Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-01-2020, 12:26   #1
 
Buka's Avatar
 
[D20 modern] Aliens - Game over (+18)

 Wiadomość SOS

Kod HTML:
Sector Micor
Planeta Summit
Rozmiar: 12,800 km, przeciętna grawitacja (1g)
Atmosfera: 1
Klimat: Umiarkowany
Główny Teren: Lasy
Naturalne Zasoby: Różne
Formy życia: Różne
Populacja:  2300
Port kosmiczny i baza: Doskonałej jakości
Rząd: Company Corporation*  
Skoki: Byron's Hope 4, Alamar 6
 Treść wiadomości

Kod HTML:
"W kolonii pojawiły się Xenomorfy. Potrzebujemy pomocy. Wiele osób
zginęło, kilku udało się opuścić planetę. Jesteśmy odcięci od portu
kosmicznego. Sytuacja krytyczna."


*** Wiadomość

Kod HTML:
Sector Micor
Stacja kosmiczna Herculis
Rozmiar: ?
Atmosfera: -
Klimat: -
Główny Teren: -
Naturalne Zasoby: -
Formy życia: -
Populacja: ?  
Port kosmiczny i baza: ?
Rząd: Marine Space Force(4-ta Dywizja Marine, 4-ta Brygada Marine, 4-te
Skrzydło Aerospace)
Skoki: Byron's Hope 4, Alamar 6
 Treść wiadomości

Kod HTML:
"Trzymajcie się! Wysyłamy 3 plutony Marines! Czas dotarcia około 7 dni.
Trzymajcie się! Podajemy instrukcje zwiększające szanse przeżycia..."


***[MEDIA]https://media1.giphy.com/media/7RqqZqYAaLYyI/source.gif[/MEDIA]***Hej hej hej, i oto Noworoczny prezent z mojej strony! zapraszam do udziału w kolejnej mojej sesji, którą poprowadzę. Sesja będzie krwawa, jak na universum Aliens przystało, i będzie to horror-survival, jednak bez obaw, RACZEJ nie mam zamiaru próbować ukatrupić każdego gracza na każdym możliwym kroku. Paskudne, brutalne, i krwawe zgony się jednak przytrafią, bo turlanie kostkami wyjdzie okropnie pechowe, gracz zrobi coś wyjątkowo głupiego, wejdzie gdzie nie trzeba, podejmie złą decyzję, bo tak się złoży i tym podobne…

ale może coś o samej sesji, najpierw trochę informacyjnie, i również o samym uniwersum Aliens, w sporym skrócie:

-Rok 2020 - Podróże kosmiczne o prędkości szybszej niż światło stają się realne, zaczyna się podbój kosmosu. Wiodą w nim prym Korporacje, kolonizując planety, księżyce, asteroidy itd. Korporacje szybko stają się potężne i niezależnie.
-Rok 2101 - Powstaje United States Colonial Marine Corps. Są oni wojskiem/policją/siłami porządkowymi wzywanymi w różne zakątki kosmosu, by zapewniać ład i porządek, gdzie to konieczne :P
-Rok 2122 - Statek Nostromo bada tajemniczy sygnał SOS z fatalnymi skutkami(film Alien)
-Rok 2150 - Kolejny przełom w technologii podróży w kosmosie, podobnie jak i z Syntetykami
-Rok 2165 - Korpus Marine liczy 240.000 ludzi
-Rok 2122(marzec/czerwiec) - Ripley odnaleziona w kapsule ratunkowej, misja do kolonii Hadleys Hope(film Alien 2)
-Rok 2122(sierpień) - Ripley rozbija się na Fiorina "Fury" 161, dawnej kopalni przerobionej na więzienie(film Alien 3)
-Rok 2190 - Pojawiają się Syntetyki ze sztuczną krwią i wspomnieniami
-Rok 2192 - Obcy pojawiają się na Madagaskarze
-Rok 2194 - Obcy panują niemal na całej Ziemi. Populacja ludzi, 10 miliardów, niemal całkowicie wybita
-Rok 2197 - Zwycięstwo nad Obcymi, powolna odbudowa ludzkości
-Rok 2225 - Czas naszej przygody…

