Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-09-2013, 03:54   #1
 
Ajas's Avatar
 
[Autorski] Tower of God - Piętro 1

Tower of God


Piętro 1


"Początek przygody"Ile jesteś wstanie poświęcić by dostać tego czego pragniesz?
Ile warte są twoje marzenia?
Ile straciłeś by się tu dostać?
Ile demonów mieszka w twym sercu?
Ile…

~*~

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=b7HGTs0v5Mk[/MEDIA]

Istnieje pewna wieża. Budynek niewzniesiony ręką człowieka, oraz żadnej innej istoty rozumnej. Budowla, piękna do tego stopnia, że umysł nie jest wstanie tego pojąć, wybudowana z perfekcją przekraczającą definicje tego słowa. Miejsce na którego szczycie mieszka Bóg.

Jednak nawet wszechmogący odczuwa czasem znudzenie, pragnie kontaktu, który warunkuje jego byt. Mity i legendy zawsze istniały po to, by motywować i inspirować wszelakie stworzenia, do dążenia w swych celach jak najdalej.

Czemu więc nie nagrodzić, tych którzy starali się najbardziej?

Tak też zaczęto gospodarować piętra, rozbudowywać je, do rozmiarów osobnych światów, tworzyć wszechświaty zamknięte w iluzji, zwanej ograniczeniem. Kawałek po kawałku powstawała wieża, która podświadomie stawała się celem wędrówki każdego bytu, niezależnie od pochodzenia.

Jedna potęga kusi o wiele bardziej niż przeciętne życie. Tak więc, dostęp na szczyt, należało zamknąć, umożliwić go jedynie wybranym. Tak tez powstały testy, egzaminy mające weryfikować tych, którzy byli godni spotkania z władcą wieży. Osobnicy których spotkał ten zaszczyt, zaczęli zaś pomagać w sprawowaniu pieczy nad wieżą.

W każdej milisekundzie, egzystencji, setki mierzą się ze swymi słabościami, by prześcignąć innych w wyścigu na szczyt. Bowiem kto wie, jak długo Bóg będzie się nimi interesował?
Istniała tylko jedna cena za wejście do wieży, wydawała się ona nieznaczona, lecz dopiero potem widać było jak wysoka była. Nikt kto wszedł do wieży, nie mógł jej opuścić, bez pozwolenia jej władcy.
Nie można było wrócić do przeszłości, kiedy postanowiono kroczyć w przyszłość bez względu na cenę.

-A ty? Czemu wszedłeś do wieży?


~*~


- Niezdałeś. – rzekł osobnik, którego usta obwiązane były czarnymi pasami. Beznamiętne spojrzenie, spoczęło na ostatnim z kandydatów, do przejścia przez pierwsze piętro. Chłopak radził sobie całkiem dobrze, kiedyś bez problemu przeszedł by wyżej. Jednak coraz większa liczba osób, w wieży sprawiała, że wymogi były coraz bardziej rygorystyczne, a egzaminy trudniejsze.
- Ale… ale… –kandydat, zaczął jąkać się błagalnym tonem, ale nie dane mu było dokończyć. Jeden ruch dłoni opiekuna tego piętra, wysłał go, do innego z wymiarów testowych. Kto wie, może tam mu się poszczęści?

Jedyne oko osobnika, spojrzało na wielki zegar, wiszący na ścianie. Wskazówki powoli cięły kolejne kawałki nieskończoności, na mniejsze plastry nazwane czasem. Przychodzą i odchodzą, bezimienni studenci, którzy śnili o potędze by zderzyć się z rzeczywistością. Zuu, dawno już nie miał pod swymi skrzydłami naprawdę obiecującej grupy. Czasem trafił sie jeden, lub dwóch, lecz zdecydowana większość, odpadała w przedbiegach.

Krzesło odsunęło się z cichym zgrzytem, gdy mężczyzna wstał z miejsca. Dłoń zacisnął na gruszce, którą powoli zaczął obgryzać. Miał jeszcze kwadrans do transferu następnej grupy, akurat na chwile relaksu. Gdyby w końcu coś zaczęło się dziać… gdyby przybył ktoś zapadający w pamięć. Tak to było by miłe.

~*~

Witam po tym krótki wstępie w kolejnej z mych rekrutacji!

Chciałbym zaprosić was do specyficznej sesji, przygodzie o wspinaczce po swe marzenia.

Ale wszystko w swoim czasie!

