Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-03-2006, 11:52   #1
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 918 Milly jest godny podziwuMilly jest godny podziwuMilly jest godny podziwuMilly jest godny podziwuMilly jest godny podziwuMilly jest godny podziwuMilly jest godny podziwuMilly jest godny podziwuMilly jest godny podziwuMilly jest godny podziwuMilly jest godny podziwu
[Rekrutacja] SLND 42

[center:bcaaf9b72f]***[/center:bcaaf9b72f]

Paul jeszcze nigdy nie czuł się tak dobrze. Miłe ciepło na plecach oraz karku pieściło jego skórę. Piasek, na którym leżał był miękki i aksamitny. Poruszanie się w takiej chwili byłoby dla Paula bluźnierstwem wobec warunków, które są takie miłe dla niego. Do jego uszu doleciał kojący dźwięk morskich fal oraz delikatny szum liści. Zmysły jego zostały porażone takimi doznaniami, że człowiek nie mógł się poruszyć. Błogość była nieskończona. A przynajmniej do czasu, gdy nie usłyszał klekotania. Nadal w dobrym nastroju obrócił głowę. Dostrzegł małego kraba siedzącego na ręku. „Jaki mały i miły krab” – pomyślał Paul i uśmiechnął się. Skorupiak jeszcze chwilę kołysał się na swych krótkich nóżkach, po czym szybko uciekł w głąb plaży. Paul chciał go złapać, ale małe zwierzątko okazało się być za szybkie. Ręka za to odwróciła się wnętrzem dłoni w stronę słońca. Mężczyzna dostrzegł na palcu obrączkę. Potem gładką skórę. A na końcu pomalowane paznokcie. Słońce momentalnie zgasło.

[center:bcaaf9b72f]***[/center:bcaaf9b72f]

Witajcie

Mamy zaszczyt przedstawić Wam rekrutację do nowej forumowej sesji „SLND 42”, autorstwa Yarota i Milly. Skoro takich dwóch mistrzów się dobrało nie może to być zwyczajna przygoda. Znacie nas z innych sesji prowadzonych na forum i wiecie, na co nas stać. A to, co możemy obiecać to niesamowity klimat (nie tylko tropikalny), niezapomniane wrażenia oraz uczestnictwo w czymś niezwykłym na forum. Jak popatrzycie, na czym skupia się nasza aktywność, to będziecie wiedzieć, czego się po nas spodziewać Odrobina szaleństwa Changelinga, drapieżność wampira, mistyka Cthulhu oraz brutalność warhammera. A to wszystko powiązane niesamowitym klimatem LOST. Nie ukrywamy swoich fascynacji i chcemy się nią podzielić z Wami. Mamy nadzieję, że będziecie się bawić równie dobrze jak na innych sesjach.

A teraz kilka szczegółów odnośnie samej rekrutacji:

Postać
Akcja przygody dzieje się w 2004 roku w Stanach Zjednoczonych. Dlatego też Wasz Bohater musi pochodzić z tego kraju. Współczesność wymusza by był to oryginalny człowiek z własnym kodeksem postępowania oraz charakterem. W żadnym wypadku nie może to być kalka któregokolwiek bohatera wspomnianego serialu. Postacie mają być dziełem tylko i wyłącznie Waszej wyobraźni.
Tworzenie BG będzie się nieco różniło od standardowego robienia postaci. Po zgłoszeniu się do naszej sesji otrzymacie formularz z kilkudziesięcioma pytaniami otwartymi i zamkniętymi oraz test wyboru. To właśnie formularz będzie określał wszystkie cechy Waszej postaci, dlatego musicie się do niego przyłożyć, a już w samej sesji prowadzić postać według tego, co zamieściliście w odpowiedziach. Liczymy na szczere odpowiedzi i stosowanie wytyczonego przez Was charakteru dla Bohatera.
Kolejnym krokiem jest naszkicowanie historii postaci. Chodzi jedynie o zarys najważniejszych wydarzeń w życiu postaci, kilka słów o rodzinie etc. Prawie ostatnią rzeczą jest podanie swojego „ekwipunku”, czyli zawartości bagażu, który BG miał ze sobą. Dlaczego? Założeniem sesji będzie podróż statkiem po Pacyfiku aż do samych Hawajów by wziąć udział w jedynej na świecie kuracji. Ta unikalna terapia pozwala nie tylko dobrze się poczuć, ale również polepsza wygląd a nawet regeneruje i leczy. Dlatego też zgłoszenia wysłane przez Was trafiają do organizatorów rejsu. Trzeba podać bagaż, by móc Was zaokrętować na „Aurorę”. Od razu zaznaczam, że rzeczy, które znajdą się w Waszym bagażu nie mogą odbiegać od standardowych, chyba, że macie na to naprawdę dobre wytłumaczenie. Na końcu podacie opis wyglądu postaci i (ważne!) jej zdjęcie. Poszperajcie trochę w czeluściach internetu i znajdźcie ciekawe fotografie, które odzwierciedlałyby to, jak wyobrażacie sobie swojego BG. Przestrzegam przed zamieszczaniem zdjęć znanych aktorów, aktorek, modelek, polityków itp. Ponieważ gramy w realnym, współczesnym świecie istnieją tu także takie same osoby publiczne, jak i w naszej rzeczywistości. Musicie postarać się trochę bardziej.
Po zgłoszeniu się w tym temacie do sesji dostaniecie od jednego z MG formularz i wskazówki, co robić dalej. Gotową postać wraz z formularzem i zdjęciem przesyłacie w dwóch egzemplarzach zarówno do Yarota jak i do Milly. Tylko zgłoszenia kompletne, czyli kwestionariusz oraz zdjęcie, będą brały udział w wyborze uczestników sesji.

