. gniazda, czyli zaczynają żyć w małych grupach. Czym dłużej ze sobą żyją, tym większe więzi się między nimi tworzą. Na czele wampirów z danego kraju stoi Król/Królowa. Na mniejszych obszarach (w przypadku Polski, powiedzmy… województwo) stoi szeryf (tak nazywał się ktoś taki w serialu, tutaj możemy nazwę zmodyfikować :P) . Wampiry można łatwo skrzywdzić srebrem, zabić kołkiem w serce, bądź uciąć głowę. Zabójcze dla nich jest promieniowanie UV. Nie przepadają za czosnkiem. Nie mogą wejść do czyjegoś domu, jeśli nie zostaną zaproszone do środka.
Oczywiście czym chcecie, aby wampir był starszy, tym wiecej trzeba się namęczyć. W związku z tym, że wiąże się to z jego siłą, proszę podejść do tego rozsądnie!
Do statystyk proszę dodać pozycję „wampirza moc” i +40 punktów na starcie, oraz +5 za każde pełne 20 lat jako wampir.

Wróżki: Są to istoty światła. Ich główną bronią jest właśnie światło, potrafią nim ciskać, potrafią dzięki niemu przechodzić przez portale między naszym a wróżkowym wymiarem. Jest to też dobra broń na istoty mroku- wampiry. Jednak ich krew dla wampirów jest jak słodki nektar dla pszczół, ale poza wspaniałymi doznaniami smakowymi, wampiry również mogą dzięki wróżkowej krwi poruszać się w świetle słonecznym. Po wypiciu większej ilości wampiry są w stanie takim jak człowiek po wypiciu alkoholu. Kiedyś wróżki zostały prawie unicestwione przez głodne wampiry, lecz udało im się przetrwać. Teraz aby przedłużyć swój gatunek stosują praktykę „gwałcenia” ludzi i oddawania im swojego potomstwa na wychowanie. Takie dziecko jest mieszańcem. Ma odrobinę mniejszą, ale również potężną moc swiatła. Wróżki mają zdolności telepatyczne. Pełnokrwiste wróżki są długowieczne, lecz nie nieśmiertelne. Potrafią przybierać formę człowieka, w prawdziwej formie wyglądają jak stwory przypominające goblina. Zazwyczaj rodziny, w których istnieją mieszańce (albo bezpośrednio z „gwałtu” albo potomkowie tych mieszańców) mają swoich opiekunów wróżkowych (czyli pełne wróżki, rasowe, że tak brzydko powiem). Zazwyczaj mieszańcy nie są świadomi swojego pochodzenia, wychowują się pośród ludzi (dlatego też polecam mieszańca, a nie wróżkę J), podczas gdy pełne wróżki raczej osobno, w swoich społecznościach.
Do statystyk dodajemy pozycję „światło” i +10 punktów dla pełnych wróżek, oraz +6 dla mieszańców.

Wilkołaki: Są dużo silniejsze i bardziej zwinne od zwykłych ludzi. Kiedy są pod wpływem dużych emocji, w ich oczach można ujrzeć wilkołaczą naturę. Nie zmieniają się pod wpływem księżyca. Mogą przyjmować formę wilka kiedy zechcą. Normalnie mają ludzką formę. Po spożyciu wampirzej krwi ich umiejętności podwajają się na krótki czas. Są bardzo hierarchiczną społecznością. Organizują się w watahy, na czele których stoi wilkołak alfa. Można nim zostać poprzez pokonanie poprzednika i spożycie jego mięsa. Nie przepadają za „odludkami”- samotnymi wilkołakami żyjącymi poza watahą. Lubią czuć przynależność do stada. Ogólnie działa zasada „prawa najsilniejszego”.
Do statystyk +20 punktów.

Zmiennokształtni: Są to ludzie, którzy potrafią przybierać postać zwierząt. Muszą mieć w głowie wyraźny obraz zwierzęcia, aby móc się w nie przemienić. Zmiennokształtny, który zabił innego zmiennokształtnego jest w stanie również przybrać formę człowieka, jednak jest to niezwykle szkodliwe, męczące i niebezpieczne. Jeśli zmiennokształtny przemienia się często w jakieś jedno zwierzę, zaczyna nabierać jego cech. (np. w przypadku psa- ma wyostrzony węch i warczy przez sen ) Lubią sobie hasać nago po lesie i czasem odczuwają silną więź z naturą
Do statystyk dodajemy pozycję „zmiennokształtny” i +10 punktów.

