Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-08-2017, 13:44   #1
 
Pinn's Avatar
 
Arrow [Cyberpunk 2084/Autorskie/Storytelling/ +18] Ulice Paranoi
Wolne Miasto Grimport, rok 2084, jesień.

Grimport to przeklęte miasto. Po wielkim kryzysie oraz Trzeciej Wielkiej Wojnie, wszystko zaczęło sypać się jeszcze bardziej. Przynajmniej dla zwykłych ludzi, a nie tych wiecznie młodych księciuniach oraz księżniczkach za murem, dostojnych niczym złote ptaki w Zonie 1.

Większość niestety spotkał gorszy los. Krępowani przez korporację Rosarius, musieli przywyknąć do ciągłej inwigilacji, neuroczipów oznaczających ich jak bydło, które wymarło 20 lat temu. Do taniego żarcia w paście, do czasami jeszcze gorszych od Rosariusa watażków rynsztoka. Zabijających bez wahania i zawsze idealnie pamiętających o haraczach.

Mogłeś dołączyć do gangu, mogłeś zostać trybikiem Rosariusa w ich fabrykach, jeśli jeszcze pracy nie zabrała Ci maszyna. Były jednak inne opcję. Coś dla odważnych, uzbrojonych, może nawet mocno ulepszonych, ale na pewno wściekłych- zdeterminowanych by przetrwać wojownikach ulicy.

Płatnych łowcach głów, sprytnych fixerach, wpinających się do Głębi Infoceanu sieciarzach, motocyklowych świrach. Byli dobrzy w tym co robili.
Rozwijali swoją reputację, sprzęt, kontakty… i oczywiście wirtualny portfel.

Mogłeś być najlepszym wolnym strzelcem- lansjerem, a i tak jakiś wystrzelony z orbity punk strzelał Ci w plecy, jeśli na chwilę straciłeś czujność. Lecz Wy nie traciliście koncentracji, byliście Pro. Przynajmniej tak myśleliście dopóki nie przyjęliście tego zlecenia.

************************************************** ***********

Każdy słyszał te plotki. Każdy. Od ulicznicy w przemysłowych rejonach Zony 6, po korpa na średnim szczeblu chcącym wykorzystać każdą okazję. Nie mówiąc o lansjerach, którymi byliście. Szykowało się coś wielkiego, grubego jak cholera. Podobno do Grimportu wkroczyła nowa, tajemnicza siła. Nikt nie wiedział czym była, wszyscy wiedzieli jak namieszała. Nieuchwytna bestia. Ktoś lub coś.

Zaczęło się od zniknięcia dwóch radnych. Potem ktoś zaczął atakować tereny Klubu oraz Jokerów. Rzekomo była to krwawa jatka. Podobno jeden doświadczony detektyw, kiedy dotarł na miejsce rzeźni zwrócił całe śniadanie. Jasna sprawa policja interesowała się tylko sprawą Klubu, bo połowa gliniarzy była w ich kieszeni.

Krwawy Pierrot, prezydent Jokerów, impulsywny sadystyczny typ, postanowił wezwać jakieś prawdziwe Pro koty. Takie jak wy. Zwołał spotkanie w swoim zawszonym klubie, pachnącym seksem i palonym crackiem. Zona 6 nie była gościnnym miejscem. Lecz nie dla was. Trefna Karta istniała jako istne ubóstwienie rozpadu, biedy i dekadencji. Z głośników leciał jakiś brudny, rozstrojony hardcore punk.

Przydupasy Pierrota zaprowadziły każdego z Was, na ostatnie piętro rozpadającego się budynku. Za pancernymi drzwiami musiał siedzieć sam władca półświatka biednych Zon Grimportu. Rozejrzeliście się po sobie. Wszyscy dostaliście zaproszenie na wasz Infokom, wszyscy zdecydowaliście się przyjść. Każdy z was oddał broń do niepewnego depozytu. Lecz wielu z przybyłych lansjerów była na tyle sprytna by ukryć jakąś trefną kartę przed łapskami gangsterów. Rozglądaliście się po sobie. Wynikało, że mail musiał być taki sam dla każdego z Was. To samo miejsce, ta sama godzina.

