Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-01-2017, 18:45   #1
 
Brilchan's Avatar
 
[nWoD/CoD]DziałkowcyIntro

Na cyklicznym zebraniu stowarzyszenia działkowców „Zielona Arkadia” panował niezwykły harmider głosowano dzisiaj nad dołączeniem na powrót do Polskiego Związku Działkowców.
- PZD to rozsądna alternatywa dla bezhołowia, który mamy obecnie, wreszcie będzie można wysterylizować te tabuny dzikich kotów i pozbyć się cholernych ptaków! Założymy monitoring żeby ukrócić kradzieże i zniszczenia, jakich dokonują te miejscowe smarki a jeżeli dojdzie do najgorszego i Pan Tracz wraz z miejscową władzą postanowią nas przesiedlić przynależność do związku zapewni nam ochronne prawną i lepsze warunki do negocjacji. – Witold „Wiciokrzew” Zacierewski z dumą rozejrzał się po grupie słuchaczy i stwierdził, że wielu za nich kiwa potakująco głowami może wreszcie uda mu się pozbyć tego przestępczego elementu i wprowadzić tu porządek jak za dawnych dobrych czasów Polskiej Republiki Ludowej? Były SBek rozmarzył się, jako prezes wprowadziłby ponownie limity nasadzeń oraz inne ograniczenia! Wreszcie skończyłaby się ta samowolka i pstrokacizna oraz melinowanie w Ogródkach po za sezonem! Widział, że jego kochany związek hołduje starym tradycją, bo czymże innym jak nie miękkim powrotem do starych sprawdzonych metod było wprowadzanie przepisów ograniczających kubaturę altan?

Z marzeń wyrwał go smród bimbru to ten zarośnięty menel Andrzej zawsze w tym swoim znoszonym kapeluszu i szarym sportowym garniturze, który kiedyś był chyba biały. “Zawszony Solidarniak myśli, że jest mi równy w tyłkach się im wszystkim poprzewracało od tej zachodniej demokracji żeby degenerat śmiał kandydować na prezesa myśli, że jest kowbojem! ” Niechętnie ustąpić miejsca na podium obecnemu prezesowi

-Moi drodzy Polski Związek Działkowców to tylko banda oszustów, którzy chcą sobie napchać kieszenie naszymi pieniędzmi czy naprawdę chcecie porzucić niezależność dla pustych obietnic i zwiększenia opłat? - Głos miał spokojny dobrze wiedział, że uderzył w czułą strunę teraz starczyło jedynie ściągnąć rybę, która złapała haczyk - Czy naprawdę chcecie porzucić ciężko wywalczoną niezależność? Jestem dumny, że od tak dawna tworzymy wspólną społeczność stado zjednoczone wśród natury. Mamy najniższe opłaty ze wszystkich związków działkowych i dopóty będzie to zależeć ode mnie nic się w tej kwestii nie zmieni zapewniam was, że nie pozwolę, aby ktokolwiek zniszczył naszą cudowną małą społeczność.

Witek wiedział, że przegrał biednej emerytki, która musi liczyć każdy grosz i każdego miesiąca zastanawiać się, z czego zrezygnować leków, opłat czy lepszego jedzenia nic tak nie przekona jak oszczędność oraz brak zmian. Stara gwardia już wymierała a wiele dzieci wolało wyjechać gdzieś niż uczciwie uprawiać ziemię a jeżeli już zdecydowali się na zakup działeczki chcieli rozbudować domek i dodać miejskie wygody tak jak Sebastian i Mariola, którzy zagłosowali za PZD.


Wieczorem Domek prezesa


Gratuluje Śmietnikowy Szamanie znów ci się udało obronić pozycję Alfy w naszym ludzko - nieludzkim stadle - Powiedziała ze śmiechem starsza kobieta, którą wszyscy nazywali Babcia Kwiatek na zebraniu Rady nie musiała kryć swojej prawdziwej postaci Odmieńca z jaskrawo zielonego koku skołtunionych włosów wystawało mnóstwo gałązek, listków i innego zielonego śmiecia.
-Nie ma, co się cieszyć! Jak tak dalej pójdzie to niedługo ta komunistyczna kanalia wygra? Powinniśmy urwać mu łeb wyssać krew a resztę przemielić i sprzedać, jako pierogi na bazarze Różyckiego ta kanalia zabiła moją kochaną Pusię - Wysyczała z wściekłością zwalistej postury wampirzyca, której postura przywodziła na myśl bazarowe przekupy, które jeszcze nie tak dawno krążył po stadionie dziesięciolecia.
-Kochanie to, co zrobił twoim zwierzęcym sługom jest niewybaczalne, ale nie możemy go tak po prostu wykończyć na chama musimy być ostrożni, bo dziad ma plecy w policji musimy uważać, bo teraz to nie to, co kiedyś wszyscy mają telefony komórkowe a do tego uruchomili wydziały do ponownego badania zamkniętych spraw, więc musimy być podwójnie ostrożni. Bardziej mnie martwi rozpad naszego ludzkiego stada te ich śmierdzące grille, szambo wlewane bezmyślnie do ziemi, śmiecenie oraz chemiczne środki poważnie naruszają Przymierze zawarte z miejscowymi Duchami, jeżeli szybko tego nie naprawimy starcimy nasze miejsce mocy.

