Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-08-2016, 15:35   #1
 
Armiel's Avatar
 
[Horror/Fantasy 18+] DOMINIUM ZNISZCZENIA

DOMINIUM ZNISZCZENIA

Witam.

Lubisz fantasy? Lubisz horror? Lubisz survival? Lubisz krwiste, brutalne granie? A lubisz połączenie wszystkich tych gatunków w dość nietypowy sposób?

Jeżeli tak, zachęcam Cię do zapoznania się z tą rekrutacją.
Ale najpierw krótki tekst wprowadzający.

Cytat:
Mark był wkurzony. Ten dupek, George, znów zgarnął najlepszy kontrakt i najlepszego klienta. Jeżeli dobrze to rozegra, to za premię skurwiel kupi sobie nowy samochód, a on – Mark – co najwyżej krótkie wczasy gdzieś nad Oceanem. Gówniana sprawiedliwość. No cóż. Ich szef był pedałem, a George bardziej otwarty na zboczenia. Jasna sprawa. Pieprzony fagas. Robi karierę przez dupę. Pierdzielone dupki. Teraz nie czarny, nie gej i nie jakiś upośledź miał przesrane życie. Wszędzie ta cholerna poprawność polityczna.
Mark nie zwalniał, chociaż droga prowadziła przez lasy. Była jednak pusta a służbowy samochód trzymał się asfaltu jak marzenie. Szybka jazda uspakajała. Pozwoliła zapomnieć o tych pederastach i tym, jak pogrywali z Markiem.
Dopiero w ostatniej chwili zobaczył, że coś wybiega na drogę. Odruchowo wcisnął hamulec i skręcił w bok kierownicą, co było błędem. Stracił kontrolę nad autem, ściął barierkę ochronną i wyrżnął w przydrożne drzewo.
Ostatnim, co zapamiętał Mark były poduszki powietrzne, które wystrzeliły w niego, niczym Georg w ich spedalonego szefa. Potem nadeszła ciemność.
Kiedy Mark otworzył oczy szybko zorientował się, że coś jest nie tak. Zniknął samochód i szosa. Leżał pośród liści i jakiś krzaków o ostrych kolcach. Obolały, pokrwawiony, ale żywy.
Podniósł się z trudem i wtedy go zobaczył. Zwierzaka, przez którego wyleciał z drogi. Ale to nie był zwierzak, lecz jakiś pokurcz – garbaty, w szatach przypominających jawasów z Gwiezdnych Wojen.
- Co jest?... – jęknął Mark czując, ze kręci mu się w głowie.
- Co jest?.. – powtórzył pokurcz, niczym papuga.
- Kurwa… - Mark zachwiał się i usiadł cieżko na tyłku.
- Kurwa… - powtórzył garbus.
- Jesteś ułomny, czy jak? – Mark poczuł irytację.
- Jesteś ułomny, czy jak? – To było do przewidzenia.
Mark pokręcił głową i sięgnął po komórkę. Lecz zamiast niej w kieszeni miał dziwny, czarny kryształ. Czarny jak węgiel lecz o strukturze diamentu.
- Kurwa… - jęknął Mark.
Tym razem pokurcz nie papugował jego słów. Po prostu spoglądał na trzymany przez Marka przedmiot a jego oczy… jego oczy lśniły krwistą czerwienią. Potem powoli, jakby bał się spłoszyć Marka karzeł wyciągnął z zakamarków swoich szat długi, paskudnie wyglądający nóż. Ostrze broni wyglądało na zużyte. Pokrywały je zadziory i dziwnie wyprofilowane krawędzie.
- Kurwa… - jęknął Mark a potem wrzasnął przerażony, gdy garbus rzucił się na niego z dziwacznym, okrutnym skowytem.

Podobało się? Zainteresowany? Zatem zachęcam Cię do dalszego czytania.

Technikalia.

