Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-04-2016, 14:05   #1
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
[Mafia] One Punch Man

[media]http://www.youtube.com/watch?v=eMth7-EO45Q[/media]

=***=

Ogłoszono poziom zagrożenia: Smok.
[media]https://binaryhalide.files.wordpress.com/2015/12/img_2080.png[/media]
Lord Boros, Sea King i dr Genus połączyli siły i zaatakowali A-city, dążąc do przejęcia całkowitej kontroli nad miastem, a potem nad światem. Wielki kosmiczny statek zasłonił niebo, potwory morskie wylazły z morza na ląd, a mutanty zaczęły rozrabiać na mieście.
Stowarzyszenie Bohaterów wzywało wielu bohaterów, by się stawiło, lecz tylko siódemka z nich przyjęła zgłoszenie i zadecydowała walczyć o miasto i uratować je z rąk trójki potężnych złoczyńców i ich pomagierów.
Tymczasem znalazła się jeszcze jedna osoba, która zamierzała wykorzystać zamieszanie ku własnym celom i spełnieniu swojej manii - zabiciu najsilniejszego.

=***=

[media]http://img1.ak.crunchyroll.com/i/spire1/86045bd245104b6e470cbb6527c250481443094783_full.pn g[/media]

Przedsłowie
Jest to pierwsza forumowa mafia z mojej strony. Postanowiłam spróbować ją poprowadzić.
Proszę nie przejmować się drobnymi sprzecznościami założeń mafijnych z realiami z anime, mangi lub webcomicu One Punch Mana.

Założenia forumowej Mafii:

Ja, jako MG, losuję wam "tajną", czyli ukrytą, rolę, która ma dołączoną unikatową umiejętność. Wy nie możecie zdradzać swojej roli publicznie, możecie natomiast dawać znać innym, że posiadacie jakieś moce lub umiejętności.
Ostrzegam, że nikomu nie wybieram roli, wszystko jest losowe, więc jeśli zgłaszacie się tylko dlatego, że chcecie zagrać konkretną postacią, a inna przeze mnie wylosowana nie będzie wam się podobać, przez co olejecie grę; nie zgłaszajcie się w ogóle.

* Zadaniem miasta jest wyeliminowanie złych postaci (mafii)
* Zadaniem mafii jest wyeliminowanie dobrych postaci (miasta)
* Zadaniem Sonica/SK (seryjnego mordercy) jest wyeliminowanie Saitamy (postaci z miasta)

Niektóre postacie mogą mieć ukryty cel, dzięki któremu wygrywają nawet, jeśli ich frakcja polegnie.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń (minimalna liczba: 11, czyli tyle, ile jest postaci w Mafii).
Zapraszam także osoby nowe, które nie miały styczności z Mafią. Zasady mimo wszystko są łatwo przyswajalne, poza tym mogę pomóc w wyjaśnianiu.

