Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-10-2013, 15:12   #1
 
TomBurgle's Avatar
 
Reputacja: 15221 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
[18+][Wampir: Maskarada][Cena wiedzy]

W absolutnej ciemności rozbłysło światło. Oświetliło kontury trzech istot siedzących na ziemi dookoła świeczki. Przez krótką chwilę było widać sześciorga ludzkich oczu pod potwornymi maskami: dwoje zamkniętych, dwoje przymrużonych i dwoje szeroko otwartych. Płomień przygasł i przysunął się do świeczki. Po parunastu sekundach nieruchomej ciszy knot zajął się, a zapałka została zgaszona o podłogę. Pierwsza z postaci drgnęła i przerwała ciszę.

[Męski, zmęczony głos]Czyli jesteśmy zgodni że nadszedł już czas?
[Kobiecy, chrypiący zaśpiew]Złotko, sam widziałeś całą pulę materiału. Za każdym jednym razem algorytm się zgadzał. Przy takiej ilości danych...to najbliższe pewności co możemy mieć.
[M]Nie znamy celu tego szaleństwa. Mogli przewidzieć taką reakcję. Całość może mieć na celu zachęcenie nas do niej. Wiesz że tak potrafią.
[K]Jeżeli tak, to kryją to wręcz doskonale. Oczywiście masz świadomość ile czasu spędziłam nad zebranym przez ciebie pyłkiem. Nie znalazłam żadnej koordynacji pomiędzy tymi zdarzeniami. Kilka było wręcz w nielogicznie krótkich odstępach. Tylko 9% wskazywało na wsparcie z góry. 25% wykorzystywało podwładnych...którzy i tak nic nie wiedzieli. Kryją się z tym nawet przed samymi sobą.
[M]Nigdy nie pozwól sobie uwierzyć, że jesteś sprytniejsza od przeciwnika. Nigdy.
Istota o kobiecym głosie pozwoliła sobie na aprobujące chrząknięcie. I spojrzała na trzecią, dotychczas niemą postać.
[Dziewczęcy, jasny głos] Dziękuję wam. A teraz, proszę, zamieńcie się rolami. Podzielcie się ze mną waszymi wątpliwościami.
[K]Konsekwencje będą katastrofalne. Jeżeli w wykonaniu pojawią się chociażby większe szczeliny, stracimy okazję. porażka to nasilenie naszej cichej wojny do bolesnych poziomów. A sukces, jeżeli potwierdzi nasze obawy...to otwarta wojna.
[M]I z strachu przed tym mamy pozwolić na to? Tak po prostu? Skazać tych wszystkich ludzi na to co oni im tam robią? Śmiało. Staniemy się równie odrażający jak oni. Albo i bardziej.
[K]A czy gra w tą grę nie zrobi z nami tego samego? Myślisz że uda się to doprowadzić to do końca nie płacąc ceny? Rubikon. To niemal gwarancja rozpadu obecnego porządku.
[M] Nie doceniasz swojej pozycji. To że wiesz przechyliło sprawę. Już nigdy nie spojrzysz na nich tak samo. Dla nas już teraz nie ma odwrotu. A twoje zachowanie kształtuje wszystkich innych.
[D]Ariel, Wiktorze.
Trzecia postać zatrzymała rozmowę po tej wypowiedzi i cała rozmowa zawisła na pół minuty
[D]Poświęcę tej sprawie całą swoją uwagę. Całą. Moja droga, czy byłabyś łaskawa zastąpić mnie przynajmniej do tego czasu?
[K]Rozumiem tą konieczność...zrobię to.
Jakkolwiek prestiżowym stanowiskiem nie została obdarowana, w jej głosie trudno byłoby doszukiwać się radości z tego powodu. Świadomość obowiązków? Niechęć do sprawowania widocznej władzy? A może po prostu uznanie dla poprzednika?
[M]Mam kontynuować...
Dziewczęcy głos przerwał z niepokojącym zdecydowaniem
[D] Nie. Wręczyła mu gruby dossier To zadanie dla ciebie. To nasz pierwszy ruch.

Jedna z postaci otworzyła oczy i wstała. Po raz pierwszy ktokolwiek z obecnych otworzył usta.
[D]Wasze towarzystwo było mi nieustająca pociecha w tym świecie, moi drodzy.
Dwoje pozostałych także wstało. Kolejno podchodzili do tej która wstała pierwsza i ściskali się na pożegnanie. Wymienili szeptem po kilka zdań. Ostatni wychodząc zabrał z sobą świeczkę. Po parunastu krokach światełko zgasło.