Jest tego wszystkiego o wiele, wiele więcej, po drodze, jak i w przyszłość, aż do roku 2400 czy jakoś tak, ja skupiłam się tylko na tych najważniejszych sprawach, o reszcie możecie sobie poczytać w podręczniku

Były i rewolty kolonijne, były i inne spotkania/konflikty z Obcymi… ogólnie ludzkość nie spotkała żadnych innych inteligentnych kosmitów, niestety ale nie ma cycatych panienek z Wenus xP i takich tam. Podobnie mają się sprawy ze statkami kosmicznymi/podróżami kosmicznymi. Nie ma chromowanych super duper latających cud, wszystko jest duże, toporne, skomplikowane, pokryte smarem… hmmm, nie wiem jak to nazwać, hard sci-fi? Nadal rządzi atomówka, oraz broń o sporym kalibrze i dużym magazynku. Są i może sporadyczne pukawki laserowe czy i inne takie cuda, ale wiadomo, duże, nieporęczne, praktycznie niedostępne dla cywili…

Co do samych Korporacji. Są "złe" prawie wszystkie. Budują nowe światy, kolonizują, dają miejsca pracy itd. ale liczy się tylko zysk i wyścig zbrojeniowo-technologiczny. Przeprowadzają nielegalne eksperymenty(często z Obcymi), szpiegują, po cichu likwidują konkurencję… nie przepadają i za Marines, i było kilka otwartych konfliktów/potyczek/wojenek.

Ziemia sama w sobie jest kaput :PP kto może ją omija, ucieka z niej, nie chce się na nią wybierać, i będziemy jej w sesji unikać.

Wiedza waszego mięsa armatniego… ups, znaczy się herołsów, odnośnie Xenomorfów, do ustalenia już w komentarzach sesyjnych, gdy będzie wiadomo, kto kim gra. Było jednak tyle konfliktów z Obcymi, że na pewno coś tam będziecie wiedzieć. Oprócz tego, Marines walczą i z "terrorystami", piratami, najemnikami, groźnymi zwierzętami/formami flory i fauny na każdym zadupiu wszechświata, więc to tfarde skurczybyki. Oorah!

~

Poszukuję nawet i 10 graczy. Jest miejsce zarówno dla “starych wyjadaczy”, jak i dla nowych osób na forum. Czasem weteran Li okazuje się przereklamowany, czasem nowicjusz okazuje się ukrytą perełką, takie życie :P

Google doc będzie. I może go być nawet sporo, ale tylko wtedy kiedy trzeba. Czy to do szybszego przeprowadzenia walk, czy i do jakiegoś dialogowania. Możemy i pisać zwyczajne posty na forum, ale to się często będzie mijało z celem. Jak bowiem wtedy przeprowadzić jakąś normalną rozmowę między 2 postaciami? Trzema? Dziesięcioma??(licząc i NPC)

Miło by było, gdyby “tam gdzie trzeba” zaglądano w razie konieczności minimum raz na 2 dni. Raz dziennie. Kilka razy dziennie :PP Choćby żeby napisać 1-2-3 zdania, co BG robi, co ma do powiedzenia, żeby nie stał jak kołek gdzieś obok innych, żeby nie był statystą, a MG się wpieniała, że 10 osób musi czekać na 1-ną wiele dni... walki ważniejsze. Będą odgrywane w docu, a nie na forum post-po poście, gdzie 1 runda zajmie nam aż 2 tygodnie :/ nie chcesz korzystać z doca? Okej… też tak można, a co z tego wyjdzie, okaże się w praniu.