Wiedźma: Oczywiście obu płci Nie jest to tyle odrębna rasa, co po prostu człowiek z „darem”. Ich praktyki są oparte na wierzeniach wicca, voodoo itp. Lubią praktykować wspólnie, razem medytują, rzucają drobne zaklęcia (ponieważ rzadko kiedy trafia się ktoś na tyle potężny, aby robić to samemu). Dbają o pozytywne przepływy energii i tym podobne. Ci zdolniejsi potrafią kontaktować się ze światem zmarłych, a nawet igrać z życiem i śmiercią. Pewne wampiry nawet kiedyś obawiały się mocy jednej wiedźmy… w końcu same przeszły przez granicę życia i śmierci.
Do statystyk dodajemy pozycję „magia” oraz +5 punktów.

Panterołaków nie będę opisywał szczegółowo, ale jakby ktoś był zainteresowany to oczywiście opiszę bardziej. Zazwyczaj są to nieliczne, patologiczne „społeczności”. Żyją w odosobnieniu od innych. Działają podobnie jak wilkołaki, tyle, że potrafią przyjmować formę pantery.
Wszyscy zaczniecie w tym samym mieście, jako mieszkańcy. Dopiero jak stworzycie postacie będzie można dostosować do tego rzeczywistość Chciałbym, żeby w miarę możliwości między Wami były jakieś tam relacje. Rodzina? Stwórca i dziecko? Członkowie tej samej watahy? Przyjaciele? Kochankowie? To od Was zależy. Ustalcie to gdzie chcecie, a najlepiej w tym temacie J . Proszę o zgłaszanie się najpierw w tym temacie (chcę wiedzieć ilu jest chętnych), oraz następnie KP na maila: kantar1992@o2.pl
Zachęcam do tworzenia ciekawych postaci, albo ciekawie przeciętnych tajemniczy bogacz, murzyn, gej, kucharz, blondynka.. wszystko zależy od Was! Byleby z głową i pomysłem
Wydawać by się mogło , że 6 osób to całkiem dużo, jednak może być całkiem ciekawie, bo nawet w chwili zagrożenia niekoniecznie jest to takie oczywiste, po której ze stron mogą stanąć Wasze postacie, a stron może być więcej niż 2. :P
Teraz karta postaci:
Imię i nazwisko:
Płeć:
Wiek: (jeśli wampir, to w jakim wieku został przemieniony)
Charakter:
Wygląd:
Historia: ( w przypadku wampirów proszę też przedstawić zarys historii „sprzed” stania się wampirem )
Zalety: ( w zaletach i wadach mam na myśli coś co umiecie dobrze, bądź wyjątkowo kiepsko, proszę wymienić po trzy rzeczy )
Wady:
Dodatkowe umiejętności: ( w przypadku wiedźm- doświadczenie z magią, jakiej natury magia (wicca itp.) ( w przypadku wampirów- można wybrać jedną indywidualną umiejętność na 50 lat bycia wampirem, młodych wampirów nie dotyczy ;p może to być coś zupełnie innego, typu latanie, albo wzmocniona standardowa umiejętność, czyli np. jeszcze większa wampirza prędkość itp.) (w przypadku wróżek/mieszańców też jest możliwe wypracowanie indywidualnej umiejętności- ale to raczej nieczęste przypadki) (ludzi, zmiennokształtnych, wilkołaków nie dotyczy)

Chcę też, żebyście posłali coś co przedstawia Waszą postać bardziej wizualnie, poza opisem.
Nie chcę się porywać z motyką na Słońce, ale chcę stworzyć porządną sesję, względnie niedługą, jeśli się spodoba, to można stworzyć kontynuację J
Zakładam, że wiecie o co chodzi we wszystkim, ale nie oczekuję tego na 100%, więc jak będziecie mieli pytania to je zadawajcie, nie będę tu przecież opisywał wszystkiego :P Dodam żałosną mapkę ważniejszej części miasta zrobioną w paincie, którą możecie zamieszkać, potem ją ewentualnie zaktualizujemy.
Wszystko co na razie musicie wiedzieć, to to, że szykuje się pewne wydarzenie. Festyn mający na celu promowanie kultury greckiej i z tego powodu w mieście jest małe zamieszanie. Opiszcie więc swoje relacje, pracę, najbliższych.
Na odpisanie w sesji będzie planowo 2 tygodnie. Całe tło stworzę po stworzeniu Waszych postaci. Zachęcam do kreatywności, jednak proszę nie nie doceniać rasy człowieka, nim rozgrywka też może być całkiem ciekawa ;p.

mapa: :P
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

edit: szczegółowy opis miasta i mieszkańców poniżej.
 