[Czwarty głos, ciepły, kobiecy alt odezwał się w ciemnej sali.]No more terrible disaster could befall your people than for them to fall into the hands of a Hero.Wiecie czyje akta były w teczce. Jakie figury wyłonią się z tej talii?
Zasady rekrutacji do sesji są dwojakiego rodzaju: fabularne(tj takie jakimi kieruje się Wiktor zbierając możliwie najlepszy zespół) oraz moje celowo niejasne potrzeby względem przyszłych zwrotów akcji.
Poszukiwane jest 3 do 7 graczy
Zadanie jest jak z typowego heist movie: wykraść coś z starannie strzeżonego zamku(będącego jednocześnie galerią sztuki). Nie pozwólcie jednak się zmylić prostą formułą: historia toczy się w świecie mroku i byłoby wielką szkodą dla sesji jeżeli ograniczalibyście się do grupki typowych złodziei. Uwodzicielki i uwodziciele, politycy, artystki i artyści! Jesteście rozpatrywani na równych prawach z ludźmi od noża i wytrycha.
Konieczne w drużynie kwalifikacje: koordynacja działań, zbieranie informacji, dywersja, wsparcie siłowe, włamywanie. Jest coś jeszcze co uważasz za kluczowe? Śmiało.
Jeszcze raz zaznaczę: zbierać informacje może zarówno siedzący na zadku Nosferatu z laptopem, jak i Torreadorka subtelnie kierująca rozmową podczas wernisażu w Elizjum. Wsparciem siłowym może być Gangrel z obrzynem, ale także Ventrue z przyboczną strażą stworzoną z pracowników ochrony. Lub odwrotnie.
Jeżeli chodzi o tworzenie postaci, to co kto chce poza Tremere(antitribu dopuszczalne). Jednak zanim zaleje mnie fala Kiasydów, Assamitów i Baali zastanówcie się: czy ta postać wnosi do drużyny więcej niż będzie ją kosztować?(Wiktor jest fachowcem, raczej nie zaryzykuje bez potrzeby). Potencjał zgrania się drużyny ciągle pozostaje jednym z kryteriów. Z tego też powodu nawet najbardziej egotyczne pijawki mają pierwszeństwo przed magami, wilkołakami, demonami, pracownikami Orpheusa i łowcami. Jeżeli ktoś jest tak wybitnym sprzedawcą żeby przekonać mnie do dopuszczenia mumii, upiorów lub podmieńców, to i tak moja przygoda nie będzie dla niego dość dobra

Gramy wg zasad 20th Anniversary Masquarade(bez paniki. Kto zna revised, będzie w domu. Kto nie zna żadnych, to nie robi mu to różnicy ), mechanika będzie używana, ale bez rzutów na wchodzenie po schodach. Macie 45 pdków na porozdawanie na różne dziwne rzeczy.
Uwaga: brak pkt wolnych za wady(będę nimi obrzucał wg uznania graczy którzy przegną z postaciami coby ich wyrównać do reszty. 7 pokolenie? A wiesz ilu będzie na nie chętnych? Nawet w drużynie? Multimiliarder? Powodzenia w robieniu czegokolwiek niezauważenie)


Forma zgłoszenia:
dossier zawierający
  • krótki opis możliwego wkładu postaci do celu(tj. znane możliwości)
  • wyniki prześwietlania historii postaci(główna część zgłoszenia)
  • forma pozyskania(najemnik,szantażowany, oddaje przysługę itd)
oraz
  • braki w historii(tj ważne części życiorysu które umknęły prześwietlającemu)
  • faktyczna lojalność postaci(tak jest.)
i opcjonalne
  • oczekiwania gracza względem kampanii

Termin zakończenia rekrutacji: 31 październik 2013
 
__________________
- ... this was textbook: The promise of love, the pain of loss, the joy of redemption, then give him a puzzle and watch him dance. -

Ostatnio edytowane przez TomBurgle : 13-10-2013 o 10:07.
TomBurgle jest offline  
Stary 07-10-2013, 20:56   #2
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 17225 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Jaka szkoda że będę miał odłączany internet ta sesja wydaje się genialna życzę powodzenia
 
Brilchan jest teraz online  
Stary 07-10-2013, 21:02   #3
 
secutor's Avatar
 
Reputacja: 28 secutor jest na bardzo dobrej drodzesecutor jest na bardzo dobrej drodzesecutor jest na bardzo dobrej drodzesecutor jest na bardzo dobrej drodzesecutor jest na bardzo dobrej drodzesecutor jest na bardzo dobrej drodzesecutor jest na bardzo dobrej drodzesecutor jest na bardzo dobrej drodzesecutor jest na bardzo dobrej drodzesecutor jest na bardzo dobrej drodzesecutor jest na bardzo dobrej drodze
A ze tak zapytam. Co to za system? Czy chodzi o wampir maskarada? Bo wprowadzen/prologow, czy jak je tam zwal (prawie) nigdy nie czytam.
 