Jako, że sesja ma być szybka i brutalna i jednocześnie potrzebował będę niektórych informacji o Waszych bohaterach szkoda nie będę wymagał jakiejś mega długiej czy wymagającej Karty Postaci. Zatem Wasze KP musi być nie dłuższe, niż jedna strona. I musi zawierać następujące elementy:

Karta postaci

Imię i nazwisko: wiadomo
Awatar: zdjęcie Waszego bohatera (nie manga ani nie rysunek)
Wiek: postać musi być pełnoletnia 18+
Atrybuty: Musicie rozdzielić 16 punktów pomiędzy 5 opisanych poniżej Atrybutów.
1 punkt – cecha wyjątkowo słaba, upośledzona, 2 punkty – przeciętność, 3 – punkty – postać wyrasta nieco ponad przeciętność, jest np. wysportowana, bystra, lubiana itp. 4 punkty – to naprawdę bardzo wysoki Atrybut, bohater może startować z powodzeniem w konkursach o poziomie regionalnym i wygrywać, 5 punktów – niesamowita siła, zwinność, intelekt, mega charyzma itp.

Atrybuty do określenia wagi to:

Ciało – wysportowanie, zwinność i siła – będzie ważna, kiedy trzeba będzie przeskoczyć, pływać, wspinać się, strzelać czy bić
Wytrzymałość – kondycja bohatera i odporność na rany i zmęczenie – będzie ważna kiedy trzeba będzie podejmować długo jakiś wysiłek (np. biec i uciekać) lub kiedy postać zostanie zraniona przez czynniki zewnętrzne
Ogłada – zdolności interpersonalne, umiejętność rozwiązywania konfliktów, ogólny wygląd i dbałość o niego – będzie ważna do kontaktów z NPCami, jak również będzie decydowała o „sympatii” MG w przypadku sporów pomiędzy bohaterami
Charakter – siła charakteru, woli, zdolność panowania nad emocjami itp. – będzie ważna kiedy trzeba będzie oprzeć się grozie, nie spanikować, nie wymięknąć psychicznie
Percepcja – szybkość reakcji, czujność ale także zdolność dostrzegania szczegółów – będzie ważna, kiedy bohaterowie będą mieli szansę znaleźć jakąś wskazówkę, wypatrzyć coś ukrytego czy ustalić inicjatywę podczas walki

Wasz zawód: Czym się zajmujecie zawodowo – krótko: np. analizy danych, reklama, zakładanie sieci komputerowych, jestem prawnikiem, jestem sprzedawcą, żołnierzem zawodowym, lekarzem itp. Będzie z tego wynikał pewien zestaw umiejętności np. ochroniarz – zna się na walce, nauczyciel – ma wiedzę itp.

Wasze hobby: Na czym najchętniej spędzacie czas wolny – najważniejsze trzy aktywności: np. jazda rowerem, bieganie, wspinaczka, kajakarstwo, strzelanie, polowanie, survival, gry komputerowe, RPG, pokerek z kumplami, studiowanie kultury rdzennych Amerykan, wyrywanie panienek – co tam wymyślicie, ale TYLKO 3

Wasze ATUTY: Podajcie mi TRZY umiejętności (dość wąskie) w których ludzie uznają Was za specjalistów – raczej powinny wiązać się z aktywnością zawodową, ale niekoniecznie – np. strzelanie, wysportowanie, jazda motorem, nurkowanie, medycyna itp.

Wasze FELERY: Podajcie mi TRZY umiejętności z którymi całkowicie sobie nie radzicie z tych czy innych (nieistotnych) powodów: np. strzelanie, relacje z drugą płcią, prowadzenie samochodu, komputery, nowoczesna technologia, zajmowanie się dziećmi itp.

Osobowość: W kilku zdaniach – jakim Twoja postać jest człowiekiem. Czy jest odważny, czy nie? Lubiany, czy nie? Jak traktuje innych ludzi? Jak radzi sobie w trudnych sytuacjach? Krótko.

Ekwipunek: Co bohater ma przy sobie lub w bagażu (jeżeli podróżuje)?

