Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-08-2018, 11:12   #1
 
Luwinn's Avatar
 
Reputacja: 1961 Luwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputację
[Horror] Tylko jedno życzenie

18 października 2017 roku, Stany Zjednoczone, stan Waszyngton, miasteczko Rutherford.Emily Miller, 76-letnia staruszka, mieszkająca na obrzeżach prowincjonalnego miasteczka Rutherford, przemierzała tego dnia ulice z nadzwyczajną szybkością. Poły jej czarnego jak smoła płaszcza powiewały na lodowatym wietrze, który chłostał wszystkich którzy odważyli się wyjść na zewnątrz tego mroźnego, jesiennego wieczora. Była godzina 19:30 i już prawie całkowicie się ściemniło.

Celem jej podróży był miejscowy cmentarz, a raczej znajdująca się w jego centrum kapliczka. Ściskając kurczowo w dłoni ciemną butelkę, bardzo przypominającą te od Coca-coli z lat 50, rozglądała się nerwowo wokół. Uważne oko mogło dostrzec w pomarańczowym świetle ulicznych lamp, że coś przelewało się wewnątrz. Coś, co swoją konsystencją bardziej przypominało gęsty dym niż jakąkolwiek ciecz.

Kobieta poprawiła przykrywający jej szare włosy kapelusz i skręciła w jedną z bocznych uliczek miasteczka. Zatrzymując się w pół kroku, dostrzegła grupkę młodych ludzi, którzy w zaparkowanym samochodzie palili blanty i słuchali muzyki. "Toż to sama łupanina" - przyszły jej na myśl słowa pani Gardener, jej sąsiadki, która z wyjątkową zapalczywością nienawidziła miejscowej młodzieży. Kobieta już miała nadzieję że przejdzie obok nich niezauważona, gdy w jej uszach zabrzęczał głos jednego z podlotków.

- Hej, babciu! Nie za późno na takie spacerki? - zawołał wychylając się przez okno młody chłopak z postawioną do góry grzywką i żółtą, markową bluzą. Siedząca obok niego blondynka od razu wybuchła śmiechem i wtuliła się w jego ciało.
- Staruszce zachciało się Coca - coli, dajcie jej spokój! - krzyknął zaciągając się marihuaną krótko obcięty chłopak, siedzący za kierownicą.

Kobieta nie zareagowała. Spuściła głowę i przyspieszyła kroku. Wiedziała, że to nie najlepszy czas na dyskusje. W tym momencie najważniejszy był rytuał. Oooo tak, bez niego te podlotki nie dożyją dorosłości, była tego pewna. Parła więc do przodu, nie zwracając większej uwagi na śmiechy i uszczypliwe komentarze siedzących w zaparkowanym aucie gnojków. Jako że ulica ciągnęła się jeszcze długo, postanowiła skręcić.

Chwilę później usłyszała ryk silnika, a jej reakcją na to był bieg. Przez chwilę wydawało jej się, że butelka wysuwa jej się z ręki.

"Nie!" - pomyślała i ścisnęła ją tak mocno, jak tylko potrafiła.
Niestety, samochód był szybszy.