Czerwona Wróblica już chciała się kłócić, ale zamiast tego zaczęła łkać krwawymi łzami i wtuliła się w silne ramiona Andrzeja. Babcia Kwiatek potarła ugryzienie komara swoim zielonym kciukiem i ponownie zastanowiła się nad tym jak dziwaczny jest związek tej pary stworów - Ehh, żebym to ja miała swoje dawne wpływy niestety moje ziołowe herbatki odmładzające i roślinki przynoszące szczęście też mają swoje ograniczenia większość tych, na których mam wpływ musiało już zdać pozycje albo umarła - Westchnęła za dawnymi spokojnymi czasami powiązań z lokalną władzą, która przymykała oko na ich wybryki.

Wilkołak, któremu w końcu udało się ukoić nerwy ukochanej wciąż zrozpaczonej utratą ulubionego pieszczoszka uśmiechnął się z satysfakcją:
-Nic się nie martwcie znalazłem kilka istot, które powinny się zgodzić udzielić nam pomocy w zamian za udział w naszej potędze oraz bezpieczne schronienie - Rzekł następnie przystąpił do opisywania swym towarzyszkom potencjalnych kandydatów do ich Rady.Informacje

Witam w rekrutacji do mojej sesji w drugiej edycji nowego świata mroku znanego również, jako NWoD, czy nowo przemianowane przez Onyx Path Kroniki Mroku (Chronicles of Darkness).

Poszukuje kilkoro śmiałków, którzy odważą się wcielić w nadnaturalnych działkowców, którzy zjednoczą się i obronią potężne miejsce mocy przed różnymi siłami wrażymi zaczynając od wrednych i wścibskich sąsiadów, byłych SBków, władzy lokalnej i biznesmenach a kończąc na innych nadnaturalach, którzy chcieliby odebrać wam to cenne terytorium.

Rzecz będzie działa się w czasach współczesnych początek sezonu działkowego, czyli kwiecień - Maj uznajmy ze będzie ciepły Rodzinne Ogrody Działkowe pod 20 km Warszawą blisko Okuniewa i Starej Miłosnej.

Gdock: Nie będzie, mam już dużo sesji dockowych i wolałbym grać po przez posty na forum. Ewentualnie można się umówić na jakiś dialog, ale też nie za często, bo potem rosną ściany tekstu.

Częstotliwość Postowania: Jeden post na tydzień przy czym rozumiem że nie każdy siedzi w sieci 24H na dobę z przerwą na WC i w życiu różne rzeczy się zdarzają ale umówmy się żeby w razie jakiś problemów dać znać reszcie co się dzieje tego wymagam od was i to samo wam mogę obiecać.

Preferowana długość postów: Nie za długie nie za krótkie lecz w sam raz jednolinijkowe się nie sprawdzą ale nie zawsze wszystkim chcę się czytać eposy po dwie trzy strony o blasku nocnego księżyca nie będę wam narzucał długości ważne żeby była tam jasna deklaracja co postać chcę zrobić a jak ktoś ładnie opisze albo wpadnie na ciekawy pomysł to będzie to zauważone i nagrodzone.

Kogo szukam Minimum trzy osoby mam już jedną postać i wydaje mi się że cztery to idealna liczba graczy bo chcę się skupić na wątkach osobistych dla każdej z postaci a jestem niedoświadczonym Narratorem i nie wiem czy dałbym sobie z większą ilością chętnych ale jeżeli takowi się znajdą i prześlą ciekawe KP to może znajdą się dwa dodatkowe miejsca choć nie spodziewam się takich tłumów.