-Poczekajcie chwilę. Pierrot ma ważne spotkanie. No, kurwa zajmijcie się czymś.

Pozostawało więc poczekać i zapoznać się towarzysko, jakby to nie brzmiało w tej szemranej melinie w środku terytorium jednego z największych gangów Grimportu.


************************************************** ***********

Witam wszystkich zainteresowanych w mojej rekrutacji do cyberpunkowej sesji z elementami akcji, thrillera oraz drobnymi elementami śledczymi.

Sesja w zamyśle jest stworzona dla dwóch, trzech graczy. Jeśli będzie duże zainteresowanie pomyślę nad kimś czwartym, jednak dawno nie pisałem i wolę postawić na wysoki poziom rozgrywki, który mógł by spaść wraz z nadmiarem graczy.
Jednak nie ma co biadolić, przejdźmy do konkretów-Sesja jest +18, ponieważ planuje w niej utrzymać dziki, naturalistyczny klimat. Dużo przemocy, seksu, dragów i rock`n rolla

-Nie używamy Google Doca. Posty od krótkich do średnich w zależności od sytuacji w sesji.

-Mechaniki nie będzie, czysty storytelling; jednakże w karcie postaci będę prosił o umieszczenie paru cech oraz sprzętu bym lepiej poznał możliwości waszych postaci.

-Preferował bym graczy, którzy lubią i znają ogólnie klimaty cyberpunkowych opowieści. Choć ludzie nie siedzący w tym gatunku również mile widziani


-Karta postaci (gotowe proszę wysyłać na moje PW):

Imię, nazwisko, opcjonalnie nawet sam pseudonim. Wiek, wzrost i budowa ciała.

Skromna i krótka historia.

Klasa postaci- może być wymyślona lub choćby wzięta z podręcznika CP2020.

Wszczepy i sprzęt (broń, pancerz, osprzęt). Liczę na Waszą własną inwencję oraz kreatywność. Jak ktoś zrobi power gamingową postać to najwyżej lekko ją ukrócę haha

Opcjonalnie- kontakty, mieszkanie, pojazdy.

Dodatkowo sześć cech: 3 pozytywne, 3 negatywne. Może to być wszystko. Od intuicyjnego wykrywania zagrożeń do bycia alkoholikiem. Po prostu dajcie mi coś co dobrze nakreśli waszą postać.

Pamiętajcie, że jesteście już dosyć doświadczonymi lansjerami z reputacją, ale to chyba Wam nie przeszkadza racja?

************************************************** ***********

Jeśli chodzi o szczegóły dotyczące świata- jeśli macie jakieś pytania piszcie tutaj. Wiem, że nie bardzo rozpisałem setting, lecz po prostu wyobraźcie sobie te mroczne ulice, padający deszcz, neony i hologramy odbijające się w kałużach

Stawiam na umiarkowany meta-gaming i flow w czasie rozwoju sesji, więc z kolejnymi kolejkami wszystko Nam się wyklaruje oraz sami staniecie się twórcami Grimportu w roku 2084

Jeśli zadeklarujecie chęć gry, możecie również słać wszelkie zapytania na PW.Pozdrawiam i zapraszam- Pinn.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 20-08-2017 o 14:09.
Pinn jest offline  
Stary 20-08-2017, 15:26   #2
 
Brilchan's Avatar
 
Machnę KP nauczony doświadczenimi naszych poprzednich sesji nie będzie to nic dziwnego. Sądzę że wyśle ci Willa Webba neo Punka muzyka i wojownika - poetę ulicy który inspiracje dla swej sztuki oraz środków na utrzymanie szuka w zawodzie nomada.
 
Brilchan jest offline  
Stary 20-08-2017, 15:31   #3
 
Pinn's Avatar
 

Spodziewałem się Ciebie Brilchan

Miło będzie z Tobą pograć, jak zresztą zawsze

Tylko nie musisz się trzymać ściśle opisu nomada z podręcznika CP2020.