Sama sesja będzie miała tempo około 2 tygodniowych odpisów. “Około” oznacza bowiem, iż jak się wyrobicie/wyrobimy w tydzień, to tak po 2 dniach dam posta, jak dopiero po 2 tygodniach, no to mój post dopiero po owych 2 tygodniach. Niestety, ale nie mam tak dobrze jak wielu z was, na głowie praca/dom/własna już rodzinka ... życie na częstsze pisanie jako MG mi nie pozwala, a doba ma tylko niestety 24h (prowadzę do tego inną sesję na Li, gram w 2 innych itd itp...) Z drugiej strony, wiadomo, życie to życie, czasem się coś wydarzy, czasem nie idzie odpisać, a ja wbrew pozorom to rozumiem, wystarczy dać znać.

Rozgadałam się...

Jeśli chodzi o turlanie i ogólnie mechanikę, będzie to jak najbardziej w sesji obecne, a MG będzie rzucać kompletnie wszystko za graczy przed monitorem i informować was na bieżąco/w następnym poście o ewentualnym powodzeniu lub porażce waszych poczynań. Jeśli chcecie koniecznie dowodów owych rzutów możemy korzystać z kostnicy, będzie to jednak moim zdaniem psuło samą rozgrywkę, gdy w postach będą się pojawiały jakieś linki do rzutów/kostki.
Krótko więc i na temat, z założenia liczymy na wzajemne zaufanie jeśli chodzi o rzuty i mechanikę, która nie będzie oczywiście w postach widoczna. W pewnych sytuacjach możemy również doprowadzić do jakiś konsultacji/odgrywania przez pw/gg/googledocs i dany gracz pozna już jakieś wyniki wcześniej i będzie mógł więcej napisać w swoim poście.

Same posty sesyjne z umiarem. Nie tam jakieś jednolinijkowce, co to to nie, absolutnie... ale i z kolei żadnych elaboratów na 32 strony, z umiarem, z umiarem. Minimalnie na długość avka (a pewnie i tak się rozpiszecie )

~

Mechanicznie:

System d20 Modern. Trzymamy się głównego podręcznika(d20 Modern Podręcznik Źródłowy) + dodatku d20 Aliens Game Over(można łatwo go odszukać w necie i ściągnąć bez problemów jako “open pdf blabla”...)Tworzenie postaci


Głównym założeniem sesji są Marines, i to w nich należy się wcielać. Zagracie na poziomie plutonu, ze sporą liczbą NPC(co się bardzo szybko i drastycznie zmniejszy w trakcie sesji )

Pluton… chociaż wolę nazwę “oddział” :P to około 20 osób, dzielonych na 4 grupy/drużyny.
- Dowodzi porucznik
- 1 sierżant
- kilku starszych kaprali/kaprali
- starsi szeregowi/szeregowi
- 1 medyk + pomocnik
- 4 operatorów Smart Gun
- 1 snajper
- 1 z ciężką bronią

Dopuszczam również kilku cywili, ale nie-kolonistów, nie jako osoby na miejscu, które przeszły te piekło, nim nadejdzie pomoc. Przyczyna jest prosta… musiałabym prowadzić 2 sesje w 1. Dla tych co na miejscu( i to niejako w trybie przeszłym), i dla tych co przybywają(a co mieliby do wszystkiego wgląd), a to ponad moje siły.

Jeśli mnie ktoś przekona, może i zagrać Syntetykiem.


1.Tworzenie postaci wersja normalna:

Karta postaci wypełniona w Mythweavers, i nic innego. Nie przyjmuję żadnych pw, ani kart w jakiś edytorach tekstowych. Kartę proszę udostępnić do edytowania dla KatieG. Jest jej format do D20 Modern i tej oczywiście używamy.

Avatarek: Wiadomo, nie? Jakieś zdjęcie… i mi tu nie marudzić, że ktoś nie umie odpowiedniego sobie wyszukać. Bez avka nie przyjmuję. I tylko mi tu bez Mangowych, i bez tych z filmów Aliens :P

Poziom 8, kombinacja klas dowolna, byleby pasowały do konceptu sesji i całość dawała owy 8 poziom.

32 punkty na Atrybuty. Kalkulatorek
2 punkty dodatkowo do atrybutów za 4 i 8 poziom, proszę gdzieś na karcie zaznaczyć do czego zostały dodane żebym się w tym połapała...

