Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-04-2015, 00:27   #1
 
Rycerz Legionu's Avatar
 
[Autoski, Fantasy] "Krew naszej dynastii"

"Krew naszej dynastii"

https://www.youtube.com/watch?v=uF_fiaTVT_U

Czarne chmury zebrały się nad królestwem Emerhill. Dobry, stary król Emeryk II zmarł, pozostawiając tron swojemu obłąkanemu synowi Michaelowi, który od razu po koronacji zaczął wdrażać swoje drakońskie prawa. Nowy władca, zlikwidował sądy, pozostawiając zajmowanie się wymiarem sprawiedliwości swoim zaufanym ludziom, nie odstających od niego zbytnio charakterem. Ponadto, przywrócił prawo pierwszej nocy, które pozwalało każdemu szlachcicowi na pozbawienie dziewictwa każdej, nowo narzeczonej chłopce. Wprowadzono również wiele innych, okrutnych zasad, o których aż nie chce się wspominać. Warto tylko powiedzieć, iż aresztowaniom i torturom nie ma końca.
Jak łatwo się jednak domyślić, w odpowiedzi na roszczenia obłąkanego Michaela, powstawały coraz to nowe grupy spiskowe wśród dworzan i nie tylko. Wierni doradcy poprzedniego władcy, pragnęli bowiem aby na tronie zasiadł młodszy i jedyny brat nowego króla Christopher który to niedawno powrócił z wyprawy na południowe rubieże państwa, aby ochronić jego granice przez zamieszkujących pod królestwem barbarzyńców. Kilkoma wygranymi tam bitwami, jeszcze bardziej zwiększył swoją popularność wśród dworu i zapewne gdyby zdołał na czas dotrzeć do stolicy, to on zostałby koronowany. Niestety...

Niespodziewanie stary kronikarz usłyszał głośny łomot do drzwi swojego domostwa. Nie czekając na otwarcie ich przez lokatora, do izby wkroczył oddział Czarnej Gwardii. Elitarnych rycerzy królewskich, którzy ostatnimi czasy bywali gorsi od grasujących po traktach bandytów.
Brutale czym prędzej chwycili starca pod pachy i wyprowadzili z chaty, nic sobie nie robiąc z jego krzyków i wierzgania nogami. Jeden z rycerzy który pozostał w chacie, wrzucił notatki uczonego prosto do kominka i wylał cały atrament na podłogę.
- Niech to będzie nauczka dla każdego piśmiennego, który odważy się napisać choć jedno negatywne słowo o świętym Michael! Po tym, podążył za swoimi towarzyszami.


Ci zaś, wlekli kronikarza brukowanymi uliczkami miasta, w otoczeniu bezradnych gapiów. Zdawali się zmierzać w stronę placu wisielców, na co starzec podniósł krzyk i wybałuszył oczy. Nie rozlegał się on jednak długo, gdyż idącym właśnie za nim rycerz, zatkał mu usta bawełnianą szmatą. Z oczu starca poleciały łzy, kiedy domyślił się, co go czeka.


Na drewnianym podwyższeniu, stał królewski urzędnik z pergaminem w dłoni. Kiedy uczonego przywiedziono przed jego oblicze, plac zaroił się od zaniepokojonych mieszczan.
Podniosły się szepty i szemrania, uciszone po kilku minutach dzwonkiem herolda.
- W imieniu Jego Wysokości, Króla Michaela, pierwszego tego imienia, protektora całego królestwa i obrońcy obywateli, owy kronikarz zostaje skazany na śmierć, za służenie swoją podstępną działalnością władcom ościennym. Wyrok zostaje wykonany w trybie natychmiastowym! – orzekł ceremonialnie urzędnik, schodząc z podwyższenia.
Wcześniej jednak cisnął w załzawione oczy starca cały jego dorobek.
Jak przez mgłę, stary kronikarz widział zapisane swoim piórem zdania.
„W tedy to, Celestyn odniósł zwycięstwo nad barbarzyńskim wodzem Odoakrem...”
„Bezdzietnie zmarły król Emeryk I zostawił koronę swemu jedynemu dziecku, Świętej Królowej Amelii...”
„Nadszedł nowy świt, wraz z nadejściem dynastii Valarionów...”
To ostatnie zdanie najbardziej wbiło mu się w pamięć. Czy to przez to, że właśnie z polecenia członka tej dynastii miał ponieść śmierć? Zastanawiał się, gdyż tylko myśli mu pozostały gdy kat zakładał gryzący sznur na jego szyję. Starzec zamknął oczy i odliczał sekundy. Z każdą z nich trząsł się coraz mocniej i podrygiwał stojąc na stołku. Kat zdawał się specjalnie go torturować, przedłużając oczekiwanie. Uczony uchilił jedno oko.
W tedy stracił grunt pod nogami, a pętla zacisnęła się na jego szyi. Wierzgał nogami i trząsł się, dopóki nie wyzionął ducha.


Tym czasem, w królewskim zamku jak co dzień panował niepokój i lęk. Niewielu zdobywało się na odwagę, by spacerować po korytarzach a w sali tronowej przebywali jedynie najlojalniejsi współpracownicy tyrana. Zdecydowanie pecha mieli ci, którzy jeszcze nie wyjechali ze stolicy.
Fatum, dotknęło jednak również członków dynastii panującego obecnie króla...


Rekrutacja:

Witam wszystkich zainteresowanych w rekrutacji do mojej serii w autorskim świecie fantasy, w którym graczom przypadnie rola członków dynastii Valarionów, znajdujących się obecnie pod rządami młodego, okrutnego króla Michaela. Na czym będzie polegała gra? Głównie na tym aby odsunąć nowego władcę od tronu. W jaki sposób już to zrobicie, będzie zależało tylko od was.
Poszukuję od 4 do 6 graczy. Myślę że w początkowych fazach gry dock nie będzie używany, aczkolwiek z czasem na pewno okaże się przydatny. Nabór trwa do 13.04.2015 r. Wzór karty postaci wraz z jako takim wglądem w ród zamieszczam poniżej.