- Gdzie się pani tak spieszy? Może podwieziemy? - zawołał do niej nastolatek w grzywce i żółtej bluzie. Blondynka cały czas chichotała obok niego.
- Dajcie mi spokój! - odparła w końcu starszuka. - Mam do zrobienia ważną rzecz!
- Naprawdę? A powie nam pani jaką?
W tym momencie auto się zatrzymało a młodzież błyskawicznie z niego wyskoczyła i przyparła staruszkę do ściany jednego z budynków. Chłopak w żółtej, markowej bluzie zbliżył się niebezpiecznie blisko.
- To jak? Gdzie się wybierasz babciu? - zapytał półszeptem, nachylając się do jej twarzy i ukazując rząd bialutkich zębów.
- To nie twoja sprawa gówniarzu! - wykrzyknęła mu prosto w twarz i skryła butelkę pod płaszczem.
- Zobacz co tam chowa Scott! Może ma tam hajs i zgodzi się zasponsorować nam kolejną działkę. - powiedział krótko obcięty nastolatek, wsuwając dłonie w kieszenie dżinsów.
- No to co tam masz? - szepnął stojący przy niej chłopak, który nie doczekał się odpowiedzi.
Rozzłoszczony zaczął wyszarpywać butelkę od staruszki.
- Nie! - zawołała kobieta. - Zostaw to! Pomocy! Niech mi ktoś pomoże!
- Zamknij się głupia kurwo! - zawołał chłopak i w końcu wyrwał staruszce butelkę.
- Masz to natychmiast oddać!
- A jesli nie to co?
Odpowiedzią na to było mocne uderzenie jakie otrzymał od pani Miller. Obejmujący jej palec złoty pierścionek z rubinem rozciął mu cały policzek.
- Ta kurwa mnie uderzyła! - zawołał zszokowany nastolatek, jedną dłonią łapiąc się za ranę a drugą trzymając butelkę. - Możesz pożegnać się z tym gównem, suko! - wykrzyknął i z całych sił rzucił butelką o chodnik. Ta roztrzaskała się w drobny mak, a wypełniający jej wnętrze "dym" rozpłynął się w powietrzu. Staruszka zakryła twarz dłońmi wyjąc i osunęła się na ziemię.
"Nie, nie, nie tylko nie to!"
- Chodź Scott idziemy stąd. To stara wariatka.- powiedział stojący z tyłu kolega.
Tak też zrobili i po chwili ich samochód zniknął już za zakrętem. Staruszka cały czas zaś powtarzała w myślach:
"Nie, nie nie! Nie dopełniłam obowiązku! Tylko nie to! To koniec!"

Chwilę później usłyszała kroki. Ulica była pusta, a wszystkie pobliskie światła zgasły naraz, jak gdyby ktoś po prostu je wyłączył. Wybałuszyła oczy i zaczęła nerwowo rozglądać się wokół. Chciała uciekać, ale podświadomie wiedziała, że to już koniec. Dźwięk podeszw pantofli odbijających się od powierzchni chodnika, zdawał się nieść po całej ulicy.

- No to gdzie się wybierasz...babciu? - usłyszała przy swoim lewym uchu lodowaty szept.

O świcie, policja znalazła jej ciało porozrywane na części. Głowa kobiety była nabita na jeden ze sklepowych szyldów, a jej nogi znaleziono w pobliskim śmietniku. Jedna z rąk wetknięta była pomiędzy studzienną kratkę, drugiej zaś nie znaleziono. Jej korpus leżał pod ścianą budynku, o który jeszcze w nocy opierała się, przytłoczona przez grupkę chuliganów. Cała wystawa owego sklepu przy którym wydarzyła się rzeź, umazana była krwią. Napis nią wymazany brzmiał: "Wróciłem". Rozpoczęło się śledztwo.

Tej nocy życia nie straciła jednak tylko staruszka. Przy jednej z dróg wyjazdowych z miasteczka znaleziono bowiem wrak auta. Było całe zgniecione, zupełnie tak jakby ktoś po prostu zgniótł w dłoni aluminiową puszkę. Biegli byli zgodni co do jednego: Auto musiał uderzyć w pobliskie drzewo z przerażającą wręcz prędkością. Ciało blondynki znaleziono 10 metrów od miejsca wypadku, rozciągnięte na ziemi. Pobliską trawę pokrywała krwawa rosa. Chłopak w żółtej, markowej bluzie miał zmiażdżone nogi i kręgosłup połamany tak, jak gdyby ktoś dla zabawy łamał powoli każdą jego część. Jego głowa uniesiona była ku górze, z zaczerwienionymi od krwi oczami i otworzonymi ustami. Kolor jego bluzy stał się czerwony, zupełnie tak jak wnętrze auta, które było teraz całe ubryzgane krwią. Ciało kierowcy auta, siedziało w dalszym ciągu na przednim siedzeniu. Oderwana od jego ciała głowa znajdowała się zaledwie metr od miejsca wypadku. Z daleka przypominała jakąś groteskową, zakrwawioną piłkę.
A miał to być dopiero początek wydarzeń, jakie rozegrają się w cichym, spokojnym miasteczku Rutherford.

Kogo szukam?