Zasady ogólne rozgrywki:
1. Wymagam minimum jednego posta na 24h. Jeżeli faza dnia ma 48h to wiadomym jest, że potrzeba co najmniej 2 postów w ciągu jednej fazy dnia.
2. Fazę dnia można skrócić w wyjątkowych okolicznościach jeśli wszyscy obecni gracze się na to zgodzą, przykład: nic się nie dzieje i brak jest jakichkolwiek informacji.
3. W przypadku nie spełnienia punktu 1, po 24h osoba dostaje żółtą kartkę i dodatkowe 24h na napisanie posta. Jeśli post się nie ukaże w wyznaczonym terminie, następuje tzw nagła śmierć. Kończy się Faza Dnia i następuje Faza Nocy. W każdej kolejnej fazie dnia zegar zostaje zresetowany.
4. Wyjątkowo w fazie dnia pierwszego dnia pisanie posta nie jest obowiązkowe, aczkolwiek jest mile widziane.
4. Usprawiedliwienie się w komentarzach lub na PW do mnie powoduje, że przymykam oko na brak aktywności ze strony gracza, któremu przecież mogło coś wypaść.
5. Nie wolno ujawniać swojej roli, ale wolno dawać do zrozumienia, że posiada się jakąś rolę, moc. Można przecież kłamać i nie jest to jednoznaczne ze zdradzeniem swojej roli.
6. Zabronione jest porozumiewanie się drogami prywatnymi w sprawie sesji pomiędzy graczami.
7. Mafia ma absolutny zakaz pisania na docu mafijnym w Fazie Dnia. Od tego macie wyłącznie Fazę Nocy.
8. Do linczu dochodzi w Fazie Dnia, gdy kandydat zbierze wymaganą liczbę głosów, zostaje on wtedy zlinczowany w przeciągu 12h lub natychmiast, jeśli następuje koniec Fazy Dnia (to oznacza tyle, że nie przedłużamy Dnia; gdy ten się kończy, a ilość głosów się utrzymuje, następuje lincz)
9. Swoje Nocne Akcje (w oparciu o wasze umiejętności) wysyłacie do mnie na PW
10. Jeśli umrzecie, dostajecie linka do czatu dla truposzy. Mimo to, zezwalam pisanie w komentarzach. Nie widzę problemu, by pisać sobie "ot tak". Jedyne, co będzie karane, to przekazywanie w komentarzach istotnych informacji, których jako osoby nieżyjące, nie macie prawa przekazać bezpośrednio.

Karta Postaci:
Waszym zadaniem jest stworzenie maski/alter ego, które ukryje waszą prawdziwą tożsamość, którą przydzielę wam ja po losowaniu. W czasie gry będzie starali się wzajemnie zdemaskować i przejrzeć swoje role by ustalić tożsamość złoczyńców. Możecie puścić wodzę fantazję i stworzyć dowolną postać.
Nie tworzycie postaci z uniwersum One Punch Man.

Formularz KP:
Imię, Nazwisko / Pseudonim.
Awatar, szerokość 200pix, wysokość w miarę rozsądku.
oraz krótki opis postaci


BOHATEROWIE | MIASTO
1. Saitama

[media]https://uploads.disquscdn.com/images/86f64e0f93446368e86d518275b72795c1a2de0ce0a9b3b918 79bc7b62212dd8.jpg[/media]
Najsilniejszy bohater w serii One Punch Man, który każdego wroga może zdjąć jednym ciosem, co okazuje się jego udręką, ponieważ odbiera mu to radochę z toczonych walk.
[media]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/8e/84/c3/8e84c3e1fbfa6f32540c8e478d394cda.jpg[/media]
...I tak przez trzy lata + oszczędzał na klimatyzacji; w wyniku tego treningu zyskał legendarną (i przy okazji przeklętą) siłę oraz wyłysiał. Z biegiem czasu zaczął popadać w apatię z powodu niemożności znalezienia sobie godnego przeciwnika do walki.
W grze mafia upatrzył sobie godnego przeciwnika w Lordzie Borosie, najsilniejszego potwora z frakcji mafijnej.

W każdej fazie nocy może wybrać jedną osobę, którą chce przesłuchać. Z powodu jego siły osoba więziona ma nocny immunitet - nikt nie może jej zaatakować, ale też ta osoba nie może uciec, co za tym idzie - wykonać nocnych akcji. Saitama może zadać dwa pytania osobie więzionej, lecz nie ma 100% pewności co do prawdomówności przetrzymywanego.
Ma prawo wykonać egzekucję na więźniu. Jednak jeżeli dokona jej na miastowym, Saitama nie będzie mógł już więcej skazywać, niemniej dalej będzie mógł więzić i przesłuchiwać kolejne postacie.
Jeżeli Saitama nie dokona egzekucji na Sonicu, ten mu ucieknie. Uciekinier będzie wiedział, pod kogo podszywa się Saitama. Natomiast Saitama nie będzie miał pewności, czy więził Sonica.
Saitama osiągnie swój ukryty cel, jeśli załatwi Lorda Borosa, niezależnie czy dokona tego w nocy czy w dzień - ten jest jedyną postacią, która ma 50% szans przeżyć jego egzekucję (poza tym każdego jest w stanie ubić z automatu). Podobnie jak Saitama ma 50% szans przeżyć atak Lorda Borosa.
W przypadku nieudanej egzekucji Saitama i Boros będą znać swoje przebrania.
Jeśli Saitama pokona Borosa, osiągnie swój ukryty cel, a gra potoczy się dalej.