Trochę historii - opisz mi krótko najważniejsze wydarzenia w zyciu Twojego bohatera, może ma jakaś rodzinę. Czym się zajmuje? Niewiele, ale tak, by postać nie była stworzona na potrzeby gry (hahaha)


Karty postaci proszę mi przysyłać na PW. Tylko na PW.


Chciałbym by Wasze postacie były molwie normalne. To nie oznacza, że nie mogą być ludźmi po przejściach. Doświadczonymi żołnierzami. Super modelkami. Pisarzami bestsellerów.

Możecie pochodzić z dowolnego kraju na świecie. Jest tylko jeden warunek – każdy ZNA JĘZYK ANGIELSKI.

Czas i realia – nasza współczesność.

Jak będzie przebiegała sesja?

Trochę pogramy. Tak z rok – jak sądzę powinien wyjść. Przewiduję dwie kolejki w ciągu tygodnia – jak się uda – czasami jedną – jak wiemy, różnie bywa z czasem na granie.

Odpisy ze strony graczy – tak co 3 - 4 dni czasami co 5 lub 7 (zmienne tempo). Krótkie, lecz nie jednolinijkowe. Ważne będą też emocje przekazywane przez Was w postach.

Co z Google dockiem? – nie będzie obowiązkowy. Może jednak okazać się pomocny. Ale nie będzie przymusu korzystania z niego. Obecnie w pracy, gdzie spędzam większość dnia, nie mam do niego dostępu. Trudno więc, abym na nim opierał sesję.


Ile postów w ciągu tury?

Tylko jeden. Dlatego dialogi lepiej sobie rozgrywać wcześniej w inny sposób.

Ile osób przyjmę?
Tak góra do 6-8. Może i mniej, jeżeli nie będzie chętnych.

Jaka będzie sesja?

To będzie survival horror jednak prowadzony w dość dziwnych realiach świata dark fantasy. Jakiego? – dowiecie się w grze, ponieważ gracze trafią tam z naszego świata. Dlaczego? Jak? Na te pytania będziecie musieli znaleźć odpowiedź w sesji.

Zakładam, że będzie brutalnie i krwawo. Niekiedy nawet gore. Będzie terror psychologiczny i sporo działania na emocjach graczy – trudnych decyzji, kogo lub co poświęcić, aby przetrwać. Mogą pojawić się elementy gracz versus gracz (PvP).

Z tego też powodu sesja jest – standardowo – 18+.

Czy gracze będą mieli szansę przeżyć – zapytacie?
A któż to może wiedzieć. Ja zazwyczaj planuję, że ktoś przeżyje. Ale wszystko jest w rękach graczy.

Czy będziecie się dobrze bawić?
Nie wiem. Jeżeli lubisz strach? Lubisz zaszczucie? Lubisz, jak Twój bohater jest zagubiony a Ty nie wiesz co się dzieje? Lubisz, jak z Twojego bohatera robi się zwierzynę łowną i jak zmuszony jest walczyć o każdą kolejną minutę życia – to będziesz zadowolony.

Jeżeli do tego lubisz takie klimaty, jak film Hellraiser, mroczny świat KULT RPG, Kobierzec Cliva Barkera, powieści Kinga, Amber, Czarną Kompanię, filmy i książki o innych wymiarach, lubisz horrory klasy C czy nawet Ch – może Ci się spodobać.

Rekrutację kończę, jak tylko otrzymam odpowiednią ilość Kart Postaci by to zrobić. Czy będzie to kilka dni, czy kilkanaście – nie wiem.


Na dzień przed końcem rekrutacji poinformuję w tym wątku.Sesję uruchomię najpewniej pod koniec kolejnego tygodnia lub później. Ale będzie to dość szybki początek.

Chętne osoby proszę zgłaszać w tym wątku, abym wiedział jakie jest zainteresowanie sesją. Tutaj można też zadawać pytania o rekrutację.

Zapraszam.


EDIT - i jeszcze jedno - chęć gry i wszelkie pytania odnośnie rekrutacji zgłaszamy w tym wątku
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 05-08-2016 o 15:38.
Armiel jest offline  
Stary 05-08-2016, 22:44   #2
 
Vesca's Avatar
 
No i doczekałam się tej zapowiedzianej rekrutacji. Zapowiada się ciekawie. A jak mówiłam, lubię horror, więc trafia w moje gusta.
Zabieram się do myślenia nad postacią.
 