Ostatnio edytowane przez Koinu : 04-09-2013 o 19:54.
Koinu jest offline  
Stary 28-08-2013, 01:27   #2
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 36873 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Polecam książki są naprawdę o wiele lepsze od serialu który w ostatnich sezonach zupełnie oszalał i zagubił wszelką logikę

Sesją zainteresowany nie jestem bo nie widzę w niej ciekawego pomysłu. Nie widać co postaci miałby robić a taki sandbox zrobiony pod inspiracją ulubionego serialu rzadko kiedy się sprawdza

Życzę powodzenia
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 28-08-2013 o 01:38.
Brilchan jest teraz online  
Stary 28-08-2013, 01:43   #3
 
Koinu's Avatar
 
Reputacja: 1860 Koinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłość
Niestety (bądź stety, w końcu to chyba dobrze świadczy ) mam na razie tak długą listę książek, że nawet nie myślę o dodawaniu kolejnych :P

Obawiałem się, że to może być trudne, ale chciałbym stworzyć "rozpoczęcie" przygody na podstawie stworzonych postaci graczy. Nie chcę za wiele zdradzać, bo chciałbym, żeby gracze sami zdołali odkryć o co chodzi... jeśli ich postacie dożyją. Ale z drugiej strony tak jak piszesz, nie widać tego pomysłu :P No zobaczymy, może jednak ktoś się pokusi wejść w tę niewiadomą .

W każdym razie dziękuję za opinię!
 
Koinu jest offline  
Stary 31-08-2013, 17:26   #4
 
Koinu's Avatar
 
Reputacja: 1860 Koinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłość
Dodaję kolejnego posta, aby było widać, że nastąpiła aktualizacja . Za sugestią kilku użytkowników postanawiam jednak dać większy zarys świata. Skoro Wy, jako potencjalni gracze, uważacie, że jest to niezbędne, to pewnie macie rację.

A więc tak, w centrum miasta znajduje się ratusz, tuż niedaleko park miejski, w którym odbywają się wszelkie ważniejsze wydarzenia. Teraz trwają tam od jakiegoś czasu przygotowania do festynu kultury greckiej. Na ten nietypowy pomysł wpadł prawdopodobnie sam burmistrz, który bardzo się w to zaangażował. Pomagają mu w tym dwie greczynki, które niedawno wprowadziły się do Czarnej Góry.
Niedaleko parku miejskiego znajduje się komisariat policji.

W północnej części miasta (niedaleko lasu) mieszka ekscentryczna, starsza pani. Już dawno temu została "wyklęta" ze środowiska innych starszych pań, które uparcie twierdzą, że pani Warter (której nawet nazwisko brzmiało niezwykle podejrzanie) praktykuje oddawanie czci samemu Szatanowi). Panią Warter można często zobaczyć składającą wizytę w bibliotece miejskiej. Mimo podeszłego wieku, nie oszczędza oczu i dużo czyta.
Starsze panie, o których wcześniej wspomniałem (te, które pałają co najmniej nienawiścią do pani Warter) utworzyły kółko różańcowe. Razem chodzą do kościoła, znajdującego się niedaleko cmentarza, organizują spotkania, podczas których omawiają sprawy organizacyjne wspólnoty kościelnej, dyskutują na temat sytuacji w mieście, modlą się wspólnie i tym podobne. Wyraziły wyraźny sprzeciw kiedy dowiedziały się o mającym nadejść festynie, lecz burmistrz najwidoczniej zignorował ich głosy. Są bardzo nieufne wobec wampirów. Są zdania, że to najgorszy los, jaki mógłby kogokolwiek spotkać, że to największa kara- to jak być w rękach Szatana. Liderką owej grupy jest pani Genowefa Ostrzyńska.

Część miasta między jeziorem Krysą, a cmentarzem, to zdecydowanie umiłowana przez bogaczy strefa. Znajdują się tam rezydencje rodziny Borkackich, ojciec biznesmen, matka- aktualnie gospodyni domowa, wcześniej była modelką. Mimo tego, że urodziła dwie córki nadal utrzymuje zgrabną sylwetkę, wciąż o siebie dba, ale postanowiła porzucić karierę na rzecz opieki nad dziećmi.
Niedaleko znajduje się kolejna rezydencja, należąca do pary gejów- młodego doktora, wykładającego psychologię na uniwersytecie- Artura, oraz jego nieziemsko przystojnego faceta z Hiszpanii- Felipe’a. Obie rodziny utrzymują ze sobą dobry kontakt.