W systemie d20 mamy podział na klasy podstawowe i klasy zaawansowane:

Klasy podstawowe:
- Basic classes (klasy bazowe), czyli podstawa, określająca "rodzaj" waszego BG: silny, zwinny, charyzmatyczny itd. Dostajecie w nich dodatkowe atuty i talenty(klasowe zdolności)

Klasy zaawansowane:
- Advanced classes (klasy zaawansowane), dopuszczam:

-soldier(żołnierz), i to jest nasz podstawowy Marine. Oczywiście, nie musi to być zwykły typek z karabinem. Może być i snajperem, może być po części hakerem, latać z shotgunem, jakąś futurystyczną elektro-spluwą, być operatorem miotacza ognia, i co tam tylko wymyślicie.

- Aerospace pilot(no… pilot), głównie chodzi tu o mały statek desantowy, którym ląduje “gdzieś-tam”, a z niego wypadają Marines, by komuś dokopać. Uwaga, ta postać ma zadatki do bycia drugoplanową :P
- Inżynier, zarówno wojskowy, jak i cywilny. Jeśli cywilny, to z korporacji, by samemu stwierdzić, co się stało w kolonii. Może mieć asystenta/dwóch.
- Heavy weapon specialist(obsługa ciężkiej broni), Marine z bazooką, albo inną, wieeeelką spluwą. Wiadomo, ma to swoje plusy i minusy, zależnie od sytuacji.
- Machinegun Specjalist(spec od ciężkich karabinów), i mamy kultowy, filmowy Smart Gun, którym posługiwała się Vasquez! Wiadomo chyba o co biega
- Medical Technican(Technik medyczny), zarówno jako Marine, albo cywilny, medyk. Cywilny oczywiście z Korporacji, w końcu trzeba ratować kolonistów. Może mieć asystenta/dwóch.

Reszta klas raczej nie pasuje, no chyba że mnie ktoś przekona… dlaczego X znalazł się z siłami ratunkowymi w kolonii/na planecie opanowanej przez Xenomorfy. Nie każda z zaawansowanych klas nadaje się na tą sesję jednak wcale nie musicie brać klasy zaawansowanej(na którą z reguły wchodzi się 4-tym poziomem). Nic nie stoi na przeszkodzie, by mieć i 8 poziomów jedynie w klasie bazowej(i być beznadziejnym Marine xPP).

Jest możliwość grania kimś więcej niż szeregowcem, a i w trakcie sesji przejmowanie dowództwa na jakimś tam szczeblu, i podejmowanie decyzji/wydawanie rozkazów innym. Ktoś się czuje na siłach by być nawet porucznikiem?

Mały bonusik dla Marine, chce ktoś żebym porzucała w tej tabelce?


Atuty… dostajecie ich masę, ale i trzeba ich wiele wydać, by być obeznanym z jakimś pancerzem, by umieć posługiwać się pistoletami i karabinami, by umieć strzelać serią, dla wyrzutników są osobne atuty, do walk bronią wręcz osobne itd. itp.

d20 jest chyba bardziej skomplikowane niż “zwykłe” D&D :P

Historii nie wymagam strasznie dużo, naprawdę wystarczy 1 strona A4, tylko bez żadnych zapychaczy w stylu odgrywania jakiś scenek... ale i wysiłek będzie nagradzany dodatkowymi “bajerami”, odpowiednio mocnymi co do mojego uznania xP Historię postaci wpiszcie na dole karty w “Descriptions”.


2. Tworzenie postaci wersja uproszczona:

“Karta postaci” przesłana w formie tekstowej, gdzie tam ją wyślecie, byleby do mnie dotarła.

Imię i nazwisko postaci.

Avatarek: Wiadomo, nie? Jakieś zdjęcie… i mi tu nie marudzić, że ktoś nie umie odpowiedniego sobie wyszukać. Bez avka nie przyjmuję. I tylko mi tu bez Mangowych, i bez tych z filmów Aliens :P

Kim jest postać? Marines, cywil, synt, jaka jej specjalizacja, czym się zajmuje, na czym się zna?(tylko z umiarem nie?, skoro cyferek nie mamy).