2. Genos

[media]http://40.media.tumblr.com/7c3157e986bc1ea6d1c81825d9279e72/tumblr_nxiklcVNlu1sn0i0ao1_500.jpg[/media]
Cyborg i uczeń (mistrza) Saitamy. Kiedy na własne oczy zobaczył, jak Saitama jednym plaskaczem rozsmarował Komarzycę na jednym z budynków, zapragnął się szkolić u niego, aby stać się coraz silniejszym wojakiem. Genos bardzo poważnie podchodzi zarówno do każdego zadania, jak i do rzeczywistości, z czego często Saitama robi sobie jaja. Mimo to jest lojalny wobec swojego nauczyciela, co nieraz może udowodnić w grze.

W fazie nocy wybiera jedną osobę - wówczas sprawdza, kto tę osobę odwiedza w fazie nocy.
Jeżeli Genos wybierze Saitamę do inwigilacji, a Sonic obierze Saitamę na cel do eliminacji, wówczas Genos przegoni Sonica i będzie znał jego przebranie. Wówczas Sonic też będzie wiedział, pod kogo podszywa się Genos.
Jeżeli Genos wybierze Saitamę na cel do obserwacji, a mafia wybierze Saitamę na cel do eliminacji, wówczas zamiast Saitamy ginie Genos.


3. Mumen Rider

[media]http://i.imgur.com/HYYuJf0.jpg[/media]

Rowerzysta sprawiedliwości jak zawsze bohatersko staje do walki. Jako że nie posiada nadprzyrodzonych mocy ani nadludzkiej siły czy refleksu, lecz pasji do bohaterstwa mu nie brakuje, Mumen Rider pomaga Miastu poprzez bycie informatorem.
Sprawdza frakcje innych postaci.
Dr Genus z powodu niepozornej aparycji zawsze jest postrzegany przez niego jako miastowy - podobnie też osoba, na którą dr Genos rzucił kamuflaż.


4. Tatsumaki

[media]http://www.anime-evo.net/wp-content/uploads/2015/11/One-Punch-Man-06-f1-700x385.jpg[/media]

Najpotężniejszy esper wśród miastowych wręcz zaciera ręce z uciechy na możliwość złapania złoczyńców.
Wybierając jedną osobę może w fazie nocy ją zablokować i uniemożliwić jej wykonanie akcji w fazie nocy.
W razie blokowania Borosa istnieje 50% szansy na to, że Tatsumaki zginie od kontrataku.


5. Silver Fang | Bang

[media]http://jpninfo.com/wp-content/uploads/2015/12/manga-bang.jpg[/media]
Właściciel dojo, wieloletni nauczyciel i trener sztuk walki. Zawsze spokojny i opanowany. Jako jedyna postać w grze może mieć wylosowaną jedną rolę spośród niżej podanych. Wylosowaną rolę zna tylko Bang.
  1. burmistrz - kiedy się ujawni, jego głos liczy się z potrójną mocą (jednorazowo),
  2. szpieg - ma dostęp do czata mafijnego. Zostaje wpuszczony do akcji dopiero od drugiej fazy nocy.
  3. egzekutor - dwa razy w grze może zabić wybraną postać w nocy (poza Saitamą) - nawet Sonica. Niemniej jeśli zabije postać miastowego, Bang rezygnuje z dalszego udziału w polowaniu na mafię i odchodzi z gry.
  4. Joker - w fazie nocy pierwszego dnia wybiera postać, której moce chce sklonować. Wybór jest jednokrotny i stały, i nie może go później zmienić. Niezależnie od skopiowanej roli jest po stronie miasta. Posiadając moce i skille jednego z mafiozów nie ma dostępu do doca mafijnego. Jeśli wylosuje rolę dr. Genusa, może rozpraszać kamuflaż z postaci, na którą go nałożono.
    Jeśli Joker skopiuje skille SK, i Joker wybierze SK do eliminacji, wyrzucę kość 1k100. Przy wyniku 50 walka jest nierozstrzygnięta, więc rzucam jeszcze 1k100 - nikt z nich nie ginie [wynik<50] lub giną obydwaj [>=50]. przy pierwszym 1k100 - wynik <50 - ginie Joker, przy wyniku >=50 ginie SK. Wyniki kości podam obu postaciom na PW.