KP:

Imię: (Wiadomo; unikajcie jednak imion pochodzenia arabskiego czy chińskiego gdyż nie pasują do koncepcji świata)
Awatar: (obrazek )
Wiek: (od 16 do 60, pozostałe postacie albo za młode albo za stare)
Płeć: (mężczyzna lub kobieta)
Rasa: (Dopuszczę tylko jednego nieludzkiego członka dynastii. O grywalnej rasie na samym dole.)
Wygląd zewnętrzny: (Oczywiste)
Charakter: ( Nie musicie być szlachetnymi rycerzami ale nie twórzcie postaci skrajnie złych. Chcecie przecież zwalczyć tyrana i to nie koniecznie z powodu własnych ambicji)
Umiejętności i ułomności: (To co potrafi wasza postać i to czego nie potrafi; 3 na 3)
Powiązania rodzinne:
Historia: (To co działo się z waszą postacią do tej pory)

Ród Valarionów:

Wszyscy członkowie rodu wywodzą się od sławetnego bohatera Emera, który pokonał uciskających królestwo zaklinaczy i barbarzyńców.
W każdym razie wam będzie potrzebne tylko to:
Emeryk II (nie żyjący) miał brata i siostrę: Amarhila i Roksanę. Jego dzieci to oczywiście Michael i Christopher. Poza tym, jedynie Amarhil doczekał się legalnego potomstwa (i tutaj możecie się wpisać wy). Roksana nie mogąc odnaleźć swojego miejsca, zamieszkała w klasztorze. Niedługo później zmarła. Ekstremalnie możecie podać się za jakieś jej dziecko które urodziła podczas tych wszystkich lat kontemplacji i modlitwy. Jednak bardzo dokładnie do uargumentujcie. Napiszcie z kim zaszła w ciążę oraz jakim cudem znaleźliście się na dworze jako jej uznane dzieci.

Rasa "nieludzi":
Są to zaklinacze, którzy niegdyś uciskali królestwo. Wyglądają jak ludzie, mają jednak o wiele bardziej rozbudowaną strefę duchową. Potrafią dzięki swoim niezwykłym, duchowym zdolnościom dokonywać rzeczy o których zwykły człowiek mógłby tylko pomarzyć. Ponieważ są nadal uważani za wrogów państwa, każdy zaklinacz musi się ukrywać i nie może używać swych zdolności przy świadkach.
I tutaj dla tego jednego wybrańca bądź wybrańczyni informacja. W Twoim przypadku, KP będzie wyglądało nieco inaczej. Otóż, musisz dopisać dziedzinę magii którą się zajmujesz. Są ich 4:
Żywioły (władza nad ogniem, wodą, powietrzem i ziemią)
Światło (błogosławieństwa, leczenie)
Mrok (klątwy itp.)
Transformacja (przemiana w przeróżne istoty)
Na początek dostaniecie jedno zaklęcie do dyspozycji, jednak wraz z postępem historii dorzucę ich wam więcej.

 
Rycerz Legionu jest offline  
Stary 06-04-2015, 00:45   #2
 
Egzio's Avatar
 
Po przeczytaniu opisu aż poczułem wewnętrzny obowiązek pozbycia się tego podłego króla!
Masz mój miecz. Kartę postaci wyślę w najbliższym czasie.
 
Egzio jest offline  
Stary 06-04-2015, 11:29   #3
 
Kaeru's Avatar
 
Już pokochałam tego króla Michaela! Przytulmy się!
Wyściskanie go na śmierć będzie dla mnie prawdziwą przyjemnością
Czybędzie możliwość skonsultowania postaci na PW? Mam parę pomysłów, albo raczej wariantów postaci
 
Kaeru jest offline  
Stary 06-04-2015, 12:25   #4
 
Rycerz Legionu's Avatar
 
Tak, można pisać śmiało
 
Rycerz Legionu jest offline  
Stary 06-04-2015, 14:43   #5
 
Orthan's Avatar
 
Jako że klimat sesji przypomina mi Grę o Tron, zgłaszam się jako gracz. KP i historia postaci już wysłane.Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.
 
Orthan jest offline  
Stary 06-04-2015, 15:47   #6
 
Egzio's Avatar
 
Cytat:
Napisał Orthan Zobacz post
Jako że klimat sesji przypomina mi Grę o Tron
Właśnie tak myślałem ze motyw z obłąkanym młodym królem skazującym niewinnego człowieka na egzekucję coś mi przypomina..... Ale za żadne skarby nie mogłem sobie przypomnieć skąd się wzięło to deja vu. Teraz już wiem.
Ale to dobrze, przynajmniej tym razem można osobiście udusić zasranego zwyrodnialca. ^_^
 
Egzio jest offline  
Stary 06-04-2015, 16:29   #7
 
Rycerz Legionu's Avatar
 
Pierwsza KP już jest a wraz z nią pewna poprawka. W "charakterze" zawrzyjcie 4 cechy.
 
Rycerz Legionu jest offline  
Stary 07-04-2015, 16:06   #8
 
Egzio's Avatar
 
Koncept postaci już wysłany na pw :P Leonel już zaciera łapki.
 
Egzio jest offline  
Stary 07-04-2015, 16:58   #9
 
kanna's Avatar
 
Koncepcja zatwierdzona, kp na dniach.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline  
Stary 07-04-2015, 21:34   #10
 
Rycerz Legionu's Avatar
 
Postać zaklinacza już zaklepana
 
Rycerz Legionu jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:48.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168