Jeśli chodzi o liczbę graczy, którzy mogą przejść rekrutację, to miejsc jest dość sporo – planujemy poprowadzić przygodę dla 10 osób. Jedyne, co trzeba zrobić, aby się dostać, to stworzyć ciekawą, oryginalną i przy tym „żywą” postać. Liczy się również sposób prowadzenia postaci. Jeśli okaże się w trakcie sesji, że gracz nie dysponuje odpowiednimi umiejętnościami grania (chodzi tu głównie o odgrywanie postaci, wkładanie wysiłku w pisanie postów itp.), niestety będzie musiał odpaść.

Mistrzowie Gry i sposób prowadzenia rozgrywki:
Jak już pewnie zauważyliście, autorów sesji mamy dwóch, w związku z czym pojawi się równocześnie dwóch Mistrzów Gry. To dość spora innowacja w sesjach forumowych, ale z pewnością sprawdzi się i być może zakorzeni na forum.
Co do graczy, to panuje jedna, bardzo ważna zasada – każdy uczestnik sesji ma obowiązek, oprócz bieżącego reagowania na sytuacje na wyspie, zamieszczać co jakiś czas retrospekcje ze swojej przeszłości. Nie muszą to być długie opowiadania, wystarczy kilkanaście linijek wspomnień. Ma to wyglądać dokładnie tak, jak retrospekcje w serialu LOST, myślę, że nie sprawi to nikomu kłopotu. Te krótkie teksty mają po złożeniu w całość przedstawiać pełną historię postaci, nie można w nich kłamać i wprowadzać w błąd czytających.
Jest to również pierwsza sesja, w której czytający zostali docenieni. Dodatkowy temat z newsami pozwoli Wam śledzić poczynania waszych ulubieńców a nawet będzie można wygrać wiele nagród związanych z przygodą oraz zawartymi w niej zdarzeniami. Liczne głosowania, zbieranie opinii oraz niemalże współuczestnictwo w sesji pozwolą Wam dużo bardziej „wejść” do przygody niż przy zwykłym czytaniu.

Mechanika:
Całość opiera się o prostą zasadę – storytelling. Im lepiej gracz coś opisze, tym lepiej zrobiła to jego postać, oczywiście biorąc pod uwagę jego realne możliwości. Jeśli BG nie ma pojęcia jak polować na dzikie zwierzę, gracz nie ma prawa opisać perfekcyjnie polowania ze wszystkimi szczegółami, gdyż jego postać po prostu nie wie nawet jak się do tego zabrać.
W sytuacjach spornych MG będą porównywać umiejętności obu postaci oraz opis wykonywanych przez nie czynności (np. walki) i rozstrzygać wynik sporu. Myślę, że niewiele będzie sytuacji, w których potrzebny będzie rzut kością, ale jeśli zaistnieje taka potrzeba, będą to robić MG.

Na zakończenie:
Tak, nasza sesja jest skierowana do ludzi ambitnych, chcących bawić się na naprawdę wysokim poziomie i chętnych do włożenia wysiłku we wspólną przygodę. My, Mistrzowie Gry, włożyliśmy w przygotowanie dla Was całej tej sesji naprawdę dużo czasu i wysiłku, chcemy więc, aby gracze również coś z siebie dołożyli do tego projektu.
Jeśli dobrnąłeś do tego miejsca, to znak, że już masz w sobie jakiś pierwiastek tego, czego potrzebujemy w naszej przygodzie. Przemyśl jeszcze teraz, czy aby na pewno chcesz się w to wmieszać, masz na tyle wolnego czasu, że jesteś w stanie odpisywać co najmniej dwa razy w tygodniu, oraz czy nie opuścisz sesji po kilku postach. I oczywiście czy masz odwagę zmierzyć się z samym sobą i stanąć twarzą w twarz z …? Czy pragniesz zostać Zagubionym...?