6. Fubuki

[media]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/3a/05/52/3a0552834b7806cb4edee3f625fa09fd.jpg[/media]
Fubuki również jest esperem, jednak nie tak potężnym jak jej siostra Tatsumaki - żyje w jej cieniu.
Pomaga miastu, sprawdzając role innych postaci, niemniej nigdy nie ma 100% pewności co do rzeczywistej roli sprawdzanego.


7. Puri Puri Prisoner

[media]https://pbs.twimg.com/media/CWVdI4lVEAA5b9h.jpg[/media]
Puri Puri Prisoner nie pozwoli na to, by te łotry zrobiły krzywdę tym wszystkim pięknym chłopcom! W fazie nocy może wybrać jedną osobę, którą będzie chronił od ataku mafii lub seryjnego mordercy.
Jeżeli mafia obierze postać chronioną za cel do ataku, to zamiast tej postaci ginie Puri Puri Prisoner. Jeżeli Król Morza zostanie znacznie wzmocniony przez deszcz (wynik kości >=90) i ten obierze postać ochranianą do eliminacji, wówczas Puri Puri Prisoner ginie razem z nią.
Jeśli Sonic obierze postać chronioną za cel do ataku, nie dojdzie do zabójstwa postaci ani ochraniającego, jednak ani Puri Puri Prisoner, ani osoba ochraniana nie będą wiedzieli, że tej nocy Sonic obrał ich za cel do ataku.


POTWORY | MAFIA


1. Lord Boros

[media]http://static.comicvine.com/uploads/original/11115/111152067/4923225-4340768592-OnePu.jpg[/media]
Przywódca najeźdźców z kosmosu i lider organizacji Dark Matter Thieves. Podobnie jak Saitama przeżywa kryzys z powodu niemożności znalezienia sobie porządnego przeciwnika do walki. Najeżdża Ziemię, ponieważ usłyszał przepowiednię, że na tej planecie odnajdzie godnego siebie wojownika - czyli Saitamę.

Raz w grze może przywołać swoich zwiadowców, aby sprawdzili dokładnie rolę wybranej postaci - nawet jeśli ta została obłożona kamuflażem dr Genusa, będzie miał możliwość dowiedzieć się o jego prawdziwej roli w grze. W przypadku wylosowania Banga Lord Boros będzie mógł się dowiedzieć o dokładniejszej roli w grze.
Jako jedyny ma 50% szansy przeżyć egzekucję Saitamy.
Saitama jest jedyną postacią, która ma 50% szansy przeżyć jego atak.
Jego ukrytym celem jest pokonanie Saitamy, czy to w fazie nocy czy za dnia, doprowadzając do linczu na nim (pierwszy lub ostatni głos należy do Borosa).
Jeśli pokona Saitamę, osiągnie swój ukryty cel, a gra potoczy się dalej.


2. Sea King

[media]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/db/ac/83/dbac83e5494d33edaa522de822338e8f.jpg[/media]
Król i przywódca Istot Morza oraz samozwańczy właściciel mórz i oceanów. Twierdzi, że skoro życie powstało w morzu, to mógłby również władać istotami żyjącymi na lądzie (w tym różowymi małpami ludźmi).