Na początku chciałbym zaznaczyć, że sesja z założenia nie będzie długa. Konkretnie ta sesja. Jak widzicie opatrzona jest mianem "Piętro 1" bowiem akcja odbywać się będzie tylko na tym poziomie.
Jeżeli pomysł się przyjmie, po zakończeniu sesji powstanie kolejna, prowadzona na wyższym poziomie- fabularnie powiązana z tą. I tak aż do końca całej fabuły.
Ci którzy znają mange Tower of God, niech nie liczą na jakieś powiązania, wziąłem z niej tylko pomysł, postaci tam występujących nie będzie. Nawet sama organizacja wieży jest troszkę inna, ale o tym dowiecie się w trakcie samej sesji.

Graczy limitu nie stawiam... ale daje inne ograniczenia. Można wysłać tylko jedno Kp, nie ma zwrotów powtórek itp. Jedna szansa - 1 rekrutacja. Karta mi się spodoba- wchodzisz, w innym przypadku można spróbować na innym piętrze.

Pisać będziemy sporo w g.docu ale i na forum, tempo postaramy się utrzymać by kolejka nie trwała dłużej niż tydzień. Tyle też zresztą trwać będzie rekrutacja!


Zaś o co tu chodzi i kim zagracie?

Istnieje wieża, kto dojdzie na jej szczyt może wypowiedzieć dowolne życzenie, które się spełni. Jednak by dotrzeć na ostatnie piętro, należy pokonać niezliczone poziomy, gdzie na każdym czeka jakiś test.
Większość pięter to całe światy i wymiary, którymi opiekują się pomocnicy Boga. Są to osoby które, kiedyś doszły już na szczyt, zyskując moc i spełniając swe marzenie, w zamian decydując się by pomóc władcy tego miejsca.

Wy zaś wcielicie się w nowoprzybyłych do wieży, osobników którzy dopiero zaczynają swoją wspinaczkę.
Wasza postać pochodzić może z dowolnego świata, może wyglądać jak chcecie – ogólnie pełna kreacja. Od bezkształtnych galaret, po olbrzymich słonio-ludzi. Co tam komu w duszy gra.

A teraz czas na wzór Kp:

Część fabularna:

Imię postaci: Coś trzeba tłumaczyć?
Wiek: ile macie latek + wyjaśnienie ile to dla waszej rasy
Rasa: Opis ludu z którego pochodzicie… im bogatszy w informacje tym lepiej.
Świat: Skąd przyszliście. Tutaj macie pełne możliwości, możecie opisać pobieżnie, lub też rozpisać się na 100 stron. Ponieważ z wieży nie da się wyjść, to te informacje będą głównie przydatne dla mnie.
Wygląd i charakter: Czyli opis waszej postaci, ten fizyczny jak i psychologiczny. Proszę też dołączyć awatar przedstawiający bohatera.
Cel –Niezwykle ważny punkt. Czemu zdecydowaliście się porzucić wszystko i wejść do wieży. Czego tu szukacie, co to spowodowało. Ten punkt jest kluczowy.
Historia. – Punkt nieobowiązkowy. Najważniejsze rzeczy można opisać w „Celu”, ale tutaj jak ktoś ma ochotę, może rozwinąć losy swego bohatera przed trafieniem do wieży.
Wszelakie informacje dodatkowe: wszystko inne.

Część Mechaniczna:
Siła: - określa zdolności fizyczne postaci.
Zręczność: Określa jak gibka i szybka jest postać
Intelekt: Jeżeli muszę tłumaczyć co określa, to lepiej nie dawać tu dużo punktów…
Specjalne moce: Wszelakie umiejętności które posiada wasza postać. Możecie tu wpisać walkę mieczem, ale i strzelanie laserami z uszu podczas zjedzenia rzodkiewki.

Specjalne Moce stopniuje się w skali od 1-4 punktów. Im więcej wydacie na daną moc, tym silniejsza ona jest.
Zaczynacie z bazową wartością wszystkich statystyk 1 oraz z zerowa ilością mocy specjalnych, punkty każdy rozdziela według uznania. Można olać moce i zainwestować w staty jak i na odwrót.

A no właśnie skąd te punkty!

No i tu zabawna sprawa… dostaniecie je dopiero po zgłoszeniu chęci do sesji. Proszę o zgłaszanie się w tym temacie lub na pw. Każda osoba dostanie losową liczbę punktów.
Czemu? Bo tak będzie ciekawiej. Skoro przybywacie z różnych światów nie macie takich samych możliwości. Ktoś kto u siebie był mega szybki, w wieży może okazać się żółwiem i na odwrót

Co do ekwipunku jest on do uzgodnienia ze mną. Nie będę was ograniczał, ale muszą to być przedmioty które można nosić przy sobie. Koparką mi tu nikt nie wjedzie (chyba ze będzie grał koparką co wydaje się ciekawym pomysłem…)

Rekrutacje nie są moją mocną stroną… więc przymrużcie lekko oko. Najlepiej poczytać sesje które prowadziłem, by zobaczyć mój styl pisania.
W sesji czeka was trochę intryg, trochę walk (chociaż nie tak wiele jak mogliby spodziewać się ci, którzy już trochę ze mną grywają), dużo myślenia oraz sporo rywalizacji.