__________________
If I had a tail
I'd own the night
If I had a tail
I'd swat the flies...
Vesca jest offline  
Stary 05-08-2016, 22:59   #3
Adi
 
Adi's Avatar
 
Zgłaszam się KP wkrótce podeślę. Jakieś rasy są? Elfy, krasnoludy, gnomy?


Ravanox out
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
GG 53887240
Adi jest offline  
Stary 05-08-2016, 23:07   #4
 
cyjanek's Avatar
 
Już myślę nad sobą.
 
cyjanek jest offline  
Stary 06-08-2016, 11:34   #5
 
Armiel's Avatar
 
Cytat:
Napisał Ravanox Zobacz post
Jakieś rasy są? Elfy, krasnoludy, gnomy?
Ludzie

Grasz postacią z naszego świata. Człowiekiem z Ziemi, że tak powiem
 
Armiel jest offline  
Stary 09-08-2016, 14:15   #6
 
kanna's Avatar
 
Ja też coś podeślę. Raczej nie krasnoluda , tylko człowieka.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline  
Stary 10-08-2016, 07:14   #7
 
Armiel's Avatar
 
No i pamiętajcie - tworząc KP - że chodzi o człowieka z NASZEGO ŚWIATA Cała historia opierać się będzie właśnie na przenikaniu tytułowego Dominium z Ziemią.

Jeśli znacie klimaty "Nigdziebądź" Neila Gaimana, "Kobierzec" Cliva Barkera, czy chociażby "Fionavarski gobelin" to wiecie o co mi chodzi

O klimat "przeniesienia" zwykłego człowieka do świata, którego nie zna. Świata, który rządzi się swoimi prawami. Świata, który bohater gracza będzie musiał poznać i zrozumieć by przetrwać.

Opowieść będzie survival horrorem. W stylu moich poprzednich sesji takich jak "Żniwiarz", "Spływ" czy "Rejs" może trochę nawiązywać do kilamtu Abandon All Hope czy mojego autorskiego Ymira i Harvestera które prowadziłem też na LI. No i - oczywiście KULT RPG! Kult RPG zawsze w horrorach rządzi.

Jako, ze rekrutacja idzie - jak na moje oczekiwania - raczej niemrawo (do tej pory dostałem TYLKO 1 KARTĘ POSTACI) to wyznaczam termin jej zamknięcia na 15 sierpnia 2016r.

Jeżeli pojawią się ludzie w oczekiwanej przeze mnie ilości - ruszam z sesją.

Jeżeli się nie pojawią - nie ruszam

Pozdrawiam i pamiętajcie, by osoby zainteresowane grą, zaznaczały to w tym wątku, bym wiedział, na czym stoję. Gdybyście mieli jakieś wątpliwości czy pytania to pytajcie.
 
Armiel jest offline  
Stary 10-08-2016, 08:39   #8
 
Morri's Avatar
 
Nieśmiało podnoszę kończynę i się wstępnie zgłaszam. Z KP myślę, że zdążę do 15go :P
 
__________________
"First in, last out."
Bridgeburners
Morri jest offline  
Stary 10-08-2016, 08:45   #9
 
Szkuner's Avatar
 
Również jestem zainteresowany! Kiedy znajdę dziś chwilę wolnego czasu, to popracuję nad postacią
 
Szkuner jest offline  
Stary 10-08-2016, 19:41   #10
Edgelord WoDu i Horroru
 
Zell's Avatar
 
Cóż, zobaczymy jak pójdzie mi z tworzeniem postaci (a dwa dni mam wyrzucone z możliwego pisania), ale wstępnie jestem zainteresowana.
 
__________________
How the birds can sing a tuneless song?
How can they stay in the sky?
Maybe they’re just screaming
Maybe it’s not music and it’s all a lie
Zell jest teraz online  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:12.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168