__________________
,,Ruchów na pozór jest wiele, ale tylko nieliczne są możliwe, a każdy kolejny zamyka drogę innym".
secutor jest offline  
Stary 07-10-2013, 21:15   #4
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 7319 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
[18+][Maskarada][Cena wiedzy]
No ale tytuł tematu warto przeczytać (ze zrozumieniem). Nawet jak się nie czyta treści.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline  
Stary 09-10-2013, 18:56   #5
 
piotrek.ghost's Avatar
 
Reputacja: 241 piotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie coś
Czy postać stworzona na podstawie podręcznika takiego z różą na okłądce jest ok? nie wiem jaka to edycja maskarady.
 
piotrek.ghost jest offline  
Stary 10-10-2013, 01:25   #6
 
TomBurgle's Avatar
 
Reputacja: 15221 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
Liczy się twój pomysł na postać, a nie które wydanie podręcznika; regułki mogę pomóc ci dopasować, stworzyć postaci za Ciebie nie dam rady.
Czyli: jest OK.
 
__________________
- ... this was textbook: The promise of love, the pain of loss, the joy of redemption, then give him a puzzle and watch him dance. -
TomBurgle jest offline  
Stary 11-10-2013, 21:45   #7
 
TomBurgle's Avatar
 
Reputacja: 15221 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
Dorzucę nieco konkretniejszych informacji: historia dzieje się w czasach współczesnych (2000+)na pn-zach Ameryki.
Jeżeli chodzi o formę samej sesji to będzie to piaskownica z podwyższonymi krawędziami
 
__________________
- ... this was textbook: The promise of love, the pain of loss, the joy of redemption, then give him a puzzle and watch him dance. -

Ostatnio edytowane przez TomBurgle : 31-10-2013 o 14:41.
TomBurgle jest offline  
Stary 13-10-2013, 07:21   #8
 
secutor's Avatar
 
Reputacja: 28 secutor jest na bardzo dobrej drodzesecutor jest na bardzo dobrej drodzesecutor jest na bardzo dobrej drodzesecutor jest na bardzo dobrej drodzesecutor jest na bardzo dobrej drodzesecutor jest na bardzo dobrej drodzesecutor jest na bardzo dobrej drodzesecutor jest na bardzo dobrej drodzesecutor jest na bardzo dobrej drodzesecutor jest na bardzo dobrej drodzesecutor jest na bardzo dobrej drodze
Atumm, chodzi oto ze tytul jest tak napisany ze nie mozna go zrozumiec bez sprecyzowania.

 
__________________
,,Ruchów na pozór jest wiele, ale tylko nieliczne są możliwe, a każdy kolejny zamyka drogę innym".

Ostatnio edytowane przez secutor : 13-10-2013 o 07:30.
secutor jest offline  
Stary 14-10-2013, 12:52   #9
 
Mira's Avatar
 
Reputacja: 19291 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Hmmm ja też pozwolę sobie coś doprecyzować. Rekrutuje nas niejaki Wiktor - czy robi to osobiście czy poprzez pośredników? W sensie - jeśli mamy go znać, wypada co nieco o nim napisać, a jeśli nie o nim osobiście - to o jego metodach działania - przemocą czy przekupstwem, czy poprzez dogadanie się z kimś wpływowym. Ponadto fakt czy "rekrutujący" jest Ventrue, czy Gangrelem może mi dać wskazówkę jak moja postać została przekonana, bo raczej Brujah nie zrobi przyjacielowi Ventraskowi przysługi i będzie potrzebować innej motywacji.

I jeszcze jedno: Jaką przewidujesz częstotliwość odpisywania?

PS. Secutor jeśli w treści pojawiają się nazwy klanów z Wampira to powinno Ci to dać jakieś wskazówki w tym fascynującym śledztwie
 
__________________
Co dzieje się z naszymi marzeniami, gdy uświadomimy sobie, że nigdy się nie spełnią?
Stają się naszymi najgorszymi koszmarami.
Mira jest offline  
Stary 14-10-2013, 17:23   #10
 
TomBurgle's Avatar
 
Reputacja: 15221 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
Wiktor jest jednym z starszych Nosferatu w okolicy(jak niektórzy zgadli to jedna z osób występujących w prologu). Jak na ten uroczy klan przystało, nie brzydzi się żadną formą rekrutacji. Raczej nie rekrutuje osobiście, chyba że ktoś jest wybitną jednostką bez żadnych powiązań które mógłby wykorzystać, a i wtedy jedynie "wykonuje zlecenie od kogoś komu zależy na anonimowości". Metody działania? Powoływanie się na dawne długi wśród prominentnych członków wampirzej społeczności, kupno usług od samego osobnika, obietnice pożądanych przez kogoś informacji, handel z przełożonym danej osoby itd. Szantaż jest niejako ostatecznym środkiem, z względu na delikatną naturę. Przemoc, jakkolwiek tania i łatwa do zaaplikowania, negatywnie rzutuje na lojalność i chęć współpracy.
Docelowa częstotliwość odpisywania to około 2 serie na tydzień, na początku pewnie nieco szybciej
 
__________________
- ... this was textbook: The promise of love, the pain of loss, the joy of redemption, then give him a puzzle and watch him dance. -
TomBurgle jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:37.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167