Raz w grze, w fazie dnia, może przywołać swoich poddanych z morza, dzięki czemu jego głos liczy się z podwójną mocą podczas głosowania do linczu.
Na każdą fazę nocy dopóki Król żyje, rzucam kość 1k100. Przy wyniku wyższym niż 50 w tej fazie nocy pada deszcz - wówczas Sea King rośnie w siłę na tyle, że w tym przypadku Sonic nie będzie mógł go zabić. W takim przypadku, jeśli Sonic obierze Króla na cel do eliminacji, ten będzie wiedział o ataku z jego strony, lecz nie będzie wiedział, pod jaką postacią ukrywa się Sonic, ponieważ ten mu ucieknie. Przy wyniku >=90 jest na tyle potężny, że jest w stanie wyeliminować Puri Puri Prisonera oraz osobę ochranianą przez niego za jednym zamachem - pod warunkiem, że obierze osobę ochranianą za cel do eliminacji. W przeciwnym razie (to jest przy wyniku mniejszym niż 51, czyli nie pada deszcz w fazie nocy) Król jest podatny na atak ze strony Sonica.
Dokładniejszy wynik kości zna tylko sam Król Morza (bądź mafia, jeśli Król z nią podzieli się informacją o wyniku kości), jednak informacja o tym, czy pada deszcz, zostanie zamieszczona w poście informującym graczy o rozpoczęciu fazy nocy.
Ostatnią osobę, która odda na niego głos w linczu, pociąga za sobą na dno oceanu.


3. Dr Genus

[media]http://statici.behindthevoiceactors.com/behindthevoiceactors/_img/chars/char_154098.jpg[/media]
Światowej sławy naukowiec i założyciel organizacji Dom Ewolucji. Wbrew wyglądowi ma sporo lat na karku i już dawno (naprawdę) zwątpił w ludzkość. Uznał więc, że ta potrzebuje ewolucji - a jeśli ludzkość sama nie może ewoluować, to trzeba jej w tym dopomóc. Nawet jeśli miałoby to zostać zrobione... na siłę.

Raz w grze Dr Genus może wybrać postać, na którą rzuca kamuflaż - wówczas ta postać staje się jego sobowtórem i WSZYSTKIE postacie biorą ją za dr Genusa, lecz zakamuflowany zachowuje swoje moce i właściwości.
Nawet po swojej śmierci, zakamuflowany pozostaje w postaci dr Genusa.
Moc ta nie działa na postacie wyeliminowane w grze.
Mumen Rider postrzega go i jego klon za miastowych.


SERYJNY MORDERCA

Sonic

[media]http://data.whicdn.com/images/209709924/large.jpg[/media]
Ochroniarz, najemnik, zabójca, antybohater i samozwańczy rywal Saitamy. Perfekcjonista, jeśli chodzi o wykonywanie obowiązków (czasem z nadmiernym entuzjazmem). Chwali się, że nigdy nie pozwala przeciwnikowi ujść z życiem. Gardzi bohaterami, uważając, że jedynie co potrafią, to takowych zgrywać, a nie walczyć czy pokonać kogoś naprawdę silnego. Nie żeby sam nie lubił zmierzyć się z kimś potężnym - swego czasu dostał hopla na punkcie pokonania Saitamy; i w grze to też nie uległo zmianie...

W fazie nocy Sonic może wybrać osobę, którą chce zabić.
Jeżeli obierze za cel Saitamę, który jest obserwowany przez Genosa, zostanie przegnany przez Genosa i akcja się nie powiedzie, lecz będzie znał tożsamość cyborga. I niestety vice versa - Genos też będzie wiedział, pod jakim przebraniem ukrywa się Sonic
[media]https://pbs.twimg.com/media/B_IA1-EU0AALKHE.png[/media]
Jeżeli w fazie nocy, w której pada deszcz, obierze Sea Kinga za cel do eliminacji - akcja nie powiedzie się, lecz nie zostanie rozpoznany przez Króla ani przez niego złapany.
Z powodu swoich umiejętności ninja i wariackiej szybkości jest nietykalny w fazie nocy (za wyjątkiem egzekucji Saitamy lub akcji Banga - pod warunkiem, że wylosowana rola mu to umożliwi) i można go zabić jedynie za dnia poprzez lincz.
Jeśli Sonic zabije Saitamę w fazie nocy - gra kończy się zwycięstwem Sonica!
Jeśli Sonic doprowadzi do linczu na Saitamie (pierwszy lub ostatni głos linczujący Saitamę należy do Sonica) - wtedy Sonic też zwycięża, lecz gra toczy się dalej.