[center:bcaaf9b72f]***[/center:bcaaf9b72f]

[center:bcaaf9b72f]LOST IN THE GARDEN OF EDEN
SAID WE'RE LOST IN THE GARDEN OF EDEN
AND THERE'S NO ONE'S GONNA BELIEVE THIS
BUT WE'RE LOST IN THE GARDEN OF EDEN
[/center:bcaaf9b72f]
 
Milly jest offline  
Stary 22-03-2006, 12:01   #2
 
Malekith's Avatar
 
Reputacja: 223 Malekith ma w sobie cośMalekith ma w sobie cośMalekith ma w sobie cośMalekith ma w sobie cośMalekith ma w sobie cośMalekith ma w sobie cośMalekith ma w sobie cośMalekith ma w sobie cośMalekith ma w sobie cośMalekith ma w sobie cośMalekith ma w sobie coś
W takim razie ja zgłaszam chęć gry Po przeczytaniu Twojego opisu całej sesji o mało nie spadłem z krzesła z radości Czytałem częściowo Twoje sesje i Yarota i szczerze żałowałem, że nie zdążyłem do nich dołączyć wcześniej Czekam na dalsze instrukcje
 
Malekith jest offline  
Stary 22-03-2006, 13:05   #3
 
toman5on's Avatar
 
Reputacja: 105 toman5on ma wyłączoną reputację
Ja nie będę tu za dużo się rozwodził. Zgłaszam siebie i inwyt. Czekamy na formularz. Co do wymagań w stosunku do graczy - trochę nas już znacie
 
__________________
You're another sh... talking punk to me
You're living inspiration for what I never wanna be
And I see, you've been blinded by what you believe
And now back up and sit down, shut up and act like you need to be
toman5on jest offline  
Stary 22-03-2006, 13:33   #4
 
Marvin's Avatar
 
Reputacja: 97 Marvin ma wyłączoną reputację
Hmmm...
Przeczytalem tekst nawet dwa razy. Serialu nie znam, więc nie wiem czy to dobrze czy źle, ale móglbym spróbować powalczyć.
Na pewno nie będzie mnie na forum w soboty i niedziele, ale przez reszte tygodnia mam czas, i myślę że to minimum w postaci dwóch postów będę mógl skrobnąć (a myślę że i więcej)
Zglaszam chęć i czekam na kwestionariusz
(już myślę nad postacią)
 
__________________
Marvin the Paranoid Android
Marvin jest offline  
Stary 22-03-2006, 15:16   #5
 
Aegon's Avatar
 
Reputacja: 197 Aegon ma w sobie cośAegon ma w sobie cośAegon ma w sobie cośAegon ma w sobie cośAegon ma w sobie cośAegon ma w sobie cośAegon ma w sobie cośAegon ma w sobie cośAegon ma w sobie cośAegon ma w sobie cośAegon ma w sobie coś
Też bym chciał spróbować. Jeśli będzie źle, to nie wahajcie się mojej postatci zabić. No i to chyba tyle. Czekam.
 
Aegon jest offline  
Stary 22-03-2006, 16:46   #6
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 172 Kutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie coś
Czuje się jak wtedy, kiedy miałem 5-6 lat, właśnie skończyło się przyjęcie imienionowe mojej rodzicielki, a ja- mały Kutak- zostałem sam na sam z resztkami wina w kieliszkach. Te wspomnienia...
W każdym razie pisze się na to- na 100%! Na forum jestem często, bardzo często nawet. Jak gram czy prowadzę można się przekonać- biorę aktywny udział w 3 sesjach, piszę długie, częste i- mam nadzieje- ciekawe posty. No zresztą zerknijcie czy spełniam wasze wymagania. W każdym razie z niecierpliwością czekam na formularz
pozdro
Kutak
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline  
Stary 22-03-2006, 16:54   #7
 
Ashun's Avatar
 
Reputacja: 40 Ashun ma wyłączoną reputację
Ja również się zgłaszam. Na forum bywam codziennie poza piątkiem i sobotą. Chętnie podjął bym się tego wyzwania. Serialu nie znam ale jeśli się da to i tak chce spróbować. Czekam!
 
Ashun jest offline  
Stary 22-03-2006, 17:16   #8
 
Flamir's Avatar
 
Reputacja: 60 Flamir ma wyłączoną reputację
hmmm jak mi to kiedys powiedział Nightstalker "ograniczasz się grając tylko w fantasy"czy jakoś tak postanowiłem spróbować jaka może być sesja w świecie współczesnym!Lost rox

Czyli zapisuje się i postaram szybko uporać się z wymaganiami
 
Flamir jest offline  
Stary 22-03-2006, 17:24   #9
 
Kulek's Avatar
 
Reputacja: 36 Kulek ma wyłączoną reputację
Kulek życzy obojgu Mistrzom powodzenia. Nie zagra, gdyż to nie jego klimaty, ale czytać będzie z pewnością! Zapowiada się ciekawie.
 
Kulek jest offline  
Stary 22-03-2006, 18:02   #10
 
KubVard's Avatar
 
Reputacja: 0 KubVard ma wyłączoną reputację
Z wielką chęcią również zagrał bym w tej sesji... Jestem raczej niedoświadczonym graczem lecz przeczytałem sporo sesji na tym oto forum (oraz regulamin oczywiście) A więc zgłaszam się!
 
KubVard jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:41.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166