Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-10-2013, 22:39   #1
 
Agrentum's Avatar
 
Reputacja: 0 Agrentum nie jest za bardzo znanyAgrentum nie jest za bardzo znanyAgrentum nie jest za bardzo znany
[Cyberpunk 2020] Forlorn Hope

Po pierwsze: jest to mój pierwszy post i chciałbym się przywitać ze wszystkimi.

Po drugie: Chcę poprowadzić sesję Cyberpunka 2020, zgodną z podręcznikiem podstawowym i przewodnikiem po Night City. Szczegóły mechaniczne będą niżej. Limit graczy to 2 do 4.

Tworzenie postaci: Wiek 25 + k6 lat, do 23 roku życia należy rzucić na przeszłe wydarzenia i je zapisać. Potem 2-3 lata służby i powrót do cywila. Ilość punktów na atrybuty postaci to 65, minimalna wartość początkowa to 2. Punkty umiejętności: 55 na umiejętności zawodowe, INT + REF + 10 na umiejętności NIE należące do umiejętności zawodowych. Maksymalna wartość umiejętności to 8, tak samo z umiejętnością zawodową.

Zasoby postaci: Dostajecie maksimum pieniędzy jakie otrzymałaby postać podręcznikowa dla danego poziomu umiejętności zawodowej. Do tego bonus podręcznikowy jaki należy się osobom idącym na kontrakt do wojska: 10000e$. Jesteście zatem bogaci!

Wszeczpy, klamki oraz inne ruchomości: Bez pełnych konwersji (tzn Borgów), jednak możecie kupić dowolne wszczepy z podręcznika podstawowego oraz z chromebooków 1 i 2. To samo tyczy się broni (dodając Solo of Fortune) oraz programów, decków i różnorakich innych urządzeń. Wymagam empatii postaci wyższej lub równej 3!

Założenia fabularne są banalne: postacie graczy należą do bandy najemników, tło wojskowe. Nie oznacza to ograniczeń profesji do Solo, aczkolwiek nie wyobrażam sobie postaci Rockmana. Gliniarz jest akceptowalny. Nie zezwalam na tło korporacyjne itp zaszłości, chyba że wynikły one z losowanej historii. Pochodzenie postaci to USA, ale oczywiście nie determinuje wam to koloru skóry, religii lub stylu. To co jest ważne, postacie się znają, służyły razem i potrafią działać jako zespół. Otwarcie konferencji na IRC, Skype czy GG to nie problem by poznać resztę zakwalifikowanych graczy i postaci. Problemem jest postać/gracz jaka będzie wrogo nastawiona do reszty graczy, samotnikiem z wyboru, stereotypem drama queen. Jeśli słowo "kooperacja" ma w Twoim słowniku frazę 'wykorzystanie frajerów z drużyny' to proszę, nie ślij mi postaci.

Historia postaci: Fabularne rozwinięcie zaszłości losowanych z podręcznika podstawowego mile widziane. Rozwinięcie historii w wojsku proponuję uzgodnić jakoś z resztą graczy po fakcie. Sam dam jedynie pewne ramy jakie mam nadzieję wypełnimy wspólnie.

Oczekuję dobrej znajomości realiów podręcznika podstawowego!

Oczekuję odpowiedzi minimum raz na tydzień. W przypadku problemów proszę o informowanie.

Postacie proszę mi przesyłać na email: agrentum@poczta.pl
Gdybym nie odpowiadał, proszę poinformować mnie wiadomością prywatną na forum.

Czas trwania rekrutacji: do dwóch tygodni.

Dodatkowo: wierzę w uczciwość graczy, jednak jeśli dostanę postać jakiej cudem graniczącym z przypadkiem 1/6^14 wypadły same jedynki przy rzutach na wszczepy po prostu rzucę sam. Stanowcze 'nie' dla oszukiwania. To i tak ja powinienem rzucić tajnie, daję spory kredyt zaufania dając zrobić to graczom. Wiele rzeczy da się dogadać, proszę jednak nie tworzyć zupełnych munchkinów. Specjalizacja postaci to jedno, robienie skrajnych speców to inna sprawa. U mnie nie ma nieprzydatnych umiejętności. Jeśli postać jest zawodowym żołnierzem i kupiła umiejętność 'kompozycja' lub 'botanika' prędzej czy później będzie użyta. Scenariusz jest dla mnie banalny do dostosowania pod postacie.