Klimat: Raczej lekki coś w stylu seriali Ranczo / Plebania i książek Jakuba Wędrowczyka. Oczywiście będą mroczniejsze momenty w końcu nazwa systemu zobowiązuje i możecie się spodziewać momentów, w których będzie trzeba się zmagać z wewnętrznym potworem waszej postaci, ale będzie to raczej opowieść lżejsza, bo nie wiem jak wy, ale ja dość mam problemów w codziennej rzeczywistości żeby jeszcze dokładać sobie smutków w RPGach.

Czego oczekuję od graczy Przed wszystkim żadnych hardkorowych psycholi. Gramy potworami, więc wiadomo, że postaci do końca normalne nie będą wrogowie też mogą być nieprzyjemni, ale odpuśćmy sobie gwałty, morderstwa oraz szczegółowe opisy tortur ok?

Jestem raczej człowiekiem bezproblemowym, ale podziękuje osobom, które są fanatykami systemu. Nie mam nic, przeciwko jeżeli ktoś wytknie mi pomyłkę, ale jeżeli podręcznik na stronie 125 mówi coś tam a mi do fabuły jest potrzebne, co innego to nie będę się przejmował podręcznikiem wybrałem Kroniki właśnie, dlatego że nie mają aż takiego ciężaru metaplotu i zasad, co Klasyczny Świat Mroku i łatwiej tu zrobić Crossover.

Ostatnia sprawa moja złota zasada brzmi RPG to wspólna zabawa, która ma nam sprawiać przyjemność oraz satysfakcje fajnie by było gdyby chętni do gry podchodzili do niej bez zbędnych nerwów.

Sprawy mechaniczne Standardowo tworzymy postać śmiertelną i dajemy mu nakładkę wybranego nadnaturala. Dodatkowo dostajecie

-10 Pedeków - Po przystąpieniu do Rady zostanie przeprowadzony Rytuał, który zwiąże was z ogrodami działkowymi i tętniącą w nich mocą, przez co staniecie się nieco potężniejsi a co to za moc? Stara gwardia jakoś nigdy się tym nie interesowała, ale może któraś z postaci graczy będzie ciekawa?

- Dodatkową kropkę mienia w postaci ogródka działkowego przed startem sesji możemy sobie ustalić czy jest to zadbany ogródek oddany w opiekę postaci przez członka rodziny czy może zaniedbana działka ze zdziczałymi drzewkami i armią turkuci podjadków pod ziemią wykupiona za parę groszy.

Możecie zagrać, czym chcecie z oficjalnej linii. Mumiom, Demonom i Łowcom może być trochę trudniej się wpasować, ale mam kilka pomysłów na wątki, którymi mogę się podzielić z zainteresowanymi. Jeżeli ktoś chciałby zagrać świeżo przemienionym wampirem to Krwawa Wróblica chętnie kogoś przygarnie pod ociekające juchą skrzydła: D

Rekrutacja będzie trwała dopóki nie znajdę wymaganej liczby chętnych.

EDIT: karty lub linki do kart proszę przesyłać mi na PW. Mogą być zrobione w google doc albo w jakiś generatorach kart internetowych. Tej stronki będziemy używać do robienia rzutów i możecie zrobić tam karty Dalines: Sheet Generator - WikiStart - WikiView

Niestety mają jedynie te do systemów wydanych papierowo więc jeżeli będziecie chcieli robić coś z nowszych to trzeba będzie już samemu rozpisać z pomocą podręcznika.

EDIT2: Ważna sprawa Sesja jest pomyślana jako wyzwanie drużynowe nie mówię że wszyscy mają się kochać i metagrowo ufać sobie na wzajem ale zarówno wyzwania głównego wątku jak i te które wyciągnę z waszych historii będą pomyślane jako coś co powinno się rozwiązać wspólnie. Żadnego PVP zdolność współpracy z innymi mile widziana
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 19-01-2017 o 22:11.
Brilchan jest offline  
Stary 18-01-2017, 18:56   #2
tajniacki blep
 
sunellica's Avatar
 
ZGŁASZAM SIĘ!
Wilkołakiem, weterynarzem, pędzibimbrem tak jak ci pisałam na fejsiku :> niestety nie znam nWoDa ale może… może ogarnę ^^
 
__________________
"Sacre bleu, what is this?
How on earth, could I miss
Such a sweet, little succulent crab"
sunellica jest offline  
Stary 18-01-2017, 18:59   #3
 
Raist2's Avatar
 
...... Dlaczego?... Dlaczego? Dlaczego? Dlaczego?... Dlaczego nie znam i nie mam dostępu do nWoD'a?? Chciałbym chyba spróbować magiem, ale nie wiem o nich nic w nWoD'zie.
 