=***=

Na koniec chciałabym pięknie podziękować travellerowi oraz Nami za pomoc w składaniu rekrutacji i zasad mafii.
Ps. Jeśli są pytania, można je zadawać.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.
Ryo jest offline  
Stary 13-04-2016, 14:11   #2
INNA
 
Nami's Avatar
 
Witam,

życzę powodzenia w nowej mafii, głównie Ryo
Ponieważ nie zagram, możesz śmiało pytać w razie wątpliwości w czasie rozgrywki. Nie zdradzisz mi tym samym informacji, dzięki której mogłabym wygrać lub wykorzystać ją w grze, więc będzie bezpiecznie

Ale i tak sobie poradzisz, nice job! *Nami dumna* \o/
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline  
Stary 13-04-2016, 15:07   #3
 
Karmazyn's Avatar
 
Zgłaszam się. Pewnie Ciasteczkowym Potworem albo innym głodomorem.
 
__________________
Dłuższy kontakt może zagrażać Twojemu zdrowiu lub życiu.
Toczę batalię z życiem. Nieobecny na długi czas.
Karmazyn jest offline  
Stary 13-04-2016, 15:54   #4
 
traveller's Avatar
 
Zgłaszam się. Także jestem dumny z Ryjka, że jej się chciało, kto robił ten wie, że nie zawsze się chce, ale warto

Postać wrzucę za jakiś czas bo jeszcze pomysłu nie mam. Przypominam, że po anime ja poprowadzę Pottera
 
__________________
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline  
Stary 13-04-2016, 16:07   #5
 
Turin Turambar's Avatar
 
Nie trzeba pytać dwa razy. I'm in! ONE PUUUUUUNCH!

A skoro anime to wprowadzę największego z perwersów:

 

Ostatnio edytowane przez Turin Turambar : 13-04-2016 o 16:15.
Turin Turambar jest offline  
Stary 13-04-2016, 16:17   #6
 
Ichikage's Avatar
 
Kruka... Pokusa żeby się zgłosić jest zbyt silna zwłaszcza że to One Punch Man. Szkoda tylko że nie ma postaci Hero Killer'a ale wybrzydzać nie ma co. Tak więc ONE PUUUUUUNCH! I do boju. Postać dorzucę jak się zdecyduję kim chcę grać. :P
 
__________________
Powoli ogarniam i w między czasie coś tworzę.
[Autorski] Początek podróży: Lądy nieznane - zerkajcie, czytajcie, oceniajcie i zgłaszajcie się. Poszukuję jeszcze dwóch chętnych do gry.
Ichikage jest offline  
Stary 13-04-2016, 16:53   #7
 
Hazard's Avatar
 
Zgłaszam się. Postać podeślę jak mi wpadnie do głowy jakiś ciekawy pomysł ;D
 
Hazard jest offline  
Stary 13-04-2016, 17:22   #8
Dnc
 
Dnc's Avatar
 
Może zagramy wszyscy postaciami z anime/mangi ?

Jak rozumiem gra się kończy wcześniej tylko jak Sonic w nocy zabije Saitame?

No i co takiego fajnego i oryginalne w tej mandze?
 
Dnc jest offline  
Stary 13-04-2016, 17:35   #9
 
Anonim's Avatar
 
Cytat:
Napisał Turin Turambar Zobacz post
Nie trzeba pytać dwa razy. I'm in! ONE PUUUUUUNCH!

A skoro anime to wprowadzę największego z perwersów:

 
Anonim jest offline  
Stary 13-04-2016, 18:04   #10
 
Turin Turambar's Avatar
 
Cytat:
Napisał Dnc Zobacz post
No i co takiego fajnego i oryginalne w tej mandze?
Parafrazując Gary'ego Oldmana z "Leona Zawodowca":

EEEVRYYYTHIIING!!
 
Turin Turambar jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:50.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168