Równie dobrze może to być zwykły motocyklista z jakiegoś mniejszego zmotoryzowanego gangu. Piszę "mniejszego" bo większe organizacje nie szukały by pracy u Jokerów. Krwawy Pierrot trzyma kosę z mnóstwem innych grup
 
Pinn jest offline  
Stary 20-08-2017, 15:58   #4
 
Brilchan's Avatar
 
Spoko bardziej myślę o takim zręcznym przemądrzałym spryciarzu który woli użyć trucizny albo podstępu niż brutalnej siły choć i ta ma swoje uroki w odpowiednim czasie i miejscu zobaczę co tam mi wyjdzie.
 
Brilchan jest offline  
Stary 20-08-2017, 19:51   #5
 
Pinn's Avatar
 
Jasna sprawa, brzmi ciekawie

W takim razie czekam na KP.

W razie pytań, jeśli Ci się jakieś pojawią, też pisz
 
Pinn jest offline  
Stary 20-08-2017, 23:59   #6
 
SWAT's Avatar
 
Koleś bez wszczepów, brzydzący się nimi, itd., ale za to z czymś ala "power armor" z Fallouta by przeszedł?
 
__________________
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
SWAT jest offline  
Stary 21-08-2017, 00:15   #7
 
Pinn's Avatar
 
O jak miło kolejny dawny sesyjny kompan! Witaj S.W.A.T

Pancerz wspomagany w stylu Fallouta raczej odpada z prostych względów- jest za duży, drogi i raczej dostępny tylko dla specjalnych jednostek wojskowych, taki typowy miliware. Ciężko by było też chodzić nim po ulicach Grimportu nie zwracając na siebie uwagi wszystkich...

Ale spokojnie możemy iść na kompromis :P

Ot zwykły, niezwykły (lekki lub średni) egzoszkielet. Założy się go samemu, pod cyberpunkowym prochowcem skrywa się w sam raz i jest tańszy

Dostępny z kilkoma możliwościami modyfikacji np:

Wzmocniona pneumatyka pozwalające rzucać czym dusza zapragnie i zgniatać głowy niemiłych gości.

Aplikatory chemiczne, mogące dożylnie podać np. adrenalinę lub substancję leczniczą.

Silniki skokowe; bo któż nie lubi wzbić się w powietrze by oflankować wroga.

Pośredni pancerz chroniący pierś.

No, możliwości jest wiele. To jak egzoszkielet, by Ci pasował?

 
Pinn jest offline  
Stary 21-08-2017, 09:06   #8
 
RyldArgith's Avatar
 
Mam pytanie. Chodzi za mną sesja do CP, ale nie grałem w tej konwencji nigdy. Ba, nigdy nie czytałem książek w gatunku. Jedynie gry komputerowe i filmy. Czy to wystarczy? Sam jestem noga w tematach komputerów, wiec pewnie to skreśla mnie na starcie?
DO kiedy Rekrutacja?
 
RyldArgith jest offline  
Stary 21-08-2017, 10:23   #9
 
Pinn's Avatar
 
@RyldArgith

W żadnym wypadku nie skreśla Cię to z możliwości udziału w sesji. Każdy jakoś zaczynał z danym settingiem

Nie obiecuje na sto procent, ale jeśli przyjmę Twoją KP postaram się odpowiednio wprowadzić Cię w świat.

Również jeśli będziesz potrzebował pomocy przy pisaniu KP, możesz liczyć na wsparcie z mojej strony, w przypadku jakiejś niepewności.

Sam na komputerach też nie znam się perfekcyjnie, ale nie musisz się bać. Jeśli nie weźmiesz postaci hakera, można unikać tej tematyki szerokim łukiem

Aha- koniec rekrutacji na czas nieokreślony. Wystartuję kiedy zbiorę dobrą ekipę

 
Pinn jest offline  
Stary 21-08-2017, 17:57   #10
 
SWAT's Avatar
 
Przemyślę sprawę czy dam radę udźwignąć 3 sesje na raz. I coś bym naskrobał
 
__________________
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
SWAT jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:58.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168