Szukam 4 graczy którzy zechcą wcielić się w role mieszkańców miasteczka Rutherford, terroryzowanych przez bliżej nieokreśloną siłę i starających się znaleźć odpowiedź na to, jak się jej pozbyć. Sesja będzie rozgrywana głównie na forum, a za wyjątkiem dialogów, które będziemy prowadzić na docku. Czas na odpis? Tydzień dla was, 4 dni dla mnie. KP proszę wysyłać na PW. W razie jakichkolwiek pytań zamieszczajcie je w komentarzach pod tym postem. Rekrutacja potrwa do 12 sierpnia. Poniżej wzór KP:

Imię i nazwisko:

Płeć:

Wiek:

Zawód:

Rodzina:

Wygląd:

Osobowość:

Największy lęk:

Historia:
 

Ostatnio edytowane przez Luwinn : 05-08-2018 o 11:18. Powód: Dodanie daty końca rekrutacji
Luwinn jest offline  
Stary 05-08-2018, 11:25   #2
Dział Horror
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 128579 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Się zgłaszam. Karta się pisze jak dokładna historia ma być załączona?
 
__________________
I WILL SWALLOW YOUR SOUL! It matters not how you try to sustain your flashy bodies with the fruit of the trees or the animals of the land. You only serve to hasten the time when I shall break your very mind, enslave your will, and feast upon the entrails of your existence. I will lay ruin upon your livestock and your home!
Obca jest offline  
Stary 05-08-2018, 11:29   #3
 
Luwinn's Avatar
 
Reputacja: 1961 Luwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Obca Zobacz post
Się zgłaszam. Karta się pisze jak dokładna historia ma być załączona?
To już dowolność, ale wiadomo że w trakcie gry zostaną użyte tylko niektóre elementy historii postaci więc nie trzeba wdawać się w jakieś niepotrzebne szczegóły
 
Luwinn jest offline  
Stary 06-08-2018, 12:28   #4
 
MagMa's Avatar
 
Reputacja: 236 MagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie coś
Zgłaszam się, karta będzie do jutra
 
MagMa jest offline  
Stary 06-08-2018, 19:18   #5
 
Luwinn's Avatar
 
Reputacja: 1961 Luwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał MagMa Zobacz post
Zgłaszam się, karta będzie do jutra
Super, w takim razie czekam
 
Luwinn jest offline  
Stary 07-08-2018, 09:36   #6
Konto usunięte
 
Nitara's Avatar
 
Reputacja: 2801 Nitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputację
Uwielbiam horrory i jeśli czas mi pozwoli, to również coś podeślę.
 
Nitara jest offline  
Stary 08-08-2018, 01:02   #7
 
Akari's Avatar
 
Reputacja: 0 Akari nie jest za bardzo znany
Będzie to czysty storytelling czy planujesz jakieś rzuty? Jeśli tak, to będą one stosowane w jakich okolicznościach?
A także chciałabym się dopytać jaki preferujesz rodzaj zdjęcia przedstawiającego postać. Zwykłe zdjęcie z sieci, komiksowy rysunek (np. anime), art na poziom najnowszych gier, a może jest ci to obojętne?
 
Akari jest offline  
Stary 10-08-2018, 22:21   #8
 
Luwinn's Avatar
 
Reputacja: 1961 Luwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Akari Zobacz post
Będzie to czysty storytelling czy planujesz jakieś rzuty? Jeśli tak, to będą one stosowane w jakich okolicznościach?
A także chciałabym się dopytać jaki preferujesz rodzaj zdjęcia przedstawiającego postać. Zwykłe zdjęcie z sieci, komiksowy rysunek (np. anime), art na poziom najnowszych gier, a może jest ci to obojętne?
Raczej storytelling, rzuty w ostateczności w jakichś ekstremalnych sytuacjach.

Najbardziej odpowiadałoby mi zwykłe zdjęcia lub jakiś naprawdę realistyczny art.
 
Luwinn jest offline  
Stary 12-08-2018, 22:37   #9
 
Luwinn's Avatar
 
Reputacja: 1961 Luwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputację
Jako że otrzymałem więcej kart niż się spodziewałem, przedłużam rekrutację o 2 dni, czyli do 14 sierpnia wynika to z tego że chciałbym je dokładnie przeanalizować. Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość
 
Luwinn jest offline  
Stary 15-08-2018, 10:47   #10
Konto usunięte
 
Nitara's Avatar
 
Reputacja: 2801 Nitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputację
No to czekamy z niecierpliwością na wyniki rekrutacji, bo dzisiaj już 15
 
Nitara jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:10.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170