5 zdań o postaci. Określających ją, jej charakter, zachowania, co lubi, czego nie, itd itp.

Wybierając taką wersję tworzenia postaci, jesteś z góry uznany za “mięso armatnie” xP i nie, nie dlatego, że MG jest wredna, nie. Jesteś po prostu małym szaraczkiem jakich wielu, i zapewne skończysz w łapkach Xeno. Zwykły szeregowy, i nie ma szans na awanse, lub zwykły cywil, jakich masa skończyła w bardzo krwawy sposób przed nim… wszystkie statystyki są przeciętne, atrybuty, ataki, rzuty obronne, umiejki, wszystko byle jakie :P jak długo pożyjesz w sesji zależy od losu/kostek. Zobaczymy jak długo pociągniesz! <evil smile>

W razie dublowania ważnych fabularnie profesji/postaci, pierwszeństwo mają oczywiście pełne karty.

Mega-crash-kurs ala"D&D":

-Na 8 poziomie masz 2 ataki na rundę=możesz strzelić 2x i zrobić krok przed, pomiędzy, po atakach
-Ogólnie masz na rundę bojową 2 akcje. Z reguły to Ruch+coś tam. Te "coś tam" może być i kolejnym ruchem :P albo wykonaniem jakieś czynności/użyciem umiejętności, atakiem itd. itp. Mogą to być i właśnie owe 2 ataki.
-Wykonujesz 2 rzeczy na rundę bojową, tylko tyle i aż tyle… tak to uproszczę xP i jak się tego będziesz jako "zielony" trzymał, nie powinno być zgrzytów.

~

W systemie d20 jest również coś, co się nazywa… - Action points (Punkty akcji). Każdy ma określoną ilość na epizod/rozdział? pomagają w krytycznej sytuacji dając bonusy przy turlaniu kostkami, oczywiście przepadają przy używaniu. Korzystamy z tych przyznanych już w ostatnim levelu advanced class, podam każdemu osobno ile ich posiada.

Oprócz tego istnieje coś, co się zwie Próg Ogromnych Obrażeń (PGO). Oznacza to w skrócie, m/w tyle, że nawet 1 strzał z broni palnej może kogoś zabić, jeśli będzie pech na kostkach :PP a rozwijając owe zagadnienie…

PGO jest określane przez wysokość Atrybutu waszej Budowy(Constitution). Jak masz jej 14, to masz i PGO 14, proste. Gdy zaś zostaniesz zraniony, a owe zadane rany są równe/przekroczą owy PGO, to trzeba wykonać Rzut Obronny Wytrwałości o ST15. Jeśli się nie powiedzie… niezależnie ile masz jeszcze pw, bohatyr pada i jest umierający z -1pw :PP

Gdzieś tam jest chyba jakiś atut co podwyższa owe PGO o 3 punkty Wrogowie również będą mieli PGO.


Sprzęt! Marines dostaną go odgórnie, jak pancerze, hełmy, granaty i inne takie bajery, choć oczywiście macie wybór odnośnie broni głównej i bocznej, jeśli nie jesteście zwykłym Marine.

Btw. tak, można mieć i dodatkowo mały miotacz ognia, albo shotguna!

Sprzęt dla cywili do obgadania ze mną...

Na misji będziecie mieli jako wsparcie kilka pojazdów latających + kilka transporterów opancerzonych(tak, jedne i drugie te z filmu Aliens 2). Może i się co znajdzie w samej kolonii.

Gdy sesja ruszy, będzie i temat z materiałami, gdzie będą opisy sprzętu/broni/pojazdów itd.

~

Sesja może okazać się naprawdę krwawa, i może niewielu BG przetrwa do jej końca, myślałam więc, by umożliwić chętnym dalszą grę poprzez opcję wcielenia się w 1 z NPC po śmierci swojej postaci, co sądzicie o takim rozwiązaniu?