EDIT: Dla małego wyjaśnienia: mimo tego że motywacja, system oraz oczekiwane postacie zakładają grę dla dorosłych, chcę podać to wprost. Tak, sesja jest 18+. Problemy natury etycznej, brutalność (w tym brutalność policji), przestępczość zorganizowana i narkotyki to nie jest zaniedbywany element tła.
 

Ostatnio edytowane przez Agrentum : 29-10-2013 o 09:57.
Agrentum jest offline  
Stary 28-10-2013, 22:44   #2
 
Drusilla Morwinyon's Avatar
 
Reputacja: 770 Drusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwu
Zaklepuje sobie miejsce. Wstępnie planuje Technika/Solosa, ale zobaczymy.
 
__________________
Co? Zwiesz dekadentami nas i takoż nasza nację?
Przyjacielu, ciężko myślisz, w innych czasach miałbyś rację.
Czyżbyś sądził, żeśmy tylko tępo w siebie zapatrzeni?
Nie wiesz, lecz to się nazywa ironia i doświadczenie.
Drusilla Morwinyon jest offline  
Stary 29-10-2013, 09:51   #3
 
Agrentum's Avatar
 
Reputacja: 0 Agrentum nie jest za bardzo znanyAgrentum nie jest za bardzo znanyAgrentum nie jest za bardzo znany
Super. W razie pytań o świat/grę pisz tutaj. W razie pytań o swoją postać pisz na PM/maila.

Ok, dostałem już pierwszą postać od Drusilla Morwinyon. I ją akceptuję .
 

Ostatnio edytowane przez Agrentum : 30-10-2013 o 03:11.
Agrentum jest offline  
Stary 30-10-2013, 08:50   #4
 
czajos's Avatar
 
Reputacja: 601 czajos to imię znane każdemuczajos to imię znane każdemuczajos to imię znane każdemuczajos to imię znane każdemuczajos to imię znane każdemuczajos to imię znane każdemuczajos to imię znane każdemuczajos to imię znane każdemuczajos to imię znane każdemuczajos to imię znane każdemuczajos to imię znane każdemu
U mnie nikt się nie odzywa więc chętnie pogram u ciebie
Z mojej strony pojawi się u ciebie technik medyczny
 
czajos jest offline  
Stary 30-10-2013, 09:22   #5
 
Agrentum's Avatar
 
Reputacja: 0 Agrentum nie jest za bardzo znanyAgrentum nie jest za bardzo znanyAgrentum nie jest za bardzo znany
O, super!
W razie pytań, pytaj bez skrępowania. Z nutą uszczypliwości dodam, gramy zupełnie podręcznikowo. Żadnego Deus Ex, szałowe komputery na chipy, cyberoko nagrywające 20 minut analogowego video i chrom w czaszce to klimat mojej sesji .
Jeśli się nikt nie zgłosi przez parę dni (2-3) od kiedy dostanę Twoją kartę, to chciałbym wszystkich umówić na rozmowę konferencyjną żeby określić jakiś zarys tła drużyny. To tak dla popędzenia wahających się :P.
 
Agrentum jest offline  
Stary 01-11-2013, 20:12   #6
 
Padishah's Avatar
 
Reputacja: 0 Padishah nie jest za bardzo znany
Sounds like warto zagrać. Zaklepuję, póki limit nie przekroczony :P.
 
