Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-10-2006, 17:51   #1
 
Kutak's Avatar
 
[fantasy/DnD] The Planewalkers!

„- Gasmondo, spójrz...- odezwał się niemłody już osobnik, na oko człowiek, na drugie zaś czarodziej- Te gwiazdy, to już niewiele czasu...
- Tak, rozumiem, Alfraxie, doskonale to rozumiem- przerwał mu zdecydowanie młodszy gnom- Doskonale wiem, co może się stać bez naszej interwencji. Ale teraz spójrz na to...
Odszedł od wielkiego, okrągłego stołu, by po chwili zniknąć również za drzwiami Drugiego Obserwatorium. Po chwili wrócił, dźwigając w swoich niezbyt zręcznych dłoniach kilkanaście zwojów.
- Wiesz co to, przyjacielu?- Spytał, wchodząc
- Tak, sprawozdania naszych agentów... Aż tak źle?
- Gorzej...”


Witam wszystkich w mojej czwartej już pełnokrwistej rekrutacji. Po postapokaliptycznym „Skarbie Pańskim”, renesansie z zagadką w „Dziesiątej Muzie” i mocno nagiętej rzeczywistości w moich trzech sesjach „solowych” czas na coś, od czego zaczynałem i do czego mam mocny sentyment. Dungeons and Dragons. Zazwyczaj prowadzę je na „mroczno”, lecz tym razem i tego się pozbędę. Zagramy w heroiczne, magiczne... Wręcz epickie DnD. Ale nie będzie to heroika w stylu siekania setek orków czy ubijaniu smoków. Tutaj postaramy się stworzyć piękną historię, epopeję nie tyle narodu, co całego świata... Nie uda się? Zobaczymy.
Jakim MG jestem to chyba już dobrze wiemy. Nie prowadzę graczy za rączkę, czasem przedłużam pewne momenty, często niepotrzebnie, bardzo skupiam się na samej fabule. Zresztą zapraszam do moich starych sesji, styl tak bardzo się nie zmienia. Komu odpowiadam- zapraszam.

”Statek unosił się nad nieskończenie czarnymi przestrzeniami otchłani międzyplanarnych. Nie było tam bezpiecznie, nie było przyjemnie, ale była to jedyna droga z Drugiego Planarnego Obserwatorium do innych miejsc w planach. Poza portalami, ale ich Gasmondo szczerze nienawidził.
- Więc co zrobimy. Alfraxie?- zapytał gnom, przechadzając się ze starym przyjacielem po pokładzie
- Całej zarazy już nie zniszczymy, jest ich pełno, zbyt wielu. Ale zawsze możemy przebić serce...
- My?
- Nie, nie my... Mam już pewien pomysł...”


Kim w całej tej historii mają być gracze? No cóż, jak sama nazwa wskazuje- podróżnikami. Bohaterami doświadczonymi, potężnymi i zaznajomionymi ze światem, na tyle słynnymi by w każdym zakątku świata szeptało się o nich. Mają być kimś, kto jest w stanie naprawdę ocalić świat- i nie jako fartowny mały hobbit albo wieśniak, który po dziadku odziedziczył magiczne widły. Takie postacie odpadają w przedbiegach.
Mechanicznie więc mówiąc, oczekuje na cztery do sześciu 10-poziomowe postacie ze spisanymi w miarę możliwości statystykami na d20 (nieobeznanym chętnie pomogę). Do tego oczekuje historii adekwatnej do takich postaci- długiej, obfitującej w czyny heroiczne i bohaterskie. Klęski też mile widziane, lecz pamiętajcie- nie chcemy pogrążonych wieśniaków. Chociaż bohater i depresja pasują do siebie...
Gracze, których chcę widzieć w tej sesji, to osoby doświadczone, umiejące grać i mające pewność, że tego chcą. Sesja nie będzie krótka, planuje jedną z dłuższych, tak więc szykujcie się na naprawdę wiele postów. A jeżeli te będą krótkie / rzadkie- mordowanie postaci to moje hobby, wiecie?

”- Oto i mój portal!- zakrzyknął stary mag, odsłaniając przeżartą już przez mole kurtynkę. Kawałek ceglastej ściany otoczony szczerozłotą ramą, z wieloma naprawdę dziwnymi i trudnymi do przerysowania znakami. Mistyczne i intrygujące...
- A gdzie są nasi bohaterowie, przyjacielu?- spytał gnom, uśmiechając się z dumą
- Czekają już po drugiej stronie. Czekają na największą przygodę swojego życia...


Czekam do okolic 20 listopada, czyli 3 tygodnie.
Zapraszam do gry i życzę jak najlepszej weny do tworzenia postaci!
Pozdrawiam, Kutak
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline  
Stary 30-10-2006, 17:57   #2
 
Nightcrawler's Avatar
 
No to ja chętny jak już zresztą wiesz - dopieszcze moją postaćkie i Ci ją PW
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline  
Stary 30-10-2006, 19:02   #3
 
Kutak's Avatar
 
Klimat planów może być obcy niektórym z forumowiczów, inni zaś poprostu lubią czytać wszelkie bajery- tak czy inaczej dla nich pojawi się ten i inne posty, czyli "Gasmondo Wspaniały- Pamiętniki z Pozaświata"!