Powtórzę również raz jeszcze… d20 jest chyba bardziej skomplikowane niż “zwykłe” D&D :P ale nie rwać włosów, pomogę z kartami, kto się czuje na siłach niech już je robi, kto ma problemy niech do mnie zagada tu w komentarzach, czy tam przez pw, lub i gg, pomogę

Jest oczywiście również miejsce dla kobiet, mam więc nadzieję że znajdą się jakieś chętne graczki, bardzo bardzo na to liczę. Wolałabym by każdy grał swoją płcią :P no chyba, że mocno poprosicie...Rekrutacja potrwa do 17.01. Obowiązuje mały konkurs kart.

Start sesji 19.01.


To chyba wszystko.

Pozdrawiam skacowanych!

* Kompanie zarządzają większością planet, Summit jest jednak jednym z niewielu wyjątków. Oryginalni koloniści zebrali swoje fortuny, po czym wykupili planetę, gdy była uznawana jeszcze za bezużyteczny świat. Z biegiem czasu i rozwoju, większe Korporacje zaczęły interesować się jednak coraz bardziej planetą, gotowe położyć na niej swoje łapska nawet za cenę mordu...
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD

Ostatnio edytowane przez Buka : 01-01-2020 o 17:58.
Buka jest teraz online  
Stary 01-01-2020, 18:02   #2
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Możesz na mnie liczyć
 
Kerm jest offline  
Stary 01-01-2020, 20:52   #3
 
Grave Witch's Avatar
 
Na mnie również. Nie ma mowy żebym ominęła taką okazję.
 
__________________
“Listen to the mustn'ts, child. Listen to the don'ts. Listen to the shouldn'ts, the impossibles, the won'ts. Listen to the never haves, then listen close to me... Anything can happen, child. Anything can be.”
Grave Witch jest offline  
Stary 01-01-2020, 21:23   #4
 
Efcia's Avatar
 
To ja chcę tę cywilną część.
 
__________________
- I jak tam sprawy w Chaosie? - zapytała.
- W tej chwili dość chaotycznie - odpowiedział Mandor.

"Rycerz cieni" Roger Zelazny

Ostatnio edytowane przez Efcia : 03-01-2020 o 23:25. Powód: Literówki
Efcia jest offline  
Stary 02-01-2020, 20:05   #5
 
Lord Melkor's Avatar
 
Chętnie bym zagrał, ale nie wiem czy dam radę czasowo, mam już parę sesji. Ale jest trochę czasu to się zastanowię.
 
Lord Melkor jest offline  
Stary 02-01-2020, 21:47   #6
 
Marrrt's Avatar
 
Wezmę smart guna i pakiet brzydkich słów, w razie gdyby dowódca chciał nas rozbroić
 
__________________
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy"
Benjamin Franklin
Marrrt jest offline  
Stary 03-01-2020, 20:18   #7
 
abishai's Avatar
 
Będę kandydował na rolę porucznika.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline  
Stary 03-01-2020, 20:34   #8
 
Proxy's Avatar
 
HHHMMMmm... Brzmi jak możliwość odgrzania kotletów.

Masz moją siekierę!
 
Proxy jest offline  
Stary 03-01-2020, 20:54   #9
 
Grave Witch's Avatar
 
Hmm tak sobie myślę, że wypadałoby wspomnieć iż biorę medyka. Karta zostanie dziś dokończona i wysłana
 
__________________
“Listen to the mustn'ts, child. Listen to the don'ts. Listen to the shouldn'ts, the impossibles, the won'ts. Listen to the never haves, then listen close to me... Anything can happen, child. Anything can be.”
Grave Witch jest offline  
Stary 04-01-2020, 23:01   #10
 
Lechu's Avatar
 
Rekrutacja wygląda ciekawie. Zastanawiam się nad wzięciem udziału. Jestem początkującym graczem, ale ponoć ta MG prowadzi za rączkę z mechą więc tym bardziej wizja wzięcia udziału w rekrutacji jest bardzo kusząca. Jak będę miał pomysł na KP będę nawiedzał PW Mistrzyni.
 
Lechu jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:47.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168