Jeszcze jedna ważna sprawa

Śmierć w sesji jest ostateczna. Jeżeli wasza postać umrze, to nowa stworzyć możecie dopiero na kolejnym piętrze. Więc dbajcie o swoje kruche żywoty.

Zapewne zapomniałem o tysiącu rzeczy, a kolejny tysiąc opisałem za słabo, więc pytać, pytać i jeszcze raz pytać, gdy coś was nurtuje!
Kp najmilej widziane w postaci gogle doca, lub po prostu wysłane na pw.

Mam nadzieje, że znajdzie się kilku chętnych
 
__________________
It's so easy when you are evil.

Ostatnio edytowane przez Ajas : 24-09-2013 o 04:01.
Ajas jest offline  
Stary 24-09-2013, 21:43   #2
 
Darth's Avatar
 
Zgłaszam się. Mam dość interesujący pomysł na postać do takiej sesji, zobaczymy czy ci się spodoba. Pewnie nie...
 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli
Darth jest offline  
Stary 25-09-2013, 11:15   #3
MTM
 
MTM's Avatar
 
Tak się składa, że aktualnie zwolnił mi się slot na sesję.
Jak najbardziej zgłaszam chęci. KaPe powinienem wyprodukować do końca dnia.
Pytań nie mam - póki co.
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest offline  
Stary 25-09-2013, 16:50   #4
 
kanna's Avatar
 
Bardzo mi się podoba proszę mi losować punkty.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline  
Stary 25-09-2013, 16:55   #5
 
Ajas's Avatar
 
Jedna sprawa o która często pytacie a zapomniałem wspomnieć.

Wartości statystyk na poziomie "1" nie określają przeciętnego człowieka.

Ktoś kto jest ogólnie wysportowany, w miarę inteligentny i zaradny ma statystyki rozwinięte do poziomu "3"

Ponadto cieszy mnie zainteresowanie, bowiem dostałem już 7 zgłoszeń Ale mam nadzieje na więcej, bo w tej sesji duży nacisk położony będzie na interakcje i współpracę/ rywalizację
 
__________________
It's so easy when you are evil.
Ajas jest offline  
Stary 25-09-2013, 19:50   #6
 
Vilir's Avatar
 
Zgłaszam się
Pomysł na sesję bardzo ciekawy i mimo dużego braku wolnego czasu, można mi już śmiało podać liczbę punktów dla mojej postaci
 
Vilir jest offline  
Stary 26-09-2013, 07:10   #7
 
Draugdin's Avatar
 
Wstępnie się również zgłaszam
Pytanie do kiedy trwa rekrutacja?
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline  
Stary 26-09-2013, 11:38   #8
 
Ajas's Avatar
 
Cytat:
Napisał Draugdin Zobacz post
Pytanie do kiedy trwa rekrutacja?
Jest to nawet pogrubione w poście :P
Rekrutacja trwa tydzień od założenia.
 
__________________
It's so easy when you are evil.
Ajas jest offline  
Stary 26-09-2013, 13:30   #9
 
Highlander's Avatar
 
Nie jestem pewien czy dam radę na 100%, ale wstępne zainteresowanie projektem wyrażam, bo pomysł przedni. Przydałby się ten przydział punktowy.
 
__________________
Censorship is telling a man he can't have a steak just because a baby can't chew it.
― Mark Twain
Highlander jest offline  
Stary 26-09-2013, 18:40   #10
 
Fiath's Avatar
 
Wytłumacz mi co określa intelekt.
Jeżeli danie w niego 20 punktów pozwala mi na odgrywanie postaci o niebo mądrzejszej ode mnie to jest to naprawdę intrygująca statystyka. Jakkolwiek oczekujesz od ludzi aby grali postacią inteligentniejszą niż oni sami.
To samo w drugą stronę. Jeżeli zostawię int na statystyce 1 to co zrobisz, abym zachowywał się jak debil i powstrzymywał swoje jakże ciężkie do okiełznania odruchy myślenia? Będę dostawał mniej wskazówek w zadaniach? Ale czy to właśnie nie postać inteligentna poradzi sobie lepiej bez wskazówek od postaci głupiej?

Już słyszałeś ten flejm ode mnie i powtórzę go znowu: Inteligencja i charyzma nie mogą być statystykami matematycznymi. Zależą od gracza a nie jego postaci. To tak jak kazać analfabecie odgrywać poetę, bo trafił mu się kryt do sztuki wierszowanej podczas rzutów przy kreacji postaci.
 
Fiath jest teraz online  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:16.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168