Jezioro Krysa to jedno z najbardziej urokliwych miejsc w okolicy. Mimo, że widnieje znak zakazu wchodzenia do wody ze względów bezpieczeństwa to ludzie w cieplejsze dni chętnie się tam wybierają na wiele godzin relaksu i odprężenia. Jednak ostatnimi czasy rodzice niechętnie puszczają tam swoje pociechy. Ponad pół roku temu zaginął tam chłopiec, w tajemniczych okolicznościach. Mimo wszelkich starań policji, nie udało się nic wyjaśnić.
Niecały tydzień temu odbyła się impreza charytatywna, w jednej z sal w rezydencji pewnego bogacza. Zbierano pieniądze na operację ubogiej, aczkolwiek przemiłej praktykantki pracującej w bibliotece miejskiej. Każdy ją bardzo lubił, więc przyszło więcej osób niż się spodziewano. Oczywiście nie tylko chęć niesienia pomocy innym kierowała motywacjami gości. Prestiż, oraz nowinki również były w cenie. Przyszły nawet panie z kółka różańcowego. Z ich stolika można było usłyszeć burzliwą dyskusję na temat ostatnich wydarzeń.
-Czy słyszała pani o tym, że ta blond wampirzyca chciała zatrudnić się jako sekretarka?
-To ona jest wampirzycą?!
-Tak, też tak słyszałam! Nie pozwolę, żeby moje dzieci były obsługiwane przez tych krwiopijców! Bóg nienawidzi kłów!
Koło ich stolika przeszła pani Warter, zatrzymała się na chwilę, ze spokojem ogarnęła wzrokiem wszystkie kobiety. W tym momencie dyskusja się urwała, można było usłyszeć tylko pochrząkiwania i stukanie sztućcami.
-To nie wampiry są naszym wrogiem. Zbliża się coś znacznie gorszego…- powiedziała pani Warter, jakby na chwilę wyrywając się z zamyślenia.
Wszystkie kobiety ją zignorowały i wróciły do wcześniejszej rozmowy.
Na spotkaniu też był Kurt Grin, 10 lat temu przyjechał z Niemiec, ma ograniczony krąg znajomych ze względu na jego styl bycia i opinię. Długie dredy na głowie, kolory rastafarian. Jest uważany za największego ćpuna w okolicy.

Przyszła też, niestety tylko na chwilę, Roseline- bogata wampirzyca, pochodzi z Francji, ma niezwykły gust, po jej ubiorze zawsze widać, że nie brakuje jej pieniędzy. Tego wieczoru przyszła w krótkiej, białej sukience, standardowo na szpilkach i z elegancką aktówką, najmodniejszą w tym sezonie. Roseline często udziela się charytatywnie i działa na rzecz tych, którzy mają w życiu ciężko- w tym na rzecz wampirów.

Ostatecznie spotkanie się udało. Zdołano zebrać odpowiednią kwotę na operację i wszyscy byli szczęśliwi. A najbardziej Patrycja- niepełnosprawna praktykantka.
Jednak od tego czasu w ludziach zaczęła budzić się obawa. Co miała na myśli pani Warter? Czy jest szalona, czy naprawdę widzi coś więcej, czego inni nie potrafią dostrzec?
 

Ostatnio edytowane przez Koinu : 31-08-2013 o 17:36.
Koinu jest offline  
Stary 31-08-2013, 18:34   #5
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 36873 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
A wiesz że teraz mnie zainteresowałeś ciekawe to miasteczko co powiedziałbyś na półwróżą magistra bibliotekoznawstwa który przyjechał do Czarnogóry po obronie pracy ze ścieżki "Zarządzanie bibliotekami miejskimi "

Na razie pracuję na okres próbny w zastępstwie operowanej dziewczyny ale ma nadziej że się wykażę i dostanie stały etat
 
Brilchan jest teraz online  
Stary 31-08-2013, 18:44   #6
 
Koinu's Avatar
 
Reputacja: 1860 Koinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłość
O proszę, bardzo mnie to cieszy!
Pomysł na postać jak najbardziej dobry. Z niecierpliwością czekam na kartę postaci. W razie pytań służę pomocą.
 
Koinu jest offline  
Stary 31-08-2013, 19:10   #7
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 36873 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
OK prześlę ci na PW dziś albo jutro
 
Brilchan jest teraz online  
Stary 01-09-2013, 10:18   #8
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 5884 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Czy ja dobrze rozumiem, że istnienie wampirów i innych supernaturali jest ogólnie znanym faktem?

Tak, myślę nad zapisaniem się do sesji i to nie byle kim : P
<Jerycho się kłania>
 
Arvelus jest offline  
Stary 01-09-2013, 10:44   #9
 
Koinu's Avatar
 
Reputacja: 1860 Koinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłość
Jedynie istnienie wampirów jest w ogólnej świadomości ludzkości. Reszta się ukrywa. Wiadomo, w jakichś tam wąskich kręgach ludzie mogą coś wiedzieć o swoich znajomych, ale nie jest to ogólnie znana rzecz.

Witam, witam Oczywiście, że pamiętam Ciebie i Twoją postać w razie jakichś jeszcze pytań wal śmiało.
 

Ostatnio edytowane przez Koinu : 01-09-2013 o 14:15.
Koinu jest offline  
Stary 02-09-2013, 23:26   #10
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 36873 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ja mam troszkę kryzys z powodu katastrofy uczelnianej i związanego z tym doła ale do końca tygodnia spróbuje przesłać KP
 
Brilchan jest teraz online  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:54.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169