Padishah jest offline  
Stary 06-11-2013, 19:20   #7
 
czajos's Avatar
 
Reputacja: 601 czajos to imię znane każdemuczajos to imię znane każdemuczajos to imię znane każdemuczajos to imię znane każdemuczajos to imię znane każdemuczajos to imię znane każdemuczajos to imię znane każdemuczajos to imię znane każdemuczajos to imię znane każdemuczajos to imię znane każdemuczajos to imię znane każdemu
To co robimy coś w tym temacie, czy za mało ludzi i nie gramy ?
 
czajos jest offline  
Stary 06-11-2013, 20:31   #8
 
Agrentum's Avatar
 
Reputacja: 0 Agrentum nie jest za bardzo znanyAgrentum nie jest za bardzo znanyAgrentum nie jest za bardzo znany
Tak jak napisałem Ci w mailu z odpowiedzią na postać, mam troje graczy z Tobą. Napisz mi na PM kiedy miałbyś czas na konferencję, reszta już się powoli deklaruje z weekendem.

Dodatkowo, napiszę jeszcze dla pewności dla Padishah: akceptuję postać, pomogę Ci jeszcze wybrać jakiś dodatkowy sprzęt jeśli chcesz.

Ogólnie, jest już troje graczy. Jeśli do piątku włącznie nie pojawi się jeszcze jakiś gracz to mam nadzieję zacząć sesję w przyszłym tygodniu. Jeszcze się zapoznaję ze szczegółami.
 
Agrentum jest offline  
Stary 07-11-2013, 21:15   #9
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 14701 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Zagrał bym z chęcią , ale jakoś nie mam siły na tworzenie postaci od podstaw. Mogę użyć generatorów ? Osobiście mi to nie przeszkadza , los pokaże czy dostanę kogoś niezłego. Postać fixera podchodzi czy raczej nie? Ogólnie jakie role są już zaklepane? Osobiście zmodyfikuje tylko augmentacje oraz ekwipunek.

Jeśli chodzi o znajomość świata CP2020 to nie mam z tym problemu , to mój ulubiony setting i potrafię idealnie się wkręcić w odgrywanie. Cały świat, szczególnie oldskulowy działa na mnie jak ścieżka Młota podstawiona pod nos boostera nakręconego i tak już kilkoma rekreacyjnymi chipami
 
__________________
"It's not the best choice, it's Spacers Choice."

la vie c'est la danse

Ostatnio edytowane przez Pinn : 07-11-2013 o 21:42.
Pinn jest offline  
Stary 07-11-2013, 23:27   #10
 
Agrentum's Avatar
 
Reputacja: 0 Agrentum nie jest za bardzo znanyAgrentum nie jest za bardzo znanyAgrentum nie jest za bardzo znany
Fixer? Jasne. Tylko pamiętaj o tle wojskowym itd. Całość ugada się konferencyjnie jak tam działa wasza drużyna. Jeśli chodzi o generatory itd, proszę bardzo, tło losowane będzie pewnie marginalne przez większość sesji. Parę poruszonych w rozmowach z graczami kwestii (mieszkania na start na ten przykład) nie zostały tu jasno zapisane, więc wyślę na PM jakieś dodatkowe informacje w razie potrzeby.

Napisz do mnie o jakieś szczegóły i pytania. Co do generatorów jeszcze: nie musisz losować statystyk i umiejętności, podałem dość ścisłe wytyczne w poście rekrutacyjnym. Jeśli będą nieścisłości z kreacją postaci to się odezwę sam jak ją przeczytam. Nie ma problemu z dublowaniem ról w razie czego. Obecnie mamy Solo, Technika i Technika Medycznego.

Rozmowa drużyny jest obecnie planowana na niedzielę (wysłałem chyba wszystkim wiadomości) więc prosiłbym o rezerwację jakiegoś czasu na to. Obecnie z wysłanych mi wiadomości wypada to tak, dwie osoby jakie mają wolną całą niedzielę, jedna osoba jakiej pasuje niedziela po godzinie 15.

Od tej chwili mam komplet graczy, ewentualni niezdecydowani chętni: szansa minęła. Mam już cztery deklaracje a z nich trzy zatwierdzone postacie. Jeśli nie pojawią się nieprzewidziane problemy, mam nadzieję zacząć sesję w przyszłym tygodniu.

Przepraszam za chaos wypowiedzi, jestem trochę zmęczony :P.
 
Agrentum jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:35.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169