[center:70d766f906][/center:70d766f906]

[center:70d766f906]„Nazwa stosowana: Upadły, Strącony
Miejsce spotkania: Przestrzeń międzyplanarna, Teheir, plany piekielne
Geneza: Nieznana, zapewne powstałe z dawnych niebian[/center:70d766f906]

Gatunek wyjątkowo niebezpieczny, spotkamy podczas jednej z moich rozlicznych wypraw do Teheiru. Podczas eksploracji jednej z wiekowych świątyń, razem z wynajętymi wojownikami i tragarzami natknęliśmy się na jeden z tych okazów, wyjątkowo agresywny i niebezpieczny. Po długim pojedynku potwór został strącony, zaś jego zabójca (czyli ja) uznany za najlepszego wojownika tysiąclecia.
Roztacza wokół siebie zapach krwi, bardzo mocny i drażniący. Przy ruchu (porusza się na pół metra ponad ziemią) wokół jego półastralnego ciała rozchodzi się także dźwięk przypominający jęk lub lament ludzki, bardzo drażniący i nieprzyjemny. Z niektórych źródeł wiadomo także o umiejętnościach przechodzenia do stanu niewidzialności czy też krótkiej podróży astralnej. Niepotwierdzone, acz prawie pewne.
Najczęściej spotyka się je na planach piekielnych, gdzie stanowią coś w rodzaju kasty najemnych wojowników, którzy za odpowiednią kwotę zgodzą się na prawie każde zlecenie. Porozumiewają się za pomocą telepatii i gestów, nie mają wykształconych narządów mowy. Ich ciało wygląda na dziwną masę, która w każdym miejscu poza głową, dłońmi i resztkami nóg może „rozerwać” się na części, by później wrócić do dawnej postaci.
Istnieje teoria, jakoby te stworzenia miały być specjalnie ukrywane przez książęta piekieł, którzy tworzą własną armię Upadłych do celów zarobkowych i wojennych. Dlatego też zazwyczaj „nieaktywni” Strąceni chowają się w ruinach, między dalekimi szczytami i na małych półplanach.
W walce podstępne, często korzystają ze swoich zdolności morfowania ciała, a ich ciosy są szybkie i dość mocne. Potężni wojownicy, niektórzy mówią o magii, którą rzekomo potrafią się płynnie posługiwać.

[center:70d766f906]KLASYFIKACJA: STWORZENIE NIEBEZPIECZNE
[/center:70d766f906]
Cytat z „Gasmondo Wspaniały- Pamiętniki z Pozaświata, część III”, rozdział II- „Bestyje i dziwactwa na mej drodze spotkane”
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline  
Stary 30-10-2006, 21:36   #4
 
Alien_XIII's Avatar
 
Ja także jestem chętny ,postać już wkrótce
 
__________________
Great men are forged in fire
it is the privilege of lesser men to light the flame
Alien_XIII jest offline  
Stary 31-10-2006, 06:26   #5
 
rudaad's Avatar
 
Kutak i ty mnie zaprosiłeś tak na serio do rekrutacji tutaj?? No, no nie spodziewałabym sie... W sumie sesja zapowiada się ciekawie. A pozatym znam Ciebie jako MG i jako zwykłego śmiertelnika również.. więc mam co do Ciebie także wysokie wymagania, które mam nadzieje spełnisz.. i to z tzw. górką
Problem będę miała tylko ze stworzeniem 10-poziomowej postaci, ale zobaczymy co sie da zrobić

P.S. O mojej regularności wysyłania postów-nie musze chyba przypominać
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline  
Stary 31-10-2006, 19:51   #6
 
Lisek's Avatar
 
Witam. Kutak mam jedno pytanie. Czy sesje będziesz prowadził w świecie zapomnianych krain?
 
Lisek jest offline  
Stary 31-10-2006, 20:37   #7
 
Kutak's Avatar
 
Nie. Zapomnianych nie lubię i nie polubię prędko. Co do samego świata "bazowego" macie dowolność- kształtujcie swoje krainy, wymyślajcie ważne postacie- byle nie na skalę "całego świata". Chodzi o to, że z kawałków waszych opowieści posklejam Plan Materialny w naszej sesji. Rozwiązanie chyba niezłe, szczególnie gdy materialny ma jedynie znaczenie wspomnień i... I zobaczycie
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline  
Stary 31-10-2006, 21:49   #8
 
Lhianann's Avatar
 
Kutak, ty wiesz, czym bede grać, więc się bój...^^

Może nie będą to Elminster ani elfia księżniczka na jednorożcu jakimi tak brutalnie wzgardziłes, ale....
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay
Lhianann jest offline  
Stary 31-10-2006, 22:02   #9
 
Nightcrawler's Avatar
 
sprawa sie mi skomplikowała bo sobie zła rozpiske znalazłem ale do 20 sie wyrbie więc...

LIL ALURL VELVE ZHAH LIL VELKYN USS !

Vhaerun tlu malla

Aluve'
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline  
Stary 01-11-2006, 08:49   #10
 
Blacker's Avatar
 
Mam nadzieję, że można się dopisywać - jeśli tak, to prześlę kartę na PW, albo umieszcze tutaj
 
__________________
Make a man a fire, you keep him warm for a day. Set a man on fire, you keep him warm for the rest of his life.
—Terry Pratchett
Blacker jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:44.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168