Raist2 jest offline  
Stary 18-01-2017, 19:08   #4
 
Brilchan's Avatar
 
Cytat:
Napisał Raist2 Zobacz post
...... Dlaczego?... Dlaczego? Dlaczego? Dlaczego?... Dlaczego nie znam i nie mam dostępu do nWoD'a?? Chciałbym chyba spróbować magiem, ale nie wiem o nich nic w nWoD'zie.
Chętnie pomogę choć sam też nie jestem jakoś super oblatany power gamer ale wyjaśnię i pomogę najlepiej jak mogę

Edit: Raist poszło PW.

Cytat:
Napisał sunellica Zobacz post
ZGŁASZAM SIĘ!
Wilkołakiem, weterynarzem, pędzibimbrem tak jak ci pisałam na fejsiku :> niestety nie znam nWoDa ale może… może ogarnę ^^
Supeer już pędze na twarzo-książkę Śmietnikowy Szaman i jego kompania radosnych Żuleri tkniętej przez wilcze znamię z pewnością się ucieszy z takiego towarzystwa
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 18-01-2017 o 19:20.
Brilchan jest offline  
Stary 18-01-2017, 20:09   #5
 
Autumm's Avatar
 
Super pomysł Widzę mocno inspirację Żulem: Zaciemninie, ale to na plus się liczy

Zamierzasz prowadzić wg. "revised" nWoD (tj. z regułami z God Machine Chronicle) ?
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline  
Stary 18-01-2017, 20:19   #6
 
Brilchan's Avatar
 
Cytat:
Napisał Autumm Zobacz post
Super pomysł Widzę mocno inspirację Żulem: Zaciemninie, ale to na plus się liczy

Zamierzasz prowadzić wg. "revised" nWoD (tj. z regułami z God Machine Chronicle) ?
Żulem ? Może trochę ale głównie własnym działkowaniem po prostu od tego całego śniego zatęskniłem za kwitnącymi kwiatami i sprytnym ptactwem oraz innymi stworzeniami sporo z wydarzeń z sesji będzie zaczerpniętych z realnych działkowych sytuacji które miałem przyjemność bądź nieprzyjemność przeżyć oczywiście odbitych w krzywym zwierciadle uniwersum.

Np. Były SBk dręczący koty jest wzorowany na faktycznej nieprzyjemnej osobie z moich ogrodów działkowych miał siatkę pod napięciem i strzelał do ludzi z wiatrówki trafił do pudła w końcu.

Chociaż, rzeczywiście oryginalny pomysł zakiełkował z pytania kto pędzi te magiczne trunki rozpisane na stronce żula zaćmienie i rozwinął się z tego pytania

Tak, będziemy używać zasad revised stąd dopisek kroniki mroku bo wszystko jest lepiej poukładane. Co prawda, taki Odmieniec nie ma jeszcze erraty ale jakoś będziemy improwizować.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 18-01-2017 o 20:26.
Brilchan jest offline  
Stary 18-01-2017, 20:20   #7
 
Slan's Avatar
 
Moja chce
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline  
Stary 18-01-2017, 20:23   #8
 
Brilchan's Avatar
 
Cieszę się Slan twoja Bestia już ma miejsce zaklepane już zaplanowałem ci Herosa i w ogóle
 
Brilchan jest offline  
Stary 18-01-2017, 22:20   #9
 
Bonifacy's Avatar
 
Mlody wampierz się zgłasza. Jeszcze nie wiem co i jak, ale się zgłasza.

Naprawdę fajny pomysł z tymi działkami.
 
Bonifacy jest offline  
Stary 18-01-2017, 22:55   #10
 
Brilchan's Avatar
 
Cytat:
Napisał Bonifacy Zobacz post
Mlody wampierz się zgłasza. Jeszcze nie wiem co i jak, ale się zgłasza.

Naprawdę fajny pomysł z tymi działkami.
Cieszę się że ci się podoba Jakbyś był chętny zagrać Gangrelem albo Nosferatu to mogę od ręki zaproponować wątek dla innych klanów też coś wymyślę ale np. Jakbyś chciał zagrać świeżo przemienionym Gangrelem to Krwawa Wróblica czyli ta wampirzyca płacząca za kotkiem we wstępniaku z chęcią przemieni twoją postać

Dla chętnych na Nosferatu mam pewną uroczą samotną Damę szukającą towarzystwa

Dla dwóch pozostałych klanów też się coś skombinuje daj znać jeżeli coś cię już zainteresowało
 
Brilchan jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:16.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168